اسکرابر و پولیشر چه تفاوت هایی دارند؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ شهریور ۱۳۹۵

برای شستشو و مراقبت از سطح انتخاب صحیح یک دستگاه نظافت صنعتی مناسب جز ضروریات می باشد که اسکرابر و دستگاه پولیشر این دسته از دستگاه ها را شامل می شوند. از آن جایی که اسکرابر ها و پولیشر ها و به خصوص اسکرابر در مدل های گوناگونی طراحی و ساخته شده اند، انتخاب مناسب ترین دستگاه باید با تحقیق و بررسی انجام پذیرد. گام نخست برای تهیه دستگاه و رفع نیاز مشتریان، شناخت نوع عملکرد دستگاه می باشد. یک اشتباه رایج در هنگام انتخاب وسیله مناسب برای شستشوی سطوح کف جاگزین کردن دستگاه کفشور و پولیشر به جای یکدیگر می باشد و برای مرتفع نمودن این اشتباه به مقایسه این دو وسیله نظافتی می پردازیم.

… ادامه مطلب »

انتخاب دستگاه نظافت صنعتی، رضایت بخشی ،هزینه ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ مرداد ۱۳۹۵

نظافت استاندارد با دستگاه نظافتی مانند اسکرابر، بودجه تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد. مدیران مراکز به منظور دست یابی به روش های موثر جهت نظافت سطوح بدون هزینه های گزاف، همواره در تلاش می باشند. محیط هایی مانند بیمارستان و مدرسه که روزانه در تردد هستند، سبب انتقال آلودگی به میزان بالایی می شوند. سطوح کثیف نه تنها نمای خارجی ساختمان را از حالت مطلوب خارج کرده، بلکه سبب وقوع خطراتی مانند سقوط و افتادن می شود و همچنین کیفیت هوای داخل ساختمان را به شکل سلبی تحت تاثیر قرار می دهد.

… ادامه مطلب »

ترولی نظافتی و انواع مختلف آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ تیر ۱۳۹۵

امروزه استفاده از یک ترولی نظافتی چقدر مورد اهمیت می باشد؟ تصور مردم و جامعه در مورد نظافت همراه با ترولی چگونه است؟ آیا همراه داشتن ترولی در مدت زمان نظافت تاثیر گذار است؟ جمع آوری و نظافت به همراه ترولی باعث افزایش کیفیت کاری می شود؟ ترولی کمک بسیاری در همراه داشتن انواع تجهیزات نظافتی به کاربر خواهد داشت؟ در ادامه انواع مختلفی از ترولی یا همان چرخ دستی نظافتی همراه را شرح می دهیم …

… ادامه مطلب »

سوییپر و اسکرابر و کاربرد آنها در نظافت مراکز درمانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

نقش نظافت کارآمد زمین در حفظ استانداردهای سطح بالای بهداشت چیست؟ هنگامی که نیاز به تمیز کردن زمین در چنین سطح استاندارد بالایی مطرح می‌باشد، مهم‌ترین ملاحظاتی که باید در نظر گرفته شوند، کدامند؟ چه فضاهایی پرخطر فرض می‌شوند و سرویس‌دهنده خدمات چگونه باید مناسب‌ ترین تجهیزات و مواد شیمیایی را برای نظافت این مناطق انتخاب نماید؟ در این مقاله سعی داریم تا با پاسخ به این سوالات، به تبیین بیشتر اهمیت استفاده از سیستم های مکانیزه نظافت صنعتی نظیر اسکرابر و سوییپر بپردازیم.

… ادامه مطلب »

چرا برای نظافت از مکنده صنعتی استفاده می کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

نظافت و تمیزی در فرآیند تولید سیمان و خطوط تولید و انتقال که غالبا دارای گرد و غبار می باشد امری مهم تلقی می شود. علی رغم تکنولوژی های جدید و سعی در نگهداری و نوسازی ماشین آلات صنعتی در یک کارخانه صنعتی ریزش ها و آلایندگی ها همچنان رخ می دهند . مواد ریخته شده که شامل مواد خام، افزودنیها، سوخت های کانی، خاکستر و خود سیمان می باشد. کار در یک کارخانه سیمانی به طور متوسط و میانگین تقریبا ۱۵ تن در روز می باشد که یک هزینه قابل توجه برای شرکت ها است.

… ادامه مطلب »