Kranzle

کمپانی کرنزله در سال 1974 توسط جوزف کرنزله در شهر ایلرتیسن ایالت بایرن آلمان تاسیس گردید. این کمپانی از بدو تاسیس کیفیت را بعنوان نخستین اولویت خود برگزیده و تا به امروز به آن متعهد مانده است. بطوریکه اگرچه محصولات این تولیدکننده آلمانی ارزان قیمت‌ترین مدل‌های موجود در بازار نمی‌باشند اما بدون شک جزو بهترین‌ها هستند و بر این اساس کرنزله نخستین انتخاب برای صدها هزار مصرف کننده در سرتاسر جهان است که اهمیت ویژه‌ای برای کیفیت بالا قائل هستند.


سه ارزش اصلی کمپانی کرنزله عبارتند از کیفیت به معنای تامین کامل رضایت خاطر مشتری، انعطاف پذیری به معنای پذیرش چالش‌های بازار و مشتریان و برآورده سازی نیاز انها با منابع در اختیار این کمپانی و نوآوری به معنای استفاده از تحقیق و توسعه به منظور فراهم نمودن بهترین عملکرد، ایمنی و کارایی برای مشتریان.


تاریخچه

این کمپانی پس از تاسیس در سال 1974 به کارخانه جدیدی در Rudolf-Diesel-Strasse در ایلرتیسن در سال 1978 نقل مکان نمود و در سال 1981 تولید نخستین پمپ های فشار قوی این کمپانی آغاز شد. سال 1984 با تولید نخستین واترجت پرتابل این کمپانی همراه بود و این دستگاه بصورت رسمی در سال 1986 به بازار عرضه گردید. این کمپانی به ترتیب در سال‌های 1996 و 2006 خط تولید سوییپرهای مکانیکی K2+2 و جاروبرقی‌های آب و خاک ونتوس راه اندازی نمود و تا به امروز به تولید این محصولات در کنار محصولات واترجت صنعتی و تجاری خلاقانه اشتغال دارد.


محصولات

طیف محصولات کرنزله به هفت دسته عملیاتی از واترجت صنعتی تا جاروبرقی آب و خاک و سوییپرهای مکانیکی تا تجهیزات جانبی خاص تقسیم می شود که عبارتند از:


واترجت صنعتی آب سرد

با توجه به اینکه قلب هر دستگاه واترجت پمپ فشار قوی آن است. در پمپ دستگاه‌های واترجت کرنزله تنها از سرسیلندرهای برنجی فورج شده ویژه استفاده می شود تا کیفیت و دوام عالی را تضمین نماید. تمام پمپ‌های در مراکز ماشینکاری سی ان سی با سیستم‌های کنترل الکترونیکی تولید می‌شوند تا حداکثر دقت و تطابق با مشخصات فنی را تضمین نمایند. این تکنولوژی با تعدادی جزئیات تکمیل می شود که در مجموعه موجب تمایز این پمپ‌ها با سایر مدل‌های موجود در بازار از لحاظ عملکرد، ایمنی و دوام می گردد.


واترجت صنعتی بنزینی

واترجت های بنزینی کرنزله کاملا بی نیاز به هر نوع منبع تغذیه الکتریکی می‌باشند. این دستگاه‌های کارواش صنعتی با برخورداری از موتورهای قدرتمند هوندا با توان 5/5 تا 13 اسب بخار قادر به مقابله با هر نوع چالش نظافتی چه در سری کمپکت و چه در سری پروفی جت می‌باشند. طراحی و تولید این رده از واترجت‌ها به گونه‌ای است که کاملا برای استفاده در محیط‌های دارای شرایط سخت کاری ایده آل می‌باشند. این جت واترهای صنعتی به صورت استاندارد به سپرهای ضربه گیر در جلو و عقب، ترمز توقف، کاور محافظ اگزوز و چرخ‌های بزرگ با تایرهای لاستیکی مقاوم تجهیز شده‌اند.


واترجت صنعتی آب گرم

در طراحی و ساخت دستگاه‌های واترجت صنعتی آب گرم کرنزله نوآوری‌های خاصی لحاظ شده است که عملکرد عالی، قابلیت اطمینان و ایمنی بالای دستگاه را هنگام استفاده تضمین می‌نماید. ظرفیت گرم کن قابل تنظیم بر اساس دما یا درصد عملکرد در تطابق با مشخصات فنی یکی از مشخصه‌های فنی متمایزکننده واترجت‌های آب گرم کرنزله است. امکان مانیتورینگ مشعل، ساعت شمار و تجهیزات ایمنی گسترده دستگاه‌های واترجت صنعتی آب گرم کرنزله را به محصولاتی کاملا سازگار با محیط زیست، پاک و کم صدا تبدیل کرده است که به مصرف کننده کمک می‌نمایند آب و انرژی را در حداکثر بازده صرفه جویی نماید.


واترجت صنعتی ثابت

دستگاه‌های واتر جت صنعتی ثابت کرنزله راهکاری حرفه ای برای هر نوع کاربرد به شمار می‌آیند. این محصولات که در دو رده آب سرد و آب گرم ارائه شده اند دارای بدنه تماما استیل می‌باشند و به دلیل تجهیز به پمپ‌های قدرتمندتر قابل استفاده با شیلنگ‌های فشار قوی با طول بلندتر می‌باشند.


جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی های آب و خاک ونتوس کرنزله دستگاه‌هایی بسیار کارآمد با تکنولوژی بی نظیر می‌باشند. اصول طراحی خلاقانه آنها امکان استفاده بهتر از فیلتر کیسه‌ای را در مقایسه با مدل‌های هم رده تولید شده توسط سایر برندها فراهم می‌نماید. همچنین قابلیت کنترل قدرت مکش در این محصولات این امکان را برای کاربر فراهم می‌نماید تا از قدرت مکشی متناسب با نوع نیاز خود استفاده نماید. دیگر جزئیات فنی و تکنولوژیکی جاروبرقی ونتوس کرنزله را به دستگاهی بی نظیر تبدیل نموده است.


سوییپر مکانیکی

سوییپرهای مکانیکی کرنزله برنده بی رقیب تست ETM هستند که با ظرفیت نگهداری آلودگی بسیار بالای خود هر کسی را تحت تاثیر قرار می‌دهند. برس‌های جانبی این سوییپرهای مکانیکی با برخورداری از جهت چرخش خلاف هم آلودگی را به نحو موثر جمع آوری نموده و به مخزن بزرگ و 40 لیتری این سوییپرها منتقل می‌کنند. این سوییپر بدون نیاز به منبع تغذیه بهترین گزینه برای عملیات پیش جاروب قبل از استفاده از اسکرابر است.


تجهیزات جانبی

کرنزله طیف گسترده و متنوعی از تجهیزات جانبی را برای دستگاه های واترجت و جاروبرقی خود ارائه می‌نماید. طراحی کاملا مهندسی شده و دقیق این تجهیزات جانبی کمک می‌نماید که هر دو پارامتر بازده عملیاتی و کیفیت نظافتی افزایش یابند. بهترین مثال در این زمینه نازل‌های کفشوی کرنزله هستند که با دستگاه‌های واترجت این شرکت برای تسریع و بهبود کیفیت شستشوی سطوح کف قابل استفاده می‌باشند.

محصولات شرکت Kranzle در ایران

1 2 3