نظافت تالار پذیرایی با اسکرابر و سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ تیر ۱۳۹۷

مدیریت تالار های پذیرایی از پیچیده ترین انواع مدیریت می باشد. تالار های پذیرایی بخش های متفاوتی دارند که رسیدگی به هر کدام از این بخش ها، نیازمند مدیریت و برنامه ریزی صحیح می باشد. از دشوار ترین بخش های مدیریت تالار پذیرایی، هماهنگی برای شستشو و نظافت به موقع سطوح تالار می باشد. مدیریت زمانبندی و طرح صحیح نظافت مستلزم بکارگیری از شیوه های نظافتی مناسب می باشد. تجهیزات نظافت صنعتی متفاوتی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان به سادگی و طبق یک برنامه نظافت مشخص در بهینه ترین حالت سطوح تالار پذیرایی را همیشه پاکیزه نگاه داشت. پاکیزگی و شفافیت سطوح تالار تاثیر بسزایی در جذب مخاطبین و خشنودی مراجعین به تالار دارد. به همین دلیل می توان با بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی مانند اسکرابر و سوییپر به سادگی سطوح هموار در تالار ها را شستشو و نظافت نمود.

… ادامه مطلب »

امکان نظافتی ایده آل با استفاده از سوییپر خودرویی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ تیر ۱۳۹۷

سوییپر خودرویی یک دستگاه مکانیزه نظافتی است که دارای عملکرد خاص و منحصر به فردی می باشد. کاربر با قرارگرفتن بر روی صندلی این دستگاه توان هدایت عملیات نظافت را داشته و فضای وسیعی را به کمک آن مورد نظافت قرار می دهد. بخش های اصلی تشکیل دهنده این دستگاه نظافتی، برس های کناری، سیستم مکنده، برس اصلی با ساختار v شکل، مخزن زباله، فیلتر و سیستم نظافت فیلتر می باشند. عملکرد سوییپر خودرویی به گونه ای است که خاک و زباله ها از طریق برس ها به بخش زیرین دستگاه انتقال می یابند، سپس با فعال شدن سیستم مکنده این آلودگی ها به مخزن انتقال یافته و فیلتراسیون قدرتمند دستگاه از بازگشت این آلاینده ها به محیط جلوگیری به عمل می آورند. به منظور دستیابی به بازدهی بهینه دستگاه رعایت نکاتی الزامی می باشد که در این مقاله به توضیحی اجمالی در این باره پرداخته ایم.

… ادامه مطلب »

۵ سوالی که پیش از نظافت صنعتی باید پاسخ داد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ تیر ۱۳۹۷

در هر مکانی نیاز به نظافت از جمله اصلی ترین موارد مدیریت آن مکان می باشد. استفاده از تجهیزات متناسب با محیط موجب بهینه سازی فرآیند نظافت می گردد. ارائه راه کار مناسب نظافتی مستلزم دریافت دانش کامل از نوع سطح، مساحت سطح، جنس سطح و… خواهد بود. به همین ترتیب بهتر است پیش از تهیه هر گونه وسیله نظافتی به منظور شروع پاکیزه سازی محیط، دانش کافی درباره سطح تحت نظافت کسب شود. در ادامه برخی از رایج ترین سوالاتی که به منظور افزایش دانش در رابطه با سطح و آلودگی موجود مطرح می شود، مورد بررسی قرار می گیرند. پاسخ به این سوالات و تجمیع اطلاعات مفید به خرید دستگاه نظافت صنعتی مناسب کمک خواهد کرد.

… ادامه مطلب »

نکات کاربردی برای نظافت موثر سطوح با سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

استفاده از سوییپر صنعتی بسیار ساده می باشد، با این حال بعضی از نکات وجود دارد که می تواند کل فرآیند را کمی ساده تر کند. اگر سابقه کار با دستگاه سوییپر صنعتی ندارید، این راهنما به شما کمک می کند که از دستگاه خود به راحتی و با کم ترین دردسر استفاده کنید. اگر شما یک کاربر حرفه ای سوییپر باشید این راهنما به شما یادآوری می کند که چگونه از دستگاه در بالاترین حد خود بدون هیچگونه مشکل و خرابی و خسارتی استفاده کنید. … ادامه مطلب »

کاربرد های خاص دستگاه سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

در اماکن پر رفت و آمد نظافت سطوح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این میان نظافت سطوحی که در فضای بسته قرار دارند باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. نظافت سطوح با استفاده از روش های سنتی موجب ایجاد گرد و غبار در محیط شده و موجب کاهش بهداشت محیط می شود و قطعا به سلامت افراد آسیب می رساند. به منظور جلوگیری از ایجاد چنین فضایی می توان از سوییپر صنعتی استفاده کرد که توانایی نظافت انواع سطوح را دارد و از ایجاد گرد و غبار در محیط جلوگیری می کند. سوییپر صنعتی با بهره گیری از برس های دوار و استوانه ای شکل اقدام به جمع آوری زباله و گرد و خاک موجود بر روی سطوح می کند و با بهره گیری از یک مکنده قدرتمند بر روی برس های خود، گردو غبار برخواسته از روی سطوح را مکش می کند و از انتشار آن در محیط جلوگیری می کند.

… ادامه مطلب »

راهکار های کاربردی نظافت صنعتی در اماکن مذهبی (سطوح ناهموار)

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ فروردین ۱۳۹۷

نظافت و شستشوی سطوح ناهموار در محیط های پر آمد و شد همانند اماکن مذهبی با مشکلاتی مواجه است و برخی از دشواری های شیوه های دستی شستشو در اماکن مذهبی عبارت اند از: وسعت بالای سطوح، نیاز به استفاده از چندین نیروی خدماتی، به طول انجامیدن فرآیند نظافت و شستشو و بروز مزاحمت برای افراد حاضر در محیط و… که همگی موجب کاهش محبوبیت روش های دستی نظافت در محیط های عمومی و هم چنین روی آوردن مدیران اماکن مذهبی به نظافت صنعتی شده است. به همین ترتیب می توان از تجهیزات نظافت صنعتی به منظور شستشو و نظافت کامل سطوح ناهموار استفاده نمود. در ادامه برخی از دستگاه های نظافت صنعتی که برای شستشو و نظافت سطوح ناهموار در اماکن متبرکه مانند امامزاده ها، مساجد، حرم و… مناسب هستند، به طور کامل تشریح می شود.

… ادامه مطلب »

راهکارهای کاربردی نظافت صنعتی در اماکن مذهبی (سطوح هموار)

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

در کشور ایران اماکن مذهبی و زیارتی در تمامی ایام سال و به خصوص اعیاد مذهبی آیینی مورد استقبال هموطنان از اقصی نقاط کشور قرار می گیرند. به موجب حجم تردد بالای افراد، سطوح هموار کف در این مکان ها مستعد آلودگی های بسیاری هستند. استفاده از شیوه های سنتی نظافت همچون بکارگیری تی و جارو توان حذف بهینه آلودگی ها را نداشته و در برخی مواقع تنها آلاینده ها را در محیط جابجا می نماید. با توجه به لزوم نظافت و شستشوی سطوح کف در این مکان ها، بکارگیری برترین شیوه های نظافتی در اماکن مذهبی ضرورت یافته و لذا انتخاب راهکارهای نوین نظافتی در این شرایط می تواند از بروز مشکلات بسیاری همچون اخلال در روند عبور و مرور زوار جلوگیری به عمل آورد. سطوح هموار کف امروزه با بکارگیری تجهیزات مدرن نظافت صنعتی با کیفیت قابل ملاحظه ای مورد شستشوی و نظافت قرار می گیرد.

… ادامه مطلب »

نکات مهم در انتخاب سوییپر صنعتی و نکات کاربردی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

نظافت مجتمع های اداری، سازمان ها و کارخانه ها بسیار مهم و همراه ا مشکلات بسیار زیادی می باشد به همین دلیل صاحبان این مراکز از راهکار های بهینه و مکانیزه برای عملیات نظافت استقبال می کنند. یکی از بهترین راهکار های برای نظافت سطوح و برطرف کردن مشکلات استفاده از سوییپر صنعتی می باشد. سوییپر دستگاهی می باشد که به کمک برس های موجود در زیر دستگاه سطح را جارو می زند و به درون مخزن انتقال می دهد. این مقاله به بررسی سوییپر و نحوه انتخاب مناسب ترین آن برای سطوح مختلف می پردازیم.

… ادامه مطلب »

امر خطیر نظافت و جاروب غبارات از سطوح هموار زمین در مکان های وسیع و پرتردد صنعتی امروزه به کمک دستگاه های سوییپر با سهولت بالایی صورت می پذیرد. بخش های اصلی دستگاه سوییپر شامل مخزن زباله، برس های دیسکی شکل و برس های سیلندری می باشند که برس های دیسکی در طرفین دستگاه واقع شده اند و وظیفه جمع آوری زباله ها از بخش های کناری را دارند. در بخش میانی دستگاه برس های سیلندی قرار دارند که پس از جمع آوری آلاینده ها از طرفین عملیات انتقال و پرتاب آنها را به درون مخزن زباله را به انجام می رسانند. به منظور دستیابی به حداکثر بازده دستگاه های سوییپر صنعتی بررسی های متداول هر یک از بخشهای اصلی و همچنین سیستم های داخلی ضرورت دارد. در این حالت عمر مفید دستگاه سوییپر افزایش یافته و از هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری جلوگیری به عمل می آید.

… ادامه مطلب »

نظافت ادارات با اسکرابر و سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ دی ۱۳۹۶

مدیریت ادارات مستلزم بهره گیری از شیوه ای نوین و صحیح است. مدیریت صحیح پارامتر های متفاوتی دارد که روش کاری صحیح در همه امور موجب بهبود سازمان می گردد. از مهم ترین بخش های مدیریت صحیح، بکارگیری شیوه نظافتی در ادارات می باشد. نظافت محیط در اداره ها بر امنیت در تردد افراد، پاکیزگی، زیبایی و… تاثیر گذار است. به همین منظور برای بهبود روند کاری در ادارات بهتر است از شیوه های نظافتی صحیح بهره گرفت. بهتر است از دستگاه های نظافت صنعتی در محل کار استفاده شود. دو دستگاه اسکرابر و سوییپر از کاربردی ترین تجهیزات نظافتی برای استفاده در ادارات می باشند.

… ادامه مطلب »