نگهداری و مراقبت از واترجت صنعتی در فصول سرد سال

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ آذر ۱۳۹۶

زمانی که دمای هوا کاهش می یابد، مراقبت از تجهیزات نظافت صنعتی نظیر واترجت صنعتی بسیار مهم می باشد. در این مقاله به چند نکته در مورد مراقبت و نگهداری از واترجت صنعتی برای حفظ کارایی دستگاه  در فصول سرد سال پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

مدیریت در اماکن متفاوت بند های متفاوتی دارد که رعایت دقیق آن ها موجب بهبود بهره وری در آن مکان می شود. از مهم ترین مسائلی که در مدیریت هر بخش مطرح است، نظافت دائمی و برقراری پاکیزگی می باشد. نظافت دائمی و توجه مداوم به رفع آلودگی در برخی از اماکن بسیار آسان است اما نظافت برخی سطوح بسیار دشوار و تخصصی می باشد. در صورتی که از تجهیزات مناسب و روند مشخص برای نظافت سطوح در اماکن استفاده نشود، ممکن است مشکلات متعددی ایجاد گردد. یکی از مهم ترین مشکلاتی که در نظافت بوجود می آید به طول انجامیدن فرآیند شستشوی مداوم است. به همین دلیل می بایست با در نظر گرفتن ویژگی های سطوح و انتخاب بهترین تجهیزات نظافتی در کوتاه کردن زمان نظافت کوشید. تجهیزات نظافت صنعتی متفاوتی وجود دارند که بسته به نوع سطح و مکان تحت نظافت می توان از بهترین نوع آن بهره جست.

… ادامه مطلب »

۵ گام جهت حفظ و نگهداری مناسب از کفپوش پارکت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ آذر ۱۳۹۶

پارکت از پوشش های پرکاربرد مورد استفاده در سطوح کف می باشد که متشکل از تکه های چوب بوده و نمایی زیبا به محیط می بخشد. این پوشش بر اثر بسیاری از عوامل دچار آسیب شده و رفته رفته از زیبایی کلی فضا می کاهد لذا به منظور حفظ و نگهداری از پارکت انجام نظافت بهینه و استفاده از مواد شوینده تخصصی راهکاری مناسب بوده که با انجام نظافت پارکت به صورت منظم می توان سبب افزایش طول عمر پارکت شده و از هزینه های هنگفت تعویض آن جلوگیری به عمل آورد.

… ادامه مطلب »

اسکرابر و سوییپر بخریم یا اجاره کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ آبان ۱۳۹۶

اماکن گوناگون آلودگی های متفاوتی دارند. نظافت و شستشو  در هر مکانی شرایط خاصی داشته و لزوم بهره گیری از تجهیزات خاص در هر محیطی با محیط دیگر متفاوت است. شستشو و نظافت سطوح کف در همه اماکن یکسان است و نیاز به مداومت در پاکیزگی کفپوش در هر مکانی وجود دارد. استفاده مداوم از تجهیزات نظافتی مستلزم کیفیت بالا و هزینه پایین است. در ادامه برخی از تجهیزات نظافت صنعتی مانند اسکرابر و سوییپر که شستشو و نظافت سطوح هموار کف در اماکن متفاوت را انجام می دهند بررسی می شود. از مهم ترین سوالاتی که برای صاحبین اماکن متفاوت و کسب و کار ها وجود دارد، تفاوت خرید و اجاره تجهیزات نظافت صنعتی است که در این مقاله به تفصیل بررسی خواهد شد.

… ادامه مطلب »

دستورالعمل نظافت لابی مجتمع مسکونی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ آبان ۱۳۹۶

نظافت و شستشوی سطوح گسترده ای مانند لابی مجتمع های مسکونی مستلزم بهره گیری از یک روند خاص و منظم می باشد. لابی مجتمع ها بخش های گوناگونی دارد که تنها در صورت داشتن یک دستورالعمل منظم می توان همه بخش های آن را نظافت نمود. در ادامه دستورالعمل نظافت لابی مجتمع مسکونی تشریح می شود.

… ادامه مطلب »

شستشوی سلولهای خورشیدی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ آبان ۱۳۹۶

خورشید عظیم ترین منبع انرژی در جهان هستی می باشد که این کره نورانی سهم عمده ای در فراهم آوردن انرژی های مورد نیاز بشر دارد لذا با استفاده بهینه از این منبع انرژی بسیاری از نیازهای بشر مرتفع می گردد. در این راستا امروزه پنل ها یا صفحات خورشیدی به منظور تامین برق مصرفی در بسیاری از محیط های صنعتی، تجاری و مسکونی نصب می گردد. این صفحات نور خورشید را به الکتریسیته تبدیل می کنند و با تنظیم زاویه مناسب این صفحات و نظافت منظم بازدهی بهینه این صفحات به ارمغان می آید. صفحات خورشیدی از قرار گیری چندین سلول خورشیدی در کنار هم تشکیل می شوند که در معرض انواع آلودگی های محیطی قرار می گیرند لذا جهت دست یابی به بازدهی مطلوب لزوم نظافت صفحات خورشیدی محسوس می گردد. … ادامه مطلب »

معرفی و کاربرد ترولی بدون فلز

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ آبان ۱۳۹۶

تردد بیماران با مشکلات گوناگون موجب بروز آلودگی در اتاق تصویربرداری می گردد. نظافت مداوم این آلودگی ها برای حفظ سلامت بیماران و مراجعین به اتاق تصویربرداری الزامی می باشد. اما نظافت در اتاق عکس برداری مستلزم رعایت شرایط خاصی می باشد. از مشکلات نظافت سطوح در اتاق عکسبرداری می توان به تردد مداوم افراد و وجود اشعه به صورت دائمی اشاره نمود. در اماکنی که توسط اشعه از افراد عکسبرداری می شود، وجود فلزات مشکل ساز می شود. آسان ترین روش نظافت سطوح، استفاده از ترولی های دستی می باشد که حمل آن ها بسیار ساده بوده و سرعت عمل در نظافت گوشه و کنار اتاق تصویربرداری را به همراه دارند. همچنین نظافت در آزمایشگاه های تخصصی و در صنایعی که ورود فلز با ممنوعیت مواجه است نیز با مشکلاتی روبرو است که به منظور نظافت آسان و موثر می توان از ترولی ها استفاده کرد.

… ادامه مطلب »

شستشوی و نظافت بهینه مبلمان با استفاده از دستگاه مبل شوی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ آبان ۱۳۹۶

مبلمان تاثیر بسزایی در زیبایی و دکوراسیون محیط دارد. با توجه به میزان استفاده روزمره افراد از این وسیله در بسیاری از فضاهای داخلی اعم از منازل، مکانهای اداری-تجاری و بسیاری از محیط های دیگر، انواع آلودگی ها سطح مبلمان را می پوشاند که این امر از زیبایی این وسیله کابردی می کاهد و از جلوه بصری محیط می کاهد. در اینجا بحث نظافت و شستشوی بهینه مبلمان و چگونگی به انجام رساندن آن به میان می آید که بدون آسیب به بافت پارچه و برهم زدن شکل ظاهری مبل مد نظر قرار می گیرد. در این مقاله نظافت بهینه مبلمان و چگونگی شستشوی آن با استفاده از دستگاه مبل شوی را مورد بررسی قرار می دهیم.

… ادامه مطلب »

مزایای دستگاه پولیشر برای نظافت انواع سطوح

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ آبان ۱۳۹۶

از پولیشر برای درخشندگی و جلادهی سطوح استفاده می شود. رابط کاربری و روش کار این دستگاه ها بسیار ساده و روان می باشد و در محیط های مختلف قابل استفاده است. از پولیشر می توان برای جلا بخشیدن و شستشوی انواع سطوح حساس و خشن مانند بتن روکش دار، سنگ و سرامیک، کف پوش، پارکت و چوب مناسب است. سطح ایمنی این دستگاه بسیار بالا است و سطح صدای بسیار پایینی دارد. دستگاه پولیشر دارای یک برس می باشد که به سرعت می چرخد و سبب تمیزی و درخشش سطح می شود.

… ادامه مطلب »

ارائه راهکارهای نظافتی کارآمد در استخر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ مهر ۱۳۹۶

استخر یکی از مراکز تفریحی پرطرفدار می باشد که روزانه افراد بسیاری جهت گذران اوقات فراغت بدان مراجعه می نمایند. این مکان ها همواره در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرد که عدم نظافت صحیح می تواند سبب بروز انواع بیماری ها شده و سطح بهداشت استخر را نیز کاهش دهد. از طرفی وجود این آلوگی ها درون استخر، ایجاد قشای خارجی در سطوح داخل استخر را به وجود می آورد که زدودن این آلودگی ها با استفاده از تجهیزات نظافتی سنتی عملا ناممکن بوده و در صورت امکان نیز بسیار دشوار و زمانبر می باشد. امروزه تجهیزات مدرن نظافتی در طیف وسیعی با توان بالای نظافت، از بین بردن آلودگی ها در استخر را تسهیل نموده اند. استفاده از تجهیزات مدرن نظافت صنعتی جهت به انجام رسانیدن نظافت در استخر راهکاری مفید و ارزشمند می باشد که می تواند محیطی پاکیزه و بهداشتی در استخر را به ارمغان آورد و از انتشار آلودگی ها نیز جلوگیری نماید.

… ادامه مطلب »