تاثیر داده‌ها بر اجرای طرح‌های نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ آبان ۱۳۹۸

داده و اطلاعات آماری پایه و اساس کسب موفقیت در بسیاری از زمینه های کاری است و امروزه تعداد زیادی از شرکت ها و مشاغل تصمیمات خود را پیرامون داده های جمع آوری شده، اتخاذ می نمایند. پیشبرد اهداف بر اساس حدس و گمان و بر پایه احساسات نمی تواند نتیجه مطلوب به همراه داشته باشد و تکیه بر تجزیه و تحلیل های آماری عامل کلیدی در نزدیک شدن به هدف نهایی در کسب و کار است. اکنون می خواهیم بدانیم داده های آماری بر روی کدام بازار یا بخش های تجاری تاثیر می گذارد؟ در صنعت نظافت چگونه است؟ آیا کارخانه های تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی همانند اسکرابر نیز از داده های وسیع استفاده نموده و بر آن ارزش می گذارند؟ در پاسخ باید بگوییم بله.

… ادامه مطلب »

استفاده از آب با فشار بالا برای شستشو و حذف نمودن لایه های عمیق آلودگی که بر روی سطوح انباشته شده اند، راهکار مناسبی می باشد. جهت تامین آب پر فشار نیاز به دستگاه واترجت صنعتی می باشد. با توجه به اینکه حجم آلودگی ها در محیط های کارگاهی صنعتی بالا بوده و اغلب این آلاینده ها خاصیت چسبندگی دارند،‌ صرف هزینه برای خریداری و تهیه دستگاه واترجت صنعتی به منظور شستشو و حذف آلاینده های تثبیت شده بر روی سطوح، می تواند نتایج مطلوبی در پی داشته باشد. با توجه به اینکه دستگاه های و.اترجت صنعتی بر اساس دمای آب خروجی در دو نوع واترجت آب گرم و واترجت اب سرد طراحی و تولید می شوند، داشتن اطلاعات کافی از ویژگی های هر یک از دستگاه ها، می تواندراهنمای مناسبی در انتخاب دستگاه مناسب باشد:

… ادامه مطلب »

ساختار اسکرابر و مزایای استفاده از دستگاه کفشوی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ شهریور ۱۳۹۸

به دلیل اهمیت ویژه نظافت و حفظ بهداشت در محیط های مختلف مسکونی، تجاری، آموزشی، صنعتی و … معمولا این محیط ها به صورت منظم روزانه یا هفتگی باید نظافت شوند. همین امر موجب شده دستگاه ها و تجهیزات مکانیزه جدید برای نظافت و شستشوی سطوح مختلف مورد استفاده قرار گیرد. برای شستشوی سطوح کف دستگاه اسکرابر مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه اسکرابر یه کفشوی مکانیزه است که سطوح کف با هر نوع کفپوشی را به خوبی شستشو نموده و خشک می کند. کیفیت و سرعت بالای شستشو توسط این نوع دستگاه ها باعث شده در تمامی محیط ها بتوان از آن ها استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

کاربرد واترجت صنعتی در صنایع پتروشیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

سایت های صنعتی همانند پتروشیمی ها به مانند دیگر صنایع تولیدی با حجم بالایی از آلودگی های ریز و درشت دست به گریبان می باشند. اگر چه تا حدودی جمع اوری آلایند های خشک به آسانی و با کمک شیوه های دستی امکان پذیر می باشد،‌ اما شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی انباشته رد بخش هیا مختلف با استفاده از شیوه های سنتی و دستی امکان پذیر نمی باشد. با توجه به اینکه سایت های پتروشیمی دارای انباشت بالایی از آلاینده های صنعتی می باشند، استفاده از دستگاه واترجت صنعتی راهکار مناسب و ایده آلی برای شستشو و حذف لایه های آلودگی انباشته بر روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد.

… ادامه مطلب »

۵ نکته قابل توجه قبل از خرید اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

با توجه به پیشرفت تجهیزات نظافتی و ورود تکنولوژی های نو در این عرصه، اسکرابر یا کفشوی نقشی اساسی در تمیز کردن نظافت روزانه در هر محیط ایفا می کند. دستگاه اسکرابر نقشی اساسی در نظافت محیط ها دارد و روش بسیار مناسب و کارایی به جای استفاده از تی و سطل که روشی قدیمی می باشد. در برخی محیط ها مانند مدارس و بیمارستان ها که نیاز به نظافت ویژه و بهداشتی تری دارند، بهترین راه استفاده از اسکرابر صنعتی می باشد. شستشوی سطوح کف با این دستگاه های علاوه بر سریع تر کردن روند نظافت، سطح بهداشت را نیز بالا می برد. دستگاه کفشوی سطوح کف را به خوبی شسته و خشک می نماید، به همین دلیل بلافاصله پس از شستشو آماده استفاده می باشد. آلودگی های جدا شده از سطح توسط تی لاستیکی جمع آوری شده و به وسیله سیستم مکش به داخل مخزن آب کثیف هدایت می شود.

… ادامه مطلب »

اهمیت آموزش کارکنان در جهت کاربرد تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ تیر ۱۳۹۸

استخدام نیروهای انسانی برای حفظ و نگهداری محیط کار امر مهمی است و انتخاب افراد مناسب و آماده به کار برای کسب و کار ارزشمند خواهد بود. پس از استخدام نیروهای مورد نظر، آموزش این کارکنان در اولویت قرار می گیرد. فرآیند نظافت و تمیز کاری یک محیط صنعتی، تجاری و … امری ساده و پیش پا افتاده نبوده و در حقیقت به عنوان یک فرآیند تخصصی و مهم تلقی می شود. بسیاری از صاحبان مشاغل ایده آموزش نیروهای خدماتی خود را نادیده می گیرند زیرا از اهمیت حضور کارکنان ماهر در محل کار خود آگاهی ندارند. اهمیت این موضوع هنگام استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی بیش از هر زمان دیگری نمایان خواهد شد.

… ادامه مطلب »

خط تولید پیوسته دارو و نقش جاروبرقی صنعتی در آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ تیر ۱۳۹۸

تولیدکنندگان مواد دارویی در طول فرآیند تولید، پر کردن، بسته بندی و حمل و نقل محصولات دارویی در کارخانه و به مصرف‌کنندگان نهایی با چالش‌های متعددی مواجه می‌باشند. یکی از متداول‌ترین نگرانی‌ها برای تمام تولیدکنندگان مواد دارویی عمل به تعهدات خود از لحاظ زمانی به منظور مقابله با کمبود دارو و عقب ماندن از بازار است. تاخیرات تولید ممکن است به دلیل توقف خطوط پر کردن، نظافت خط محصول/ترکیبات و تحقیقات معوق رخ دهد که می تواند به کاهش خروجی محصول تمام شده منجر شود. به حداکثر رساندن سرعت عملیاتی خط پر کردن و به حداقل رساندن زمان توقف کار برای مدیریت اینگونه مشکلات و افزایش بازده تولید برای سودهی به تمام سهامداران ضروری است. این موارد موجب شده است تا به تدریج خط تولید پیوسته دارو جایگزین روش تولید بچ شود. در این مقاله مزایای این روش تولید و نقش جاروبرقی صنعتی در آن بررسی می‌شود.

… ادامه مطلب »

آشنایی با مراحل ساخت دستگاه های نظافت صنعتی Tennant

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ تیر ۱۳۹۸

کمپانی Tennant  از معتبر ترین برند ها در زمینه تولید تجهیزات نظافت صنعتی در جهان می باشد. این کمپانی دستگاه هایی مانند اسکرابر ، سوییپر و پلیشر را در مدل های متنوع و با کیفیت ساخت بالا عرضه می نماید. این دستگاه ها بعلت ساختار صنعتی و قدرتمند، به تجهیزات نظافتی سنگین کار شهرت داشته و اغلب در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. بخش های مختلف تولید این تجهیزات نظافتی از برش دهی فلزات تا سر هم کردن و بازبینی نهایی، بصورت ایمن و در سطح کیفی بالایی انجام می شود. در این مقاله تعدادی از فرآیند های تیم تولید کمپانی Tennant تا رسیدن به یک دستگاه نظافتی با کیفیت معرفی می گردد. … ادامه مطلب »

مزایا و ویژگی های اسکرابر آنتی باکتریال

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ تیر ۱۳۹۸

شستشو و حذف آلاینده ها از محیط اهمیت ویژه ای دارد. چرا که ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح کف نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد بلکه به واسطه حضور بلند مدت آلانیده هایی که اغلب خاصیت اسیدی دارند، موجب خوردگی کفپوش ها شده و در نهایت هزینه های هنگفت تعویض یا تعمیر کفپوش ها را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها تحمیل نماید. یکی دیگر از دلایل بسیار مهم شستشو و نظافت سطوح کف، ممانعت از رشد و تکثیر باکتری ها و عوامل بیماری زا در محیط می باشد. چرا که حضور و انباشت آلاینده ها، محیط مناسبی را برای رشد و تکثیر قارچ ها، باکتری ها و عوامل بیماری زا فراهم می نماید. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح کف را شستشو می دهد اما قادر به حذف موثر آلودگی نمی باشد. استفاده از سامانه های مکانیزه ای چون دستگاه اسکرابر … ادامه مطلب »

ویژگی های سوییپر مناسب برای انبار ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ تیر ۱۳۹۸

فضای انبار ها نیز همانند دیگر بخش های محیط های صنعتی و تولیدی به واسطه تردد افراد و حمل و نقل بار ها آلوده و کثیف می شوند. مسلما ماندگاری آلاینده ها در این بخش ها نه تنها جلوه های ظاهری محیط را کاهش می دهد بلکه سلامت افراد شاغل در این بخش ها را نیز تهدید نموده و با کاهش کیفیت محصولات و مواد اولیه نگهداری شده در این محیط ها، موجب کاهش در بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد. در این شرایط استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی راهکار مناسبی برای نظافت انبار ها می باشد.

… ادامه مطلب »