مزایای استفاده از موکت شوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ شهریور ۱۳۹۷

برای زیبایی بیشتر سطوح کف در خانه های ایرانی، از پوشش های متفاوتی نظیر فرش و موکت استفاده می شود. نگهداری از فرش و موکت برای جلوگیری از آلوده شدن بسیار دشوار است و به همین دلیل پس از گذشتی مدتی از خرید فرش یا موکت، لکه های متفاوتی در اثر آلودگی بر روی سطوح فرش و موکت بوجود می آید. نظافت و رفع آلودگی نیازمند صرف زمان و بهره گیری از تجهیزات نظافتی مناسب می باشد. به منظور شستشوی بهینه فرش و موکت در کمترین زمان ممکن بهتر است از تجهیزات نظافت صنعتی با کارایی بالا استفاده نمود. استفاده از دستگاه مکانیزه فرش و موکت شوی که از کاربردی ترین تجهیزات نظافت صنعتی می باشد به منظور شستشوی با کیفیت فرش از بهترین راهکار های نظافت صنعتی به شمار می آید و مزایای بسیاری دارد که در ادامه تشریح می شوند.

… ادامه مطلب »

یکی از صنایع کارا و فعال در کشور ایران صنعت خودروسازی می باشد. کارخانه های خودروسازی امروزه بسیار گسترش یافته و روند تولید در این کارخانه ها رو به افزایش می باشد. از جمله معضلات موجود در این کارخانه ها، وجود و انتشار آلاینده ها است که در راستای افزایش حجم تولیدات، کاهش ضایعات و بهبود کیفیت محصولات می بایست برنامه ریزی های هدفمندی در انجام امور نظافتی وجود داشته باشد. مدیران این کارخانه ها نیز همواره به استفاده از راهکارهای نظافتی بهینه در این صنعت اهتمام می ورزند. انجام نظافت صنعتی در کارخانه های خودروسازی نیاز به دقت، توجه و سرعت بالایی داشته و لذا شیوه های سنتی جوابگوی اینگونه نیازهای نظافتی نیستند. … ادامه مطلب »

تجهیزات مناسب برای راه اندازی کارواش

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

یکی از پردرآمدترین کسب و کارهای رایج در حال حاضر، راه اندازی کارواش است. علاقه به راه اندازی کارواش اولین گام در ایجاد چنین شغلی خواهد بود، اما در نظر گرفتن تجهیزات مناسب برای راه اندازی نکته ای مهم در شروع چنین کسب و کار هایی است. در ابتدا می بایست مکانی مناسب برای راه اندازی کارواش خودرو در نظر گرفت. سپس تجهیزات و لوازم مورد نیاز را فراهم نمود. تجهیزات برای شستشوی کامل خودرو در طیفی گسترده قرار می گیرند که با توجه به میزان حرفه ای بودن کارواش تحت تاسیس می توان هر کدام از تجهیزات شستشو و نظافت خودرو را انتخاب نمود.

… ادامه مطلب »

نکات کلیدی جهت افزایش بهره وری دستگاه موکت شوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ تیر ۱۳۹۷

جهت شستشوی فرش و موکت در فضاهای وسیع پرتردد، استفاده از فرش و موکت شوی برترین پیشنهاد می باشد. سیستم های داخلی این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی متشکل از سه سامانه هوشمند شستشوی، برس زنی و مکش می باشد. امروزه از این دستگاه در بسیاری از مکانها و به خصوص هتل ها و اماکن زیارتی استفاده می شود. جهت افزایش بهره وری دستگاه و ارتقای کیفیت عملیات شستشوی با استفاده از این تجهیزات، رعایت چند نکته کلیدی بسیار مفید و ارزشمند می باشد. در این مقاله به اجمال هر یک از این نکات را شرح می نمائیم.

… ادامه مطلب »

۵ سوالی که پیش از نظافت صنعتی باید پاسخ داد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ تیر ۱۳۹۷

در هر مکانی نیاز به نظافت از جمله اصلی ترین موارد مدیریت آن مکان می باشد. استفاده از تجهیزات متناسب با محیط موجب بهینه سازی فرآیند نظافت می گردد. ارائه راه کار مناسب نظافتی مستلزم دریافت دانش کامل از نوع سطح، مساحت سطح، جنس سطح و… خواهد بود. به همین ترتیب بهتر است پیش از تهیه هر گونه وسیله نظافتی به منظور شروع پاکیزه سازی محیط، دانش کافی درباره سطح تحت نظافت کسب شود. در ادامه برخی از رایج ترین سوالاتی که به منظور افزایش دانش در رابطه با سطح و آلودگی موجود مطرح می شود، مورد بررسی قرار می گیرند. پاسخ به این سوالات و تجمیع اطلاعات مفید به خرید دستگاه نظافت صنعتی مناسب کمک خواهد کرد.

… ادامه مطلب »

سالن ها و باشگاه های بدنسازی، با انواع و اقسام تجهیزات همه روزه میزبان ورزشکاران بسیاری می باشند. افراد همواره در تماس میتقیم با این وسایل بوده و از انواع لوازم و تجهیزات بدنسازی استفاده می نمایند. در این میان میزان قابل توجهی از آلودگی ها از طریق دستها و همچنین کفش افراد در محیط سالن بدنسازی منتشر می شوند که از بهداشت محیط کاسته و زمینه را برای رشد و نمو باکتری ها و عوامل بیماری زا فراهم می نمایند. لذا انجام نظافت منظم و ضدعفونی سطوح در سالن های بدنسازی امری ضروری به شمار می رود. انجام این امر امروزه با بهره مندی از تجهیزات مکانیزه و مدرن نظافت صنعتی با کیفیت بالایی صورت می پذیرد. در این مقاله به بررسی چگونگی نظافت و ضدعفونی سطوح در سالن های بدنسازی با بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی می پردازیم.

… ادامه مطلب »

بررسی عملکرد دستگاه های نماشوی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

نمای ساختمان ها به موجب شرایط متعدد آب و هوایی دچار آلودگی می شود که وجود این آلودگی ها بر سطح نما، جلوه بصری ساختمان را به مخاطره می اندازد. از این رو به منظور حفظ زیبایی، اقدام به شستشوی نما می شود. این امر با وجود تمام دشواری ها نیاز به رعایت اصول ایمنی خاصی دارد و عدم رعایت این اصول خطرات و مشکلات جبران ناپذیری را به بار می آورد. از این رو افراد همواره در صدد یافتن برترین راهکار جهت شستشوی نمای ساختمان می باشند. امروزه از جمله راهکارهای موثر و کارآمد جهت شستشوی نمای ساختمان، استفاده از دستگاه های نماشوی مکانیزه می باشد که در این مقاله به بررسی عملکرد دستگاه پرداخته و مزایای بهره مندی از آن را شرح می دهیم.

… ادامه مطلب »

نظافت صنعتی و کاربردی باغ وحش

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

یکی از اماکن غیر صنعتی که روزانه دچار آلودگی های عمیق و مقاوم می گردد، باغ وحش می باشد. آلودگی در سطوح باغ وحش شامل آلودگی های تولید شده توسط حیوانات و هم چنین آلودگی در اثر رفت و آمد بالای افراد برای بازدید باغ وحش است. ترکیب این آلودگی های حیوانی و انسانی موجب دشواری هرچه بیشتر فرآیند نظافت می شود. علاوه بر این به دلیل حجم بالای آلودگی تولید شده در روز، نیاز است تا روزانه برای نظافت سطوح باغ وحش اقدام شود. به همین دلیل بهتر است از راهکارهای نظافتی ویژه برای شستشوی سطوح باغ وحش استفاده گردد. بهره مندی از دستگاه های نظافت صنعتی از بهترین راهکارهای نظافتی در مدیریت باغ وحش است. ماشین آلات مکانیزه نظافتی به گونه ای طراحی شده اند که با شرایط محیط های مختلف سازگاری دارند و از همین رو در اماکنی مانند باغ وحش ها قابل به کار گیری هستند.

… ادامه مطلب »

معرفی دستگاه پولیشر و طریقه استفاده از آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ خرداد ۱۳۹۷

در اماکن وسیع برنامه های نظافتی منظمی به منظور ارتقای سطح بهداشت تدوین می گردد. انجام نظافت و شستشوی منظم سطوح کف یکی از مقوله های مهم نظافتی می باشد که افراد همواره در صدد یافتن راهکاری موثر و کارآمد در جهت بهینه سازی اینگونه امور هستند، بنابراین انواع تجهیزات مدرن نظافت صنعتی را بکار می گیرند. گاهی علی رغم نظافت و شستشوی منظم سطوح کف، میزانی از آلاینده ها بر سطح کفپوش باقی می مانند که این امر ناشی از وجود خط و خش بیش از حد بر سطوح کف می باشد. جهت حذف خط و خش های به وجود آمده بر کفپوش، استفاده از دستگاه های پولیشر پیشنهاد می گردد. دستگاه پولیشر کاربرد بسیاری دارد، در این مقاله به صورت اجمالی این دستگاه را معرفی نموده و طریقه استفاده از آن را شرح می دهیم.

… ادامه مطلب »

مشکلات احتمالی دستگاه واترجت صنعتی و رفع آن ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ خرداد ۱۳۹۷

عدم استفاده صحیح از دستگاه واترجت صنعتی و توجه کم در رعایت نکات ایمنی و سلامت دستگاه، موجب بروز مشکلات می گردد. به همین دلیل اطلاع از مشکلات واترجت صنعتی و ارتباط این مشکلات با بخش های مختلف دستگاه، از ضروری ترین موارد برای کاربران کارواش دستی می باشد. در ادامه مشکلات احتمالی که با استفاده نادرست از دستگاه کارواش صنعتی ممکن است به وجود آید، بیان شده و نحوه رفع درست آن ها توضیح داده شده است.

… ادامه مطلب »