۵ دلیل برای استفاده از سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آبان ۱۳۹۸

چرا سوییپر؟ در این مقاله می خوانیم.

هر واحد تجاری و صنعتی که تاسیس می شود نیازمند ایجاد یک فضای تمیز و پاکیزه است تا کارکنان و افرادی که به آن جا مراجعه می کنند احساس خوبی داشته باشند و در محیط پاک و پاکیزه ایی زمان خود را بگذرانند.
جدا از اینکه یک محیط تمیز از بروز بیماری ها و عفونت های احتمالی جلوگیری می کند،‌ افزایش بهره وری کاری را نیز به همراه دارد. هنگامی که یک سرمایه گذار به محل کار مراجعه می کند،‌ با دیدن یک … ادامه مطلب »

برگ های پاییزی را با سویپر جمع کنید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ آبان ۱۳۹۸

با فرا رسیدن فصل پاییز، در خیابان ها، شهرک ها و هر جایی که درختان هستند، شاهد ریزش برگ های پاییزی هستیم. همه جا رنگ نارنجی،‌قرمز و قهوه ای سوخته به خود گرفته است و درختان کم کم خالی از برگ می شوند. در این زمان از سال شاهد بیشترین حجم از نظافت یرگ ها از سطح خیابان ها و شهرک ها هستیم. از دستگاه هایی که به طور ویژه برای جمع آوری برگ ها استفاده می شوند، سویپر ها هستند.
با توجه به اینکه سویپر هادرانواع و ابعاد مختلف و متنوعی وجود دارند، امکان استفاده از آن ها در باغ ها، خیابان ها و محیط های مختلفی وجود دارد. سویپر ها از نوع دستی و قابل حمل تا نوع بزرگ و سرنشین دار وجود دارند و قدرت و سرعت جمع آوری هر سویپر با یکدیگر متفاوت است و پیچیده تر می شوند. … ادامه مطلب »

کاهش در هزینه ها با استفاده از سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ مهر ۱۳۹۸

فضای باز و محوطه های اطراف تمامی ساختمان های تجاری، اداری و صنعتی به واسطه موقعیت فیزیکی محیط و قرار گیری در مجاورت فضای باز در معرض انواع آلودگی ها قرار دارند. به طور کلی تردد افراد و فعالیت های روزانه به ویژه در محیط های صنعتی موجب آلودگی دو چندان این محیط ها می گردد. بدون شک حضور آلاینده ها در محیط می تواند تاثیرت مامطلوبی بر روی مخاطبان و اففراد حاضر در محیط داشته باشد. با توجه به گستردگی و وسعت فضای بیرونی و محوطه ها،‌ نظافت این بخش ها به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. مسلما افزایش در تعداد نیروی خدماتی موجب افزایش در هزینه ها می گردد. این در حالی است که استفاده از سیستم های مکانیزه و بهره گیری از دستگاه هایی چون دستگاه سوییپر صنعتی به واسطه استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه موجب سهولت و تسریع در فرآیند نظافت می گردد.

… ادامه مطلب »

برس مناسب، رمز موفقیت نظافت سطوح کف با سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ مهر ۱۳۹۸

دستگاه نظافتی سوییپر جهت نظافت سطوح کف در محیط‌های گوناگون صنعتی و تجاری و جمع کردن آلودگی های خشک و جامد از سطح زمین مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این دستگاه سبب کاهش هزینه هایی چون نیروی انسانی و همچنین کاهش زمان صرف شده برای تمیز کردن سطوح کف می شود. دستگاه سویپر از مکانیزم جاروب مکانیکی توسط برس‌ مرکزی و برس‌های جانبی بهره می‌برد. در حقیقت وظیفه تمیز کردن سطوح کف و جمع آوری زباله و پسماند بر عهده برس‌های این دستگاه نظافتی مکانیزه قرار دارد. از این رو اطلاع از نحوه نگهداری برس های آن و همچنین انواع برس ها حائز اهمیت است چرا که تاثیر به سزایی در عملکرد ماشین جاروب و استفاده بهینه از آن خواهد شد.

… ادامه مطلب »

استفاده از سوییپر صنعتی در صنعت ساخت و ساز

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

در فرآیند ساخت و ساز ساختمان ها محیط کار به شدت دچار گرد و خاک و آلودگی می شود. بسیاری از مصالح ساختمانی مانند فلزات، چوب ها، پیچ، میخ و دیگر مصالح نیز بر روی سطوح کف بر جای می مانند. بعلاوه زباله ها در داخل محیط به تدریج انباشته می شوند و ظاهر نا مناسبی به محل کار می دهند. از این رو تمیز و مرتب بودن محل ساخت و ساز ساختمان ضروری می باشد. یک ساختمان تمیز و زیبا در پایان ساخت و ساز قطعا نظر مشتریان را جلب خواهد کرد. استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی یک راهکار مناسب برای نظافت محوطه های متوسط تا وسیع ساختمانی و بخش های ساخت و ساز می باشد. در این مقاله سعی شده تا ویژگی های این تجهیز نظافتی و مزایای استفاده از آن در این صنعت بیشتر مورد بررسی قرار گیرد. … ادامه مطلب »

افزایش بهره وری و بهبود عملکرد دستگاه سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ شهریور ۱۳۹۸

سوییپر صنعتی از جمله دستگاه های مکانیزه و کاربردی برای جمع آوری و حذف آلاینده ها از روی سطوح هموار افقی می باشد. استفاده از سامانه های مکانیزه و صنعتی به جای شیوه های دستی نظافت نقش بسزایی در افزایش بهره روی و کاهش هزینه ها دارد. علاوه بر این نظافت ارائه شده توسط سیستم های مکانیزه از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و در نتیجه به نحو موثر تری آلاینده های موجود در محیط را حذف می نماید. یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه های سوییپر برای نظافت آلاینده ها، استفاده از سامانه کنترل گرد و غبار می باشد. تجهیز دستگاه های سوییپر به سیستم کنترل گرد و غبار با مهار ذرات ریزی که در اثر سیستم برس زنی،‌ در هوا معلق شده اند، مانع ازانتشار انها در محیط می گردد. با توجه به اینکه دستگاه های سوییپر پهنای کاری بالایی داشته و همچنین … ادامه مطلب »

مزیت‌های دستگاه سوییپر برای صنعت و تجارت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

در همه محیط های کاری که در زمینه های تجاری، صنعتی و … فعالیت دارند، باید محیطی تمیز و ایمن برای کارمندان، مشتریان و سایر بازدیدکنندگان فراهم گردد. فضای کاری امن و سالم علاوه بر این که از بروز بیماری و حوادث جلوگیری می کند، می تواند با افزایش سود و توسعه یک تجارت یا کسب و کار منجر شود. به عنوان مثال هنگامی که سرمایه گذاران یک فضای اداری یا صنعتی تمیز و مناسب را مشاهده نمایند، اعتماد این افراد نسبت به سازمان مورد افزایش یافته و تمایل به سرمایه گذاری بالا می رود. به همین دلیل امروزه تقریباً در همه مجتمع های تجاری، واحدهای صنعتی، کارخانه ها و … جهت تمیز شدن سطوح ماشین آلات مکانیزه نظافتی مانند سوییپر و اسکرابر به کار می رود.

… ادامه مطلب »

عملکرد موثر سوییپر در جمع آوری آلاینده ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ مرداد ۱۳۹۸

ایجاد و انتقال آلاینده ها به محیط کسب و کار و زندگی امری اجتناب ناپذیر می باشد. شاید در نگاه اول جمع آوری و حذف آلاینده های انباشته در محیط کار سهل و اسانی باشد اما در عمل جمع آوری آلاینده های انباشته در محیط با استفاده از شیوه های سنتی با توجه به ابعاد بزرگ فضا های بیرونی و یا محیط انبار ها در کارخانه ها و صنایع امری دشوار و زمان بر می باشد. علاوه براین استفاده از شیوه های سنتی موجب انتشار حجم بالایی از گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد. ضمن اینکه برای جمع آوری آلودگی های محوطه های وسیع به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز می باشد. با توجه به اینکه همواره تلاش بر ارتقا کیفیت نظافت می باشد،‌ استفاده از دستگاه های مکانیزه و تخصصی همچون سوییپر صنعتی که … ادامه مطلب »

برتری کارایی سوییپر بر روش‌های دستی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ تیر ۱۳۹۸

تشکیل آلودگی در یک کارخانه یا فضاهای شهری و تجاری پدیده ای اجتناب ناپذیر است اما به این معنا نیست که اجازه دهیم آلاینده ها در محیط باقی بماند و اقدامی برای مبارزه با آن ها انجام نشود. بدون تردید همه محیط های صنعتی، تجاری، اداری، مسکونی و … دارای ویژگی های خاص خود هستند و متناسب با آن ها تمهیدات لازم برای نظافت محیط اندیشیده شود. بی توجهی به نظافت یک محیط صرف نظر از نوع کاربری آن، سبب انباشت آلودگی می شود که در نهایت مشکلات زیادی را به بار می آورد. یکی از اصلی ترین نکات کلیدی برای نظافت هر محیطی تمیز نمودن سطح زمین می باشد و بخش مهمی از عملیات نظافت را در بر می گیرد. گسترش و توسعه تجهیزات مکانیزه نظافتی فرآیندهای سنگین نظافتی را در محیط های گوناگون آسان ساخته و ماشین آلاتی همانند سوییپر … ادامه مطلب »

نقش سوییپر در مهار آلودگی ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ تیر ۱۳۹۸

روند زندگی روزمره و فعالیت در حوزه های کاری با ایجاد آلاینده ها همراه می باشد. تولید هر روزه آلاینده ها در محیط، نیازمند نظافت روزانه است. مسلم است که با توجه به حجم آلودگی هایی که در محیط های صنعتی و کسب و کار ایجاد می شود،‌استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت برای حذف آلانیده ها قادر به تامین نیاز های نظافتی نمی باشد. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های مکانیزه و تخصصی چون دستگاه سوییپر صنعتی که با هدف جمع آوری موثر و مهار آلاینده های خشک انباشته بر روی سطوح کف طراحی و تولید شده است،‌راهکار مناسب و ایده الی برای حذف آلاینده ها از محیط می باشد.

… ادامه مطلب »