kiehl

کمپانی کیل در سال 1904 توسط Johannes Kiehl در زمینه تولید روغن و واکس تولید گردید. با رشد و توسعه روزافزون بازار محصولات شوینده حرفه‌ای کمپانی کیل وارد این بازار شد. بازاریابی موثر و تلاش گسترده در زمینه ارائه محصولات جدید و خلاقانه برای کاربردهای ویژه گوناگون نیروی مورد نیاز برای رشد سریع این شرکت را فراهم کرد. امروز گروه صنعتی کیل با برخورداری از 9 شعبه در آلمان و بیش 300 نیرو یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان مواد شوینده در آلمان به شمار می‌آید و محصولات این کمپانی که به صورت دستی و با دستگاه‌های مکانیزه همانند اسکرابر و واترجت قابل استفاده هستند به تمام کشورهای اروپایی، خاورمیانه و خاور دور صادر می‌شود و به منظور توسعه بازارهای بالقوه جدید، شعب این کمپانی در فرانسه، ایتالیا، اتریش و سوییس راه اندازی شده‌اند.


تاریخچه

تا سال 1988 فعالیت اصلی کیل بر روی تولید و فروش مواد شوینده حرفه‌ای متمرکز بود. با رشد صنایع خودروسازی این شرکت به شکل موفقیت آمیزی وارد بازار رو به رشد کارواش خودرو شد و بخشی از موفقیت امروز این کمپانی به توانایی بالای این شرکت در تولید محصولات تخصصی کارواش باز می‌گردد.


محصولات کیل

گروه صنعتی کیل دارای دیدگاه کاملا مشتری محور است. بنابراین محصولات خود را کاملا بر اساس نیاز واقعی بازار تولید و عرضه می‌کند.

آزمایشگاه‌های پیشرفته گروه کیل در پی یافتن راهکارهای جدید برای مشتریان می‌باشند. این شرکت به ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان خود متعهد است. بنابراین تمامی مواد اولیه مورد استفاده توسط کمپانی کیل از تولیدکنندگان ملزم به فرایند کنترل کیفیت سختگیرانه انتخاب می‌شوند. نمونه‌گیری در خلالا فرآیند تولید ادامه یافته و محصولات به دفعات تست می‌شوند تا از لحاظ سازگاری با استانداردهای سختگیرانه تولید مواد شوینده تضمین شوند. این کمپانی به دلیل اعمال کنترل کیفیت دقیق بر روی محصولات خود موفق به اخذ گواهینامه‌های EN ISO 9001، EN ISO 14001و OHSAA 18001 شده است که سلامت و ایمنی محصولات را تضمین می‌نماید.


سازگاری با محیط زیست

حفاظت از محیط زیست یکی از اولویت‌های اصلی کمپانی کیل است. بر این اساس کیل از لحاظ سازگاری با محیط زیست یک درجه بندی دقیق به هر یک از مواد اولیه مورد استفاده خود اعمال می‌نماید. بنابراین تولید محصولات کاملا با ملاحظات زیست محیطی صورت می‌گیرد. ابتکار عمل این کمپانی برای بازیافت بطری‌ها و محفظه‌های نگهدارنده محصولات آن نیز نشان دهنده سطح بالای تعهد این کمپانی به اصول محافظت از زیست است.

محصولات شرکت kiehl در ایران

1 2