شست وشوی ماشین های ساختمانی با واترجت صنعتی ماشین آلات

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

ماشین آلات ساختمانی از جمله ابزار پرکاربرد در ساختمان سازی محسوب می گردد که برخی از این ماشین های صنعتی برای استفاده در ارتفاع بالای ساختمان ها و نوع اسکلت پروژه ها قابل استفاده می باشند و برخی دیگر برای انجام عملیات حفاری، میکسر بتونی، تجهیزات حمل و نقل و استخراج و حتی رانندگی مورد کاربرد قرار می گیرند که دسته بندی آن ها شامل ماشین آلات سنگین، ماشین آلات نیمه سنگین، ماشین آلات سبک و سایر ماشین ها است، از جمله ماشین آلات مورد بهره گیری در عملیات ساختمان سازی شامل: لودر، بادوزر، بیل مکانیکی، غلطک، جرثقیل، بابکت، کمپرسی، آب پاش، تراک میکسر و پمپ بتن فنیشر، ویبراتور، ماسه شور، گریدر، دامپر، ماشین قیرپاش، بکهولودر، پمپ بتن، جرثقیل، اکسکاواتور و بیل چرخشی است که می توان به آن ها اشاره داشت … ادامه مطلب »

نظافت انبارها با استفاده از اسکرابر انبار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

اسکرابر انبار وسیله ای است که در مکانی چون انبارهای کارخانه و صنایع مرتبط دارای کاربری ویژه ای است همان طور که آگاهی دارید انبارها کارکرد بسیار مهمی در صنعت دارند و  وظیفه سنگینی آن ها نگهداری و انباشت مواد اولیه و محصولات تولیدی و صنعتی در سطح وسیع است، مهم ترین اصل در انبارداری نگهداری و محافظت از محصولات تولیدی و ابزار آلات صنعتی است که در این محیط مورد نگه داری قرار می گیرند، حفظ کیفیت مواد اولیه در محیط انبار منجر به ایجاد درآمد و سود بیشتر  صنعت می شود گام اولیه در انبارداری رعایت اصول بهداشتی و حفظ بهداشت محیط است که از گذشته تا امروز به رفع  نیازهای نظافتی هزینه بر و پر دردسر پرداخته به طوری که پیشنهاد اهل فن برای رفع این مورد در چنین موقعیتی استفاده از تجهیزات صنعتی و مکانیزه نظافتی به عنوان گزینه کارآمد و کاربردی است که می توان مورد توجه قرار داد و از میان ابزارآلات صنعت نظافت برای استفاده در محیط انبار اسکرابر  بهترین انتخاب کاربر خدماتی در شست و شوی اصولی انبارها است. … ادامه مطلب »

کاربرد پولیشر در شست و شوی سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

امروزه ارتقای سطح بهداشت محیطی از اهمیت به سزایی برخوردار است در این میان نظافت منظم سطوح کف از مهم ترین بخش های یک شست و شوی اصولی و صحیح محسوب می گردد، در مقوله بهداشتی انسان کماکان به فکر ارتقا و بهینه سازی این امور می باشند و برای رسیدن به این هدف در دنیای مدرن از انواع تجهیزات مکانیزه بهره می گیرند حال در این مقال در صدد این هستیم تا دستگاهی بسیار کارآمد در زمینه نظافتی به شما معرفی کنیم که پولیشر نام دارد، این دستگاه مکانیزه به منظور از میان برداشتن آلاینده های موجود بر روی سطح کفپوش به کار می رود و با سهولت هر چه تمام تر به حذف خط و خش می پردازد مشکلی که همیشه و در طی نظافت سطوح به بار می آمده و هیچ وقت افراد برای  آن راه حلی مناسب نداشتند. … ادامه مطلب »

کاربرد جاروبرقی صنعتی در نظافت صنایع ساختمانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ فروردین ۱۳۹۹

جاروبرقی صنعتی در انجام عملیات نظافتی دنیای مدرن امروز نقش بسیار کلیدی را ایفا می کند و با توجه به پیشرفت چشمگیر صنعت و تجارت، کاربر خدماتی به مراتب می تواند با بهره گیری از این ابزار مکانیزه قابل دسترس به منظور پیشبرد اهداف نظافتی خود استفاده کند و  به هدف متعالی نظافتی که همواره مدنظر دارد دست یابد،  از جمله این اهداف استانداردسازی  پاکیزگی  و  ارتقای سطح کیفی نظافتی می باشد که با  جاروبرقی صنعتی به آسانی محقق گردیده، به طوری که در بیشتر مواقع در محیط هایی با مصالح ساختمانی حجم بالا، گرد و خاک و مواد زائد پراکنده،  جاروبرقی صنعتی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

راهکارهای تخصصی نظافت صنعتی مراکز درمانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ فروردین ۱۳۹۹

نظافت مراکز درمانی و بیمارستانی که از مکان های پر تردد و شلوغ به شمار می رود و در آن جمعیت بسیار زیادی روزانه در حال رفت و آمد هستند بسیار پر اهمیت است، معمولاً شلوغی عامل اساسی در بروز بیماری های واگیر دار و عفونت های ویروسی و هزاران بیماری دیگر به شمار می رود که در این مراکز از بخشی به بخش دیگر و از بیماری به بیمار دیگر به راحتی قابل انتقال می باشد و در مدت زمان کوتاهی به آلودگی بسیار وسیعی مبدل می شود و فاجعه می آفریند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی با استفاده از تجهیزات و ابزار نظافت مکانیزه و به روز صنعتی، کاربران به راحتی می توانند به پاکسازی فضاهای مستعد بیماری بپردازند و افراد در معرض آلودگی را نجات دهند. … ادامه مطلب »

به کارگیری مواد شوینده در نظافت بهتر و ضدعفونی کردن سطوح

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

برای نظافت محیط زندگی، محل کار، کارگاه ها و کارخانه های صنعتی، مراکز آموزشی، مراکز پزشکی و بهداشتی و یا هر محیط دیگری نیاز به ابزار و دستگاه های خاصی است که بتوان آلودگی ها را به خوبی جمع آوری نموده و محیط را به خوبی شستشو و بهداشتی نماید. در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد مانند محل کار، مدارس و دانشگاه ها، بیمارستان ها و غیره باید پس از شستشو، سطوح ضدعفونی گردد تا از انتشار هرگونه بیماری جلوگیری گردد. از دستگاه هایی مانند جاروبرقی می توان برای جمع آوری آلاینده ها و از اسکرابر و واترجت برای شستشوی سطوح استفاده می شود. اما برای ضدعفونی و جرم بری بهترین راه استفاده از مواد شوینده بهداشتی سازگار با سطوح می باشد. به منظور هر عملیاتی باید از ماده شوینده مخصوص استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

استفاده از واترجت صنعتی در هتل و مهمانپذیر برای جذب میهمانان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اسفند ۱۳۹۸

در هنگام رزرو هتل، یکی معیارهای اساسی، نظم و بهداشت آن جا می باشد که باید دارای رتبه بالایی باشد. علاوه بر اینکه زیبایی این محیط ها بر روی افراد تاثیر گذار است، سطح بالای بهداشت نیز در نظر مشتریان به خوبی به چشم می آید. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات جدید در نظافت و شستشو می تواند به کیفیت بالای نظافت در چنین محیط هایی بسیار یاری کننده باشد. از جمله دستگاه هایی که در هتل ها برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند، اسکرابر، واترجت صنعتی ، بخارشوی، جاروبرقی ، مبل و موکت شوی و ترولی های خدماتی و هتلی می باشد. در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه واترجت و کاربردهای مختلف آن در هتل پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

دلایل انتخاب ترولی نظافتی Filmop

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

امروزه برای سهولت نظافت از تجهیزات و ترولی های نظافتی استفاده می شود. این تجهیزات مدرن موجب کیفیت بالای نظافت نیز می شوند. ترولی نظافتی، ترولی چند منظوره، خدماتی، هتلی و همچنین انواع تی، پد و ابزار نظافت و شستشو از جمله این تجهیزات نظافتی به شمار می آیند. شاید شاید در ظاهر به نظر برسد که ترولی ها و ابزار نظافت مشابهی با برند های مختلف وجود دارد، اما با دقتی بیشتر می توان تفاوت بین محصولات، کیفیت، کارایی، خاصیت ارگونومیک و سهولت کاربری را دانست.

… ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از سوییپر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

 مکان های عمومی و پر رفت و آمد برای رسیدن به محیط پاکیزه دستگاهی بسیار پر اهمیت است، امروزه یکی از مسائلی که ذهن بشر را به خود مشغول کرده است حفظ بهداشت با در نظر گرفتن استاندارهای تعیین شده است و دستگاه سوییپر صنعتی ابزاری کارآمد در امر نظافت و حذف هر گونه آلاینده ی خشک به حساب می آید و این مسئله در برخی از مکان ها نمود بیشتری دارد. در این مقاله به معرفی این دستگاه کارآمد و اهمیت استفاده از از آن اشاره خواهد شد. … ادامه مطلب »

کاربرد انواع ترولی در مراکز و مجتمع‌های تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ دی ۱۳۹۸

یکی از پرکاربردترین ابزارهای نظافتی است که هر چند دارای ساختار و کاربرد بسیار ساده می باشد اما عملکردی فوق العاده در زمینه فعالیت های مربوط به نظافت دستی ارائه می دهد. انواع ترولی در محیط های عمومی پر رفت و آمد مانند مراکز و مجتمع های تجاری جهت نظافت سطوح مختلف و جمع آوری زباله ها مورد استفاده قرار می گیرند. نظافت  مجتمع های تجاری و مراکز خرید که فضاهایی با رفت و آمد زیاد هستند، بسیار ضروری است و باید با هدف ارتقای بهداشت محیط، محافظت از کفپوش ها و حذف زباله ها عملیات تمیزکاری انجام پذیرد. پاکیزگی و زیبایی محیط علاوه بر این که بر ایمنی و سلامت اثرگذار است، بر جذب مشتریان و جلب رضایت آن ها تأثیر دارد و در حقیقت یکی از اصول مهم بازاریابی است. نظافت مراکز تجاری با استفاده از روش های مکانیزه و یا دستی انجام می پذیرد و ترولی بهترین ابزار برای فرآیند نظافت دستی به شمار خواهد آمد.

… ادامه مطلب »