Filmop

کمپانی فیلمپ در اوائل دهه 70 میلادی با هدف فعالیت تخصصی در زمینه تولید ابزار نظافت دستی برای استفاده‌ حرفه‌ای در کنار دستگاه‌های مکانیزه همانند اسکرابر تاسیس شد. این کمپانی برای قرار گرفتن در نواحی تولیدی اصلی در شمال شرقی ایتالیا یک شرکت پیشرو در حوزه نظافت حرفه‌ای بوده و همراهی قابل اطمینان برای هزاران نیروی حرفه‌ای است که در این بازار فعال هستند.

تمامی مراحل ساخت محصولات فیلمپ اعم از طراحی، برنامه ریزی و تولید از ابتدا تا آخرین مراحله فقط و منحصرا در کشور ایتالیا انجام می‌شود. کارخانه فیلمپ بالغ بر 30000 مترمربع زیربنا بوده و شامل واحدهای تولید و مونتاژ، آزمایشگاه تحقیق و توسعه، دفاتر مدیریت، فرش و خرید و انبارهای نگهداری محصولات نهایی و در حال ساخت است.

امروزه Filmop محصولات خود را به بیش از 80 کشور در سرتاسر جهان صادر می کند. این کمپانی دارای یک شعبه در فرانسه و یک شعبه در آمریکاست که به ترتیب از سال 1997 و 2004 فعال می‌باشند.


اهداف فیلمپ

هدف فیلمپ طراحی و ساخت بهترین سیستم‌های نظافتی است که پاسخگوی نیازها و نیازمندی‌های بازار نظافت به بهترین شکل باشد بدون آنکه تندرستی و سلامت افراد و احترام به محیط زیست را هنگام عرضه محصولات جدید فراموش کند.

فیلمپ تلاش می‌کند تا رابطه تجاری قابل اعتماد و مشترک با نمایندگان خود ایجاد نماید تا نیازهای مصرف‌کننده نهایی را به بهترین شکل برطرف کند. این کمپانی بر رعایت اصول ارگونومیک برای مصرف کننده نهایی، تولید محصولاتی برای به حداقل رساندن خستگی کارکنان و بهینه سازی شرایط کاری با توجه به استانداردهای کیفی تاکید ویژه دارد.

بنابراین Filmop تنها یک تامین کننده تجهیزات نظافتی نیست بلکه شریکی قابل اعتماد به شمار می آید که کاملا در جهت رضایت مشتری حرکت می‌کند. بدون شک مهمترین وجه تمایز این کمپانی انعطاف‌پذیری بالای آن است بطوریکه با دریافت هر درخواست جدید واحد R&D این کمپانی تلاش می‌کند تا بهترین راهکار را به مشتری ارائه دهد.


محصولات فیلمپ

نوآوری، تحقیق و توسعه کلیدواژه‌هایی هستند که موجب رشد Filmop شده‌اند، این کمپانی در ونتو در شمال شرقی ایتالیا واقع شده است و همواره به لطف ظرفیت بالای خود برای درک و پیش‌بینی درخواست‌ها و نیازهای بازار موفق بوده است.

این کمپانی از ابتدای تاسیس تا به امروز همواره سرمایه‌گذاری گسترده‌ای بر روی تکنولوژی‌های جدید انجام داده است و در نتیجه یکی از مهم‌ترین تاثیرگذاران بر فرآیند تغییر در فیلد نظافت حرفه‌ای در طول 30 سال گذشته می‌باشد.


فیلمپ نخستین کمپانی ایتالیایی است که در تولید محصولات زیر موارد زیر را مدنظر قرار داده است:


استفاده از مواد جایگزین برای فلزات نظیر پلی پروپیلن که ماده‌ای بسیار مقاوم، سبک و کاملا قابل بازیافت است.

جدا نمودن آب تمیز یا محلول شوینده از آب آبکشی بعنوان یک مسأله اساسی در نظافت حرفه‌ای

سیستم‌های نظافتی ارگونومیک به منظور تسهیل و بهبود شرایط کاری برای نیروهای فعال در حوزه نظافت


سه مورد ذکر شده پایه و اساس یک کمپانی موفق و استراتژی تولید را تشکیل می‌دهند که طیف کاملی مشتمل بر بیش از 4000 آیتم را برای نظافت حرفه‌ای عرضه نموده است.

محصولات شرکت Filmop در ایران

1 2