اهمیت استفاده از سوییپر در مراکز درمانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

بسیاری از مسئولین بیمارستان های پیشرفته بر این باورند که به دلیل امکانات بالا، نیاز به مراقبت و نگهداری کمتر می باشد؛ در صورتی که حتی در پیشرفته ترین مراکز بهداشتی نیز، لزوم مقابله همیشگی با میکروب های مداوم حس می شود. اثر گذاری این میکروب های قوی بر افراد زیادی در طول سال باعث می شود تا نیاز به مراقبت و افزایش سطح بهداشت در این مراکز بیشتر شود، و به همین استفاده از سوییپر به منظور نظافت مراکز درمانی امری ضروری می باشد.

… ادامه مطلب »

ویژگی های یک سوییپر کاربردی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

نظافت و جمع آوری آلاینده ها از محیط با ارتقا جلوه های بصری و انتقال انرژی مثبت، نقش مهمی در تامین سلامت افراد جامعه ایفا می نماید. حضور دائمی ذرات گرد و غبار در محیط یکی از عوامل اصلی می باشد که موجب نا کارآمدی شیوه های سنتی می گردد. در شیوه های سنتی که به منظور جمع آوری آلاینده ها از جارو استفاده می نماید، موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضا شده و از این رو می توانند سلامت افراد حاضر در محیط را به مخاطره بی اندازند. مشکلات استفاده از شیوه های سنتی از یک سو و اهمیت نظافت و جمع آوری آلاینده ها از سوی دیگر، موجب ابداع شیوه های نوین و تجهیزات مکانیزه نظافتی مانند سوییپر ها شد. سوییپر های صنعتی به واسطه ویژگی های منحصر به فردی که داشتند مورد استقبال کاربران قرار گرفته و به سرعت جایگزین شیوه های سنتی نظافت شدند.

… ادامه مطلب »

چند مزیت کلیدی سوییپر صنعتی برای مجتمع های تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

با فرا رسیدن فصل بهار و به لطف آب و هوای مناسب، تمایل افراد به خرید و گشت و گذار در مجتمع های تجاری و فروشگاه ها بیشتر می شود و صاحبان فروشگاه ها، رستوران ها و مجتمع های تجاری از رونق کسب و کار خوشحال می گردند. البته با ترغیب مردم به خرید در فصل بهار، این مکان ها شلوغ تر شده و نیازمند مراقبت بیشتری نسبت به فصول قبلی می باشند. اگرچه استفاده از یک طی و سطل می تواند نظافت و شستشوی لازم در فروشگاه ها و رستوران را انجام دهد؛ اما بهترین راه حل برای نظافت مجتمع های تجاری نیست. در این گونه موارد، استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی برای نظافت سطوح این مجتمع ها، بهترین انتخاب می باشد. دستگاه های بسیاری برای نظافت سطوح وجود دارد که بهترین آن ها برای مجتمع های تجاری و فروشگاه ها، دستگاه سوییپر صنعتی می باشد.

… ادامه مطلب »

تاریخچه ابداع دستگاه سوییپر خیابانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

دستگاه های سوییپر شهری، دستگاه های مکانیزه ایی برای نظافت خیابان ها و پیاده را ه های مناطق شهری می باشند. اولین نمونه های این دستگاه های مکانیزه نظافتی در اوایل قرن ۱۹ میلادی روانه بازار شد. در حال حاضر بسیار از شهر های بزرگ جهان از این دستگاه ها برای نظافت اماکن شهری و عممی استفاده می کنند در حالیکه بسیار از شهر های کوچک همچنان از نیروی خدماتی یا همان رفتگر ها برای جمع اوری آلاینده ای سطح شهر استفاده می نمایند.

… ادامه مطلب »

مزایای استفاده از سوییپر دستی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

جمع آوری زباله و نظافت محیط در تمامی محیط ها یک امر ضروری و مهم تلقی می شود. محیط آلوده، سلامت افراد را به خطر انداخته و نازیبا دیده می شود. انجام عملیات نظافت بوسیله جارو، روشی قدیمی و سنتی بوده که دارای معایب فراوانی می باشد. دستگاه سویپر با استفاده از سیستم مکانیزه سریع و با کیفیت، بطور قابل توجهی در امر نظافت تاثیر گذار بوده و جایگزین روش سنتی شده است. این دستگاه ها به دو صورت دستی و یا خودرویی هدایت می شوند، که هر کدام در کاربرد خاص خود استفاده می شوند. در این مقاله، بررسی جامعی در مورد سویپر دستی، مزایا، کاربرها و نحوه استفاده مناسب از آن ارائه می شود.

  … ادامه مطلب »

سوییپر ؛ از گذشته تا به امروز

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ فروردین ۱۳۹۶

سوییپر در انگلیسی به معنای رفتگر و یا ماشین مکانیزه نظافت شهری به کار می رود. اهمیت و اولویت بهداشت و دفع ضایعات باعث استخدام رفتگران در شهرداری ها شده اند. کارمندان شهرداری که وظیفه نظافت شهر را بر عهده دارند با استفاده از جارو و بیل، زباله ها و ضایعات جمع شده در خیابان را جمع آوری می نمایند و پس از آن در صورت نیاز با شلنگ محل مورد نظر را شستشو می کنند. ماشین ها و دستگاه های نظافت شهری نیز برای سهولت امر نظافت از قرن نوزدهم ساخته و به مرور پیشرفته تر شدند. امروزه دستگاه های جدیدی ساخته شده اند که توانایی مکش ضایعات و زباله را دارند و با کیفیت بالایی شهر را نظافت می نمایند. واژه سویپر در فارسی به طور معمول به دستگاه مکانیزه نظافت زمین گفته می شود.

… ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

مزایای استفاده از سوییپر خودرویی و نحوه نگهداری مناسب آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

امر نظافت و تمیز نمودن سطح و جمع آوری زباله در هر کسب و کاری دارای اهمیت است. این امر نه تنها موجب زیبا نمودن جلوه محیط می شود بلکه سلامت کارکنان و مشتریان را تضمین می نماید. بنابراین استفاده از یک ابزار نظافتی برای ارتقا و بهبود شرایط کسب و کار ضرورت دارد. ابزار های جاروب نمودن سنتی سطوح مانند جارو که در فضاهای بسیار کوچک استفاده می شوند، سرعت و کیفیتی خوبی در نظافت ارائه نداده و برای محیط های وسیع نیز مناسب نیستند. بدین منظور می بایست از دستگاه های نظافت صنعتی که دارای طول عمر بالا و سهولت استفاده هستند، بهره مند شد. سویپر صنعتی یکی از این ابزار ها می باشد که زمان عملیات را کاهش داده و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. این دستگاه بوسیله برس های کناری زباله ها را به مرکز خود فرستاده تا از طریق برس مرکزی به داخل مخزن منتقل شوند.

… ادامه مطلب »

مزایای نظافت مدارس با بهره گیری از سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ اسفند ۱۳۹۵

هنگامی که درمورد سیستم مدرسه به مطالعه و بررسی میپردازیم، مهمترین اولویت، رفاه سهامداران مدرسه است—دانش آموزان، معلمان، کارکنان و بقیه افرادی که فعالیتی برای هدایت امکانات مدرسه دارند. نگه داری از مدرسه به دلیل رفت و آمد هایی که در طول روز در آن انجام می شود و نیاز همیشگی به تمیز و بی خطر نگه داشتن آن، سخت به نظر می آید. اگر مدرسه ای در حال حاضر متکی به زور افرادی که به صورت دستی مشغول تمیز کردن مدرسه می شوند است، زمان آن فرا رسیده است که در مورد سیاست پاکیزگی مدرسه، تجدید نظر شود. در حال حاضر دستگاه های سوییپر صنعتی بسیاری موجود می باشند که کار نظافت مدرسه را به صورت موثرتر و با بازدهی بیشتر در زمان کوتاه تر انجام می دهند.

… ادامه مطلب »

سویپر ها دستگاه های نظافتی مکانیزه ای هستند که برای جاروب نمودن زباله و خاک مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها که در نمونه های خودرویی و دستی طراحی و تولید می شوند، در محیط های وسیع نسبت به جاروی دستی ارجحیت دارند. اغلب جاروهای محوطه از یک یا چند برس کناری جهت انتقال زباله به مرکز آن به همراه سامانه مکش گرد و غبار برخوردارند و زباله ها را بوسیله برس مرکزی خود و با سرعت بالا به داخل مخزن می فرستند. برای بهبود عملکرد سویپر و افزایش بازدهی عملیات نظافت، بهتر است چند مورد را رعایت نمود. با رعایت کردن این موارد، همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه کاهش یافته و طول عمر آن نیز افزایش می یابد.
… ادامه مطلب »