ارزیابی نیاز های نظافتی یک مجموعه توسط شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

در یک مجموعه یا تاسیسات صنعتی، اداری و یا تجاری بخش خدمات نظافتی دارای اهمیت قابل توجهی می باشد. به همین دلیل، تعیین استراتژی نظافتی مجموعه و بحث ارزیابی نیاز های نظافتی اولین گام در جهت شروع فرآیند است. ممکن است در بررسی ها به استفاده از ابزار های نظافتی و یا تجهیزاتی مثل اسکرابر و جاروبرقی رسید. در این مقاله وقایعی که در طول ارزیابی نظافتی مجموعه اتفاق می افتد، مرور شده و مزایای مشورت با متخصصین شرکت ابراهیم قبل از تهیه تجهیزات تشریح می شود. … ادامه مطلب »

کاربرد جاروبرقی صنعتی در نظافت صنایع ساختمانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ فروردین ۱۳۹۹

جاروبرقی صنعتی در انجام عملیات نظافتی دنیای مدرن امروز نقش بسیار کلیدی را ایفا می کند و با توجه به پیشرفت چشمگیر صنعت و تجارت، کاربر خدماتی به مراتب می تواند با بهره گیری از این ابزار مکانیزه قابل دسترس به منظور پیشبرد اهداف نظافتی خود استفاده کند و  به هدف متعالی نظافتی که همواره مدنظر دارد دست یابد،  از جمله این اهداف استانداردسازی  پاکیزگی  و  ارتقای سطح کیفی نظافتی می باشد که با  جاروبرقی صنعتی به آسانی محقق گردیده، به طوری که در بیشتر مواقع در محیط هایی با مصالح ساختمانی حجم بالا، گرد و خاک و مواد زائد پراکنده،  جاروبرقی صنعتی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

جاروبرقی صنعتی راهکاری برای بهبود کارکرد خطوط تولید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

بهداشت و تمیزی خطوط تولید اهمیت زیادی دارد و با نظافت به موقع و اصولی از ایجاد پسماندهای بیشتر، آلوده شدن محصول و سوختگی جلوگیری می شود. یکی از مهم ترین دستاوردهای نظافت خطوط تولید ممانعت از تشکیل حجم بالایی از ضایعات می باشد. تجهیزات و ماشین آلات و هم چنین محیط تولید با استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی تمیز خواهند شد و این دستگاه ها با توجه به نیازهایی که در خط تولید وجود دارد از نوع دائم کار، مرکزی، پرتابل، آب و خاک و یا ضدانفجار انتخاب می شوند. هر یک از مکنده ها تضمین کننده قدرت، کیفیت و کارایی بالا هستند و چالش های نظافتی را در محیط های صنعتی و به ویژه خطوط تولید از سر راه کنار می زنند.

… ادامه مطلب »

حذف اثرات اشتعال زا با مکنده صنعتی ضد انفجار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

برای جلوگیری از ایجاد حوادثی چون جرقه و شوک الکترونیکی، بهره گیری از مکنده صنعتی ضد انفجار در کنار تأسیسات و دستگاه هایی موجود در مراکز صنعتی از جمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، داروسازی، رنگ سازی، کارخانه های سیمان، صنایع شیمیایی، خودروسازی، سیلوها، معادن و تجهیزات الکترونیکی گزینه مناسبی محسوب می شود، با توجه به این مسئله در هر محیطی که ذرات معلق یا منبع قابل اشتعالی وجود داشته باشد، ریسک ایجاد آسیب به سیستم تنفسی انسان بیشتر می گردد به طوری که هر لحظه خطرات و صدمات جبران ناپذیر و جدی محیطی را با خود به دنبال دارد. استفاده از مکنده ضد انفجار صنعتی در مکان های مختلف، آن را به دستگاه بسیار کارآمد و با فایده اساسی مبدل ساخته است. … ادامه مطلب »

جمع‌آوری مواد سمی و خطرناک با جاروبرقی صنعتی Longopac

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

بسیاری از آلاینده های صنعتی مانند مواد پودری و گرد و غبار ویژگی ماهیت سمی، آتش زا و یا خورنده دارند و افرادی که با این مواد سر و کار دارند هنگام جمع آوری نباید با ماده تماس مستقیم داشته باشند. موادی که حاوی ترکیبات مضر و خطرناک هستند، به شرایط دفع خاصی نیاز دارند و مراقبت های ویژه از ضرورت های رویارویی با این مواد است. برای جلوگیری از خطرات احتمالی پسماندهای صنعتی پر خطر، مهم است که همواره نظارت بر نحوه جمع آوری، نگه داری و دفع این مواد وجود داشته باشد. جمع آوری نامناسب تهدیدی برای سلامتی و ایمنی کارکنان است و از طرف دیگر دفع نامناسب و نادرست این مواد نیز محیط زیست و سفره های آب زیر زمینی را آلوده می سازد. به منظور مبارزه با این چالش از دستگاه های جاروبرقی صنعتی با طراحی ویژه بهره گیری می شود که امکان جمع آوری ایمن مواد خطرناک را فراهم می آورد.

… ادامه مطلب »

حذف گرد و غبار سمی سیلیس با جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ بهمن ۱۳۹۸

سیلیس از خطرناک ترین گرد و غباری است که در صنعت فروسیلیس تولید می شود و عامل اصلی بیماری های ریوی و ناراحتی های تنفسی در میان کارگران این صنعت به شمار می آید. گرد و غبار کریستالی سیلیس که SLC نامیده می شود، در بسیاری از مواد معدنی مانند سنگ، شن، رس و ماسه وجود دارد و آسیب های بیولوژیکی به بار می آورد. تماس با مقادیر زیاد غبارهای این ماده معدنی بافت ریه را از بین برده و به بیماری سیلیکوزیس منجر می شود. بیماری سیلیکوزیس از استنشاق طولانی مدت گرد و غبار سیلیس ایجاد می شود که غیرقابل درمان ولی قابل پیشگیری است. همواره کارفرمایان موظف هستند به منظور مهار گرد و غبار و جلوگیری از در معرض خطر قرار گرفتن کارکنان در برابر غلظت بالای سیلیس، تدابیر لازم را اتخاذ نمایند. برای پیشگیری از بیماری و کنترل گرد و غبار سیلیس روش هایی وجود دارد که استفاده از جاروبرقی صنعتی یکی از این روش ها است.

… ادامه مطلب »

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنعت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ دی ۱۳۹۸

با توجه به قوانین سفت و سخت بهداشتی که امروزه برای محیط های صنعتی و کارخانه ها تعبیه شده امر نظافت مجموعه ها به مسائل بسیار تخصصی مبدل شده، جاروبرقی صنعتی  از مهم ترین و پرکاربردترین تجهیزات نظافتی محسوب می گردد.

برای نظافت در صنایع کاربردی مانند صنایع خودروسازی، صنایع تولید مواد غذایی، صنایع سیمان، صنایع نفت وگاز و پتروشیمی، صنایع نساجی، صنایع فولاد و فلز و آهن، صنایع بسته بندی، هتل،کلین روم، هواپیما و کشتی، کارخانه و کارگاه های کوچک چوب بری، صنایع داروسازی، صنایع کشاورزی، سینما و تئاتر حتی منازل با توجه به محیط با قدرت لازم به کار گرفته می شود. … ادامه مطلب »

استفاده از مکنده ضد انفجار در پتروشیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ دی ۱۳۹۸

محیط های صنعتی در معرض آلودگی های مختلفی قرار دارند. این آلودگی ها علاوه بر ایجاد ظاهر نامناسب در محیط، باعث بیماری در کارکنان و افراد حاضر در آن محیط می گردد. همچنین آلودگی ها می تواند به دستگاه های صنعتی آسیب وارد نماید. در صنایعی مانند نفت، گاز و پتروشیمی علاوه بر آلودگی های معمولی، آلودگی های روغنی، سمی و حتی آلاینده های اشتعال زا و قابل انفجار نیز وجود دارد. بنابراین برای نظافت چنین محیط هایی باید احتیاط لازم به عمل آید زیرا همانند محیط های دیگر نمی توان با روش های دستی، آلاینده ها را جمع آوری نمود و محیط را شستشو کرد. بنابراین بهترین راه استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که بدون تماس با دست می توان ضایعات را جمع آوری نموده و محیط را پاکسازی کرد. دستگاه هایی مانند اسکرابر، واترجت صنعتی، جاروبرقی صنعتی و سوییپراز جمله دستگاه های نظافتی هستند که … ادامه مطلب »

کاربرد جاروبرقی صنعتی در کلین روم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ آذر ۱۳۹۸

کلین روم یا اتاق تمیز محیطی است که در مقایسه با سایر فضاهای بسته مقدار آلاینده ها در آن بسیار پایین بوده و تعداد زیادی از فرآیندهای تولیدی و تحقیقاتی در آن انجام می پذیرد. در کلین منظور از آلاینده ها گرد و غبار، دود، بخار و میکروب هایی است که در هوا معلق هستند و یا با سطوح تماس دارند که باید غلظت آن ها به حداقل میزان ممکن در محیط برسد و به عبارتی کنترل درستی در این زمینه وجود داشته باشد. بسیاری از عملیات صنعتی و یا پژوهشی نسبت به آلاینده ها حساسیت بالایی دارند و وجود ذرات معلق در هوا نتیجه نهایی را تحت تأثیر قرار می دهند. برای کنترل آلاینده ها در کلین روم استانداردها و قوانینی وجود دارد؛ به عنوان مثال نوع پوشش کارکنان، استفاده از ابزارهای نظافتی مانند جاروبرقی صنعتی ، تصفیه جریان هوا در اتاق و … بر کنترل میزان آلاینده ها اثر گذار هستند.

… ادامه مطلب »

نقش جاروبرقی صنعتی یا هتلی در نظافت هتل ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ آبان ۱۳۹۸

هتل ها و مراکز اقامتی از جمله مراکزی می باشند که همواره با حجم بالایی از مراجعات مواجه هستند. تردد بالای افراد و مسافران در این محیط ها و همچنین اقامت های چند روزه و بعضا چند هفته ای در این گونه مراکز، اصلی ترین عامل در ایجاد آلودگی ها می باشد. مسلما یکی از مهم ترین عوامل در مراجعه و جلب نظر افراد و مسافران به بک مجموعه اقامتی خاص،‌ در کنار خدمات ارائه شده توسط مجموعه، نظافت و پاکیزگی محیط می باشد. از آنجایی که حجم تردد ها در تمامی ساعات شبانه روز در چنین محیط هایی بالا می باشد،‌ یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای صاحبان و مدیران این مجموعه ها نظافت محیط می باشد. در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه  و صنعتی چون جاروبرقی صنعتی یا هتلی … ادامه مطلب »