ارزیابی نیاز های نظافتی یک مجموعه توسط شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

در یک مجموعه یا تاسیسات صنعتی، اداری و یا تجاری بخش خدمات نظافتی دارای اهمیت قابل توجهی می باشد. به همین دلیل، تعیین استراتژی نظافتی مجموعه و بحث ارزیابی نیاز های نظافتی اولین گام در جهت شروع فرآیند است. ممکن است در بررسی ها به استفاده از ابزار های نظافتی و یا تجهیزاتی مثل اسکرابر و جاروبرقی رسید. در این مقاله وقایعی که در طول ارزیابی نظافتی مجموعه اتفاق می افتد، مرور شده و مزایای مشورت با متخصصین شرکت ابراهیم قبل از تهیه تجهیزات تشریح می شود. … ادامه مطلب »

نحوه شستشو و نگهداری کفپوش لینولیوم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

کفپوش های لینولیوم که با نام کفپوش مشمع نیز شناخته می شوند، از دیرباز تاکنون برای سطوح کف مورد استفاده قرار می گرفته اند. این کفپوش ها سازگاری خوبی با طبیعت داشته و بعد از تخریب قابل بازیافت می باشند. نگهداری و تمیز کردن این نوع کفپوش ها بایستی بصورت اصولی و طبق دستورالعمل های مربوطه با توجه به جنس آنها انجام گیرد. نظافت صحیح با ابزار ها و دستگاه هایی مانند اسکرابر یکی از موارد مهم در این زمینه می باشد. در این مقاله توضیحات بیشتری در ارتباط با تمیز کردن و مراقب از این کفپوش ها ارائه می شود. … ادامه مطلب »

چگونه با استفاده از جاروی شهری محیط سالم تری داشته باشیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

هیچ انسانی نمی تواند در محیطی آلوده و پر از زباله و آشغال و بوی ناهنجار زندگی کند، از این روی ما هر روز خانه و اتومبیل و باقی وسایل اطراف خود را پاکیزه می کنیم. برخورداری از محیط سالم و بدون آلودگی تأثیر فراوانی بر روی روان افراد جامعه دارد و بهترین راه در تحقق این امر بهره گیری از دستگاهی مناسب و کاربردی به نام جاروی شهری می باشد که با استفاده از آن همواره می توانیم نظافت بهینه ای در محیط شهری داشته باشید. … ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از سوییپر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

 مکان های عمومی و پر رفت و آمد برای رسیدن به محیط پاکیزه دستگاهی بسیار پر اهمیت است، امروزه یکی از مسائلی که ذهن بشر را به خود مشغول کرده است حفظ بهداشت با در نظر گرفتن استاندارهای تعیین شده است و دستگاه سوییپر صنعتی ابزاری کارآمد در امر نظافت و حذف هر گونه آلاینده ی خشک به حساب می آید و این مسئله در برخی از مکان ها نمود بیشتری دارد. در این مقاله به معرفی این دستگاه کارآمد و اهمیت استفاده از از آن اشاره خواهد شد. … ادامه مطلب »

اهمیت داشتن سطحی عاری از هرگونه زباله و گرد و غبار وذرات ریز چه در محیط های صنعتی و کارخانه ای و چه در محیط های تجاری، خیابان ها، راهرو ها، رستوران ها و یا حتی حیاط ها ی با وسعت های متفاوت به گونه ای است که امروزه طیف وسیعی از دستگاه ها طراحی و تولید شده اند تا با به کارگیری آنها به نتیجه ی مطلوب خود برسیم. دستگاه سوییپر صنعتی یکی از این دستگاه هاست که با کیفیت عملکرد بالا و کاربرد وسیع خود در بسیاری از محیط ها قابل استفاده می باشد. این دستگاه پیشرفته بسیار آسان در استفاده بوده و این امکان را برای هر کاربری به وجود می آورد تا با مطالعه ی راهنمای آن به راحتی از دستگاه استفاده نماید.

… ادامه مطلب »

کنترل آلودگی ها با استفاده از سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ آذر ۱۳۹۸

ایجاد آلاینده ها در محیط کار و زندگی امری طبیعی و اجتناب ناپذیر می باشد. آنچه که مهم است جمع آوری و ممانعت از انباشت آلاینده ها در محیط یم باشد. چرا که حضور آلودگی ها و ضایعات در محیط کار و زندگی، فضای مناسبی را برای رشد و تکثیر موجودات موذی و عوامل بیماری زا فراهم نموده و در نهایت با کاهش استاندارد های بهداشتی محیط، زمینه مناسبی را برای بیماری افراد ساکن و شاغل در محیط فراهم می نماید. علاوه بر این حضور آلاینده ها موجب کاهش جلوه های بصری شده و به طور کلی سلامت روحی و جسمی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو جمع آوری و حذف آلاینده های انباشته در محیط با هدف تامین سلامت افراد و فراهم نمودن محیطی مناسب جهت سکونت و اشتغال امری لازم و ضروری می باشد. یکی از کاربردی ترین دستگاه ها برای حذف موثر و با کیفیت آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی می باشد.

… ادامه مطلب »

۵ دلیل برای استفاده از سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آبان ۱۳۹۸

چرا سوییپر؟ در این مقاله می خوانیم.

هر واحد تجاری و صنعتی که تاسیس می شود نیازمند ایجاد یک فضای تمیز و پاکیزه است تا کارکنان و افرادی که به آن جا مراجعه می کنند احساس خوبی داشته باشند و در محیط پاک و پاکیزه ایی زمان خود را بگذرانند.
جدا از اینکه یک محیط تمیز از بروز بیماری ها و عفونت های احتمالی جلوگیری می کند،‌ افزایش بهره وری کاری را نیز به همراه دارد. هنگامی که یک سرمایه گذار به محل کار مراجعه می کند،‌ با دیدن یک … ادامه مطلب »

برگ های پاییزی را با سویپر جمع کنید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ آبان ۱۳۹۸

با فرا رسیدن فصل پاییز، در خیابان ها، شهرک ها و هر جایی که درختان هستند، شاهد ریزش برگ های پاییزی هستیم. همه جا رنگ نارنجی،‌قرمز و قهوه ای سوخته به خود گرفته است و درختان کم کم خالی از برگ می شوند. در این زمان از سال شاهد بیشترین حجم از نظافت یرگ ها از سطح خیابان ها و شهرک ها هستیم. از دستگاه هایی که به طور ویژه برای جمع آوری برگ ها استفاده می شوند، سویپر ها هستند.
با توجه به اینکه سویپر هادرانواع و ابعاد مختلف و متنوعی وجود دارند، امکان استفاده از آن ها در باغ ها، خیابان ها و محیط های مختلفی وجود دارد. سویپر ها از نوع دستی و قابل حمل تا نوع بزرگ و سرنشین دار وجود دارند و قدرت و سرعت جمع آوری هر سویپر با یکدیگر متفاوت است و پیچیده تر می شوند. … ادامه مطلب »

کاهش در هزینه ها با استفاده از سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ مهر ۱۳۹۸

فضای باز و محوطه های اطراف تمامی ساختمان های تجاری، اداری و صنعتی به واسطه موقعیت فیزیکی محیط و قرار گیری در مجاورت فضای باز در معرض انواع آلودگی ها قرار دارند. به طور کلی تردد افراد و فعالیت های روزانه به ویژه در محیط های صنعتی موجب آلودگی دو چندان این محیط ها می گردد. بدون شک حضور آلاینده ها در محیط می تواند تاثیرت مامطلوبی بر روی مخاطبان و اففراد حاضر در محیط داشته باشد. با توجه به گستردگی و وسعت فضای بیرونی و محوطه ها،‌ نظافت این بخش ها به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. مسلما افزایش در تعداد نیروی خدماتی موجب افزایش در هزینه ها می گردد. این در حالی است که استفاده از سیستم های مکانیزه و بهره گیری از دستگاه هایی چون دستگاه سوییپر صنعتی به واسطه استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه موجب سهولت و تسریع در فرآیند نظافت می گردد.

… ادامه مطلب »

برس مناسب، رمز موفقیت نظافت سطوح کف با سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ مهر ۱۳۹۸

دستگاه نظافتی سوییپر جهت نظافت سطوح کف در محیط‌های گوناگون صنعتی و تجاری و جمع کردن آلودگی های خشک و جامد از سطح زمین مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این دستگاه سبب کاهش هزینه هایی چون نیروی انسانی و همچنین کاهش زمان صرف شده برای تمیز کردن سطوح کف می شود. دستگاه سویپر از مکانیزم جاروب مکانیکی توسط برس‌ مرکزی و برس‌های جانبی بهره می‌برد. در حقیقت وظیفه تمیز کردن سطوح کف و جمع آوری زباله و پسماند بر عهده برس‌های این دستگاه نظافتی مکانیزه قرار دارد. از این رو اطلاع از نحوه نگهداری برس های آن و همچنین انواع برس ها حائز اهمیت است چرا که تاثیر به سزایی در عملکرد ماشین جاروب و استفاده بهینه از آن خواهد شد.

… ادامه مطلب »