کدام یک مناسب نیاز شماست، جاروبرقی صنعتی یا تجاری؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ تیر ۱۳۹۷

یک دستگاه جاروبرقی، ابزاری برای نظافت سطوح کف به حساب می آید. تمامی مدل های این دستگاه از نظر عملکرد شباهت هایی با هم دارند اما انتخاب یک جاروبرقی از بین آن ها، کار چندان ساده ای نمی باشد. محیط کار و حجم آلودگی به همراه نوع نیاز کاربر از جمله مواردی است که در انتخاب بین مکنده صنعتی یا تجاری باید مد نظر قرار گیرد. … ادامه مطلب »

۵ سوالی که پیش از نظافت صنعتی باید پاسخ داد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ تیر ۱۳۹۷

در هر مکانی نیاز به نظافت از جمله اصلی ترین موارد مدیریت آن مکان می باشد. استفاده از تجهیزات متناسب با محیط موجب بهینه سازی فرآیند نظافت می گردد. ارائه راه کار مناسب نظافتی مستلزم دریافت دانش کامل از نوع سطح، مساحت سطح، جنس سطح و… خواهد بود. به همین ترتیب بهتر است پیش از تهیه هر گونه وسیله نظافتی به منظور شروع پاکیزه سازی محیط، دانش کافی درباره سطح تحت نظافت کسب شود. در ادامه برخی از رایج ترین سوالاتی که به منظور افزایش دانش در رابطه با سطح و آلودگی موجود مطرح می شود، مورد بررسی قرار می گیرند. پاسخ به این سوالات و تجمیع اطلاعات مفید به خرید دستگاه نظافت صنعتی مناسب کمک خواهد کرد.

… ادامه مطلب »

استاندارد ضد انفجار ATEX

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

روزانه هزاران کاربر در محیط های صنعتی بدون هیچ گونه آگاهی از خطرات پیش رو، در محیطی با حداکثر گرد و غبار انباشته و ذرات قابل انفجار در حال کار و فعالیت می باشند. این افراد این موضوع را به عنوان بخشی از شرایط کاری خود پذیرفته و به سادگی از کنار این حقیقت می گذرند. حال آنکه تنها یک سهل انگاری و ایجاد جرقه ای کوچک در این محیط می تواند به قیمت جان این افراد تمام شود. این مواد با استفاده از یک دستگاه جاروبرقی صنعتی با کیفیت از محیط قابل حذف می باشد. اما اگر محیط صنعتی جزو مناطق با ریسک انفجاری بالا باشد باید از یک جاروبرقی دارای گواهینامه ATEX استفاده شود. استاندارد ATEX نام دستورالعمل اروپایی برای قوانین مرتبط با تجهیزاتی است که در محیط های دارای خطر انفجار مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به شرح قوانین این استاندارد می پردازیم.

… ادامه مطلب »

چگونه یک جاروبرقی صنعتی را نظافت کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ خرداد ۱۳۹۷

به منظور حفظ عملکرد جاروبرقی صنعتی حرفه ای در سطح بالا، لازم است که یک شرایط ثابت تعمیر و نگهداری از دستگاه فراهم شود. زمان رسیدگی به دستگاه جاروبرقی بستگی به مدت زمان استفاده از دستگاه جارو برقی دارد. اگر از دستگاه مکنده در طول روز چندین  نوبت استفاده می شود، توصیه می شود که به صورت روزانه هر قسمت دستگاه را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید. در انتهای هر عملیات نظافت روزانه، باید از دستگاه مراقبت و نگهداری شود. … ادامه مطلب »

نظافت خانه هایی با حیوانات خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

در خانه هایی با وجود حیوانات خانگی اعم از سگ، گربه، همستر، انواع پرندگان و… بهداشت همواره در خطر است و نظافت مداوم یک امر ضروری می باشد. این در حالی است که وجود حیوانات خانگی باعث بروز مشکلات نظافتی و دشوار شدن فرآیند نظافت می گردد. به همین دلیل می بایست از شیوه های نظافتی خاص و کاربردی برای نظافت در اماکنی که حیوانات خانگی وجود دارد استفاده نمود. بهترین روش برای شستشو و نظافت خانه هایی با حیوانات، بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی و خانگی با کیفیت می باشد که در ادامه توضیح کامل روش های نظافت خانگی تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

راهکار های شرکت دلفین برای نظافت فر های صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

شرکت دلفین یکی از بهترین تولید کنندگان جاروبرقی صنعتی در انواع مدل های مختلف می باشد. این شرکت برای صنایع غذایی، داروسازی، سیمان و .. تجهیزات استانداردی را ارائه می دهد. در صنایع غذایی، اولویت با جلوگیری از آلوده شدن مواد غذایی تولید شده می باشد. دستگاه های جاروبرقی بهترین راهکار برای تمیز کردن تجهیزات و حذف آلودگی های محیط به حساب می آید. در این مقاله جاروبرقی های مناسب برای نظافت فر های صنعتی ارائه می شود.

… ادامه مطلب »

انواع سیستم های نظافت فیلتر در جاروبرقی های شرکت دلفین

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

شرکت دلفین همواره راهکار هایی خلاقانه را به منظور بهبود کیفیت، بازدهی و قابل اطمینان بودن محصولات خود جستجو می نماید. یکی از مهم ترین عناصری که تضمین کننده کیفیت جاروبرقی و افزایش دهنده طول عمر دستگاه است، نگهداری مناسب از سیستم فیلتراسیون آن می باشد. در ادامه انواع سیستم های نظافت فیلتر در مدل های مختلف جاروبرقی های دلفین معرفی و تشریح می شوند.

… ادامه مطلب »

معرفی انواع روش های فیلتراسیون در دستگاه جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

فیلتراسیون جاروبرقی صنعتی در هنگام استفاده از جاروبرقی در محیط های صنعتی یک مسئله بسیار مهم می باشد. برای نظافت بسیار حرفه ای و مکش مواد آلوده باید از فیلتر های پیشرفته و مناسب استفاده کرد تا مواد جمع آوری شده دوباره به محیط باز نگردد. با توجه به اینکه چه موادی مکش می شود می تواند برای سلامت شخص و امنیت محیط خطرناک باشند.

… ادامه مطلب »

روند فعالیت در محیط های صنعتی همواره با تولید و انتشار حجم بالایی از آلاینده ها و مواد در فضای کاری همراه می باشد. این آلاینده ها در انواع مواد پودری، غبارات ریز، ذرات درشت و بعضا سنگین، مایعات غلیظ و روغنی و در برخی مواقع مخلوطی از مایعات و جامدات را تشکیل می دهند. به طبع این آلودگی ها کلیه بخش های محیط اعم از تجهیزات، سطوح کف و دیوارها را فرا می گیرند و مشکلات بسیاری را به بار می آورند. عدم دستیابی به بازده بهینه دستگاه های تولیدی در محیط های صنعتی، اختلال در سلامت کارکنان و کاهش سطح کیفی محصولات تولیدی، چندی از مهم ترین مشکلات ناشی از انتشار آلودگی ها در محیط های صنعتی می باشد. به کمک یک دستگاه جاروبرقی صنعتی می توان از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورد و مزایای بسیاری را در محیط های صنعتی به ارمغان آورد.

… ادامه مطلب »

راهکار های کاربردی نظافت صنعتی در اماکن مذهبی (سطوح ناهموار)

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ فروردین ۱۳۹۷

نظافت و شستشوی سطوح ناهموار در محیط های پر آمد و شد همانند اماکن مذهبی با مشکلاتی مواجه است و برخی از دشواری های شیوه های دستی شستشو در اماکن مذهبی عبارت اند از: وسعت بالای سطوح، نیاز به استفاده از چندین نیروی خدماتی، به طول انجامیدن فرآیند نظافت و شستشو و بروز مزاحمت برای افراد حاضر در محیط و… که همگی موجب کاهش محبوبیت روش های دستی نظافت در محیط های عمومی و هم چنین روی آوردن مدیران اماکن مذهبی به نظافت صنعتی شده است. به همین ترتیب می توان از تجهیزات نظافت صنعتی به منظور شستشو و نظافت کامل سطوح ناهموار استفاده نمود. در ادامه برخی از دستگاه های نظافت صنعتی که برای شستشو و نظافت سطوح ناهموار در اماکن متبرکه مانند امامزاده ها، مساجد، حرم و… مناسب هستند، به طور کامل تشریح می شود.

… ادامه مطلب »