Oertzen

برای بیش از 60 سال کمپانی اورتزن آلمان (Oertzen) به صورت تخصصی در زمینه تولید سیستم‌های شوینده فشار قوی برای استفاده در محیط‌های صنعتی و تجاری فعال بوده است. دفتر مرکزی این کمپانی در شهر هامبورگ آلمان واقع شده است و این شرکت دارای نمایندگی‌های فعال در سرتاسر جهان می‌باشد. اورتزن بعنوان یک کمپانی موفق و مستقل محصولاتی با کیفیت ماندگار ارائه می‌نماید و قادر به ارائه راهکارهای شخصی‌سازی شده برای مشتریان و بازارهای خاص است. دستگاه‌های اورتزن به دلیل طراحی و ساخت عالی خود از موقعیت ویژه‌ای در بازارهای جهانی برخوردار می‌باشند و کیفیت بالا، اطمینان و دوام این دستگاه‌های واترجت صنعتی قدرتمند مشخص می‌نماید که در تولید آنها از چه مواد باکیفیتی استفاده شده است.


واترجت‌های صنعتی اورتزن

در دستگاه‌های واتر جت صنعتی اورتزن ترکیب بی نظیری از قدرت و قابلیت اطمینان به کار رفته است. این دستگاه‌های قدرتمند قادر به انجام عملیات سخت برای کاربران صنعتی و همچنین پیماکاران هستند و با برخورداری از طیف فشار عملیاتی 160 الی 1800 بار قادر به رفع هر نوع نیاز نظافتی می‌باشند. این محصولات با اجزاء و مواد به کار رفته دارای کیفیت بالا، بازده بی نظیر و امکان استفاده بصورت پیوسته شناسایی و متمایز می شوند.


تمام اجزاء سازنده دستگاه‌های کارواش صنعتی اوترزن سخت کار بوده و عملکرد پیوسته و بی دردسر دستگاه را تضمین می‌کنند که اطمینان لازم را برای برنامه ریزی و اجرا فراهم می‌نماید. این دستگاه‌های قدرتمند در صنایع سنگین، صنایع غذاسازی و شیمیایی، نماشویی، ترمیم بتن، خدمات شهری، ساخت و ساز، کارخانه‌های پساب، شرکت‌های پیمانکار نظافتی، پرداخت سطح و کشاورزی قابل استفاده می‌باشند و در جایی که کارایی دستگاه‌های استاندارد محدود می شود اورتزن قادر به ادامه دادن است.


در جت واترهای اورتزن پمپ و موتور مستقیما به هم متصل شده اند تا تطابق کامل آنها فراهم شده و دستگاه دارای عملکرد بدون نیاز به سرویس و نگهداری باشد. در نتیجه برای حفاظت از پمپ و موتور این دستگاه‌های یکبار روغنکاری در سال کافی است.

محصولات شرکت Oertzen در ایران