راهنمای انتخاب جاروی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

دستگاه جاروبرقی در مدل های متنوع با کاربری خانگی، تجاری و یا صنعتی عرضه می شود. جاروبرقی صنعتی با ساختار مقاوم تر، تجهیزات کاربردی تر و ویژگی های صنعتی برای نظافت محیط در صنایع مختلف بکار می آید. جاروی صنعتی از نظر عملکرد تفاوتی با سایر مدل ها نداشته اما در کارایی و نوع تجهیزات بکار رفته متفاوت است. خرید جاروبرقی صنعتی از بین این مدل ها با توجه به ساخت دستگاه توسط برند های مختلف امری دشوار به حساب می آید. بنابراین داشتن راهنمای خرید جاروی صنعتی به منظور انتخاب دستگاه متناسب با نیاز شما اهمیت دارد. در این مقاله این موضوع بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

بالاترین سطح بهداشت و عدم وجود آلودگی در محیط کارخانه یا کارگاه های تولید مواد غذایی نخستین و مهم ترین نکته ای در ارتباط با سلامت محصولات غذایی است که باید به دقت بررسی شده و مورد توجه قرار گیرد. استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی یکی از راهکارهای حیاتی برای ارتقای بهداشت و نظافت صنایع غذایی بوده و باید از استانداردهای بهداشتی مطلق پیروی کند. به عنوان مثال مخزن استیل، فیلتر آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته ساکن)، سیستم اتصال به زمین و لوازم جانبی ضد الکتریسیته ساکن از جمله ویژگی هایی یک جاروبرقی صنایع مناسب برای صنایع غذایی است و گاهی این امکان وجود دارد که جمع آوری مواد با درجه حرارت بالا نیاز باشد که به وسیله فیلتر و مخزن رابط مخصوص امکان پذیر خواهد بود.  … ادامه مطلب »

هر آنچه که باید درباره انتخاب جاروبرقی صنعتی بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

انتخاب جاروبرقی صنعتی عموما از مهمترین عواملی است که با توجه به مدل های بسیار گوناگون که از آن طراحی شده بسیار با اهمیت است و می توان گفت اصل اساسی در هر مکانی نظافت و پاکیزگی است و در این میان مکنده صنعتی از پرکاربرترین دستگاه های نظافت و نظافت صنعتی برای تمیز نگاه داشتن محیط محسوب می شود، هر یک از جارو برقی ها برای یک کار خاص و به منظور ویژه ای ساخته شده و امکاناتی خاص دارند تا در آن ها تعبیه شده که نوع اجزای به کار رفته در آن ها سبب تفاوت کارکرد این دستگاه ها می شود، فاکتوری که باید در هنگام انتخاب یک جاروی مناسب به آن توجه نمود، مشخصه های اصلی تعیین کننده کارایی دستگاه همچون موتور، فیلتر و ساختار بدنه آن است. موتورها به سه گروه فنی کلکتوری، توربینی و هواکار تقسیم بندی می شوند و انتخاب دستگاه جاروبرقی صنعتی را معمولا از روی شکل ظاهری، جنس، سطح مقطع و کلاس مورد گزینش قرار می دهند. بدنه در جاروبرقی صنعتی به میزان ضخامت و مقاومت آن در شرایط سخت کاری از عوامل تعیین کننده کارایی در مکنده صنعتی محسوب می شود. … ادامه مطلب »

معرفی کاربرد و انواع فیلتر جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ مرداد ۱۳۹۹

سیستم فیلتراسیون از مهم ترین بخش های دستگاه های جاروبرقی صنعتی می باشد. این سیستم تنها به جاروهای صنعتی اختصاص ندارد، اما فیلتر جاروبرقی صنعتی با کارکرد مهم تری مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر از انواع مختلفی برخوردار بوده و این طبقه بندی بر مبنای ظرافت ساخت فیلتر و سطح مقطع آن انجام می شود. فیلتر جاروبرقی صنعتی برای جداسازی ذرات معلق همچون دوده، گرد و خاک و … از هوای مکش شده کاربرد دارد که در نتیجه آن عملکرد بهتر دستگاه فراهم می گردد. سیستم فیلتراسیون یک جاروبرقی اجازه نمی دهد ذرات گرد و غبار به بخش های مهم دستگاه یعنی موتور و پمپ راه پیدا کنند و به خوبی می تواند ذرات را از هوا جدا نماید. … ادامه مطلب »

معرفی جاروبرقی کارواشی و مدل های متنوع آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ تیر ۱۳۹۹

در کارواش ها خدمات نظافت داخل خودرو در کنار شستشوی سطح بیرونی و سایر خدمات ارائه می شود. برای نظافت خودرو در کارواش ها، جاروبرقی کارواش مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع جاروبرقی برای نظافت کفی ها،‌ صندلی ها و صندوق عقب ماشین کاربرد دارد. مدل های مختلف و متنوعی از جاروبرقی ها بعنوان جاروی کارواشی استفاده می شود. این مدل ها در دو دسته بندی جاروبرقی تجاری کوچک و یا جاروی نیمه صنعتی قرار می گیرند. تفاوت عمده این دستگاه با جاروی صنعتی قدرت مکش و فیلتراسیون آن است. ویژگی های این نوع جاروبرقی کارواشی در ادامه مقاله بیان می شود. … ادامه مطلب »

تاثیر دستگاه های نظافت صنعتی کاربردی در صنعت حمل و نقل

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ تیر ۱۳۹۹

داشتن یک شرکت حمل و نقل موفق و بزرگ مسئولیت های زیادی به همراه دارد. از رسیدگی روزانه به کسب و کار و بازاریابی گرفته تا مراقبت از رانندگان و بهبود خدمات به مشتریان، همگی از جمله این مسئولیت ها هستند. از آنجا که خودرو های شرکت شما ظاهر و معرف برند شما هستند، رسیدگی به نظافت و تمیز بودن آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشغله و مسئولیت های گوناگون کار در شرکت های حمل نقل ممکن است برای رسیدگی به ظاهر کامیون ها و یا اتوبوس های شرکت شما زمان زیادی باقی نگذارد. … ادامه مطلب »

کیفیت بالای نظافت با تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ تیر ۱۳۹۹

افزایش فعالیت های صنعتی و گستردگی این بخش موجب شده تا دغدغه ای جدید برای تمیز کردن این فضاها بوجود بیاید. تمیزکردن بخش های صنعتی شامل اعمال مختلفی می شود که مهمترین آنها شستشو است. شستشوی تمام سطوح و دیوار از هر جنسی که باشد و سطح هایی که از دسترس خارج باشد. شستشوی تجهیزات صنعتی می تواند شامل شستن سطح ماشین آلات و قطعات، مخازن، لوله ها و…‌باشد. در مراکز صنعتی برای انجام چنین اموری به تجهیزات نظافت صنعتی نیاز خواهد بود. در این مقاله انواع این تجهیزات و مزایای استفاده از آنها تشریح می شود. … ادامه مطلب »

اهمیت سیستم فیلتراسیون و انواع فیلتر جاروبرقی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ تیر ۱۳۹۹

انتخاب فیلتر مناسب یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسائل در ساخت و طراحی مکنده صنعتی است. فیلتر جاروبرقی صنعتی مهم ترین فاکتور در جلوگیری از برگشت گرد و غبار و آلودگی های ریز جمع آوری شده است. این گرد و غبار ریز، ممکن است برای محیط کار و دستگاه های صنعتی، و مهم تر از آن سلامت شما زیان بار باشد. شرکت های تولید کننده جارو های صنعتی با آگاهی از اهمیت این موارد، بر استفاده بهترین و مناسب ترین فیلتر ها در مکنده صنعتی تلاش دارند. در جاروبرقی های صنعتی بسته به نوع کاربری و ذراتی که جمع آوری میکنند از فیلتر های متنوعی استفاده میکنند که هر کدام قابلیت ها و کاربرد خاص خود را دارند. … ادامه مطلب »

ویژگی ها و دلایل استفاده از مکنده صنعتی کارخانه سیمان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ تیر ۱۳۹۹

جمع آوری مواد و ضایعات در برخی صنایع مانند سیمان بسیار سخت و دشوار است این مواد که در حجم بالایی تولید می شوند خود موجب ایجاد مشکل می گردند. به دلیل حجم بالای آلودگی ها در این صنایع و احتمال آسیب به محیط زیست، این مراکز تحت نظارت مراجع قانونی بوده و موظف هستند تا تمام استانداردهای بهداشتی و نظافتی لازم را رعایت نمایند. عموما موادی که در کارخانه های سیمان به کار می روند و در طول عملیات در محیط ایجاد می گردند موادی چسبناک و پودری می باشند. این مواد که موجب آلودگی محیط کارخانه می شود فضا را برای کارگران در کارخانه بسیار مشکل می سازند. به منظور پاکسازی محیط از این قبیل آلودگی ها و ایجاد محیطی بهداشتی و درعین حال ایمن نیاز است تا با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی تخصصی نظیر مکنده سیمان این آلودگی ها که غالبا در حجم بالا تولید می شوند به سادگی و در زمانی کوتاه جمع آوری شوند.

… ادامه مطلب »

هر آنچه که باید درباره جاروبرقی صنایع فولادی بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ تیر ۱۳۹۹

جاروبرقی صنایع فولادی یکی از مهم ترین و اساسی ترین دستگاه هایی است که بدون وجود آن حیات این صنعت دچار مشکلات عدیده ای می گردد، حال برای شناخت صنایع فولاد و بهبود کیفیت عملکرد آن ناچار به افزایش دانش در این زمینه خواهیم بود، کما این که آشنایی با هر یک از صنایع مادر و تأمین هر چه بهتر دستگاه های مورد نیاز آن ها می تواند عملکرد  را  در بهبود این صنعت دوصد چندان و تسریع  نماید، صنعت فولاد در کشور ما به عنوان یکی از پایه های اساسی اقتصادی به شمار می رود … ادامه مطلب »