نکات مهم جهت انتخاب یک سویپر شهری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ دی ۱۳۹۵

دستگاه سوییپر جهت نظافت محیط های مختلف تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها دارای مدل های شهری نیز هستند که جهت نظافت سطح شهر و دیگر فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. این سویپر ها به سیستم پاشش آب بر روی برس های آن مجهزند که موجب نظافت بهتر سطوح می گردد. امروزه شرکت های تولید کننده سویپر به سمت ساخت دستگاه های پیشرفته تر حرکت کرده اند و مدیران خدمات شهری، گزینه های بیشتری جهت افزودن به سیستم نظافتی خود در اختیار دارند.

… ادامه مطلب »

سوییپر صنعتی و بهبود سطح بهداشت و ایمنی محیط

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ دی ۱۳۹۵

سوییپر صنعتی یکی از تجهیزات نظافتی سطح زمین است که به منظور جمع آوری آلودگی و زباله های محوطه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طیف گسترده ای از کاربردها هم چون نظافت خیابان ها و معابر، مجتمع تجاری، مراکز صنعتی، کارخانه ها، محوطه های بزرگ و … می باشد. ساختار دستگاه سوییپر با دوام و با کیفیت است که برای تمیز نمودن سطوح مختلف به کار رفته به گونه ای که عملکردی مؤثر و مقرون به صرفه ارائه می دهد. بهره گیری از دستگاه سوییپر صنعتی در مدتی نه چندان زیاد یک سرمایه گذاری محسوب می شود و به دلیل وجود فناوری های مدرن و پیشرفته در کنار سهولت کاربری، ایمنی، کیفیت بالای عملیات نظافت، دوام و قدرت بالای سویپر این دستگاه به یک ابزار مناسب و کارآمد جهت نظافت محیط های گوناگون تبدیل گشته است.

… ادامه مطلب »

ویژگی های سوییپر مکشی و سوییپر مکانیکی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ دی ۱۳۹۵

نظافت و جمع آوری موثر انواع آلاینده ها در کنار تولید هر چه بیشتر محصولات به چالشی اساسی برای صاحبان و مدیران صنایع تبدیل شده است. حجم و ماهیت آلاینده ها از یک سو و هزینه های بالا و زمان بر بودن شیوه های سنتی نظافت از سوی دیگر، موجب افزایش محبوبیت شیوه های نوین نظافتی و ماشین آلات صنعتی و مکانیزه در میان صاحبان شده است. وجود طیف گسترده از ماشین آلات صنعتی نظافتی و تاثیر آنها در میزان بهره وری و سود آوری صنایع، انتخاب دستگاه مناسب با نیاز های نظافتی محیط را دشوار نموده است. سوییپر های صنعتی از جمله دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که کاربرد گسترده ایی در نظافت سطوح کف و جمع آوری آلاینده ها از صنایع داشته و در مدل های متنوعی تولید می شوند.

… ادامه مطلب »

دلایل اصلی خرید سوییپر صنعتی برای کسب و کار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ دی ۱۳۹۵

نظافت سطح زمین بخش اصلی نگهداری یک ساختمان می باشد. برای حفظ و نگهداری فضای ادارات، مراکز فروش اجناس و انبار های کالا، بایستی بطور منظم نظافت روزانه صورت گیرد. به منظور نظافت ویژه ی این مکان ها بخصوص زمانیکه طی یک رخداد سطح زمین آلوده شود، نیروهای خدماتی معمولا با بکارگیری ابزار های سنتی یعنی جارو، عملیات پاکسازی را انجام می دهند اما این روش در همه ی مکان ها و در هر زمانی پاسخگو نیست و استفاده از تجهیزات پیشرفته به جای روش سنتی در بهبود عملکرد تاثیر بسزایی دارد. بطور مثال زمانیکه محیط دارای فضای وسیعی بوده و نیروی خدماتی محدودی برای نظافت محیط در دسترس باشد، روش سنتی بکار نمی آید و دستگاه سوییپر صنعتی عملیات پاکسازی را بر عهده می گیرد.

… ادامه مطلب »

فاکتورهایی برای انتخاب سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ دی ۱۳۹۵

سوییپر های دستی و خودرویی مدرن علاوه بر کاهش نیاز به نیروی انسانی برای دست یابی به سطح بالاتری از نظافت، در مقایسه با عملیات دستی سرعت و کیفیت بالاتری را ارائه می نمایند. هزینه اولیه زیادی که برای خرید سوییپرهای خودرویی  صرف می شود در مقایسه با هزینه نیروی خدماتی که به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات قدیمی همان کار را انجام می دهد قابل توجه نبوده، و با گذشت زمانی اندک باعث صرفه جویی می شود. یک سوییپر مدرن با سرعت و قدرت بیشتری محیط را نظافت کرده وهم چنین گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی دستگاه  را توسط سیستم مکش موجود بر روی برس ها جمع آوری می کند، این در حالیست که عملیات نظافت توسط نیروی خدماتی موجب انتشار گرد و غبار در محیط شده که نه تنها سلامت پرسنل را به مخاطره می اندازد، بلکه با نشست گرد و غبار بر روی ماشین آلات، موجب کاهش عمر وسایل و تجهیزات پیرامون محل نظافت نیز می شود.

… ادامه مطلب »

سه علامتی که نشان می دهد زمان تعویض سوییپر شما فرا رسیده است

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ آذر ۱۳۹۵

بدون شک هدف شما از صرف هزینه بالا و خرید یک سوییپر صنعتی، انجام عملیات نظافت به شکلی پرسرعت و با کیفیت و ارتقاء سطح پاکیزگی، ایمنی و بهداشت محل سکونت یا کار می باشد. طبیعی است که با خرید یک سوییپر و گام برداشتن در راه انجام عملیات نظافت به شکل مکانیزه، انتظار داشته باشید که سطوح جاروب شده توسط این دستگاه، تمیز و پاکیزه بوده و زمان نظافت و هزینه های مرتبط با آن به حداقل کاهش یابد. اگر دستگاه شما به خوبی عمل نمی کند و نیروهای بخش خدماتی قادر به انجام عملیات نظافت به شکلی کارآمد و با کیفیت نمی باشند این مقاله را بخوانید تا با سه علامتی که نشان می دهد زمان تعویض سوییپر و خرید یک دستگاه جدید فرا رسیده است، آشنا شوید. … ادامه مطلب »

مزایای خرید دستگاه سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ آذر ۱۳۹۵

مراکز صنعتی و تجاری در جوامع مدرن امروزی به منظور انطباق با تکنولوژی روز، همواره به دنبال شیوه های مدرن برای انجام فعالیت های خود می باشند. نظافت نیز از جمله مواردیست که دستخوش تغییر شده و شیوه های مدرن نظافتی جایگزین شیوه های سنتی شده اند. از آنجایی که صاحبان کسب و کار همواره به دنبال راه سریعتر، مقرون به صرفه تر و با کیفیت تر در هر زمینه ایی می باشند، یکی از بهترین گزینه ها برای تامین خواست ایشان، خرید دستگاه سوییپر صنعتی یا تجاری برای نظافت محل کسب و کار می باشد.

… ادامه مطلب »

افزایش بهره وری با استفاده از سوییپر مناسب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ آذر ۱۳۹۵

نظافت فضای بیرونی و داخلی محیط کار تاثیر زیادی در ارتقا سلامت، ایمنی، بهره وری و کیفیت پرسنل و محصولات دارد. از این رو انتخاب تجهیزات نظافت صنعتی همانند انتخاب ماشین آلات خطوط تولید از اهمیت برخوردار است. نظافت کارخانه، انبار و ماشین آلات می توانند باعث ارتقا تصویر ذهنی پرسنل و مراجعه کنندگان از سیستم مدیریتی کارخانه شود. علاوه بر این تاثیر مثبتی در روحیه پرسنل داشته و انگیزه ایشان را برای فعالیت و تولید بیشتر می نماید. از این رو استفاده از دستگاه های صنعتی مانند سوییپر یا اسکرابر در محیط کار، علاوه بر افزایش اعتبار کسب و کار، راندمان کار و بهره وری را نیز افزایش می دهد.

… ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از سوییپر در نظافت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ آذر ۱۳۹۵

درسال های اخیر تکنولوژی بکار رفته در سوییپر ها ارتقا یافته و با نیاز های نظافتی خریداران و مشتریان هماهنگی و تطابق بیشتری یافته است. اولین الویت مشتریان در هنگام خرید دستگاه سوییپر دوام، قیمیت مناسب و ایمنی دستگاه های سوییپرمی باشد. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کارآیی دستگاه های سوییپر صنعتی ارتقا یافته است. در ابتدا از دستگاه های سوییپر برای نظافت اماکن وسیع استفاده می شد اما با گذشت زمان و تولید انواع کوچک تر و فشرده تر دستگاه ها، از آنها برای نظافت محیط های محدود نیز استفاده شد. عدم استفاده از آب در نظافت از عوامل اصلی تولید اسکرابر ها می باشد، زیرا استفاده از آب برای نظافت در برخی از صنایع مانند صنایع سیمان یا فرآیند تولید آلومینوم که از ولتاژ بالای برق استفاده می کند، غیر ممکن می باشد. از این رو استفاده از سوییپر ها که بدون دخالت آب سطوح را نظافت می کنند، بهترین گزینه می باشد. البته سوییپر ها کاربرد های فراوانی نیز در نظافت سطوح شهری و پارکینگ ها دارند. به طور کلی در هر مکانی که زباله ها خیس نبوده و آلاینده های روی سطوح با کف پوش ها ترکیب نشده باشند می توان از دستگاه های سوییپر برای نظافت استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

ویژگی های یک سوییپر ایده آل

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ آذر ۱۳۹۵

دستگاه سوییپر صنعتی یک ابزار نظافتی است که کاربر هنگام کار با آن احساس رضایت کامل داشته و آن را به راحتی هدایت می کند. سوییپر دستگاهی کارآمد به شمار می آید که به منظور انجام فعالیت های نظافتی حرفه ای بسط و توسعه یافته است. گسترش و توسعه روز افزون سوییپر شهری عملکرد آن را بهبود بخشیده و امکان استفاده از آن را در محیط های مختلف شهری و صنعتی فراهم ساخته است. سوییپر صنعتی دستگاهی سازگار و انطباق پذیر با محیط بوده که با داشتن قدرت مانور بالا برای نظافت های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. سویپر در ابعاد و مدل های متنوعی تولید شده است که همه آن ها از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در انواع محیط های سر باز، مسقف، وسیع و محیط های با قدرت مانور کم به کار گرفته می شوند. نتیجه حاصل از نظافت با دستگاه سوییپر بسیار مطلوب و رضایت بخش بوده و به هیچ عنوان قابل قیاس با روش های سنتی نبوده، علاوه بر این سبب افزایش کارایی نیروهای انسانی می گردد.

… ادامه مطلب »