دستگاه خوشبو کننده هوا

یکی از مهم ترین راهکارهایی که همواره به منظور بهبود کیفیت هوای محیط پیشنهاد می شود استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا و تجهیزات خوشبو کننده است. دستگاه خوشبو کننده هوا برقی اتوماتیک به دو دسته خوشبو کننده دستی و خوشبوکننده اتوماتیک تقسیم بندی می شود، این دستگاه عطر افشان با کارکردی حرفه ای و تکنولوژی تخصصی خود هوای معطر را در محیط پراکنده می کند، بهترین ابزار پیشنهادی از نظر بهداشت، کیفیت و کارایی برای استفاده مصرف کننده به شمار می آیند.

خوشبوکننده هوا در سه رده بندی خانگی، تجاری و صنعتی بنا به نوع کاربری مورد انتخاب و کاربرد قرار می گیرد، انتخاب اسانس مناسب در دستگاه خوشبو کننده برقی هوا از اهمیت به سزایی برخوردار است و باید در مرحله اول به کیفیت و غلظت کافی در رایحه این دستگاه توجه ویژه داشت، اسانس های با کیفیت برای به کارگیری در این دستگاه دارای تنوع محصول هستند و بر اساس فصل و آب و هوا، محیط و سلیقه بویایی افراد، بهترین مجموعه اسانس پیشنهاد و ارائه می گردد.


دستگاه خوشبو کننده هوا  , دستگاه خوشبوکننده هوا ,  دستگاه پخش رایحه , خوشبو کننده هوا برقی
دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی


انواع دستگاه خوشبو کننده هوا

در حال حاضر دستگاه خوشبو کننده هوا برقی به سه شکل و بر مبنای مساحت و نوع کاربری تقسیم بندی می شود که شامل:


1-دستگاه خوشبو کننده خانگی

این نوع از دستگاه خوشبوکننده هوا مدل EA200  مناسب برای محیط های با مساحت 80 مترمربع می باشد، دستگاه رایحه پخش کن با پوشش دهی فضایی تا حدود 200 متر مکعب کاربردی در فضاهای کوچکی چون منازل و دفاتر اداری قابل استفاده است و علاوه بر این جلوه و زیبایی خاصی به محیط می بخشد.

2-دستگاه خوشبوکننده هوا تجاری

دستگاه خوشبو کننده برقی هوا مدل EA500 با پوشش دهی فضایی تا 500 متر مکعب در محیط های 200 متر مربع با سقف استاندارد همانند باشگاه ورزشی، دفتر اداری، شرکت ها، فروشگاه ها و ... گزینه ای کاملا کاربردی محسوب می شود. این دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا برقی هم بر روی میز قرار می گیرد و هم به صورت ثابت قابل نصب بر روی دیوار است و به اصلاح به آن خوشبو کننده دیواری نیز گفته می شود.

3-دستگاه خوشبوکننده هوا صنعتی

نمونه صنعتی دستگاه خوشبو کننده هوا برقی مدل EA5000 با توانایی پوشش دهی فضایی تا 5000 معمولا جهت به کارگیری در فضاهای وسیع تر مانند محیط فروشگاهی هایپر، بیمارستان ها، رستوران ها، شرکت ها و مجتمع های تجاری و اداری و مسکونی و ... که از سقف های بلند برخوردار می باشند، مناسب است. به منظور پخش بوی بهتر و یکنواخت تر می توان این خوشبوکننده صنعتی را به سیستم های هوا ساز متصل نمود تا محیط های وسیع با حداقل تعداد دستگاه و کمترین میزان از مصرف اسانس معطر گردند.


ویژگی های دستگاه پخش رایحه

دستگاه خوشبو کننده هوا برقی و سنسوردار خانگی، تجاری و صنعتی دارای مزایای بسیار زیادی است که از جمله آن ها موارد زیر است که شامل:

انرژی برق تامین کننده خوشبوکننده هوا 

برخوردار از تکنولوژی پیشرفته رایحه افشان برای پخش اسانس

دارای سیستم کنترل از راه دور 

نمایشگر تعیین وضعیت دستگاه و اسانس


دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی , خوشبوکننده هوا , دستگاه خوشبوکننده هوا , خوشبو کننده هوا برقی
ایجاد فضای دلنشین با دستگاه خوشبوکننده هوا اتوماتیک


تکنولوژی atomization و تأثیر آن در پخش رایحه

دستگاه های خوشبو کننده هوا صنعتی در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. یکی از تکنولوژی های کارآمد و بهینه در زمینه پخش رایحه تکنولوژی اتمیزیشن می باشد که از طریق تبدیل اسانس به اتم های گازی عمل می کند؛ این تکنولوژی با درگیر کردن اتم های گازی با هوای محیط، سبب خوشبو سازی محیط می شود. تکنولوژی اتمیزیشن به کار رفته در ساخت خوشبوکننده برقی هوا از بروز حساسیت های تنفسی و پوستی هنگام روشن بودن دستگاه جلوگیری می نماید. اثربخشی پخش رایحه در تکنولوژی اتمیزیشن دستگاه خوشبو کننده هوا برقی کاملاً محسوس است و با بهره گیری از اسانس های با کیفیت، پخش بو در محیط چند برابر خواهد شد.


تنوع اسانس و رایحه

کیفیت پخش بوی دستگاه خوشبو کننده هوا ابراهیم هم زمان به تجهیزات با تکنولوژی تخصصی اتمیزیشن و کیفیت اسانس وابسته است. اسانس های کنسانتره، غلیظ و روغنی نسبت به اسانس های بی کیفیت موجود در بازار، نتیجه بهتری را ارائه خواهند داد. اسانس ها در رده های متفاوت و متنوعی در دسترس است و در فضاهای گوناگون با توجه به شرایط و فصل اسانس مناسب انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اسانس ها به دو دسته پایه الکل و پایه آب تقسیم بندی می شوند و دستگاه هایی که دارای تکنولوژی اتمیزیشن هستند با اسانس های پایه الکل سازگار می باشند. رایحه ها در انواعی شامل بوی گل ها، مذهبی،‌ ادکلنی، رایحه های طبیعی و... قابل استفاده در دستگاه خوشبو کننده هوا برقی هستند.


دستگاه خوشبو کننده هوا برقی , دستگاه خوشبوکننده هوا , خوشبوکننده هوا , خوشبو کننده ابراهیم ,
خوشبو کننده هوای خانگی ابراهیم


تاثیر بوی مطبوع در هویت سازی سازمانی

از متداول ترین کاربردهای دستگاه خوشبوکننده هوا برقی ابراهیم می توان به ایجاد هویت سازمانی اشاره نمود. پخش رایحه از رویکردهای مجموعه ها برای تداعی خاطرات سازمان یا ارگان مورد نظر است. در صورتی که اسانسی ویژه برای یک مجموعه انتخاب شود و یک کد اختصاصی به صورت رایحه سازمانی ارائه شود، پخش این بو در همه اماکن مرتبط با آن مجموعه، سبب تداعی خاطرات و ایجاد تصویر ذهنی مثبت از محیط و برند مورد نظر می شود. از همین رو از بهترین راهکارها برای ایجاد حس خوب در محیط ها و شرکت های مرتبط با یک برند خاص، ایجاد بوی سازمانی می باشد.


روش های اختصاص دادن بوی سازمانی

پس از تهیه دستگاه خوشبو کننده هوا برقی یا صنعتی با تکنولوژی انحصاری اتمیزیشن، می توان با دریافت یک کد اختصاصی به عنوان بوی سازمانی، آن کد را انحصاری نمود و از فروش آن کد توسط مجموعه های ارائه کننده اسانس به مجتمع ها و سازمان های دیگر جلوگیری کرد. امکان سفارش گذاری و ساخت اسانس حوشبوکننده هوا با کد مشخص به نام سازمان مورد نظر در شرکت های تولید کننده اصلی اسانس وجود دارد؛ هر چند این فرآیند زمان بر بوده و نیازمند بهره مندی از دانش تخصصی رایحه خواهد بود. روش دیگر برای دریافت کد اختصاصی، ترکیب اسانس های موجود و ایجاد یک کد مشخص و قرارداد بستن با مجموعه ابراهیم برای شخصی سازی کد می باشد.


عکس عطر افشان , خوشبوکننده هوا , دستگاه خوشبوکننده هوا
امکان استفاده از خوشبوکننده اتوماتیک در محیط های گوناگون


کاربرد دستگاه خوشبو کننده صنعتی هوا در اصناف

دستگاه‌ خوشبوکننده هوا صنعتی از هر گونه پیچیدگی به دور است، انعطاف پذیری بالایی دارد و از همین رو برای اصناف مختلف کاربرد دارد. هتل‌ها و مهمان پذیرها، گلزار شهدا، مساجد و اماکن مذهبی، مجتمع‌های تجاری، ساختمان‌های اداری، بانک‌ها، سینماها و سالن‌های همایش، مدارس و دانشگاه‌ها، مزون، تالارهای عروسی، انواع رستوران‌های مدرن و سنتی،‌ باشگاه‌ها و مجموعه‌های ورزشی و تفریحی،‌ آسایشگاه سالمندان، آسایشگاه‌های توان‌بخشی،‌ دامپزشکی‌ها، آزمایشگاه‌ها، مطب‌ها و مراکز پزشکی، فروشگاه‌ها، هایپرمارکت ها و ... برخی از اصناف مورد کاربرد انواع دستگاه‌ خوشبو کننده برقی هوا هستند. هر یک از اصناف با توجه به نوع کاربری که دارند، می‌توانند از دستگاه خوشبو کننده هوا برقی مناسب جهت حذف بوی نامطبوع، انتشار رایحه دلپذیر در هوا برای جلب رضایت مشتریان و هم‌چنین رایحه درمانی، استفاده نمایند.


مرتب سازی براساس :

شیوه نمایش :

کارخانه سازنده :