اهمیت مراقبت دوره ای جاروی شهری در افزایش عمر دستگاه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ مرداد ۱۳۹۹

جاروی شهری به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی پرکاربرد در حفظ نظافت محیط های کارخانجات و کارگاه های صنعتی، جهت حفظ عملکرد بهینه نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. ‌داشتن یک برنامه زمانبندی رسیدگی و لیست بررسی قطعات و بخش ها برای یک دستگاه جاروی خیابانی (سوییپر) بهترین راه برای افزایش کارایی و کاهش هزینه های تعمیرات این دستگاه خواهد بود. به عنوان دارنده یک دستگاه سوییپر باید چنین برنامه زمان بندی شده ای را برای بهبود کارایی و استفاده بدون ایراد از دستگاه خود داشته باشید. سیستم ها و قطعات یک سوییپر باید به طور منظم بررسی شوند تا از اطمینان لازم در عملکرد صحیح آنها حاصل شود. … ادامه مطلب »

کیفیت بالای نظافت شهر با ماشین جاروب خیابانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ تیر ۱۳۹۹

مدیران شهری به عنوان مسئولین شهرداری دارای دغدغه های فراوانی هستند که در راس آن ها  نظافت خیابان ها و معابر سطح شهر می شود، علاوه بر زباله های ریز و درشتی که توسط مردم در شهرها تولید می گردد، گرد و خاکی که منشا جوی دارد و بر روی سطوح مختلف نشسته است و همچنین آلودگی های که در هوا به دست بشر تولید شده است وجود دارد که نیاز به تمیز کردن دارد و همگی جزو دغدغه های مدیریت شهری است. مسلما خیابان های متعددی در شهر وجود دارد که نیازمند پاکیزه کردن دارد و عدم نظافت آن از نظر بهداشتی و  ظاهری باعث بروز مشکلاتی بسیار زیادی می گردد نیز فضا و مساحت بالای شهر ها موجب شده که نظافت دستی و از نوع سنتی نتواند پاسخگوی نظافت معابر و خیابان ها باشد. … ادامه مطلب »

سوییپر نظافت صنعتی چگونه به کمک صنعت آمده است؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ تیر ۱۳۹۹

سوییپر نظافت صنعتی که نام دیگر آن جاروی مکانیزه خیابانی است، توانایی تمیز کردن آلودگی های مختلف شامل گرد و غبار و زباله های خشک را از سطح زمین دارد. سوییپر نظافت صنعتی برای تمیز کردن سطح زمین در مناطق شهری مانند خیابان ها، شهرک های صنعتی و یا شهرک های مسکونی به کار می رود و علاوه بر آن در محیط های بسته نیز می توان از این دستگاه بهره مند گردید. انواع گوناگونی از ماشین های مکانیزه نظافتی موجود است که با توجه به مقدار فضایی که نیاز به تمیز کردن دارد، انتخاب شده و به کار می روند. سوییپر صنعتی برای تمیز کردن سطوح هموار یعنی زمین استفاده می‌شود. برای تمیز کردن سطح زمین به کار بردن شیوه های سنتی و دستی بسیار طولانی و دشوار بوده که با اختراع این دستگاه ها سرعت فرآیند نظافت افزایش یافته و کیفیت بهداشت و تمیزی را در مقایسه با روش های سنتی چند برابر گشته است. … ادامه مطلب »

کیفیت بالای نظافت با تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ تیر ۱۳۹۹

افزایش فعالیت های صنعتی و گستردگی این بخش موجب شده تا دغدغه ای جدید برای تمیز کردن این فضاها بوجود بیاید. تمیزکردن بخش های صنعتی شامل اعمال مختلفی می شود که مهمترین آنها شستشو است. شستشوی تمام سطوح و دیوار از هر جنسی که باشد و سطح هایی که از دسترس خارج باشد. شستشوی تجهیزات صنعتی می تواند شامل شستن سطح ماشین آلات و قطعات، مخازن، لوله ها و…‌باشد. در مراکز صنعتی برای انجام چنین اموری به تجهیزات نظافت صنعتی نیاز خواهد بود. در این مقاله انواع این تجهیزات و مزایای استفاده از آنها تشریح می شود. … ادامه مطلب »

آشنایی با مزایا و کاربردهای سوییپر شهری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

نظافت سطح خیابان ها و جاده ها یکی از مهم ترین چالش هایی است که سازمان های شهرداری با آن رو به رو هستند و روزانه افراد زیادی برای تمیز نمودن معابر شهری فعالیت دارند. در هر یک از معابر شهری روزانه هزاران خودرو تردد می کنند و این وسایل نقلیه به خودی خود خیابان ها را آلوده و سطح آسفالت را فرسوده می سازند. پاکسازی خیابان ها علاوه بر این که جهت ارتقای تمیزی و بهداشت محیط پیرامون زندگی ضروری است، بر حفظ کیفیت سطح خیابان و جاده نیز تاثیر می گذارد. دستگاه جاروی شهری مکانیزه یکی از جدیدترین و بهترین تجهیزات برای نظافت خیایان ها و جاده های وسیع بوده که مزایا و کاربردهای سوییپر شهری فراتر از جذابیت ها و زیبایی های بصری می باشد.

… ادامه مطلب »

ارزیابی نیاز های نظافتی یک مجموعه توسط شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

در یک مجموعه یا تاسیسات صنعتی، اداری و یا تجاری بخش خدمات نظافتی دارای اهمیت قابل توجهی می باشد. به همین دلیل، تعیین استراتژی نظافتی مجموعه و بحث ارزیابی نیاز های نظافتی اولین گام در جهت شروع فرآیند است. ممکن است در بررسی ها به استفاده از ابزار های نظافتی و یا تجهیزاتی مثل اسکرابر و جاروبرقی رسید. در این مقاله وقایعی که در طول ارزیابی نظافتی مجموعه اتفاق می افتد، مرور شده و مزایای مشورت با متخصصین شرکت ابراهیم قبل از تهیه تجهیزات تشریح می شود. … ادامه مطلب »

نحوه شستشو و نگهداری کفپوش لینولیوم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

کفپوش های لینولیوم که با نام کفپوش مشمع نیز شناخته می شوند، از دیرباز تاکنون برای سطوح کف مورد استفاده قرار می گرفته اند. این کفپوش ها سازگاری خوبی با طبیعت داشته و بعد از تخریب قابل بازیافت می باشند. نگهداری و تمیز کردن این نوع کفپوش ها بایستی بصورت اصولی و طبق دستورالعمل های مربوطه با توجه به جنس آنها انجام گیرد. نظافت صحیح با ابزار ها و دستگاه هایی مانند اسکرابر یکی از موارد مهم در این زمینه می باشد. در این مقاله توضیحات بیشتری در ارتباط با تمیز کردن و مراقب از این کفپوش ها ارائه می شود. … ادامه مطلب »

چگونه با استفاده از جاروب شهری محیط سالم تری داشته باشیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

هیچ انسانی نمی تواند در محیطی آلوده و پر از زباله و آشغال و بوی ناهنجار زندگی کند، از این روی ما هر روز خانه و اتومبیل و باقی وسایل اطراف خود را پاکیزه می کنیم. برخورداری از محیط سالم و بدون آلودگی تأثیر فراوانی بر روی روان افراد جامعه دارد و بهترین راه در تحقق این امر بهره گیری از دستگاهی مناسب و کاربردی به نام جاروب شهری می باشد که با استفاده از آن همواره می توانیم نظافت بهینه ای در محیط شهری داشته باشید. … ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از سوییپر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

 مکان های عمومی و پر رفت و آمد برای رسیدن به محیط پاکیزه دستگاهی بسیار پر اهمیت است، امروزه یکی از مسائلی که ذهن بشر را به خود مشغول کرده است حفظ بهداشت با در نظر گرفتن استاندارهای تعیین شده است و دستگاه سوییپر صنعتی ابزاری کارآمد در امر نظافت و حذف هر گونه آلاینده ی خشک به حساب می آید و این مسئله در برخی از مکان ها نمود بیشتری دارد. در این مقاله به معرفی این دستگاه کارآمد و اهمیت استفاده از از آن اشاره خواهد شد. … ادامه مطلب »

اهمیت داشتن سطحی عاری از هرگونه زباله و گرد و غبار وذرات ریز چه در محیط های صنعتی و کارخانه ای و چه در محیط های تجاری، خیابان ها، راهرو ها، رستوران ها و یا حتی حیاط ها ی با وسعت های متفاوت به گونه ای است که امروزه طیف وسیعی از دستگاه ها طراحی و تولید شده اند تا با به کارگیری آنها به نتیجه ی مطلوب خود برسیم. دستگاه سوییپر صنعتی یکی از این دستگاه هاست که با کیفیت عملکرد بالا و کاربرد وسیع خود در بسیاری از محیط ها قابل استفاده می باشد. این دستگاه پیشرفته بسیار آسان در استفاده بوده و این امکان را برای هر کاربری به وجود می آورد تا با مطالعه ی راهنمای آن به راحتی از دستگاه استفاده نماید.

… ادامه مطلب »