مراقبت و نگهداری از برس سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ آذر ۱۳۹۶

استفاده از هر وسیله ای به طور منظم نیازمند مراقبت های خاص می باشد. وسائل خانه، تجهیزات صنعتی، خودرو و هر وسیله دیگری که تحت استفاده منظم قرار گیرد مستلزم نگهداری دائمی می باشد. دستگاه های نظافت صنعتی از مهم ترین تجهیزاتی هستند که به صورت مداوم در اماکن متفاوت استفاده می شوند. دستگاه سوییپر یا همان دستگاه جاروب صنعتی از کاربردی ترین تجهیزاتی است که در اماکن مختلف استفاده می شود. به منظور بهره وری از سویپر صنعتی و جلوگیری از آسیب به آن می بایست به طور منظم نسبت به نگهداری و تعمیر آن اقدام نمود. برس سوییپر از مهم ترین اجزا دستگاه جاروب می باشد که به منظور افزایش طول عمر آن و در نتیجه بهبود طول عمر دستگاه بهتر است به روش های مراقبت از دستگاه توجه نمود.

… ادامه مطلب »

نظافت در هر مکانی روند مخصوصی دارد. وجود سلامت در محیط در حین نظافت سطوح امری بسیار حیاتی می باشد. مهم ترین عاملی که موجب کاهش سطح سلامت محیط در حین نظافت می گردد بلند شدن گرد و غبار می باشد. این عامل تا حد بروز مخاطرات برای سلامت پیش می رود و به همین دلیل بهتر است به منظور نظافت سطوح از شیوه ای استفاده شود که سلامت در حین نظافت را تضمین کند. دستگاه سوییپر صنعتی از کاربردی ترین و قدرتمند ترین شیوه های صنعتی می باشد که با بهره مندی از سیستم مکش قدرتمند و همچنین سیستم فیلتراسیون حرفه ای موجب کاهش سطح آلودگی و گرد و غبار و ارائه نظافتی سالم می گردد.

… ادامه مطلب »

دستگاه سوییپر صنعتی چیست؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ مهر ۱۳۹۶

دستگاه سوییپر یک ابزار کارآمد نظافتی است که جاروب سطوح کف و جمع آوری پسماندهای خشک با این دستگاه مکانیزه صنعتی با سرعت و سهولت بالایی همراه گردیده است. دستگاه جاروب خیابانی یا سوییپر صنعتی یک ماشین قدرتمند جهت جمع آوری و مکش آلودگی ها می باشد. انجام نظافت در محیط های وسیع به شیوه های سنتی بسیار زمانبر بوده و ناکارآمدی این شیوه ها موجب انتشار گرد و غبار بیشتر در محیط می شوند و آلودگی ها تتنها از بخشی به بخش دیگر انتقال می یابند. دستگاه های سویپر با حل این مشکلات سبب افزایش سرعت و کیفیت انجام امور نظافتی در محیط های وسیع شده اند.

… ادامه مطلب »

جدول تعمیر و نگهداری دستگاه های سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ مهر ۱۳۹۶

سوییپر صنعتی از کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی می باشد. به منظور کسب بهترین نتیجه در نظافت سطوح، بهتر است تا نکاتی را رعایت کنیم. مهم ترین امر در کیفیت نظافت توسط سوییپر صنعتی، خرید دستگاه با کیفیت می باشد. سوییپر صنعتی از جمله دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که نیاز به مراقبت برای حفظ کیفیت اولیه دستگاه دارد. به منظور حفظ کیفیت اولیه دستگاه می بایست نکاتی را رعایت کرد. در ادامه یک جدول زمان بندی طراحی شده است که نشان دهنده بهترین زمان برای بررسی مداوم دستگاه به منظور حفظ کیفیت سوییپر صنعتی می باشد. با مطالعه این بخش و در اختیار داشتن اطلاعات بهترین زمان بررسی و تعویض سوییپر می توان به مراقبت مداوم و حفظ کیفیت اولیه دستگاه سوییپر صنعتی پرداخت. در ادامه جدول تعمیر و نگهداری دستگاه های سوییپر صنعتی در نوع دیزلی، بنزینی و الکتریکی به صورت باردید دوره ای می باشد.

… ادامه مطلب »

نظافت فرودگاه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ شهریور ۱۳۹۶

صنعت فرودگاهی از مهم ترین صنایع هر کشور می باشد. به دلیل رفت و آمد مسافرین داخلی و خارجی ظاهر فرودگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. نظافت فرودگاه ها بخش های متفاوتی را شامل می شود که هر کدام نیازمند مدیریت و بهره گیری از یک روش مفید نظافتی می باشند. نظافت سالن های انتظار، جاروب محوطه باند فرودگاه، شستشوی نمای فرودگاه، نظافت داخل هواپیما و… موارد متفاوت نظافت برای برقراری نظافت کامل در فرودگاه ها هستند. به دلیل گستره وسیع و متنوع بند های نظافتی در فرودگاه، بهتر است از دستگاه های نظافت صنعتی مانند پولیشر، اسکرابر، سوییپر، واترجت صنعتی و جاروبرقی صنعتی استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

نظافت سطوح پارکینگ با سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ شهریور ۱۳۹۶

به دلیل وجود محیط پارکینگ بیرون از محیط مراکز تجاری دلیل بر کم اهمیت بودن نظافت آن نیست و بهداشت و نظافت آن تاثیر مستقیمی بر روی کسب و کار مراکز تجاری دارد. حفظ و نگهداری محیط های بیرونی مراکز به مشتری می فهماند که این مرکز تجاری دارای کیفیت و امنیت است. به همین دلیل نظافت سطوح پارکینگ بسیار مهم می باشد، با تهیه یک سوییپر صنعتی می توان از مزایای بیشمار آن بهره برد و نظافت پارکینگ  با این دستگاه موجب دسترسی به سطوح با کیفیت تر و تمیزتر می شود.

… ادامه مطلب »

دستورالعمل نظافت کارخانه های صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ شهریور ۱۳۹۶

انجام عملیات های سخت و سنگین در کارخانه های صنعتی، ایجاد حجم بالایی از گرد و غبار و آلودگی ها را در محیط به دنبال دارد. وجود آلودگی ها در محیط کارخانه روند تولید را به مخاطره می اندازد و سطح بهداشت محیط را کاهش داده و همچنین سلامت جسمانی کارکنان کارخانه را نیز به خطر می اندازد. از طرف دیگر باقی ماندن آلاینده ها بر روی تجهیزات کارخانه سبب عملکرد نادرست آنها شده و به دنبال آن کیفیت تولیدات کارخانه در سطح نامطلوبی قرار خواهد گرفت. وجود این عوامل امر نظافت در کارخانه های صنعتی را اجتناب ناپذیر نموده است. از طرفی فاکتورهایی همچون وسعت محیط در کارخانه های صنعتی، حساسیت عملیات های انجام پذیر در کارخانه، بالا بودن حجم آلودگی ها و مسائلی از این دست، انجام نظافت در این مکان ها به شیوه های سنتی و دستی را غیر ممکن نموده است، بدین منظور امروزه از تجهیزات نظافتی مکانیزه جهت به انجام رساندن امر خطیر نظافت در کارخانه های صنعتی استفاده می شود. در این مقاله به ارائه دستورالعمل نظافت کارخانه جهت انجام بهینه امر نظافت می پردازیم.

… ادامه مطلب »

نظافت صنعتی صنایع معدن کاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ شهریور ۱۳۹۶

معدن و معدن کاری از صنایعی است که قسمت اعظمی از اقتصاد را در بر میگیرد. صنعت معدن نیز مانند دیگر صنایع آلودگی های گوناگونی تولید می کند. برخی از این آلودگی ها اثرات زیست محیطی بسیار مخربی می گذارند و به همین دلیل کمک به زدودن چنین آلودگی هایی از مهم ترین مسائل مدیران صنعت معدن گشته است. در صورتی که نظافت چنین سطوح ناهموار و سختی فرآیندی تخصصی بوده و نیاز است تا با بهره گیری از ابزار های تخصصی نظافت در معادن بی خطر و به بهترین نحو صورت گیرد. تجهیزات نظافت صنعتی که در این زمینه استفاده می گردند بسیار کاربردی و تخصصی می باشند.

… ادامه مطلب »

جمع آوری گرد و غبار سیلیس با سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ مرداد ۱۳۹۶

گرد و غبار ناشی از سیلیس به واسطه تهدید سلامت پرسنل و شاغلین در محیط های صنعتی و کارخانه های سیمان به عنوان یک چالش مهم و اساسی برای صاحبان صنایع می باشد. جمع آوری و کنترل گرد و غبار های بسیار ریز عملیات پیچیده ایی می باشد که نیازمند مطالعات و بررسی های مهندسی و عملیاتی می باشد. استفاده از تجهیزات صنعتی و مکانیزه نظافتی مانند سوییپر های صنعتی گزینه ایی ایده آل برای تقابل با چالش گرد و غبارات ریز است که به راحتی می تواند برنامه های اجرایی برای کنترل گرد و غبار سیلیس را پشتیبانی نموده و صاحبان صنایع را در ایجاد محیط کاری سالم، ایمن و کارآمد یاری نماید.

… ادامه مطلب »

سوییپر خودرویی در دراز مدت چه مزایایی را فراهم می آورد؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ مرداد ۱۳۹۶

ایجاد آلودگی بر روی سطوح کف در محیط های شهری، صنعتی و حتی تجاری، اجتناب ناپذیر است. عدم توجه به نظافت این آلودگی ها می تواند موجب انباشته شدن آن ها و اختلال در رفت و آمد یا فعالیت های کاری شود. کاهش زیبایی ظاهری و سطح بهداشت محیط از دیگر نتایج بی توجهی به نظافت محیط می باشد. با در نظر گرفتن این واقعیت که روش های سنتی و ابزار های دستی که در محیط های وسیع کارایی لازم را ندارند، امروزه کاربرد تجهیزات مکانیزه همانند سوییپر جهت نظافت سطوح کف ترجیح داده می شوند. دستگاه سویپر صنعتی بعنوان جارویی مکانیزه توانسته است مشکلات نظافتی را در محیط های مختلف بر طرف نماید و از نظر اقتصادی کاملا به صرفه باشد.

… ادامه مطلب »