اهمیت استفاده از سوییپر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

 مکان های عمومی و پر رفت و آمد برای رسیدن به محیط پاکیزه دستگاهی بسیار پر اهمیت است، امروزه یکی از مسائلی که ذهن بشر را به خود مشغول کرده است حفظ بهداشت با در نظر گرفتن استاندارهای تعیین شده است و دستگاه سوییپر صنعتی ابزاری کارآمد در امر نظافت و حذف هر گونه آلاینده ی خشک به حساب می آید و این مسئله در برخی از مکان ها نمود بیشتری دارد. در این مقاله به معرفی این دستگاه کارآمد و اهمیت استفاده از از آن اشاره خواهد شد. … ادامه مطلب »

کاربرد انواع ترولی در مراکز و مجتمع‌های تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ دی ۱۳۹۸

یکی از پرکاربردترین ابزارهای نظافتی است که هر چند دارای ساختار و کاربرد بسیار ساده می باشد اما عملکردی فوق العاده در زمینه فعالیت های مربوط به نظافت دستی ارائه می دهد. انواع ترولی در محیط های عمومی پر رفت و آمد مانند مراکز و مجتمع های تجاری جهت نظافت سطوح مختلف و جمع آوری زباله ها مورد استفاده قرار می گیرند. نظافت  مجتمع های تجاری و مراکز خرید که فضاهایی با رفت و آمد زیاد هستند، بسیار ضروری است و باید با هدف ارتقای بهداشت محیط، محافظت از کفپوش ها و حذف زباله ها عملیات تمیزکاری انجام پذیرد. پاکیزگی و زیبایی محیط علاوه بر این که بر ایمنی و سلامت اثرگذار است، بر جذب مشتریان و جلب رضایت آن ها تأثیر دارد و در حقیقت یکی از اصول مهم بازاریابی است. نظافت مراکز تجاری با استفاده از روش های مکانیزه و یا دستی انجام می پذیرد و ترولی بهترین ابزار برای فرآیند نظافت دستی به شمار خواهد آمد.

… ادامه مطلب »

در هنگام رزرو هتل، یکی معیارهای اساسی، نظم و بهداشت آن جا می باشد که باید دارای رتبه بالایی باشد. علاوه بر اینکه زیبایی این محیط ها بر روی افراد تاثیر گذار است، سطح بالای بهداشت نیز در نظر مشتریان به خوبی به چشم می آید. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات جدید در نظافت و شستشو می تواند به کیفیت بالای نظافت در چنین محیط هایی بسیار یاری کننده باشد. از جمله دستگاه هایی که در هتل ها برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند، اسکرابر، واترجت صنعتی ، بخارشوی، جاروبرقی ، مبل و موکت شوی و ترولی های خدماتی و هتلی می باشد. در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه واترجت و کاربردهای مختلف آن در هتل پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

مروری بر فعالیت شرکت ابراهیم در جلب رضایت مشتریان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ آذر ۱۳۹۸

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم فعالیت خود را در زمینه تجهیزات نظافت صنعتی از سال ۱۳۷۰ آغاز نمود. این شرکت پیشرو در زمینه تامین و عرضه تجهیزات نظافتی مکانیزه مانند اسکرابر و سوییپر فعالیت داشته و این تجهیزات را از برند های معتبر اروپا تامین می نماید. گروه صنعتی ابراهیم در جهت جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات و تجهیزات و قطعات به بهترین شکل خدماتی مانند تعمیرات حرفه ای، فعالیت را در برنامه خود دارد. در ادامه این فعالیت ها با توضیحات بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

تاثیر داده‌ها بر اجرای طرح‌های نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ آبان ۱۳۹۸

داده و اطلاعات آماری پایه و اساس کسب موفقیت در بسیاری از زمینه های کاری است و امروزه تعداد زیادی از شرکت ها و مشاغل تصمیمات خود را پیرامون داده های جمع آوری شده، اتخاذ می نمایند. پیشبرد اهداف بر اساس حدس و گمان و بر پایه احساسات نمی تواند نتیجه مطلوب به همراه داشته باشد و تکیه بر تجزیه و تحلیل های آماری عامل کلیدی در نزدیک شدن به هدف نهایی در کسب و کار است. اکنون می خواهیم بدانیم داده های آماری بر روی کدام بازار یا بخش های تجاری تاثیر می گذارد؟ در صنعت نظافت چگونه است؟ آیا کارخانه های تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی همانند اسکرابر نیز از داده های وسیع استفاده نموده و بر آن ارزش می گذارند؟ در پاسخ باید بگوییم بله.

… ادامه مطلب »

استفاده از آب با فشار بالا برای شستشو و حذف نمودن لایه های عمیق آلودگی که بر روی سطوح انباشته شده اند، راهکار مناسبی می باشد. جهت تامین آب پر فشار نیاز به دستگاه واترجت صنعتی می باشد. با توجه به اینکه حجم آلودگی ها در محیط های کارگاهی صنعتی بالا بوده و اغلب این آلاینده ها خاصیت چسبندگی دارند،‌ صرف هزینه برای خریداری و تهیه دستگاه واترجت صنعتی به منظور شستشو و حذف آلاینده های تثبیت شده بر روی سطوح، می تواند نتایج مطلوبی در پی داشته باشد. با توجه به اینکه دستگاه های و.اترجت صنعتی بر اساس دمای آب خروجی در دو نوع واترجت آب گرم و واترجت اب سرد طراحی و تولید می شوند، داشتن اطلاعات کافی از ویژگی های هر یک از دستگاه ها، می تواندراهنمای مناسبی در انتخاب دستگاه مناسب باشد:

… ادامه مطلب »

ساختار اسکرابر و مزایای استفاده از دستگاه کفشوی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ شهریور ۱۳۹۸

به دلیل اهمیت ویژه نظافت و حفظ بهداشت در محیط های مختلف مسکونی، تجاری، آموزشی، صنعتی و … معمولا این محیط ها به صورت منظم روزانه یا هفتگی باید نظافت شوند. همین امر موجب شده دستگاه ها و تجهیزات مکانیزه جدید برای نظافت و شستشوی سطوح مختلف مورد استفاده قرار گیرد. برای شستشوی سطوح کف دستگاه اسکرابر مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه اسکرابر یه کفشوی مکانیزه است که سطوح کف با هر نوع کفپوشی را به خوبی شستشو نموده و خشک می کند. کیفیت و سرعت بالای شستشو توسط این نوع دستگاه ها باعث شده در تمامی محیط ها بتوان از آن ها استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

کاربرد واترجت صنعتی در صنایع پتروشیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

سایت های صنعتی همانند پتروشیمی ها به مانند دیگر صنایع تولیدی با حجم بالایی از آلودگی های ریز و درشت دست به گریبان می باشند. اگر چه تا حدودی جمع اوری آلایند های خشک به آسانی و با کمک شیوه های دستی امکان پذیر می باشد،‌ اما شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی انباشته رد بخش هیا مختلف با استفاده از شیوه های سنتی و دستی امکان پذیر نمی باشد. با توجه به اینکه سایت های پتروشیمی دارای انباشت بالایی از آلاینده های صنعتی می باشند، استفاده از دستگاه واترجت صنعتی راهکار مناسب و ایده آلی برای شستشو و حذف لایه های آلودگی انباشته بر روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد.

… ادامه مطلب »

۵ نکته قابل توجه قبل از خرید اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

با توجه به پیشرفت تجهیزات نظافتی و ورود تکنولوژی های نو در این عرصه، اسکرابر یا کفشوی نقشی اساسی در تمیز کردن نظافت روزانه در هر محیط ایفا می کند. دستگاه اسکرابر نقشی اساسی در نظافت محیط ها دارد و روش بسیار مناسب و کارایی به جای استفاده از تی و سطل که روشی قدیمی می باشد. در برخی محیط ها مانند مدارس و بیمارستان ها که نیاز به نظافت ویژه و بهداشتی تری دارند، بهترین راه استفاده از اسکرابر صنعتی می باشد. شستشوی سطوح کف با این دستگاه های علاوه بر سریع تر کردن روند نظافت، سطح بهداشت را نیز بالا می برد. دستگاه کفشوی سطوح کف را به خوبی شسته و خشک می نماید، به همین دلیل بلافاصله پس از شستشو آماده استفاده می باشد. آلودگی های جدا شده از سطح توسط تی لاستیکی جمع آوری شده و به وسیله سیستم مکش به داخل مخزن آب کثیف هدایت می شود.

… ادامه مطلب »

اهمیت آموزش کارکنان در جهت کاربرد تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ تیر ۱۳۹۸

استخدام نیروهای انسانی برای حفظ و نگهداری محیط کار امر مهمی است و انتخاب افراد مناسب و آماده به کار برای کسب و کار ارزشمند خواهد بود. پس از استخدام نیروهای مورد نظر، آموزش این کارکنان در اولویت قرار می گیرد. فرآیند نظافت و تمیز کاری یک محیط صنعتی، تجاری و … امری ساده و پیش پا افتاده نبوده و در حقیقت به عنوان یک فرآیند تخصصی و مهم تلقی می شود. بسیاری از صاحبان مشاغل ایده آموزش نیروهای خدماتی خود را نادیده می گیرند زیرا از اهمیت حضور کارکنان ماهر در محل کار خود آگاهی ندارند. اهمیت این موضوع هنگام استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی بیش از هر زمان دیگری نمایان خواهد شد.

… ادامه مطلب »