راه اندازی دپارتمان طراحی مکنده انتقال مواد شرکت دلفین

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

شرکت دلفین از برند های معتبر دنیا در حوزه تولید دستگاه های مکنده صنعتی می باشد. این شرکت طیف گسترده ای از مکنده ها و جاروبرقی های صنعتی را برای کاربرد ها مختلف از جمله نظافت، انتقال و بازیابی مواد طراحی و تولید می نماید. مکنده انتقال مواد بصورت پنوماتیک رنج جدیدی از محصولات تولیدی شرکت دلفین هستند که برای انتقال مواد در صنایع مختلف استفاده می شوند. شرکت دلفین بخش مجزایی از کارخانه و بخش تحقیق و توسعه خود را بطور ویژه بر روی تولید این مکنده ها اختصاص داده است. … ادامه مطلب »

حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه خدمات و تجهیزات هتلداری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

نمایشگاه های بین المللی فضای مناسبی برای ارتباط مستقیم تامین کنندگان محصولات و خدمات مختلف با فعالین آن بخش یا علاقه مندان می باشد. نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری یکی از این رویداد ها به حساب می آید که هدف از برگزاری آن معرفی شرکت های فعال در زمینه خدمات و تجهیزات مورد نیاز مراکز اقامتی است. این نمایشگاه قبلا در قالب نمایشگاه هتلداری و گردشگری برگزار میشد اما با توجه به نیاز و ضرورت ایجاد یک نمایشگاه تخصصی در ارتباط با تجهیزات و خدمات هتلداری، بعد از ده سال از نمایشگاه گردشگری جدا شد. … ادامه مطلب »

افتتاح اولین فروشگاه رسمی شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم تامین کننده تجهیزات نظافت صنعتی از برند های معتبر اروپا می باشد. این شرکت با اخذ نمایندگی از کمپانی های معتبر در زمینه تجهیزات نظافتی اسکرابر ، سوییپر ، جاروبرقی ، واترجت صنعتی و … ، بعد از ۲۵ سال فعالیت مستمر اکنون بعنوان یک شرکت معتبر در صنف تجهیزات نظافتی شناخته می شود. دستگاه های این شرکت جهت نظافت محیط های مختلف مانند مراکز تجاری و فروشگاهی، کارخانجات، صنایع مختلف و مراکز آموزشی ارائه شده است. … ادامه مطلب »

تاریخچه کمپانی کرنسله آلمان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ دی ۱۳۹۷

شرکت کرنسله با شعار ارجحیت کیفیت بر قیمت وارد بازار تجهیزات نظافتی واترجت ، جاروبرقی و سوییپر شده است. این کمپانی که در سال ۱۹۷۴ بنا شده، محصولات خود را بر مبنای این شعار طراحی و تولید می نماید. در نتیجه هزاران خریدار محصولات این شرکت در سرتاسر دنیا، افرادی هستند که به کیفیت دستگاه خریداری شده بیش از قیمت آن اهمیت می دهند. دستگاه های نظافت صنعتی کرنسله دارای خلاقیت بالا و کیفیت عالی هستند و نیاز نظافتی صنایع مختلف را برطرف می نمایند. تاریخچه این شرکت و محصولات متنوع آن در ادامه تشریح می شود. … ادامه مطلب »

امروزه در شهر های بزرگ و بسیاری از کلان شهر ها، مجتمع های تجاری و فروشگاه های زنجیره ای بطور گسترده در حال راه اندازی یا تاسیس شده اند. شهروندان می توانند با مراجعه به این فروشگاه ها، نیاز های خود را در زمینه مواد غذایی، بهداشتی و … در یک مکان و بدون نیاز به مراجعه به مغازه های متعدد تامین نمایند. این فروشگاه ها باعث کاهش تردد و رفت آمد افراد، آلودگی هوا و مصرف سوخت می شوند. نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی محلی برای ارائه خدمات و تجهیزات برای این فروشگاه ها و مجتمع های تجاری است. … ادامه مطلب »

کمپانی دلفین یکی از برند های معتبر دنیا در زمینه تولید انواع و اقسام مدل های مکنده صنعتی می باشد. شرکت ابراهیم دارای نمایندگی انحصاری این شرکت بوده و در سالیان طولانی توانسته بخش های صنعتی، داروسازی، کارخانجات و مراکز تولیدی را از جاروبرقی های دلفین بهره مند سازد. صنایع داروسازی از جمله صنایعی هستند که نیاز مبرمی به مکنده های صنعتی دارند. در این صنایع رعایت مسائل بهداشتی و تمیز نگه داشتن محیط در اولویت بالایی قرار دارد و باید بر طبق استاندارد های سازمان جهانی بهداشت انجام شود. … ادامه مطلب »

معرف شرکت دلفین و دستگاه های آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ آذر ۱۳۹۷

شرکت دلفین در حدود ۲۵ سال پیش فعالیت خود را تحت مدیریت و بنیانگذار آن در زمینه تولید مکنده های صنعتی آغاز نمود. این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود، تلاش کرد تا راه حل های نظافتی خلاقانه و کارآمدی را با طراحی و کیفیت بالا ارائه دهد. امروزه بعد از ۲۵ سال بیش از ۱۰۰ مدل جاروبرقی و مکنده صنعتی متنوع توسط شرکت دلفین طراحی و تولید می شود که پاسخگوی نیاز های بخش های مختلف می باشند. … ادامه مطلب »

حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه شهر گردشگر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ شهریور ۱۳۹۷

صنعت گردشگری از صنایع پر بازده و بسیار درآمد زا در کشور های مختلف جهان می باشد. این صنعت از یک طرف با توجه به گسترش روز افزون صنایع حمل و نقل و سهولت جابجایی افراد و از طرف دیگر به دلیل جاذبه های طبیعی و تاریخی سراسر جهان، امروزه به یکی از پر در آمد ترین صنایع تبدیل شده است. البته این صنعت در کشور ما رشد مد نظر را نیافته و نیازمند کار و توسعه بیشتر است. از همین رو سازمان میراث فرهنگی اقدام به برگزاری نمایشگاه شهر گردشگر برای اولین بار نموده تا به تدریج در صنعت گردشگری رشد و توسعه ایجاد کند. این نمایشگاه بیشتر در ارتباط با زیر ساخت های مرتبط با صنعت گردشگری و نحوه برخورد با گردشگران است.

… ادامه مطلب »

حضور شرکت ابراهیم در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

نمایشگاه های بین المللی بعلت حضور همزمان شرکت های داخلی و خارجی، فرصت بسیار مناسبی برای شرکت ایرانی است تا علاوه بر آشنایی با دستاورد های این شرکت ها به بحث و تبادل نظر مفید با آن ها بپردازند. نمایشگاه  صنعت مشهد یکی از این رویداد های مهم است که بیستمین دوره آن در مرداد ماه سال جاری برگزار می شود. … ادامه مطلب »

در حین فرآیند های نجاری و کار بر روی چوب، خرده های چوب بر روی سطح زمین باقی می مانند. انباشته شدن خرده های چوب در دراز مدت می تواند سبب انفجار شود. بنابراین کاهش حجم این ذرات با انجام نظافت دقیق و منظم ضرورت می یابد. استفاده از مکنده صنعتی راهکار بهینه برای جمع آوری ایمن ذرات و غبارات چوب می باشد. در واقع خصوصیات طبیعی اشتعالی پودر چوب و خاک اره، استفاده از این دستگاه ها را ضروری ساخته تا ایمنی محیط در بالاترین میزان حفظ شود.

… ادامه مطلب »