برای نظافت رستوران چه اصولی را باید رعایت کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

شیوه زندگی مردم بسیار تغییر کرده و یکی از این تغییرات را می توان در افزایش رستوران ها مشاهده نمود. تهیه غذا برای مردم در آشپزخانه های بزرگ نیازمند رعایت اصولی است. زمانی که شغلی توسعه پیدا می کند مسلما در کنار آن باید به مسایل جانبی کار نیز توجه بیشتری شود. در کنار رستوران که در آن غذا سرو می شود معمولا آشپزخانه ای که بتواند نیاز رستوران را تامین کند وجود دارد. راه اندازی کسب و کاری مانند رستوران و آشپزخانه نیازمند رعایت اصول بهداشتی خاصی است. در این رابطه استاندارد هایی وجود دارد که باید طبق آن مسایل بهداشتی رعایت شود و به همین منظور کارشناسان امور بهداشتی برای بازدید از این مکان ها اقدام می کنند. … ادامه مطلب »

لزوم نظافت صنعتی مراکز مذهبی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

مراجعات متعدد به مراکز مذهبی همه روزه و به صورت پیوسته صورت می پذیرد در نتیجه حجم آلودگی های منتقل شده به این مراکز بسیار زیاد است. از طرفی نیاز به حفظ پاکیزگی به منظور جلوگیری از انتقال عوامل بیماری زا به مراجعه کنندگان موجب شده تا نظافت صنعتی مراکز مذهبی به یک اصل اساسی تبدیل گردد. دستگاه های نظافت صنعتی بسیاری قابل استفاده در این بخش ها می باشند که تجهیز به برخی از آنها برای ایجاد محیطی مطبوع برای مراجعه کنندگان بسیار ضروری است. دستگاه اسکرابر صنعتی، دستگاه جاروبرقی صنعتی، مبل و موکت شوی، سوییپر صنعتی و… تعدادی از این دستگاه ها می باشند که در ادامه به بررسی بیشتر آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

مشکلات نظافت پتروشیمی و راهکار مناسب برای حل آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

آلاینده های صنعتی پتروشیمی، گاز، پالایش و نفت به محیط زیست آسیب وارد می کنند و پسمانده های تولید شده در این صنایع باید به سرعت از چرخه محیط زیست پاکسازی شوند. نظافت پتروشیمی با مشکلات عدیده ای همراه هستند؛ در واقع این نظافت با اجرای هر روش سنتی امکان پذیر نیست. جمع آوری آلاینده ها و مواد سمی صنعت پتروشیمی باید با استفاده از دستگاه های مکانیزه و قدرتمند نظافت صنعتی و با قاعده و اصول انجام شود. زیرا در غیر این صورت می تواند سلامت انسان و نظم محیط زیست را به خطر بیندازد. تمیز نگه داشتن محیطی نظیر صنایع و پالایشگاه ها به مراتب کار دشوارتر از نظافت های معمولی است  … ادامه مطلب »

اهمیت سرمایه گذاری صنایع بر دستگاه های نظافت صنعتی سطوح

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

تمیز بودن سطوح محیط های صنعتی، حرف های زیادی برای گفتن دارند. اینکه وقتی روی سطح تمیز و بدون لکه راه میروید. اهمیت تمیز بودن سطوح محوطه های تجاری و صنعتی از این جهت بالا است، که مشتریان و مراجعه کنندگان شما با آن در ارتباط مستقیم هستند. این سطوح به نوعی نشان دهنده میزان اهمیت شما برای نظافت و حفظ بهداشت محیط کارتان است. از این رو سرمایه گذاری درست روی دستگاه های نظافت صنعتی، سرمایه گذاری روی حفظ بهداشت و اهمیت شما به سلامت مراجعین کسب و کارتان است. در ادامه این مقاله دلایل و نکاتی که اهمیت سرمایه گذاری بر دستگاه های نظافت صنعتی را بالا میبرد اشاره میکنیم.

… ادامه مطلب »

طرز کار اسکرابر برای شستشوی محیط های آلوده چگونه است؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ مرداد ۱۳۹۹

دستگاه اسکرابر صنعتی به منظور شستشو و تمیز کردن سطوح کف استفاده می شود. طرز کار اسکرابر به شیوه ای است که صرفا برای شستشو استفاده نشده و به منظور خشک کردن سطوح پس از شستشو نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه مکانیزه دارای بخش هایی است که عمل تمیز کردن را با دقت انجام می دهد و چون خشک کردن جزئی از اصلی ترین مراحل کاری آن است مورد استقبال مراکز صنعتی و تجاری قرار گرفته است چراکه این گونه مکان ها با مراجعان زیادی همراه است و تمیز کردن این مکان ها بدون کفشوی صنعتی و با روش های سنتی و دستی بسیار دشوار خواهد بود.

… ادامه مطلب »

دلایل و مزایای به کارگیری نظافت صنعتی مراکز تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ تیر ۱۳۹۹

مراکز و مجتمع های تجاری، پاساژها و فروشگاه های بزرگ را می توان در گروه پررفت و آمد ترین و پربازدیدترین مکان ها برشمرد. مراجعه کنندگان بسیاری در طول روز به منظور خرید و یا گذران اوقاتی تفریحی به این مراکز مراجعه می نمایند. ابن حجم بالای رفت و آمدها موجب می شود تا آلودگی های گسترده ای به این مراکز نفوذ کرده و در بخش های مختلف به دیده شوند. از طرف دیگر ایجاد محیطی مطلوب، درخشان و عاری از آلودگی های مختلف می تواند از عوامل افزایش تعداد مراجعه کنندگان و رونق کسب و کار در این مراکز گردد. همه این موارد بر لزوم نظافت صنعتی مراکز تجاری اشاره دارد.

… ادامه مطلب »

رعایت نظافت پارکینگ مراکز تجاری، دلایل و راهکارها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ تیر ۱۳۹۹

اغلب اوقات صاحبان مراکز تجاری از اهمیت نظافت پارکینگ ها در این مراکز غافل میشوند. نظافت سطوح پارکینگ ها تاثیر بسیار زیادی بر نظر مشتریان در هنگام مراجعه به مرکز خرید و رونق گرفتن کسب و کار شما دارد. محیط تمیز پارکینگ از شرایط و عملکرد مرکز خرید شما خبر میدهد. با این حال نظافت این مکان اغلب به دلیل وجود آلودگی های عمیق در سطح آن ها کاری دشوار و سخت میباشد. دستگاه واترجت میتواند راه حل آسانی برای حل این مشکل باشد. در ادامه به بررسی دلایل مهم در نظافت پارکینگ و اهمیت استفاده از واترجت برای نظافت آن میپردازیم. … ادامه مطلب »

مقابله با چربی های در آشپزخانه با بخارشوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ تیر ۱۳۹۹

تمیز بودن محیط رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ از جمله موارد با اهمیت و دغدغه مشتریان و مراجعان این مکان ها است. تنها یک گزارش منفی از یک رستوران میتواند آن را به طور کلی تعطیل کند. چربی ها و انواع روغن ها از مهم ترین عوامل آلوده کننده هستند که به طور ناخواسته و بر اثر فرایند پخت و پز آشپزخانه شما را فرا میگیرد. بسیاری از روش های نظافتی، هر چقدر هم قوی باشند قادر به نظافت چربی های سرسخت آشپزخانه ها نیستند. از سوی دیگر استفاده از پاک کننده های شیمیایی در این مکان ها توصیه نمیشود. خوشبختانه به لطف پیشرفت تکنولوژی در زمینه نظافت صنعتی گزینه بهتر و موثر تری وجود دارد. … ادامه مطلب »

معرفی جاروبرقی کارواشی و مدل های متنوع آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ تیر ۱۳۹۹

در کارواش ها خدمات نظافت داخل خودرو در کنار شستشوی سطح بیرونی و سایر خدمات ارائه می شود. برای نظافت خودرو در کارواش ها، جاروبرقی کارواش مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع جاروبرقی برای نظافت کفی ها،‌ صندلی ها و صندوق عقب ماشین کاربرد دارد. مدل های مختلف و متنوعی از جاروبرقی ها بعنوان جاروی کارواشی استفاده می شود. این مدل ها در دو دسته بندی جاروبرقی تجاری کوچک و یا جاروی نیمه صنعتی قرار می گیرند. تفاوت عمده این دستگاه با جاروی صنعتی قدرت مکش و فیلتراسیون آن است. ویژگی های این نوع جاروبرقی کارواشی در ادامه مقاله بیان می شود. … ادامه مطلب »

تاثیر دستگاه های نظافت صنعتی کاربردی در صنعت حمل و نقل

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ تیر ۱۳۹۹

داشتن یک شرکت حمل و نقل موفق و بزرگ مسئولیت های زیادی به همراه دارد. از رسیدگی روزانه به کسب و کار و بازاریابی گرفته تا مراقبت از رانندگان و بهبود خدمات به مشتریان، همگی از جمله این مسئولیت ها هستند. از آنجا که خودرو های شرکت شما ظاهر و معرف برند شما هستند، رسیدگی به نظافت و تمیز بودن آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشغله و مسئولیت های گوناگون کار در شرکت های حمل نقل ممکن است برای رسیدگی به ظاهر کامیون ها و یا اتوبوس های شرکت شما زمان زیادی باقی نگذارد. … ادامه مطلب »