سومین نمایشگاه بین المللی تخصصی شهر زیبا در شیراز

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ بهمن ۱۳۹۵

با توجه به توسعه روز افزون شهرها و رشد چشمگیر جمعیت شهرنشین در کشور، جایگاه و اهمیت خدمات شهری بعنوان قلب مدیریت شهری بر هیچ کس پوشیده نمی‌باشد. با توجه به اهمیت غیرقابل انکار خدمات شهری در کیفیت زندگی و سلامت روحی و جسمی شهروندان و ارتباط مستقیم و منسجم آن بر زندگی روزانه آنها، هر ساله نمایشگاه های متعددی با محوریت موضوع خدمات شهری برگزار می گردد. امسال نیز همچون دو سال گذشته، شهر زیبا و تاریخی شیراز، میزبان نمایشگاه شهر زیبا و کلیه متخصصین فعال در زمینه زیرساخت های شهری، توسعه شهری، زیباسازی شهری، طراحی و ساخت و ساز فضای باز، مدیریت آب و فاضلاب، بازیافت و پسماندها، انرژی سبز و پایدار و سایر زمینه های مرتبط خواهد بود. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

روزنامه اقتصادی آسیا در شماره ۳۹۵۷ مورخ ۱۸ دی ماه ۱۳۹۵، بخشی از صفحه ویژه نمایشگاه بین المللی تهران خود را به تشریح فعالیت های شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم در زمینه مشتری مداری اختصاص داده است.
در این گزارش، امیرحسین حکایتی، کارشناس فروش شرکت ابراهیم ضمن اشاره به تجربه ۲۵ ساله این شرکت در تأمین و عرضه تجهیزات نظافت صنعتی مدرن مورد نیاز صنایع کشور از تولید کنندگان مطرح اروپایی نظیر آلمان و ایتالیا، به تفصیل به تشریح فعالیت های گروه صنعتی ابراهیم در زمینه تأمین حداکثر رضایت خاطر مشتریان و همراهی همه جانبه با ایشان در فرآیند انتخاب محصول، خرید و خدمات پس از فروش، می پردازد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

زندگی شهری، کمبود زمان، ترافیک بالا در کنار عوامل متعدد دیگر سبب شده است که تمایل افراد به خرید کل کالاهای مصرفی مورد نیاز خود از یک محل به صورت روز افزون افزایش یابد. این امر موجب گسترش سریع فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی و عمده فروشی و مجتمع های فروشگاهی گردیده است. این رشد فزاینده موجب شده است که فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ بعنوان یک مقوله اقتصادی و اجتماعی در سرتاسر جهان و از جمله ایران مورد توجه قرار گیرند. برگزاری نمایشگاه های تخصصی، ملی و بین المللی در این حوزه، بستری مناسب برای آشنایی هرچه بیشتر مسئولین ذیربط، سرمایه گذاران و مصرف کنندگان با اصول و استانداردهای این صنعت استراتژیک و مهم ایجاد نموده و به استفاده بهینه از پتانسیل های بالقوه آن کمک می نماید. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دومین نمایشگاه تخصصی ابزارآلات، خدمات و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ آذر ۱۳۹۵

با توجه به اهمیت روز افزون نظافت صنعتی و ارتباط مستقیم آن با حوزه صنعت، دومین نمایشگاه تخصصی ابزارآلات، خدمات و نظافت صنعتی همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات خط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی که در سال های گذشته با عنوان جامع نمایشگاه صنعتی برگزار میشد، به مدت ۴ روز از تاریخ ۱ الی ۴ دی ماه ۱۳۹۵ در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری در اهواز

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ آذر ۱۳۹۵

صنعت حفاری بعنوان یکی از مهم ترین صنایع وابسته به نفت و گاز و یکی از شاخص های رتبه بندی کشورها در سازمان‌ها و نهادهای بین المللی تخصصی انرژی، از جایگاه بسیار بالایی در صنعت و اقتصاد کشور برخوردار است.
با توجه به نقش حیاتی این صنعت در عملیات حفاری چاه های نفت و گاز و پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور، نمایشگاه صنعت حفاری که در سه سال گذشته همراه با نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در قالب نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت برگزار می شد، امسال همزمان با سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران (یکم دی ماه) به طور مجزا و تخصصی در اهواز برگزار خواهد شد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

هشتمین نمایشگاه تخصصی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آذر ۱۳۹۵

با توجه به اهمیت صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بعنوان یکی از مهم ترین صنایع مادر و منبع اصلی تامین ارز برای کشور، هر ساله نمایشگاه‌های متعددی در حوزه های مختلف مرتبط با این صنعت برگزار می شود. بدون شک یکی از مهمترین نمایشگاه های مرتبط با این صنعت، نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می باشد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

برس اسکرابر ۵K، محصول جدید کمپانی Columbus

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ آذر ۱۳۹۵

کمپانی آلمانی Columbus بعنوان یک تولید کننده پیشرو در طراحی و تولید دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی و تجهیزات جانبی مرتبط ، یک برس اسکرابر جدید به نام برس ۵K به بازار عرضه نموده است. برس اسکرابر ۵K در قطرهای متفاوت از ۳۳۰ میلیمتر تا ۵۳۰ میلیمتر عرضه شده است و امکان کاربرد آن با انواع مدل های اسکرابر دستی و خودرویی همچنین پولیشرهای کمپانی  Columbus وجود دارد.این برس خلاقانه از ۵ نوع الیاف متفاوت تشکیل شده است. الیاف ویژه بکار رفته در این برس و نحوه خاص قرارگیری آنها، امکان انجام عملیات شستشوی عمیق توسط برس را فراهم نموده وعملکرد بی نقص اسکرابر را بر روی سطوح مختلف تضمین می نمایند.  تمامی مراحل طراحی و تولید برس اسکرابر  ۵K در کشور آلمان صورت گرفته است و این محصول دارای طول عمر بالا می باشد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ مرداد ۱۳۹۵

هر ساله نمایشگاه صنعت ساختمان به یکی از بزرگترین رویدادهای نمایشگاهی در کشور تبدیل می شود و با حضور جمع کثیری از شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود.

… ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه ها-ایران آگروفود ۲۰۱۶

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ خرداد ۱۳۹۵

«بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۱۶

با توجه به نقش ارزنده و مهم نمایشگاههای بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و همچنین بمنظور معرفی توان تولید و صادرات کشور «بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۱۶» ازتاریخ ۱۰  لغایت ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۵ برای بیست و سومین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم نیز به عنوان یک شرکت تامین کننده تجهیزات صنعتی، امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور در این نمایشگاه در کنار تولیدکنندگان صنایع کشاورزی و غذایی خواهد بود.

… ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

امسال نیز همچون ۱۴ سال گذشته سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در نهم اسفند ماه، همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را بر گزار کرد و طی آن به معرفی بنگاه های اقتصادی برتر حامی حقوق مصرف کنندگان پرداخت. شرکت ابراهیم نیز پس از ارزیابی های انجام شده توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در کنار دیگر برند های معتبر و نام آشنای کشورمان موفق به دریافت گواهی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.

… ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار