شستشوی زمین مهمترین بخش نگهداری یک ساختمان است. اگر شما از یک انبار، خواربارفروشی یا یک دفتر کاری نگهداری می کنید، عملیات نظافت و شستشو باید روزانه انجام شود. زمانی که اتفاقاتی مثل نشت از یک لوله در دفتر کاری پرسنل رخ دهد، مشکلاتی برای مقابله با این مورد بخصوص تمیز کردن وجود دارد و تمیز کردن با استفاده از ابزارهای سنتی، دیگر ایده آل نیست. برای مثال اگر نیروی کار برای تمیز کردن کم باشد و مساحت کثیف شده زیاد، این موقعیت همان موقعیتی است که سوییپر ها و اسکرابر ها به کار ما می آید. در ذیل برخی نکات پیرامون اینکه چرا شما به عنوان یک صاحب شغل-که محیطی را تحت نظارت و کنترل خود دارد- باید روی سوییپر ها و اسکرابر های صنعتی و در کل دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی سرمایه گذاری کنید را ذکر میکنیم.

… ادامه مطلب »

ویژگی های سوییپر شهری M60 CB

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

نظافت و جمع آوری زباله ها از جمله نیاز های اساسی و ضروی در جوامع بشری می باشد. افزایش روز افزون جمعیت شهر ها و تردد و ازدحام بالای آنها در امکان عمومی، موجب آلودگی سطوح شهری شده و جلوه های بصری و آرامش ساکنین شهر ها را کاهش می دهد. علاوه بر این ها نظافت و جمع آوری آلاینده ها از سطوح خیابان ها و معابر، با کاهش رشد و تکثیر حشرات و جانوران موذی چون مگس ها و موش ها، گام موثری در راستای تامین سلامت و بهداشت جامعه می باشد. مسلم است که وسعت بالای خیابان ها و معابر و حجم بالای آلاینده ها، مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت شهر ها می باشد، از این رو استفاده از سیستم های مدرن و ماشین آلات مکانیزه ایی چون سوییپر های شهری، پاسخ مناسبی به نیاز های نظافتی جوامع مدرن بشری بوده و با ارائه نظافتی با کیفیت، موثر و مقرون به صرفه موجب افزایش بهره وری و سودآوری سیستم های ندیریت شهری می گردد.

… ادامه مطلب »

سوییپر صنعتی خودرویی و ویژگی های آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

صنایع سنگین و بخش های ویژه ایی چون بهره برداری و استخراج، در طول فعالیت های روزانه خود ضایعات صنعتی بسیاری تولید می نمایند که به منظور تامین سلامت پرسنل و افزایش کارآیی و بهره وری صنایع، باید به سرعت و بدون انتشار گرد و غبار، جمع آوری شوند. دستگاه های سوییپر صنعتی خودرویی از جمله ماشین آلات مکانیزه ایی می باشند که به منظور تامین نیازهای نظافتی در چنین صنایعی طراحی شده و به منظور انطباق کامل با شرایط محیط نظافتی ارتقا یافته اند. استفاده از سامانه مکش مکانیکی در دستگاه های سوییپر صنعتی خودرویی، کارآیی دستگاه را در جمع آوری زباله ها بدون انتشار گرد و غبار در محیط، افزایش داده است. از دیگر ویژگی های سوییپر های صنعتی می توان به سیستم فیلتراسیون قدرتمند در جمع آوری و به دام انداختن ذرات گرد و غبار اشاره نمود. عدم استفاده از سیستم اسپری آب به منظور جلوگیری از انتشار گرد و غبار از دیگر ویژگی های این دستگاه ها بوده که مانع از ایجاد گل و لای بر روی سطوح می شود. مخزن بزرگ این دستگاه، تعداد دفعات لازم برای تخلیه مخزن در حین انجام عملیات را کاهش داده و از این رو موجب افزایش راندمان و سرعت کار می شود.

… ادامه مطلب »

صاحبان اداره ها، سازمان ها یا کارخانه ها برای پاک سازی محیط کار با مشکلاتی روبرو هستند که این امر باعث می شود تا در تمامی مراکز تجاری و صنعتی، مدیران از ارایه راهکار های مکانیزه استقبال کنند. یکی از مهم ترین راهکار ها برای این مشکلات استفاده از  سوییپر یا جاروب صنعتی است. سوییپر دستگاهی همه کاره است که برای هر موقعیت و هر نوع کاربردی، از محوطه های باز گرفته تا محوطه های مسقف مورد استفاده قرار می گیرد. برس های این دستگاه سطح بزرگی دارند که باعث می شود با یک بار جارو زدن، سطح پاک شود و نیازی به حرکت رفت و برگشت در یک نقطه نباشد. سوییپر صنعتی طوری طراحی شده است که نه تنها انتظارات پاک سازی مشتریان را برآورده می کند، بلکه فراتر از انتظار آن ها نیز عمل می کند. این مقاله اطلاعات مورد نیاز در خصوص شناخت نوع نیاز به این دستگاه را ارائه می کند و سعی در معرفی مختصری از انواع مختلف سوییپر را دارد که برای انتخاب یک دستگاه مناسب می تواند مفید واقع شود.

… ادامه مطلب »

نکات مهم جهت انتخاب یک سویپر شهری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ دی ۱۳۹۵

دستگاه سوییپر جهت نظافت محیط های مختلف تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها دارای مدل های شهری نیز هستند که جهت نظافت سطح شهر و دیگر فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. این سویپر ها به سیستم پاشش آب بر روی برس های آن مجهزند که موجب نظافت بهتر سطوح می گردد. امروزه شرکت های تولید کننده سویپر به سمت ساخت دستگاه های پیشرفته تر حرکت کرده اند و مدیران خدمات شهری، گزینه های بیشتری جهت افزودن به سیستم نظافتی خود در اختیار دارند.

… ادامه مطلب »

سوییپر صنعتی و بهبود سطح بهداشت و ایمنی محیط

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ دی ۱۳۹۵

سوییپر صنعتی یکی از تجهیزات نظافتی سطح زمین است که به منظور جمع آوری آلودگی و زباله های محوطه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طیف گسترده ای از کاربردها هم چون نظافت خیابان ها و معابر، مجتمع تجاری، مراکز صنعتی، کارخانه ها، محوطه های بزرگ و … می باشد. ساختار دستگاه سوییپر با دوام و با کیفیت است که برای تمیز نمودن سطوح مختلف به کار رفته به گونه ای که عملکردی مؤثر و مقرون به صرفه ارائه می دهد. بهره گیری از دستگاه سوییپر صنعتی در مدتی نه چندان زیاد یک سرمایه گذاری محسوب می شود و به دلیل وجود فناوری های مدرن و پیشرفته در کنار سهولت کاربری، ایمنی، کیفیت بالای عملیات نظافت، دوام و قدرت بالای سویپر این دستگاه به یک ابزار مناسب و کارآمد جهت نظافت محیط های گوناگون تبدیل گشته است.

… ادامه مطلب »

ویژگی های سوییپر مکشی و سوییپر مکانیکی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ دی ۱۳۹۵

نظافت و جمع آوری موثر انواع آلاینده ها در کنار تولید هر چه بیشتر محصولات به چالشی اساسی برای صاحبان و مدیران صنایع تبدیل شده است. حجم و ماهیت آلاینده ها از یک سو و هزینه های بالا و زمان بر بودن شیوه های سنتی نظافت از سوی دیگر، موجب افزایش محبوبیت شیوه های نوین نظافتی و ماشین آلات صنعتی و مکانیزه در میان صاحبان شده است. وجود طیف گسترده از ماشین آلات صنعتی نظافتی و تاثیر آنها در میزان بهره وری و سود آوری صنایع، انتخاب دستگاه مناسب با نیاز های نظافتی محیط را دشوار نموده است. سوییپر های صنعتی از جمله دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که کاربرد گسترده ایی در نظافت سطوح کف و جمع آوری آلاینده ها از صنایع داشته و در مدل های متنوعی تولید می شوند.

… ادامه مطلب »

دلایل اصلی خرید سوییپر صنعتی برای کسب و کار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ دی ۱۳۹۵

نظافت سطح زمین بخش اصلی نگهداری یک ساختمان می باشد. برای حفظ و نگهداری فضای ادارات، مراکز فروش اجناس و انبار های کالا، بایستی بطور منظم نظافت روزانه صورت گیرد. به منظور نظافت ویژه ی این مکان ها بخصوص زمانیکه طی یک رخداد سطح زمین آلوده شود، نیروهای خدماتی معمولا با بکارگیری ابزار های سنتی یعنی جارو، عملیات پاکسازی را انجام می دهند اما این روش در همه ی مکان ها و در هر زمانی پاسخگو نیست و استفاده از تجهیزات پیشرفته به جای روش سنتی در بهبود عملکرد تاثیر بسزایی دارد. بطور مثال زمانیکه محیط دارای فضای وسیعی بوده و نیروی خدماتی محدودی برای نظافت محیط در دسترس باشد، روش سنتی بکار نمی آید و دستگاه سوییپر صنعتی عملیات پاکسازی را بر عهده می گیرد.

… ادامه مطلب »

فاکتورهایی برای انتخاب سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ دی ۱۳۹۵

سوییپر های دستی و خودرویی مدرن علاوه بر کاهش نیاز به نیروی انسانی برای دست یابی به سطح بالاتری از نظافت، در مقایسه با عملیات دستی سرعت و کیفیت بالاتری را ارائه می نمایند. هزینه اولیه زیادی که برای خرید سوییپرهای خودرویی  صرف می شود در مقایسه با هزینه نیروی خدماتی که به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات قدیمی همان کار را انجام می دهد قابل توجه نبوده، و با گذشت زمانی اندک باعث صرفه جویی می شود. یک سوییپر مدرن با سرعت و قدرت بیشتری محیط را نظافت کرده وهم چنین گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی دستگاه  را توسط سیستم مکش موجود بر روی برس ها جمع آوری می کند، این در حالیست که عملیات نظافت توسط نیروی خدماتی موجب انتشار گرد و غبار در محیط شده که نه تنها سلامت پرسنل را به مخاطره می اندازد، بلکه با نشست گرد و غبار بر روی ماشین آلات، موجب کاهش عمر وسایل و تجهیزات پیرامون محل نظافت نیز می شود.

… ادامه مطلب »

سه علامتی که نشان می دهد زمان تعویض سوییپر شما فرا رسیده است

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ آذر ۱۳۹۵

بدون شک هدف شما از صرف هزینه بالا و خرید یک سوییپر صنعتی، انجام عملیات نظافت به شکلی پرسرعت و با کیفیت و ارتقاء سطح پاکیزگی، ایمنی و بهداشت محل سکونت یا کار می باشد. طبیعی است که با خرید یک سوییپر و گام برداشتن در راه انجام عملیات نظافت به شکل مکانیزه، انتظار داشته باشید که سطوح جاروب شده توسط این دستگاه، تمیز و پاکیزه بوده و زمان نظافت و هزینه های مرتبط با آن به حداقل کاهش یابد. اگر دستگاه شما به خوبی عمل نمی کند و نیروهای بخش خدماتی قادر به انجام عملیات نظافت به شکلی کارآمد و با کیفیت نمی باشند این مقاله را بخوانید تا با سه علامتی که نشان می دهد زمان تعویض سوییپر و خرید یک دستگاه جدید فرا رسیده است، آشنا شوید. … ادامه مطلب »