امروزه یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی کشورها، تولید و مصرف فولاد است. بهره گیری از صنعت فولاد سبب رشد در زمینه های فرهنگی، دانشی، اقتصادی، اشتغال زایی، پژوهش، تجارت و آموزش می باشد. از این حیث سرمایه گذاری در صنعت فولاد منطقی و اقتصادی به نظر می آید. از محصولات فولادی در ساخت ساختمان های مسکونی و تجاری، کارخانه ها، انتقال انرژی و… استفاده می شود. این موضوع دلالت بر تاثیر بسزای صنعت فولاد دارد. برگزاری نمایشگاه های بین المللی تخصصی و سمپوزیوم فولاد تاثیر مفیدی در آشنایی با این صنعت مهم دارد.

… ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

یکی از مهم ترین گام ها در مسیر عدالت اجتماعی، حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد. به منظور نهادینه کردن رعایت حقوق مصرف کنندگان، از سال ۱۳۸۰، روز نهم اسفند ماه بعنوان روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تقویم رسمی کشور ثبت گردیده است و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با معرفی بنگاه های اقتصادی رعایت کننده حقوق مصرف کنندگان به عموم مردم در این روز تلاش می نماید تا ضمن ارج نهادن به تلاش واحدهای اقتصادی برگزیده ، انگیزه لازم را برای توجه هر چه بیشتر تولیدکنندگان به حقوق مصرف کننده ایجاد نماید.
شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان روز نهم اسفندماه ۱۳۹۵ با حضور معاول اول رئیس جمهوری در محل مرکز همایش های صدا و سیما برگزار گردید. شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم بعنوان یکی از فعالین پیشرو در زمینه عرضه تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی، موفق به اخذ دومین گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کننده خود گردید. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

تولید جاروبرقی های صنعتی نوآورانه توسط شرکت دلفین

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ بهمن ۱۳۹۵

کلمه ی innovation که به معنای خلاقیت و نوآروی می باشد، از کلمه لاتین innovatio–onis گرفته شده است. در واقع این کلمه، به معنای انجام یک اقدام مبتکرانه در معرفی یک محصول یا یک روش تولید جدید می باشد. بطور مشخص، innovation توانایی ایجاد نوآوری در یک سیستم یکنواخت و ایستا و احیای وضعیت موجود می باشد. در مورد یک محصول، نوآوری می تواند از طریق ایجاد تغییرات جزئی که با اصطلاح نوآوری تدریجی شناخته می شود، ایجاد گردد. با این کار یک محصول در هر مرحله به اندازه ای مشخص به روز آوری می شود.

… ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دریافت گواهی EU-nited توسط اسکرابر های کمپانی Columbus آلمان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

با توجه به توسعه سریع و افزایش استفاده از منابع طبیعی و مشکلات ناشی از محدودیت های انرژی و آب، سالهاست که تلاش های متعددی در زمینه اشاعه فرهنگ استفاده صحیح از منابع طبیعی و افزایش بازدهی کارکرد تجهیزات در دنیا شروع شده است. در این بین موسسات مطرح بین المللی متولی ارایه گواهی های زیست محیطی و بهداشتی بوده اند که یکی از مهم ترین این موسسات در اروپا که در زمینه تخصصی تجهیزات نظافت فعالیت دارد EU-nited است.

… ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

روزنامه اقتصادی آسیا در شماره ۳۹۵۷ مورخ ۱۸ دی ماه ۱۳۹۵، بخشی از صفحه ویژه نمایشگاه بین المللی تهران خود را به تشریح فعالیت های شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم در زمینه مشتری مداری اختصاص داده است.
در این گزارش، امیرحسین حکایتی، کارشناس فروش شرکت ابراهیم ضمن اشاره به تجربه ۲۵ ساله این شرکت در تأمین و عرضه تجهیزات نظافت صنعتی مدرن مورد نیاز صنایع کشور از تولید کنندگان مطرح اروپایی نظیر آلمان و ایتالیا، به تفصیل به تشریح فعالیت های گروه صنعتی ابراهیم در زمینه تأمین حداکثر رضایت خاطر مشتریان و همراهی همه جانبه با ایشان در فرآیند انتخاب محصول، خرید و خدمات پس از فروش، می پردازد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

زندگی شهری، کمبود زمان، ترافیک بالا در کنار عوامل متعدد دیگر سبب شده است که تمایل افراد به خرید کل کالاهای مصرفی مورد نیاز خود از یک محل به صورت روز افزون افزایش یابد. این امر موجب گسترش سریع فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی و عمده فروشی و مجتمع های فروشگاهی گردیده است. این رشد فزاینده موجب شده است که فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ بعنوان یک مقوله اقتصادی و اجتماعی در سرتاسر جهان و از جمله ایران مورد توجه قرار گیرند. برگزاری نمایشگاه های تخصصی، ملی و بین المللی در این حوزه، بستری مناسب برای آشنایی هرچه بیشتر مسئولین ذیربط، سرمایه گذاران و مصرف کنندگان با اصول و استانداردهای این صنعت استراتژیک و مهم ایجاد نموده و به استفاده بهینه از پتانسیل های بالقوه آن کمک می نماید. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

دومین نمایشگاه تخصصی ابزارآلات، خدمات و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ آذر ۱۳۹۵

با توجه به اهمیت روز افزون نظافت صنعتی و ارتباط مستقیم آن با حوزه صنعت، دومین نمایشگاه تخصصی ابزارآلات، خدمات و نظافت صنعتی همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات خط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی که در سال های گذشته با عنوان جامع نمایشگاه صنعتی برگزار میشد، به مدت ۴ روز از تاریخ ۱ الی ۴ دی ماه ۱۳۹۵ در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری در اهواز

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ آذر ۱۳۹۵

صنعت حفاری بعنوان یکی از مهم ترین صنایع وابسته به نفت و گاز و یکی از شاخص های رتبه بندی کشورها در سازمان‌ها و نهادهای بین المللی تخصصی انرژی، از جایگاه بسیار بالایی در صنعت و اقتصاد کشور برخوردار است.
با توجه به نقش حیاتی این صنعت در عملیات حفاری چاه های نفت و گاز و پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور، نمایشگاه صنعت حفاری که در سه سال گذشته همراه با نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در قالب نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت برگزار می شد، امسال همزمان با سالروز تاسیس شرکت ملی حفاری ایران (یکم دی ماه) به طور مجزا و تخصصی در اهواز برگزار خواهد شد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

هشتمین نمایشگاه تخصصی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آذر ۱۳۹۵

با توجه به اهمیت صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بعنوان یکی از مهم ترین صنایع مادر و منبع اصلی تامین ارز برای کشور، هر ساله نمایشگاه‌های متعددی در حوزه های مختلف مرتبط با این صنعت برگزار می شود. بدون شک یکی از مهمترین نمایشگاه های مرتبط با این صنعت، نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می باشد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار

برس اسکرابر ۵K، محصول جدید کمپانی Columbus

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ آذر ۱۳۹۵

کمپانی آلمانی Columbus بعنوان یک تولید کننده پیشرو در طراحی و تولید دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی و تجهیزات جانبی مرتبط ، یک برس اسکرابر جدید به نام برس ۵K به بازار عرضه نموده است. برس اسکرابر ۵K در قطرهای متفاوت از ۳۳۰ میلیمتر تا ۵۳۰ میلیمتر عرضه شده است و امکان کاربرد آن با انواع مدل های اسکرابر دستی و خودرویی همچنین پولیشرهای کمپانی  Columbus وجود دارد.این برس خلاقانه از ۵ نوع الیاف متفاوت تشکیل شده است. الیاف ویژه بکار رفته در این برس و نحوه خاص قرارگیری آنها، امکان انجام عملیات شستشوی عمیق توسط برس را فراهم نموده وعملکرد بی نقص اسکرابر را بر روی سطوح مختلف تضمین می نمایند.  تمامی مراحل طراحی و تولید برس اسکرابر  ۵K در کشور آلمان صورت گرفته است و این محصول دارای طول عمر بالا می باشد. … ادامه مطلب »

بدون دیدگاه دسته‌بندی : اخبار