۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

چگونه هزینه نظافت محیط های وسیع را کاهش دهیم؟

چگونه هزینه نظافت محیط های وسیع را کاهش دهیم؟

تمیز و مرتب نگه داشتن محل کسب و کار امری بسیار ضروری است، نظافت صنعتی و شستشو همواره نیازمند مدیریت و تجهیزات پیشرفته می باشد. استفاده از روش های سنتی شستشو و نظافت از سطح شهر فرآیندی غیر منظقی می باشد زیرا سرعت عملیات شستشو به روش دستی بسیار پایین بوده است، نظافت فضاهای وسیع و خدمات مستلزم به کار گیری نیروی فراوانی می باشد که کیفیت نظافت از این طریق بسیار پایین بوده و کارایی بالایی ندارد.

استفاده از سوییپر صنعتی در محیط های وسیع

 

سوییپر های صنعتی برای کاربرهای گسترده ای طراحی شده اند تا مناطق بزرگ را به طور موثر و کارآمد با حداقل تلاش تمیز کنید و اطمینان حاصل کنید که فرد مسئول می تواند نتایج موثر تری را از هر شیفت کاری بدست آورد. دستگاه سوییپر سرنشیندار روشی به صرفه برای تمیز کردن محوطه های بیرونی یک مکان تجاری ارائه می دهد.
دستگاه های نظافت صنعتی بهترین راهکار برای افزایش کیفیت نظافت و کاهش چشم گیر زمان تمیز کردن سطوح کف هستند. سوییپر سرنشیندار برای جمع آوری خاک و آلودگی های کف محیط های صنعتی و دیگر بخش های نیازمند نظافت استفاده می شود. دستگاه های سوییپر صنعتی به وسیله باتری یا سوخت فسیلی عمل می نماید.

دستگاه های سوییپر سرنشیندار صنعتی برای حداکثر کارایی و کیفیت

 

مقالات مرتبط : سوییپر صنعتی چیست؟

افزایش بهره وری در نظافت صنعتی

 

دستگاه های سوییپر سرنشیندار صنعتی برای حداکثر کارایی و کیفیت بسیار بالا استفاده می شود، این سوییپر های خودرویی معمولا شامل یک شاسی فولادی محکم، اجزای با دوام و قابل اطمینان، یک سیستم فیلتر گرد و غبار می باشند و به راحتی مواد زائد را از پیاده روها، پارکینگ ها و نمای بیرونی ساختمان ها را مکش می نماید تا محوطه ساختمان شما هر چه زیباتر به نظر برسد. همچنین دستگاه سوییپر دارای برس های بزرگ برای تمیز کردن سریعتر و ظروف بزرگ زباله است تا اطمینان حاصل شود که کاربر می تواند برای مدت طولانی از دستگاه استفاده نماید.
بررسی های انجام شده نشان می دهد که بیشترین قسمت هزینه های بخش نظافت صنعتی مربوط به نیروی خدماتی می باشد. استفاده از دستگاه های صنعتی سوییپر به جای شیوه های سنتی نظافت با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه خواهد داشت. این دستگاه ها به منظور کنترل گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی، مجهز به سیستم مکش می باشد که مانع از انتشار گرد و خاک ناشی از برس زنی در هوای اطراف می شود.

دستگاه های سوییپر سرنشیندار صنعتی برای حداکثر کارایی و کیفیت

افرایش رضایتمندی کارکنان

 

با استفاده از یک دستگاه سوییپر سرنشیندار صنعتی مناسب، کارکنان کمتر خسته می شوند و پر انرژی تر خواهند ماند. زیرا هنگام تمیز کردن نیاز به صرف انرژی زیاد نمی باشد.
در حقیقت ، آنها حتی ممکن است وقت بیشتری برای انجام کارهای دیگر در دفتر داشته باشند که می تواند به افزایش بهره وری کسب و کار شما کمک کند.

دستگاه های سوییپر سرنشیندار صنعتی برای حداکثر کارایی و کیفیت

انتخاب سوییپر مناسب

 

دستگاه سوییپر سرنشیندار ، یک جاروی پر کاربرد در محیط های صنعتی و شهری می باشد. جهت هدایت این دستگاه ها، کاربر بر روی صندلی نشسته و همانند خودرو آن را هدایت می نماید. سوییپر های خودرویی دارای چرخ های مقاومی بوده و به خوبی بر روی زمین حرکت می نماید. در بعضی از سوییپر ها از سیستم مکش گرد و غبار و همچنین کابین مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش استفاده می شود.
برای مصارف صنعتی، سوییپر ها می توانند آسیب های ناشی از جراحت یا سایش را جلوگیری نماید و و کارکنان را محافظت کند. طراحی و فرم دستگاه می تواند به نحوی صورت گرفته است که هرگونه وضعیت نظافت صنعتی و خدمات شهری را تحمل کند و در قسمت های داخلی آن مشکلی به وجود نیاورد. به همین دلایل این ویژگی ها وضعیت و طول عمر دستگاه را تضمین می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید