امروزه طراحی و تولید دستگاه های نظافت صنعتی به وسیله شرکت ها و کمپانی های متفاوتی در سراسر جهان صورت می پذیرد. کمپانی tennant یکی از معروف ترین و معتبرترین فعالان در حوزه ارائه این تجهیزات می باشد که تولید محصولات خود را برپایه تکنولوژی روز دنیا به انجام می زساند تا هر روز محصول خلاقانه و جذاب تری را وارد بازار کند. از جمله مهم ترین و خلاقانه ترین اقدامات صورت گرفته توسط این کمپانی مشهور ساخت اسکرابر رباتیک بوده که موفق به کسب جایزه طراحی خلاقانه در سال ۲۰۱۹ شد.

… ادامه مطلب »

اعطای پولیشر E400S شرکت کلمبوس برای پشتیبانی از کارآموزان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

شرکت کلمبوس تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی حرفه ای به یکی از کالج های شهر دوسلدورف آلمان با عنوان Heinrich Hertz Berufskollegs، دستگاه پولیشر اهدا نمود. در این کالج دوره های تخصصی و حرفه ای در زمینه نظافت برگزار می گردد و کارآموزان در رشته نظافت ساختمان این کالج بی صبرانه در انتظار آموزش عملی خود هستند و وجود این دستگاه در محیط آموزشی برای این افراد بسیار جذاب خواهد بود. کلمبوس پولیشر مدل E 400 S‌ را در اختیار آن ها قرار داده است. کالج فنی و حرفه ای دارای ۱۳۵ دانش آموز می باشد که در سه پایه مختلف در آن مشغول تحصیل در دوره های عمومی و تخصصی می باشند. این دستگاه با هدف پشتیبانی از تمرین های عملی در زمینه علوم تمیزکاری محیط، اهدا گردید.

… ادامه مطلب »

دریافت جایزه برای معرفی سیستم نظافتی نوین شرکت فیلموپ

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

در ماه های گذشته شرکت فیلموپ از بزرگ ترین تولید کنندگان ترولی و تجهیزات نظافتی دستی پیشرفته، یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین محصولات خود را با عنوان سیستم نظافتی ارگوسوئینگ (ErgoSwing) معرفی و به بازارهای جهانی ارائه نمود. این سیستم نظافتی در حقیقت نوعی تی می باشد که از یک دسته تلسکوپی، جای دست چرخشی برای نگه داشتن دسته و یک پد هولدر تشکیل شده است. پد هولدر یا نگه دارنده پد آن مفصلی با طراحی S شکل برای حرکت آسان تر دارد. چنین طراحی منحصر به فردی فشار کمتر و بهره وری بیشتر را همراه با عملکرد بهتر در نظافت تضمین می نماید.

… ادامه مطلب »

با توجه به شیوع و فراگیری ویروس کرونا در سراسر جهان از جمله کشور عزیزمان ایران، در این دوران سخت نیاز به همراهی و همگامی صاحبان کسب و کارها و صنایع گوناگون با اقشار و بخش های مختلف کشور بیش از پیش به چشم می خورد. پرداختن به نظافت محیط های گوناگون در این زمان خاص بیشتر از گذشته اهمیت یافته است و لازم است تا تمامی محیط ها در کشور از جمله بیمارستان ها و مراکز درمانی، پایانه های مسافرتی و اماکن با تعداد  بالایی از مراجعه کنندگان به دستگاه های نظافتی کاملا تجهیز شوند، دستیابی به این مهم با همراهی فعالان در زمینه تأمین و ارائه امور مربوط به نظافت با سهولت بیشتری امکان پذیر خواهد بود. شرکت ابراهیم به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان و فعالان در زمینه دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی با بیش از ربع قرن سابقه، همچون گذشته در کنار مردم می ایستد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی نماید. در همین راستا در ادامه به برخی اقدامات شرکت ابراهیم به منظور افزایش کیفیت خدمات ارائه شده در دوره پیش رو پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

برترین تکنولوژی تجهیزات نظافتی ارائه شده در سال ۲۰۱۹

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

در نوامبر سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۶۰۰۰ شرکت فعال در زمینه تجهیزات نظافتی در نمایشگاه ISSA که در آمریکا شمالی برگزار گردید شرکت نمودند، بیش از ۷۰۰ نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ برگزار گردید که شرکت tennant یکی از اصلی ترین شرکت کنندگان این نمایشگاه ها بوده است، این شرکت به ارائه و رونمایی از طیف وسیعی از محصولات خود از رول بازکن دستمال کاغذی تا ماشین ها و تجهیزات کاملا مکانیزه نظافتی را پرداخت. نمایشگاه ISSA یک فرصت بسیار ایده آل در به اشتراک گذاشتن و رونمایی از جدید ترین محصولات است که با حضور و نظرات مراجعه کنندگان همراه می باشد و همواره مورد توجه عرضه کنندگان و ارائه دهندگان دستگاه های طراحی شده با جدیدترین تکنولوژی روز قرار می گیرد.

… ادامه مطلب »

کمپانی کلومبوس از رونمایی دو کف شوی صنعتی جدید خود خبر داد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

کمپانی کلمبوس طراح و سازنده سرشناس دستگاه های نظافت تخصصی در راستای دستیابی به حداکثر رضایتمندی مشتریان از رونمایی محصولات جدید دستگاه های کف شوی صنعتی خود خبر داده است. این شرکت که فعالیت خود را از سال ۱۹۲۶ و با ارائه یک دستگاه پولیشر مجهز به سیستم مکش آغاز نمود، اکنون در گروه معتبرترین فعالیت کنندگان در زمینه دستگاه های نظافت صنعتی قرار دارد.

… ادامه مطلب »

به کارگیری تجهیزات نظافتی در مدارس برای فصل جدید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ اسفند ۱۳۹۸

کودکان و فرزندان بسیاری از ما همه روزه ساعات زیادی را در محیط مدارس می گذرانند نسل سالم همواره در محیط  سالم پروش می یابد، در نتیجه مدارس را می توان در دسته مهم ترین محل ها قرار داد، در صورتی که به بهداشت و نظافت این محیط به طور مستمر و دوره ای پرداخته نشود، مشکلات متعددی برای دانش آموزان به وجود خواهد آید. انتقال و گسترش انواع آلودگی، میکروب و بیماری های مختلف شاید اولین و اساسی ترین این مشکلات باشد. در همین راستا بهتر است مدارس به طور دوره ای مورد نظافت کلی قرار بگیرند تا محیطی مناسب و مطلوب برای دانش آموزان فراهم آید. در همین راستا استفاده از تجهیزات نظافتی در رسیدن به این هدف بسیار کمک کننده می باشد.

… ادامه مطلب »

نمایشگاه مواد غذایی و حضور شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

رشد و پویایی و پیشرفت و از همه مهم تر سلامت افراد یک جامعه ارتباط مستقیم با مواد غذایی مصرفی در آن جامعه دارد. غذای ناسالم و یا غذایی که در طی فرآیند های غیراستاندارد تولید شده می تواند سلامت و کارآیی بخش عظیمی از آن جامعه را به مخاطره بیندازد. از این رو صنایع غذایی و تجهیزات به کارگرفته شده در این عرصه در کشورهای مختلف به عنوان مهم ترین صنایع به شمار آمده و مورد توجه بسیار قرار دارد. در ایران نیز همه ساله نمایشگاه های مرتبط بسیاری در این زمینه برگزار می گردد که مورد توجه شرکت ها و صاحبان کسب و کارها، مدیران و مسؤولان مرتبط قرار می گیرد. نمایشگاه صنایع غذایی یکی از مهم ترین این نمایشگاه ها می باشد.

… ادامه مطلب »

حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه هتلداری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

صنعت هتلداری را می توان یکی از مهم ترین صنایع هر کشور دانست، که پرداختن به آن موجب سودآوری، گسترش فرهنگی، اشتغال زایی و رونق و رشد اقتصادی هر کشور می گردد. از این رو در سراسر جهان همواره از این صنعت به عنوان یک عامل رشد و پیشرفت یاد شده و سرمایه گذاری در آن به عنوان یک سرمایه گذاری ملی به شمار می آید. به همین جهت همه ساله نمایشگاه های مختلفی در این زمینه برگزار می شود تا صاحب نظران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ در این زمینه به ارائه خدمات و تبادل اطلاعات بپردازند و از این تعامل در جهت سازندگی و پیشرفت حداکثری استفاده نمایند.

… ادامه مطلب »

یکی از مهم تربن عرصه ها در زمینه معرفی و ارائه خدمات به طیف وسیعی از سازمان ها، مراکز و صاحبان کسب و کار های کوچک و بزرگ حضور در نمایشگاه های مرتبط با حوزه فعالیت شرکت ها می باشد. از این رو همه ساله تعداد زیادی نمایشگاه در زمینه های مختلف برگزار می گردد تا  فعالان حوزه های مختلف از این فرصت ارزشمند به منظور آشنایی با محصولات و خدمات موجود، و همچنین اطلاع از آخرین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا بهره مند شوند و بتوانند با استفاده از آنها به رفع نیاز های خود پرداخته و در جهت به روز نمودن اطلاعات خود گام بردارند.

… ادامه مطلب »