ارائه راهکارهای نظافتی کارآمد در استخر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ مهر ۱۳۹۶

استخر یکی از مراکز تفریحی پرطرفدار می باشد که روزانه افراد بسیاری جهت گذران اوقات فراغت بدان مراجعه می نمایند. این مکان ها همواره در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرد که عدم نظافت صحیح می تواند سبب بروز انواع بیماری ها شده و سطح بهداشت استخر را نیز کاهش دهد. از طرفی وجود این آلوگی ها درون استخر، ایجاد قشای خارجی در سطوح داخل استخر را به وجود می آورد که زدودن این آلودگی ها با استفاده از تجهیزات نظافتی سنتی عملا ناممکن بوده و در صورت امکان نیز بسیار دشوار و زمانبر می باشد. امروزه تجهیزات مدرن نظافتی در طیف وسیعی با توان بالای نظافت، از بین بردن آلودگی ها در استخر را تسهیل نموده اند. استفاده از تجهیزات مدرن نظافت صنعتی جهت به انجام رسانیدن نظافت در استخر راهکاری مفید و ارزشمند می باشد که می تواند محیطی پاکیزه و بهداشتی در استخر را به ارمغان آورد و از انتشار آلودگی ها نیز جلوگیری نماید.

… ادامه مطلب »

سرمایه گذاری هدفمند در صنایع با انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

انجام امر خطیر نظافت در محیط های صنعتی به دلیل وجود برخی مشکلات همچون حجم بالای آلودگی ها، وسعت فضا و مسائلی از این قبیل صاحبان این مشاغل را مجبور به استفاده از راهکارهای مدرن نظافتی نموده است. اما اینکه چه نوع تجهیزاتی قادر به رفع نیازهای نظافتی در این محیط ها می باشند، بسیار تامل برانگیز است. انجام تصمیم گیری مناسب می تواند مزایای بسیاری را برای محیط های صنعتی به ارمغان آورد به همین منظور خرید و استفاده از تجهیزاتی مدن می تواند سرمایه گذاری هدفمندی باشد که در نتیجه آن بسیاری از مشکلات نظافتی با خرید دستگاه نظافتی مناسب مرتفع گردد. یکی از کارآمدترین تجهیزات نظافتی جاروبرقی صنعتی می باشد که در صورت انتخاب صحیح این دستگاه صاحبان و مدیران مراکز صنعتی می توانند به میزان چشم گیری در هزینه ها صرفه جویی نمایند.

… ادامه مطلب »

چه زمانی باید به دستگاه اسکرابر رسیدگی کرد؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ شهریور ۱۳۹۶

اسکرابر ابزاری بسیار کارآمد برای افرادی که نیاز به نظافت و شستشوی سطوح وسیع در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند، مناسب می باشد. از اسکرابر می توان برای نظافت انواع سطوح نظیر نظافت سالن های ورزشی و انبارها استفاده کرد، این دستگاه بسیار سریع می باشد و در وقت و هزینه صرفه جویی می شود طوری که می توان به کارهای دیگر هم رسیدگی مناسب داشت.

خوشبختانه نشانه هایی که بیان کننده زمان رسیدگی به زمین شوی می باشد بسیار آسان و قابل فهم است. در این مقاله سعی شده با بیان چند نمونه از این نشانه ها موجب جلوگیری از خسارت به سطوح، دستگاه و افراد شود. این مقاله بیان می کند که اگر کاربر هر زمان با یکی از نشانه های زیر مواجه شد، دستگاه باید مورد بازبینی قرار بگیرد. بعضی از این موارد به راحتی برطرف می شود و در برخی موارد باید به متخصص رجوع شود.

… ادامه مطلب »

شستشوی نمای ساختمان ها در سطح شهر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

توسعه شهرها سبب مهاجرت روزانه افراد بسیاری از حومه و اطراف به شهرها شده است به همین دلیل با توجه به افزایش جمعیت شهرنشینی ، شاهد افزایش روزافزون تعداد ساختمان ها در سطح شهر هستیم و ساختمان ها امروزه نقش عمده ای را در زیباسازی این شهر ایفا می نمایند. بدین منظور حفظ ظاهر این ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از سوی دیگر عوامل متعددی در برهم زدن شکل ظاهری ساختمان و در نتیجه زیبایی شهرها همچون گرد و غبار، عوامل آب و هوایی، دوده و آلاینده های ناشی از سوخت خودروها و … تاثیرگذار می باشند که با انجام نظافت و شستشوی موثر نمای خارجی ساختمان می توان از بروز این آلودگی ها جلوگیری نموده و با شستشوی نمای خارجی ساختمان ها بر زیبایی شهر افزود. از طرف دیگر ارتفاع ساختمان ها شستشو و نظافت را کمی دشوار نموده است و با استفاده از شیوه های سنتی نظافتی این امر امکان پذیر نمی باشد لذا امروزه تجهیزات نظافتی، شستشوی نمای ساختمان را امکان پذیر نموده اند. یکی از کارآمدترین این دستگاه ها، تجهیزات نماشویی می باشد که با قابلیت منحصر به فرد خود شستشوی نما را با کیفیت بالایی امکان پذیر نموده است.

… ادامه مطلب »

استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی در سالن فرودگاه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

ازدحام جمعیت، تردد بالای افراد و سایر عوامل محیطی در فرودگاه ها حجم بالایی از آلودگی را در سطح زمین به وجود می آورد. لذا نظافت و شستشوی سطوح کف از اهمیت بالایی برخوردار بوده و سبب ارتقا سطح بهداشت در این بخش ها می شود. از سوی دیگر پاکیزگی سالن فرودگاه سلامت مسافران را تضمین نموده و بر زیبایی محیط می افزاید و همواره محیطی پاکیزه آرامش بخش می باشد، بدین منظور موجبات آرامش افراد نیز فراهم می شود. انجام نظافت به شیوه های سنتی در این محیط ها به دلایل متفاوتی همچون وسعت فضا، حجم بالای تردد افراد و بالا بودن میزان آلودگی ها امری دشوار و زمان بر می باشد و سبب بروز مشکلات بسیاری از جمله اختلال در روند عبور و مرور افراد می شود. برگزیدن شیوه مناسب جهت نظافت و شستشوی سطوح کف در سالن فرودگاه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و شیوه های نظافتی مکانیزه و مدرن مناسب ترین گزینه می باشد. دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی مکانیزه می باشد که مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را مرتفع نموده و شستشوی سطوح کف در فضاهای وسیع همچون سالن های فرودگاه را در زمان کوتاهی با کیفیت بالا به انجام می رساند.

… ادامه مطلب »

دستورالعمل نظافت کارخانه های صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ شهریور ۱۳۹۶

انجام عملیات های سخت و سنگین در کارخانه های صنعتی، ایجاد حجم بالایی از گرد و غبار و آلودگی ها را در محیط به دنبال دارد. وجود آلودگی ها در محیط کارخانه روند تولید را به مخاطره می اندازد و سطح بهداشت محیط را کاهش داده و همچنین سلامت جسمانی کارکنان کارخانه را نیز به خطر می اندازد. از طرف دیگر باقی ماندن آلاینده ها بر روی تجهیزات کارخانه سبب عملکرد نادرست آنها شده و به دنبال آن کیفیت تولیدات کارخانه در سطح نامطلوبی قرار خواهد گرفت. وجود این عوامل امر نظافت در کارخانه های صنعتی را اجتناب ناپذیر نموده است. از طرفی فاکتورهایی همچون وسعت محیط در کارخانه های صنعتی، حساسیت عملیات های انجام پذیر در کارخانه، بالا بودن حجم آلودگی ها و مسائلی از این دست، انجام نظافت در این مکان ها به شیوه های سنتی و دستی را غیر ممکن نموده است، بدین منظور امروزه از تجهیزات نظافتی مکانیزه جهت به انجام رساندن امر خطیر نظافت در کارخانه های صنعتی استفاده می شود. در این مقاله به ارائه دستورالعمل نظافت کارخانه جهت انجام بهینه امر نظافت می پردازیم.

… ادامه مطلب »

یکی از عوامل برهم زننده شرایط کاری مطلوب در کارخانه های تولید کامپوزیت گرد و غبار می باشد که وجود این آلودگی، روند تولید را به مخاطره انداخته و عدم نظافت صحیح آن خطرات جبران ناپذیری را به دنبال دارد. کنترل گرد و غبار در این کارخانه ها با استفاده از شیوه های سنتی همچون به کارگیری جاروی دستی غیر ممکن بوده به همین دلیل امروزه راهکارهای نظافتی کارآمدتری در این مراکز مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه مکنده صنعتی یکی از تجهیزات مدرن نظافتی است، که امروزه در صنایع کامپوزیت به منظور کنترل آلاینده ها و برقراری شرایط مساعد مصارف فراوانی دارد.

… ادامه مطلب »

پیشرفت روزافزون صنایع و وسعت فضا در محیط های صنعتی و تجاری، شستشوی سطوح کف با استفاده از شیوه های سنتی را تقریباً غیرممکن نموده است. بدین منظور نظافت در این مراکز نیازمند راهکارهای تخصصی نظافتی می باشد. بکارگیری تجهیزات مکانیزه ی نظافتی امکان نظافت موثر در این فضاها را فراهم می نمایند. اسکرابر یکی از کارآمدترین تجهیزات نظافتی مکانیزه بوده که با عملکرد ویژه خود جهت شستشوی سطوح کف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از نظر منبع تغذیه در دو نوع کابلی و باتری دار طراحی و تولید می گردد. هنگام انتخاب زمین شوی صنعتی منبع تغذیه آن باید مورد توجه قرار گیرد لذا در این مقاله به مقایسه ی دستگاه های اسکرابر کابلی و باتری دار می پردازیم.

… ادامه مطلب »

آشنایی با پد اسکرابر و انواع مختلف آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

اسکرابر صنعتی، از متداول ترین دستگاه های نظافتی جهت شستشوی سطوح کف به حساب می آید. این دستگاه، برای از بین بردن آلودگی ها، از سامانه پاشش آب و برس زنی سطح استفاده می نماید. برس های اسکرابر درون محفظه ای قرار داشته و با چرخش خود، آلودگی را از سطح جدا می کنند. در بعضی موارد، بهتر است به جای برس از تجهیزاتی با نام پد استفاده شود تا نتیجه بهتری بدست آید. پد کفشوی ، مانند برس در تماس با سطح قرار گرفته و عملیات شستشو را بطور موثر انجام می دهد. در این مقاله بطور کامل به بررسی پد اسکرابر ، انواع مختلف و موارد استفاده از آن ها پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از غبارگیر صنعتی در جوشکاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

استفاده از جوش کاری و فرایند های وابسته به آن، از دیر باز تا کنون کاربرد گستره ایی در صنایع و ساخت و ساز داشته است. استفاده از حرارت های بالا برای انجام عملیات های جوش کاری می تواند موجب انتشار ذرات آلاینده و ریز شامل، دود، بخار فلزات و گاز ها در هوای پیرامون گردد. آلاینده های تولید شده در فرایند جوش کاری به واسطه ابعاد بسیار ریز به راحتی می توانند تا عمیق ترین بخش های دستگاه تنفسی افراد نفوذ کرده و موجب بیماری آنها گردند. اغلب بخارات و مواد متصاعد شده در اثر حرارت بالای فرایند جوش کاری سرطان زا بوده و مجاورت با آنها در زمان کوتاهی می تواند، علائمی چون حساسیت های تنفسی، سرگیجه و تب فلزی را به همراه داشته باشد. در چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و تجهیزات مکانیزه ایی چون دستگاه های غبارگیر صنعتی گزینه مناسبی برای حذف آلاینده ها از محیط و ممانعت از انتشار آنها می باشد.

… ادامه مطلب »