delfin

کمپانی دلفین بیش از 20 سال پیش با توجه به علاقه موسس آن Antonino Siclari به حوزه دستگاه‌های مکنده صنعتی تاسیس گردید. از آن زمان تاکنون در مسیر این کمپانی در ارائه راهکارهای موثر و خلاقانه به مشتریانش وقفه‌ای ایجاد نشده است. امروزه کمپانی دلفین دستگاههای جاروبرقی و مکنده صنعتی مدرن برای صنایع گوناگون در سرتاسر جهان فراهم می‌نماید و با برخورداری از طیف گسترده‌ای از محصولات شامل بیش از 100 مدل، این کمپانی همیشه قادر است تا راهکاری مناسب برای هر کاربرد خاص ارائه کند.


دستگاه‌های مکنده و جاروبرقی صنعتی دلفین تنها یک مکنده ساده نیستند و دستگاه‌های کاملا صنعتی به شمار می‌آیند که قادر به افزایش بازده هر فرآیند صنعتی هستند و می‌توانند ایمنی و استانداردهای نظافتی را حتی در سخت‌ترین شرایط کاری تضمین کنند. دلفین می‌تواند برای هر نوع کاربرد در هر نوع صنعت راهکاری موثر ارائه کند. از آزمایشگاه‌های داروسازی تا ریخته‌گری، از نانوایی‌های کوچک تا بزرگترین صنایع خودروسازی، جاروبرقی‌های صنعتی این تولیدکننده برتر ایتالیایی چالش‌های نظافتی را برطرف نموده و رضایت مشتریان را در رفع نیازهای نظافتی آنها به خوبی جلب نموده‌اند. این کمپانی تنها فروشنده محصولات خود نیست بلکه قادر است راهکارهای واقعی و فراتر از انتظار برای مشتریان خود فراهم نماید.


طیف متنوع محصولات دلفین شامل مدل‌های پرتابل تا ثابت، الکتریکی تک فاز یا سه فاز، مکنده هواکار و باتری دار است. همچنین جاروبرقی‌های تخصصی برای مکش روغن و تراشه، مدل‌های مجهز به فیلتر هپا برای جمع آوری مواد خطرناک، مکنده‌ها و جاروبرقی‌های ضدانفجار دارای گواهینامه آتکس برای استفاده ایمن در محیط قابل انفجار و برای جمع آوری مواد قابل انفجار جزو محصولات این کمپانی می‌باشد.


کلیه محصولات دلفین چه در رده نیمه صنعتی و چه در رده صنعتی و دائم کار دارای قدرت، سرعت و مکش بالا هستند و به منظور حفظ سودآوری، کاهش زمان توقف کار و کمک به حفظ سلامت و ایمنی محیط تولید شده اند. این مکنده‌ها و جاروبرقی‌های صنعتی با دارا بودن ویژگی‌های زیر قادر به کار در سخت‌ترین شرایط کاری می‌باشند.


بدنه فولادی با پوشش اپوکسی

در تولید محصولات دلفین از بدنه فولادی با پوشش مقاوم اپوکسی استفاده شده است که در نتیجه از دفرمگی بدنه دستگاه به علت خلأ بالای ایجاد شده در داخل آن جلوگیری می‌شود و همچنین دستگاه از مقاومت کافی در برابر برخوردهای ناخواسته هنگام جابجایی و انتقال برخوردار می‌باشد. در موارد مورد نیاز بنا به درخواست مشتری امکان ارائه محصول با کلاهک، بدنه و مخزن استیل وجود دارد.


پمپ و موتورهای باکیفیت

دستگاه‌های جاروبرقی نیمه صنعتی دلفین ایتالیا به موتور کلکتوری و پمپ سانتریفیوژال تجهیز شده‌اند و در مدل‌های تک موتوره، دو موتوره، سه موتوره عرضه می‌شوند. دستگاههای جاروبرقی صنعتی دلفین دارای موتور توربینی و پمپ سایدچنل بوده و از قابلیت عملکرد پیوسته برخوردار می‌باشند.


مخزن قابل جدا شدن

اغلب دستگاه‌های مکنده و جاروبرقی صنعتی دلفین مجهز به مخزن قابل جدا شدن دارای چرخ و دسته می‌باشند. در نتیجه حمل و نقل و تخلیه آنها به راحتی امکان پذیر است.


سیستم فیلتراسیون قدرتمند

تمامی محصولات دلفین مجهز به فیلترهای ستاره‌ای یا کارتریجی طبقه‌بندی شده کلاس L یا M با سطح فیلتراسیون بزرگ هستند و بنا به درخواست مشتری قابل تجهیز به فیلتر ایمنی هپا می‌باشند. همچنین تمامی این محصولات دارای سیستم نظافت فیلتر کارآمد هستند که از انباشتگی گرد و غبار بر روی فیلتر جلوگیری کرده و عملکرد بهینه مکش را تضمین می‌کند.

محصولات شرکت delfin در ایران

1 2