Santoemma

کمپانی Santoemma که در شهر میلان ایتالیا واقع شده است از سال 1980 تا به امروز در زمینه تولید تجهیزات نظافتی حرفه‌ای فعال می‌باشد. محصولات این کمپانی معتبر و شناخته شده ایتالیایی در سرتاسر جهان به فروش رسیده و در محیط‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات به شکل دستگاه‌هایی کارآمد، قابل اطمینان و بادوام طراحی و تولید شده اند. طیف متنوع محصولات فعلی سانتوئما نتیجه استراتژی پیشرفت و توسعه پیوسته با هدف ارتقاء تجهیزات موجود و توسعه مدل‌های جدید است و این تجهیزات قادر به برطرف نمودن چالش‌های نظافتی پیچیده می‌باشند.


شرکت Santoemma با ویژگی‌های زیر نزد مشتریان وفادار خود شناخته می‌شود:
کیفیت و دوام دستگاه‌ها
سهولت کاربری و سرویس و نگهداری دستگاه‌ها
سرعت بالا در تأمین قطعات یدکی اصل با هزینه مناسب

دستگاه‌های فرش شوی و موکت شوی

رده فرش شوی Santoemma شامل طیف وسیع از دستگاه‌های فرش و موکت شوی و تجهیزات جانبی متنوع برای شستشوی حرفه‌ای سطوح نرم همانند فرش و موکت است که با هدف رفع مشکلات نظافتی در هر محیط با هر وسعتی طراحی و تولید شده اند. تمامی محصولات موجود در این طیف با کیفیت و دوام بسیار بالا متمایز می‌گردند. Santoemma متد خود را برای شستشوی حرفه‌ای نواحی پوشیده شده با سطوح نرم توسعه داده است تا بهترین نتایج ممکن حاصل شود. این کمپانی در تولید محصولات خود از مزایای زیر بهره می‌برد:


سیستم اسپری – مکش همراه با عمل برس زنی مکانیکی

با سیستم اسپری – مکش، محلول شوینده‌ای از آب و ماده شیمیایی بر روی الیاف فرش یا موکت پاشش شده و بلافاصله مکش می شود. محلول شوینده و آلودگی جدا شده از الیاف مستقیما وارد مخزن آب کثیف دستگاه فرش شوی می شود. در این روش برای تکمیل فرآیند شستشو نیاز به چندین بار تکرار فرآیند شستشو است. حال اگر یک سامانه برس زنی مکانیکی به این سیستم اضافه شود، نتایج کیفی به میزان قابل توجه ارتقاء می‌یابند. در دستگاه‌های فرش و موکت شوی برس دار، عمل مکانیکی چرخش یک برس غلطکی امکان شستشوی کامل هر یک از الیاف را با خارج نمودن آلودگی از عمق الیاف فراهم می‌نماید. در حالت اسپری و مکش بدون برس زنی، آلودگی چند روز پس از عملیات از عمق به سطح آمده و مجددا ظاهری ناپسند ایجاد می‌کند. بنابراین برس‌زنی برای دست یابی به کیفیت حرفه‌ای ضروری است.


تکنولوژی قدرت مکش بالا

سرعت خشک شدن فرش یا موکت بعد از عملیات شستشو کاملا وابسته به قدرت مکش دستگاه است. در دستگاه‌های Santoemma از سیستم مکش آب قدرتمند و دارای طراحی ویژه استفاده شده است که امکان جمع آوری آب را در مقایسه با سایر دستگاه‌های فرش شوی تا 50 درصد افزایش می‌دهد و با استفاده از آن امکان مکش تا 95% محلول شوینده اسپری شده وجود دارد. این امر به زمان خشک شدن بسیار کوتاه‌تر از زمان معمول برای سایر دستگاه‌های موکت شوی می انجامد. با این سیستم مکش قدرتمند نه تنها زمان خشک شدن کاهش می‌یابد، بلکه همچنین کیفیت شستشوی بهتری حاصل می‌شود زیرا هر چه میزان محلول شوینده مکش شده از میان الیاف بیشتر باشد آلودگی بیشتری را همراه با خود خارج می‌نماید. در مقابل باقی ماندن محلول شوینده در بین الیاف و تبخیر آن کیفیت شستشو را کاهش می‌دهد. همچنین اکثر مدل‌های فرش و موکت‌شوی سانتوئما با تی مخصوص استفاده بر روی سطوح سخت نیز قابل استفاده هستند و می‌توان برای شستشوی سطوح کف سخت و به شکل اسکرابر نیز از دستگاه استفاده کرد.


سیستم گرم کن فوری

با توجه به اینکه استفاده از محلول شوینده گرم بجای محلول شوینده‌ای با دمای محیط موجب ارتقاء کیفیت شستشو می‌گردد، اغلب تجهیزات فرش و موکت شوی Santoemma بنا به درخواست مشتری قابل تجهیز به سیستم گرم می‌باشند. سیستم‌های گرم کن Santoemma بلافاصله پس از روشن کردن دستگاه، آب گرم را فراهم می‌نمایند و نیازی به انتظار طولانی مدت برای گرم شدن کل مخزن آب تمیز همانند سایر محصولات مشابه موجود در بازار نیست.


سیستم دوزینگ خودکار

محول شوینده معمولا از اضافه کردن مستقیم ماده شیمیایی به مخزن آب تمیز حاصل میشود. برای دستیابی به غلظت مناسب، لازم است که مقدار ماده شوینده اضافه شده با توجه به ظرفیت مخزن آب تمیز محاسبه شود. بعد از شستشو، محلول شوینده باقی مانده در مخزن آب تمیز معمولا بلااستفاده بوده و باید دور ریخته شود. سیستم اختیاری Smartkit دستگاه فرش شوی و موکت شوی سانتوئما امکان مخلوط شدن اتوماتیک ماده شوینده را در طول فرایند شستشو فرام می‌نماید و از این طریق با اضافه نمودن غلظت مناسب ماده شوینده به اب از اتلاف آن جلوگیری می‌نماید.


بطور کلی با ترکیب برس زنی مکانیکی، دمای بالا و غلظت مناسب محلول شوینده بازده فرایند شستشو به میزان قابل توجه افزایش می‌یابد. بنابراین با یکبار حرکت روی سطح فرش یا موکت، سطح بخوبی تمیز میشود و نیاز به چندباره کاری نیست. در نتیجه این امر مصرف آب تا 75 درصد کاهش می‌یابد. علاوه بر ان با توجه به قدرت مکش بالای سیستم سطح در کمتر از یک ساعت خشک می شود. با استفاده از دستگاههای Santoemma زمان لازم برای شستشوی هر مترمربع از سطح فرش یا موکت تا 67% و میزان مصرف آب و ماده شوینده تا 80% کاهش می‌یابد که به معنای سازگاری بیشتری این تجهیزات با محیط زیست می‌باشد.


محصولات شرکت Santoemma در ایران