نگهداری از جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ خرداد ۱۳۹۶

نگهداری و رسیدگی منظم و مرتب به دستگاه جاروبرقی، چه رده های صنعتی و جه رده های خانگی ، به منظور حفظ قدرت مکش دستگاه در بالاترین سطح، و داشتن کارآیی مناسب، امری ضروری می باشد. زمان لازم برای رسیدگی به این دستگاه ها ارتباط مستقیمی با دفعات و میزان کارکرد دستگاه جاروبرقی دارد. رده های خانگی جاروبرقی به واسطه فعالیت کوتاه مدت در مقایسه با دستگاه های جاروبرقی صنعتی نیاز کمتری به رسیدگی و مراقبت دارند. به عنوان مثال اگر در طول روز چندین بار از دستگاه جاروبرقی صنعتی استفاده می نمایید، بهتر است تا هر روز به دستگاه جارو برقی رسیدگی کرده و تمامی بخش های آن را بررسی نمایید. اما به طور کلی، رسیدگی و بررسی تمامی اجزا به ویژه فیلتر ها در فواصل زمانی معین اهمیت ویژه ایی در بهبود عملکرد دستگاه دارد.

… ادامه مطلب »

همه چیز در مورد مکنده صنعتی سیمان و وکیوم لودر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

در صنعت سیمان و در فرآیند تولید آن، حجم بالایی از آلاینده ها ایجاد گشته و در فضا پخش می گرد که در کارخانه های سیمان تاثیرات منفی دارد. استفاده از مکنده صنعتی سیمان یا همان وکیوم لودر می تواند با حذف این آلودگی ها، به افزایش امنیت و بهینه شدن فضا های مرتبط با سیمان کمک کند. بهترین مکمل های مکنده سیمان، ایزوله کردن خطوط انتقال دهنده و بهره گیری از غبارگیر صنعتی می باشد. در کارخانه های سیمان روزانه به طور متوسط ۱۵ تن ماده که شامل مواد اولیه، افزودنی ها، سوخت فسیلی، خاکستر و سیمان می باشد ریخته می شود. این مواد ریخته شده باعث کاهش بازده تولید، افزایش خطر و بروز مشکلات زیست محیطی می شوند و به همین دلیل می بایست برای جمع آوری و دفع یا انتقال این ذرات چاره ای اندیشید. مناسب ترین روش استفاده از وکیوم لودر است.

… ادامه مطلب »

استفاده از مکنده صنعتی شن و ماسه در صنعت کشتیرانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

به دلیل وجود میکروارگانیزم ها در آب دریاها، به بدنه کشتی ها، قایق ها و سکو های نفتی همواره خزه چسبیده و موجب خوردگی بدنه می شود؛ وجود این خزه ها در مواردی مانند کشتی ها که حرکت می کنند، باعث افزایش مصرف سوخت نیز می شود. برای جلوگیری از بروز این پدیده از رنگ هایی که ضدخزه می باشند استفاده می شود اما باز هم با گذشت زمان، خزه ها به داخل رنگ نفوذ کرده و همچنان باعث بروز خوردگی می گردند و در اکثر مواقع دفع این خوردگی ها باعث برجای ماندن شن و ماسه می گردد که می توان با مکنده صنعتی این شن و ماسه را جمع آوری کرد. … ادامه مطلب »

کاربرد های دستگاه مکنده صنعتی در صنایع کشتیرانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

امروزه بنادر، نقش مهمی در جلب سرمایه و رشد اقتصاد کشور ها بر عهده دارند. صنعت کشتیرانی با حمل کالا از یک بندر به بندری در کشوری دیگر، سهم عمده ای در واردات و صادرات ایفا می نماید. در فرآیند ساخت کشتی ها، ضایعات فراوانی ایجاد می شود که می بایست از بین بروند. همچنین تمیز نگه داشتن قسمت های مختلف کشتی در پیشگیری از حوادثی که سلامتی افراد و خدمه را تهدید می نماید، تاثیر بسزایی دارد. بنابراین خدمه کشتی می بایست به خوبی تمامی زباله ها را جمع آوری نموده و محیط را ایمن نگه دارند. در این بین دستگاه های نظافت صنعتی مانند مکنده صنعتی به افزایش سرعت و کیفیت نظافت کمک می نمایند. این دستگاه ها در هر دو بخش نظافت روتین و فرآیند ساخت کشتی سطح ایمنی بالایی را فراهم می آورند.

… ادامه مطلب »

کاربرد های مکنده در صنایع ساختمان سازی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

هر محیط صنعتی که گرد و خاک باشد به جاروبرقی صنعتی نیاز است. ساختمان سازی و صنایع مربوط به آن نیز به طور مستقیم با خاک سر و کار دارند، به همین دلیل در این محیط ها به علت گرد و خاک زیاد سطح آلودگی نیز بسیار بالا می باشد. بنابراین باید از تجهیزات قدرتمند و ایمن برای جمع آوری آلودگی های خاکی استفاده نمود. جارو برقی صنعتی بهترین دستگاه برای مکش این آلودگی ها می باشد که دارای قدرت مکش بالا و فیلتراسیون قدرتمند می باشد. فیلتر با کیفیت باعث می شود در محیط هایی که آلودگی خاکی بالا است از بازگشت گرد و غبار به داخل محیط جلوگیری نماید، و ضمن پاکیزه نمودن سطح، هوای فضای کاری را آلوده ننماید. در ادامه برخی از صنایعی که مرتبط با ساختمان سازی هستند و دارای آلودگی های گرد و خاک فراوان هستند، بحث شده اند.

… ادامه مطلب »

کاربرد های مکنده صنعتی در صنایع غذایی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

بخش های مختلف در صنایع غذایی، بدلیل انجام فعالیت های ویژه در حین تولید و انتقال مواد نیازمند امور نظافتی می باشند. با توجه به حساسیت های بهداشتی موجود در این صنایع، از ابزاری می بایست استفاده شود که سطح ایمنی را افزایش دهد. جارو برقی صنعتی در مدل های مختلف، راهکار مناسبی جهت این امر بوده بطوریکه ایمنی و بهداشت را تضمین می نمایند. این دستگاه، با افزایش چشم گیر سرعت نظافت، زمان عملیات را کاهش داده و تعداد نیروهای خدماتی را به حداقل می رساند.

  … ادامه مطلب »

روش های مختلف نظافت فیلتر جاروبرقی صنعتی و تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ فروردین ۱۳۹۶

یکی از اجزای اصلی جاروبرقی ها فیلتر است که نقشی اساسی در کارایی جارو برقی ها و مکنده ها دارد. فیلتر در جاروبرقی خانگی، تجاری و صنعتی دارای انواع مختلفی از جمله پاکتی، ستاره ای و کارتریجی می باشد. فیلتر باعث می شود ذرات گرد و غبار همراه با هوایی که از دستگاه خارج می شود، به محیط باز نگردد و موجب آلودگی مجدد بر روی سطوح و هوای محیط نشود. بنابراین فیلتر باید عمل خود را به خوبی انجام دهد تا عمل نظافت با کیفیت بالایی انجام پذیرد. پس از مدتی استفاده از جاروبرقی ها، گرد و غبار مکش شده بر روی فیلتر می نشیند که موجب افت کیفیت مکش جاروبرقی صنعتی خواهد شد، به همین دلیل فیلتر ها نیز پس از مدتی نیاز به نظافت دارند. در این مقاله روش های مختلف نظافت فیلتر بیان شده است.

… ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از جاروبرقی صنعتی در چوب بری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

صنایع چوب بری یکی از کهن ترین صنایع تولیدی می باشد که از دیر باز در راستای تامین نیاز های جوامع بشری فعالیت داشته است. این صنایع با استفاده از چوب درختان و تجهیزات صنعتی نقش مهمی در تامین نیاز های افراد جامعه دارند. یکی از بزرگترین دغدغه مدیران در این صنعتی جمع آوری آلاینده ها از محیط کار می باشد. آلاینده های این صنعت که معمولا شامل تراشه ها و ذرات ریز گرد و غبار می باشند از عوامل خطر آفرین در این صنایع بوده و جمع آوری آنها از اهمیت ویژه ایی بر خوردار است. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی نظافت توانایی لازم برای تامین نیاز های نظافتی محیط را نداشته و نمی تواند نظافت موثر و با کیفیتی را ارائه دهد، این در حالیست که استفاده از تجهیزات صنعتی و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی با توانایی بالایی که در مکش ذرات آلاینده دارند بهترین پاسخ برای نیاز های نظافتی محیط می باشند.

… ادامه مطلب »

انواع فیلتر در مکنده ها از جنبه های گوناگون به همراه جزئیات

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

بسیاری از فروشندگان تصمیم برای خرید مکنده را، بر پایه ی فیلتر بکار گرفته شده در آن، میگیرند و علت این نوع تصمیم گیری این است که نوع فیلتر مکنده تا حد زیادی سیستم فیلتراسیون آن را مشخص می کند. علاوه بر این، فیلتر ها، نقش مهمی در قدرتمند بودن یک مکنده دارند. دانستن تعداد فیلتر هایی که مکنده دارد و انواع این فیلتر ها، تاثیر بسزایی در تعمیر مناسب فیلتر و تعویض آن دارد. خواندن مطالب در مورد ویژگی های انواع فیلتر، در خرید بعدی جاروبرقی و یا تعویض فیلتر کمک خواهد کرد.

… ادامه مطلب »