نظافت شهری با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ بهمن ۱۳۹۸

راه های عبور و مرور افراد، خیابان ها و کوچه ها به دلیل رفت و آمد فراوانی که در آن جریان دارد دچار آلودگی بسیار بالایی می شود، واترجت صنعتی دستگاهی است که برای از بین بردن  عواملی مانند رفت و آمد فراوان خودروها در خیابان ها و احتمال تصادف و برخوردارهایی که به افزایش آلودگی شهری دامن می زند به کار برده می شود.در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچک میزان آلودگی ها بسیار بیشتر نمایان می شود و وجود آلاینده ها در مواردی منجر به خلق حوادثی جبران ناپذیر و ایجاد سوانحی می گردد، پس نظافت محیط شهری چون اتوبان ها و خیابان ها امری بسیار مهم محسوب می شود که باید مورد توجه قرار گیرد. داشتن شهری پاکیزه و تمیز علاوه بر این که نقش مهمی در روحیه افراد جامعه دارد در زیباسازی شهری نییز نقشی بسیار پررنگی را ایفا می کند. … ادامه مطلب »

رفع انواع آلودگی بتن با واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ دی ۱۳۹۸

سطوح بتنی در مسیرهای محیط های صنعتی، فضاهای شهری، پیاده روها،‌ انبارها و سوله ها، پارکینگ ها و سایر محیط های مشابه سطوحی هستند که همواره در معرض آلودگی قرار دارند و به شستشوی سریع نیاز دارند. با گذشت زمان آلودگی های زیادی روی سطح بتن را فرا می گیرد و تردد وسایل نقلیه و لیفتراک بر روی آن ها رد لاستیک بر جای می گذارد. هم چنین ریزش روغن و گریس نیز از دیگر آلودگی هایی است که می تواند روی سطح زمین باقی بماند. لکه ها و آلودگی های نقش بسته بر روی سطوح در محیط های صنعتی، تجاری، شهری و … به سختی از بین می رند و جهت از میان برداشتن این مشکل شستشوی فشار قوی با واترجت صنعتی کاربرد دارد.

… ادامه مطلب »

کاربرد سندبلاست با آب در رنگ بری و زنگ برداری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

عملیات صنعتی در محیط های صنعتی مراحل مختلفی را در بر می گیرد و ترمیم و بهسازی سطوح بخشی از این عملیات است. ترمیم و نوسازی سطوح به معنای حذف لایه های فرسوده و قدیمی بوده و باید برای رنگ آمیزی دوباره، پوشش دهی، عایق کاری و … سطوح بتنی، فلزی و دیگر سطوح لایه برداری شوند. در صنایع حذف لایه های نامناسب مانند رنگ های فرسوده یا زنگ زدگی به وسیله چند روش انجام می پذیرد که استفاده از مواد ساینده مانند ماسه، سیلیس و … به همراه جریان آب فشار قوی به عنوان یکی از شیوه های نوین، کارآمد و باکیفیت در این زمینه شناخته می شود. پاشش ذرات ساینده به همراه آب پرفشار واترجت صنعتی سندبلاست یا واتر سندبلاست نام دارد که در عملیات لایه برداری کاربردهای فراوان دارد.

… ادامه مطلب »

در هنگام رزرو هتل، یکی معیارهای اساسی، نظم و بهداشت آن جا می باشد که باید دارای رتبه بالایی باشد. علاوه بر اینکه زیبایی این محیط ها بر روی افراد تاثیر گذار است، سطح بالای بهداشت نیز در نظر مشتریان به خوبی به چشم می آید. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات جدید در نظافت و شستشو می تواند به کیفیت بالای نظافت در چنین محیط هایی بسیار یاری کننده باشد. از جمله دستگاه هایی که در هتل ها برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند، اسکرابر، واترجت صنعتی ، بخارشوی، جاروبرقی ، مبل و موکت شوی و ترولی های خدماتی و هتلی می باشد. در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه واترجت و کاربردهای مختلف آن در هتل پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

شستشوی تجهیزات سنگین و سخت‌کار با واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ آذر ۱۳۹۸

تجهیزات و قطعات سخت کار در صنایع سنگین در پروژه های گوناگون و شرایط دشوار، کار می کنند و کارکرد درست آن ها تکمیل کننده عملیات صنعتی مورد نظر می باشد. در طول کارکرد این تجهیزات، آلودگی های شدیدی به وجود خواهد آمد. قطعات و تجهیزات سخت کار صنعتی در خلال عملیات متعدد و در مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرند از همین رو با پایان یافتن یک عملیات و شروع عملیات صنعتی تازه لازم است تجهیزات با دقت بررسی شوند. گرد و خاک و روغن سبب ایجاد اصطکاک در حرکت قطعات شده که بر اثر آن فشار زیادی به دستگاه وارد می شود. بنابراین نظافت یا شستشوی تجهیزات صنعتی کمک می کند به سوی عملکرد بهینه پیش روند و علاوه بر آن بر طول عمر آن ها نیز افزوده شود. آلاینده های سخت انباشته شده بر روی تجهیزات و قطعات صنعتی با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی قابل شستشو می باشد.

… ادامه مطلب »

انواع لوازم جانبی واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ آبان ۱۳۹۸

شستشوی فشار قوی یک عملیات رایج صنعتی است که جهت شستشو، حفظ و نگه داری تجهیزات و هم چنین حذف رسوبات سخت انجام می گیرد. دستگاه واترجت صنعتی جهت تولید جریان آب فشار قوی طراحی شده و کاربرد آن ها در زمینه های مختلف به طور گسترده رو به افزایش است. توسعه کاربردهای شوینده های فشار قوی به دلیل ارائه مزیت های برجسته آن می باشد و بسیاری از صنایع را از به کارگیری روش های شیمیایی که با صرف هزینه فراوان و آسیب های زیست محیطی همراه هستند، بی نیاز می سازد. واترجت های فوق فشار قوی نیز کاربردی فراتر از شستشو دارند که در صنایع خاص برای کاربردهای خاص استفاده می شوند. لوازم جانبی ارائه شده به همراه دستگاه های واترجت صنعتی دارای تنوع و کاربردهای مختلفی هستند و بر کارایی دستگاه اثر می گذارند.

… ادامه مطلب »

راهنمای خرید شیلنگ فشار قوی دستگاه واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ آبان ۱۳۹۸

شوینده فشار قوی یا واترجت صنعتی دستگاهی است که آب با فشار معمولی را گرفته و آب پرفشار را در خروجی ایجاد می نماید. دستگاه واترجت صنعتی دارای بخش های مختلفی می باشد که مجموعه این بخش ها باعث می شود آب پرفشار سطح را به خوبی شستشو نماید. پمپ وظیفه دارد آب معمولی را گرفته و آب پرفشار را ایجاد نماید و در خروجی دستگاه قرار دهد. سپس از آب از طریق شلنگ پرفشار به سمت تفنگی هدایت می شود و سپس از طریق لنس و نازل به سمت سطح پاشش می نماید. آب پر فشار قدرت بسیار خوبی در از بین بردن آلودگی ها و جدا کردن و جرم و رسوب سخت از سطح دارد.

… ادامه مطلب »

آیا واترجت دیزلی گزینه مناسبی برای کاربرد صنعتی است؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ آبان ۱۳۹۸

در مواجهه با وجود آلودگی های سخت روی سطوح مختلف، مساله شستشو و زدودن آلودگی از درجه اهمیت زیادی برخوردار است و گاهی یک چالش محسوب می شود چرا که این گونه آلودگی ها با روش های سنتی و یا نیروی انسانی به هیچ عنوان تمیز نمی شوند. از این رو از دستگاه واترجت استفاده می شود. ذکر این نکته حائز اهمیت است که نمی توان از هر واترجتی برای شستن لکه های سخت و زدودن آلودگی ها استفاده کرد. در ادامه به طور ویژه به توضیح واترجت دیزلی پرداخته شده است.
با تمام ویژگی های مثبت در موتورهای دیزلی، واترجت صنعتی دیزلی با فشار بالای آب به منظور زدودن آلودگی های بسیار سخت در رده های صنعتی طراحی شده اند که در کسری از ثانیه سطح را تمیز می کند.
قبل از بررسی جدیدترین مدل های واترجت دیزلی صنعتی به بیان تفاوت نوع بنزینی و الکتریکی واترجت ها با مدل دیزلی،‌به خصوص در کاربردهای صنعتی، اشاره می شود. … ادامه مطلب »

شستشوی لوله و کانال با واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ مهر ۱۳۹۸

لوله و کانال از پرکاربردترین و حیاتی ترین تجهیزات صنعتی هستند که در صنایع گوناگون به منظور انتقال مواد و ایجاد ارتباط میان مراحل مختلف فعالیت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به این که لوله ها و کانال های نقل و انتقال کارایی بسیار بالا و نقش مهمی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی، دارویی و … دارند، حفظ و نگه داری آن ها ضروری است و باید اقدامات لازم برای جلوگیری از خرابی و اختلال در عملکرد انجام گیرد. مهم ترین بخش از برنامه سرویس و نگه داری خطوط انتقال شستشوی پیوسته و به نحو اصولی می باشد که در نوع خود چالش به حساب می آید. شستشوی اصولی به معنای انجام عملیاتی موفق با بیشترین حاشیه امنیت و کمترین مشکلات است که توسط استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی امکان پذیر می شود.

… ادامه مطلب »

شستشوی سطوح کف با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ مهر ۱۳۹۸

محیط های صنعتی به واسطه نوع فعالیت همواره مستعد انواع آلودگی ها می باشند. انباشت و باقی ماندن آلاینده ها بر روی سطوح موجب سفت و سخت شدن آنها شده و در نتیجه ضمن کاهش جلوه های بصری محیط می توان خسارات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را بر روی سطوح وارد نماید. از این رو شستشو ی مستمر و پیوسته به منظور حذف آلاینده های انباشته بر روی سطوح امری لازم و ضروری می باشد. با توجه به نوع فعالیت صنایع و ریزش انواع مواد بر روی سطوح،‌ شستشو و حذف انها با استفاده از شیوه های سنتی و دستی دشوار می باشد. یکی از گزینه های مناسب و ایده ال برای شستشو و حذف آلاینده ها از روی سطوح کف در محیط های صنعتی، دستگاه واترجت صنعتی می باشد.

… ادامه مطلب »