طرح توجیهی کارواش اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون تعداد خودرو ها در خیابان ها و آلوده تر شدن محیط ها، لزوم نظافت و شستشوی فضای داخلی و بیرونی خودرو دو چندان شده است. نظافت خودرو ها نه تنها برای وسایل نقلیه شخصی بلکه برای وسایل نقلیه نیز امری بسیار ضروری می باشد. شستشوی خودرو های شخصی و همچنین وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ها و اتوبوس ها، علاوه بر ایجاد محیطی سالم و ایمن برای افراد و مسافران، به زیبایی محیط نیز کمک بسزایی می نماید. این امر باعث می شود جابجایی برای افراد امری لذت بخش شود زیرا محیط آلوده تاثیرات جسمی و روحی نامناسبی بر روی افراد خواهد داشت. بنابراین نظافت و شستشوی ماشین ها در دوره های زمانی کوتاه مدت بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این مقاله با عنوان کردن مشکلات موجود برای روش دستی شستن خودرو، مزایای استفاده از کارواش اتوماتیک را در قالب طرح توجیهی کارواش اتوماتیک بیان می دارد.

… ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

نظافت و شستشوی خودرو ها یکی از دغدغه های مهم افراد در دنیای پر مشغله امروزی می باشد. تردد بالای خودرو ها و حضور دائمی آنها در خیابان ها و مجاورت با هوای آلوده، نزولات جوی و فضولات پرندگان، از جمله عواملی اصلی آلودگی سطوح خودرو می باشند. از سوی دیگر عدم وجود زمان کافی برای رسیدگی و شستشوی خودرو ها و کیفیت بالای شستشو با دستگاه های مکانیزه، موجب افزایش محبوبیت کارواش های اتوماتیک در میان صاحبان خودرو ها گردیده است. پیشرفت تکنولوژی و تحولات بنیادی ناشی از آن، موجب تحول در تکنولوژی ساخت دستگاه های شستشوی ماشین گردیده است. از این رو امروزه با دو نوع اساسی از دستگاه های کارواش مواجه هستیم. دستگاه هایی که برای شستشو و نظافت خودرو ها از برس استفاده می نمایند و دستگاه هایی که بدون تماس مستقیم سطوح بدنه خودرو را شسته و نظافت می نمایند. در ادامه این مقاله سعی داریم تا به توضیح مختصری از معایب و مزایای این دستگاه ها بپردازیم.

… ادامه مطلب »

آیا کارواش اتوماتیک آسیبی به خودرو می رساند؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ دی ۱۳۹۵

دستگاه کارواش اتوماتیک که برای شست و شوی وسایل نقلیه بکار می رود، علاوه بر صرفه جویی در وقت و مصرف آب، کیفیت بالایی را نیز در شست و شو ارائه می دهد. نکته مهم در مورد استفاده از این سیستم ها، این است که آیا دستگاه کارواش می تواند بدون آسیب رساندن به خودرو، آنرا شست و شو دهد؟ در حقیقت در بیشتر موارد این دستگاه ها ایمن ترین وسیله برای بیشتر افرادی است که مایل به شستشوی خودرو خود هستند.

… ادامه مطلب »

ویژگی های منحصر به فرد کارواش اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ آذر ۱۳۹۵

امروزه وسایل نقلیه به بخش مهم و جدایی ناپذیر از زندگی انسان ها تبدیل شده اند و از همین رو تمیزی اتومبیل ها برای دارندگان خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است. برای شستشوی اتومبیل روش های دستی و اتوماتیک به کار می رود. روش دستی به این معنا است که شستشوی خودرو به صورت دستی در خانه و یا کارواش انجام شده و شستشوی اتوماتیک به وسیله دستگاه کارواش اتوماتیک انجام می پذیرد. دستگاه کارواش اتوماتیک انواع اتومبیل سواری، شاسی بلند و ون را از ابتدا تا انتها به صورت تمام اتوماتیک شستشو داده و خشک می کند. هم چنین دستگاه کارواش اتوماتیک برای شستشوی ماشین های سنگین مانند اتوبوس، کامیون، تریلی و قطار ساخته و به بازار عرضه شده اند. پایه و اساس طراحی و ساخت این دستگاه ها همواره ابتکار، نوآوری و خلاقیت می باشد که موجب گردیده بهترین دستگاه کارواش اتوماتیک تولید شوند و آماده ارائه خدمات به مشتریان باشد.

… ادامه مطلب »

با توجه به رشد روزافزون تولید خودرو و استقبال مردم از خدمات کارواش، راه اندازی یک مرکز کارواش می تواند به لحاظ اقتصادی بسیار سودآور باشد. اما اگر به تازگی تصمیم به ورود به صنعت کارواش را گرفته اید و به دنبال تجهیزات کارواش برای راه اندازی کسب و کار خود می باشید، بدون شک انتخاب یک سیستم کارواش اتوماتیک مناسب و مقرون به صرفه با توجه به کثرت برندهای موجود در بازار، برای شما دشوار و گیج کننده خواهد بود. این مقاله تلاش می کند مهمترین پارامترهایی را که باید در انتخاب یک سیستم کارواش مناسب  در نظر گرفته شود، به طور مختصر شرح دهد. … ادامه مطلب »

مزایای کارواش اتوماتیک و شستشوی دستی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

استفاده از کارواش اتوماتیک برای صاحبان خودرو به منظور راهی سریع و مطمئن جایگزینی مناسب در مقابل کارواش دستی محسوب می شود. در مقایسه کارواش اتوماتیک و دستی در کنار یکدیگر، نکات مثبت و منفی در مورد کارایی و کارکرد هر کدام از آنها نسبت به هم به وجود خواهد آمد. در ادامه این مقاله با بررسی مزایای هر یک از این دو روش به منظور انتخاب بهترین روش متناسب با نیاز شما همراه خواهیم بود.

 

… ادامه مطلب »

چگونه یک کارواش اتوماتیک کار می کند؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

با توجه به مشکلات و کمبود های موجود در زمینه ی شست و شوی دستی خودرو ها و همچنین نیروی انسانی پر تعداد موجود در کارواش ها و نیاز به پاکیزگی اتوموبیل ها , کارواش اتوماتیک ،  با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و به روز دنیا , علاوه بر کاهش محسوس میزان آب مصرفی و هم چنین نیروی انسانی , با عملکردی مطلوب در جهت شست و شو و پاکیزه ساختن اتوموبیل ها گام بر داشته اند.  با این حال مردم ترجیح می دهند به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی و برای شستشو ی خودروهای خود با کیفیت ایده آل به کارواش های مکانیزه مراجعه کنند.

… ادامه مطلب »

مزایای کارواش اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ فروردین ۱۳۹۵

نوآوری و سرمایه گذاری در صنعت همچنان با فناوری های مقابله با کمبود آب همراه است که میتوان انتخاب کارواش های اتوماتیک را نمونه ای از این سرمایه گذاری ها دانست. این دستگاه ها می توانند طی مراحل، حدود ۸۵ درصد آب کثیف و چرب حاصل از شستشوی خودرو را تصفیه و بازیافت نماید . ما در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی کامل تر، مزایای و انواع مختلف کارواش اتوماتیک بپردازیم .

 

… ادامه مطلب »

شستشوی مکانیزه خودرو با کارواش های تمام اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

افزایش استفاده از خودرو، علاوه بر گسترش ظرفیت کارخانه های خودروسازی موجب افزایش نیاز به خدمات مکمل از جمله شستشوی و نظافت آنها نیز گشته و به همین دلیل است که روند راه اندازی کارواش به عنوان یک شغل پر سود رو به افزایش است. در این مقاله سعی داریم تا با معرفی سیستم های نوین شستشوی تمام اتوماتیک خودرو، به بررسی این راهکار مکانیزه بپردازیم.

… ادامه مطلب »