تاثیر دستگاه های نظافت صنعتی کاربردی در صنعت حمل و نقل

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ تیر ۱۳۹۹

داشتن یک شرکت حمل و نقل موفق و بزرگ مسئولیت های زیادی به همراه دارد. از رسیدگی روزانه به کسب و کار و بازاریابی گرفته تا مراقبت از رانندگان و بهبود خدمات به مشتریان، همگی از جمله این مسئولیت ها هستند. از آنجا که خودرو های شرکت شما ظاهر و معرف برند شما هستند، رسیدگی به نظافت و تمیز بودن آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشغله و مسئولیت های گوناگون کار در شرکت های حمل نقل ممکن است برای رسیدگی به ظاهر کامیون ها و یا اتوبوس های شرکت شما زمان زیادی باقی نگذارد. … ادامه مطلب »

همه چیز درباره کارواش اتوماتیک دروازه ای

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ خرداد ۱۳۹۹

کارواش دروازه ای یکی از انواع کارواش اتوماتیک می باشد که به منظور شستشو خودرو به شیوه ای کاملا مکانیزه مورد استفاده قرار می گیرد. ریل های تعبیه شده در کارواش، موجب ثابت ماندن خودرو در طی فرایند شستشو شده و با حرکت بخش ها و اجزا مختلف کارواش، عملیات شستشو انواع خودرو صورت می پذیرد. با توجه به ارتفاع چارچوب دستگاه می توان به شستشو انواع خودروهای محتلفی نظیر انواع خودرو سواری و وانت بار پرداخت.

… ادامه مطلب »

هر آن چه که باید در مورد دستگاه کارواش اتوماتیک بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ بهمن ۱۳۹۸

دستگاه کارواش اتوماتیک به دستگاهی مکانیزه اطلاق می شود که به منظور شست و شوی اتوماتیک انواع خودروها از جمله خودرو سبک مثل سواری، وانت، ون و خودروهای سنگین مثل کامیون، اتوبوس و… طراحی شده است.جنس این دستگاه کارواش اتوماتیک از فولاد همراه با روکش گالوانیزه می باشد که این ترکیب به افزایش ایمنی و مقاومت دستگاه در شرایط مرطوب منجر می شود. درطراحی این کارواش مدرن و کاربردی از پیشرفته ترین و به روزترین فناوری ها استفاده شده تا بتواند با امنیت بسیار زیاد بهترین امکانات را برای مصرف کننده به ارمغان آورد. … ادامه مطلب »

اهمیت کارواش اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ مهر ۱۳۹۸

از حدود ۱۲ سال پیش فعالیت هایی از قبیل شستشوی ماشین ها و وسایل نقلیه به عنوان کارواش اتوماتیک به حوزه صنایع و فعالیت های صنعتی وارد شدند. از آن موقع تا به امروز این صنعت همواره در حال رشد بوده است و تعداد قابل توجهی کارواش اتوماتیک در سراسر دنیا وجود دارد که به عنوان یک شغل پردرآمد از آن استقبال شده است. از آن جاییکه هر روزه به تعداد افرادی که درخواست دارند تا ماشین شان شسته شود افزوده می شود، به تعداد مکان هایی که مجهز به کارواش اتوماتیک هستند نیز افزوده می شود. در نتیجه استفاده از کارواش اتوماتیک که مجهز به امکانات بهینه و خوب باشد برگ برنده صاحبان شغل است، چرا که مشتریان بیشتری به آن ها مراجعه می کنند و در نهایت رضایت آن هاست که افزایش درآمد را به دنبال خواهد داشت. … ادامه مطلب »

مزایای کارواش اتوماتیک و کارواش دستی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تمامی عرصه ها و به خصوص در حوزه خودرو، روش های نظافت خودرو نیز به روز شده اند. روش های سنتی در خصوص شستشوی خودرو دارای معایب بسیار زیادی هستند که در روش های جدید به طور کامل برطرف شده اند. زمان بر بودن عملیات شستشو، مصرف بالای آب و مواد شوینده، عدم کیفیت مناسب، استفاده از ابزار نامناسب و گاها آسیب رسیدن به رنگ خودرو از جمله معایب شستشوی خودرو به روش سنتی می باشد. اما امروزه با استفاده از تجهیزات در کارواش ها این مشکلات برطرف شده اند. در ادامه انواع دستگاه کارواش و همچنین مزایای هریک از آن ها بیان شده است.

… ادامه مطلب »

نکات مهم قبل از شروع کسب و کار کارواش اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ مرداد ۱۳۹۶

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم، تجهیزات و خدمات پیشرفته تر و با کیفیت تری نسبت به گذشته در دسترس عموم قرار دارد و بسیاری از فعالیت های انسان ها آسان تر شده است. در چند سال اخیر کاربرد کارواش اتوماتیک به دلیل تسهیل در روند شستشوی خودرو، راحت تر شدن آن و همینطور ضریب ایمنی بالای آن، افزایش چشمگیری داشته است. همچنین استفاده از کارواش اتوماتیک باعث کاهش هزینه های آب و برق نسبت به کارواش های دستی می شود که یکی از اصلی ترین مشکلات صاحبان کارواش ها می باشد. با توجه به موارد ذکر شده، کارآفرینان و صاحبان کارواش های دستی بسیاری به دنبال سرمایه گذاری در این بخش بوده و به دنبال راهنمایی، برای آشنایی بیشتر با کارواش اتوماتیک می باشند. قبل از راه اندازی و سرمایه گذاری در این بخش لازم است که به چند مورد توجه شود.

… ادامه مطلب »

مقایسه مصرف آب کارواش اتوماتیک با شیوه های دستی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

امروزه مسأله مصرف آب و حفاظت از منابع آب به یکی از دغدغه های جوامع تبدیل گشته است و همه زمینه ها را در بر می گیرد. این موضوع مهم حیطه کارواش و شستشوی وسایل نقلیه را شامل می شود، از همین رو انجمن بین المللی کارواش مطالعاتی در باب تکنولوژی های به کار رفته جهت حفظ و اصلاح آب در صنعت کارواش اتوماتیک به انجام رسانیده و به بیان چگونگی استاندارد سازی روش ها با استفاده از این فناوری ها پرداخته است. در این تحقیق مقایسه ای میان سیستم شستشویی اتوماتیک و روش های دستی شستشوی اتومبیل صورت گرفته و به پیشبرد بحث در ارتباط با مصرف، حفظ و اصلاح می پردازد.

… ادامه مطلب »

طرح توجیهی کارواش اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون تعداد خودرو ها در خیابان ها و آلوده تر شدن محیط ها، لزوم نظافت و شستشوی فضای داخلی و بیرونی خودرو دو چندان شده است. نظافت خودرو ها نه تنها برای وسایل نقلیه شخصی بلکه برای وسایل نقلیه عمومی نیز امری بسیار ضروری می باشد. شستشوی خودرو های شخصی و همچنین وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ها و اتوبوس ها، علاوه بر ایجاد محیطی سالم و ایمن برای افراد و مسافران، به زیبایی محیط نیز کمک بسزایی می نماید. این امر باعث می شود جابجایی برای افراد امری لذت بخش شود زیرا محیط آلوده تاثیرات جسمی و روحی نامناسبی بر روی افراد خواهد داشت. بنابراین نظافت و شستشوی ماشین ها در دوره های زمانی کوتاه مدت بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این مقاله با عنوان کردن مشکلات موجود برای روش دستی شستن خودرو، مزایای استفاده از کارواش اتوماتیک را در قالب طرح توجیهی کارواش اتوماتیک بیان می دارد.

… ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

نظافت و شستشوی خودرو ها یکی از دغدغه های مهم افراد در دنیای پر مشغله امروزی می باشد. تردد بالای خودرو ها و حضور دائمی آنها در خیابان ها و مجاورت با هوای آلوده، نزولات جوی و فضولات پرندگان، از جمله عواملی اصلی آلودگی سطوح خودرو می باشند. از سوی دیگر عدم وجود زمان کافی برای رسیدگی و شستشوی خودرو ها و کیفیت بالای شستشو با دستگاه های مکانیزه، موجب افزایش محبوبیت کارواش های اتوماتیک در میان صاحبان خودرو ها گردیده است. پیشرفت تکنولوژی و تحولات بنیادی ناشی از آن، موجب تحول در تکنولوژی ساخت دستگاه های شستشوی ماشین گردیده است. از این رو امروزه با دو نوع اساسی از دستگاه های کارواش مواجه هستیم. دستگاه هایی که برای شستشو و نظافت خودرو ها از برس استفاده می نمایند و دستگاه هایی که بدون تماس مستقیم سطوح بدنه خودرو را شسته و نظافت می نمایند. در ادامه این مقاله سعی داریم تا به توضیح مختصری از معایب و مزایای این دستگاه ها بپردازیم.

… ادامه مطلب »