Columbus

کارخانه بزرگ Columbus در شهر اشتوتگارت آلمان واقع شده و فعالیت خود را از سال1926 آغاز نموده است. در سال 1952 این کارخانه به عنوان رهبری در دستگاه های شوینده کف شناخته شده و عنوان یک حرفه ای را به خود اختصاص داد.این کارخانه در سال 1976 به دلیل معرفی گروه جدیدی از دستگاه های اسکرابر خودکار جایزه بهترین طراحی را از آن خود کرد. امروزه می توان نمایندگی های این کمپانی را در سرتاسر دنیا مشاهده کرد که حاکی از اعتبار بین المللی آن است.مزیت بزرگ دستگاه های Columbus در سادگی آنهاست.


بطور کلی محصولات شرکت Columbus آلمان به ویژه اسکرابر های این کمپانی با توجه به اصول زیر طراحی شده‌اند.


طراحی اقتصادی با هدف مصرف مواد کمتر

طراحی دستگاه‌های اسکرابر صنعتی و جاروبرقی هتلی کلمبوس تا حد امکان به شکل منسجم انجام شده است. این امر مصرف مواد را کاهش می‌دهد و باعث دستیابی به حداکثر بازده ممکن از انرژی مصرفی می‌گردد. مخازن در اسکرابرهای کلمبوس یک نمونه هستند. این مخازن بر اساس تکنولوژی خلاقانه دو جداره تولید شده‌اند، مخزن آب تمیز محفظه باتری را احاطه می‌کند و موجب صرفه‌جویی در فضا و کاهش وزن می‌گردد.


گیربکس‌های کم اصطکاک با هدف مصرف انرژی کمتر

چرخ دنده‌های کم اصطکاک برای دستیابی به توان خروجی مورد نیاز برای موتور برس‌ها و موتور حرکتی برای نتایج بهینه نیاز به انرژی کمتری دارد.


مواد قابل بازیافت با هدف کاهش ضایعات

پلی اتیلن قابل خردایش به گندله و استفاده مجدد بعنوان ماده خام برای مخازن جدید است و فولاد را هم می‌توان به گونه‌ای بازیافت کرد که کیفیت اولیه خود را حفظ نماید. دستگاه‌های اسکرابر تا حد امکان با قطعات الکترومکانیکی تجهیز شده اند. این اجزاء مکانیکی به راحتی قابل بازیافت می‌باشند، این مواد از اجزاء الکترونیکی موجود در کنترل بوردهای الکترونیکی مرکزی و بزرگ به مراتب کم خطرتر هستند و به اندازه آنها سمی و مضر نمی باشند.


الیاف بافت دار در اسکرابر ها با هدف کاهش مصرف آب

برس های اسکرابر های کلمبوس دارای الیاف بافت دار هستند که در کل سطح برس جای گرفته اند. در این حالت، الیاف برس در ناحیه بزرگتری عمل می کنند و همچنین آب را کاملا بصورت یکنواخت توزیع می‌کنند. بعلاوه، حلقه خارجی الیاف به شکل ویژه متراکم است و همیشه و حتی هنگام استفاده از مقادیر کم آب، محلول شوینده را به مقدار کافی در برس نگه می دارد.

محصولات شرکت Columbus در ایران

1 2