افزایش طول عمر شلنگ واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در صنعت دستگاه های پر فشار شلنگ خروجی جز بسیار مهمی می باشد و مراقبت از آن نه تنها به افزایش طول عمر دستگاه کمک می کند، بلکه باعث امنیت اپراتور کار با دستگاه می شود. خراب شدن شلنگ واترجت ممکن است با بیرون جهیدن آب پرفشار که گاهی از حرارت بالایی نیز برخوردار است، باعث صدمه به کاربر شود که در صورت نگهداری صحیح و یا تعویض به موقع می توان از آن جلوگیری کرد و امنیت را در کار با دستگاه افزایش داد.

… ادامه مطلب »

شوینده های فشار قوی با ساز و کاری حرفه ای

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

استفاده از انواع دستگاه های واترجت یک روش سالم و سازگار با محیط زیست است که جهت عملیات نظافت این تجهیزات به کار گرفته می شوند. دستگاه های شوینده فوق فشار قوی دارای کاربردهای صنعتی گوناگونی هستند و علاوه بر فرآیند تمیز کاری به منظور برش دادن و هم چنین آماده سازی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه های چند منظوره به عنوان ابزارهایی مؤثر و کارآمد در صنایع مختلف قابل به کار گیری هستند. واترجت صنعتی آب آلوده و مواد سمی و خطرناک که اغلب در زمان انجام فرآیندهای صنعتی به وجود می آید، تولید نمی کند و از همین رو یک روش کاملاً ایمن و محافظ محیط زیست به شمار می آید. علاوه بر این مصرف آب در دستگاه های واترجت صنعتی بسیار کم بوده و در برخی شرایط می توان با استفاده از سیستم ونتوری آب مصرف شده را جمع آوری و بازیابی نمود. واترجت صنعتی سبب کاهش ایجاد دود و گازهای آلاینده ناشی از موادی مانند آزبست می گردد و نتیجه محیطی امن تر برای کارکرد تجهیزات فراهم می آورد.

… ادامه مطلب »

واترجت صنعتی دستگاهی مناسب برای کاربرد در دامداری ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

سلامت و بهداشت مواد غذایی و سایر محصولات دامی به میزان قابل توجه وابسته به حفظ سلامت و بهداشت دام ها در محیط دامداری می باشد و کوچکترین اهمال در حفظ بهداشت و پاکیزگی محل نگهداری دام ها و یا تجهیزات مورد استفاده در دامداری می تواند سلامت دام ها و به تبع آن انسان ها را به خطر اندازد. از سوی دیگر با شیوع بیمارهای مشترک و خطرناک بین انسان و دام در سال های اخیر، اهمیت توجه به شستشوی مدام و پیوسته دامداری ها و رعایت موازین بهداشتی در آنها مضاعف گردیده است. دستگاه واترجت صنعتی یکی از پرکاربردترین ابزارها برای انجام عملیات نظافت صنعتی در محیط دامداری و صنایع دامپروری به شمار می آید. در این مقاله اهمیت استفاده و مزایای کاربرد این دستگاه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

معرفی نسل جدید دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم ثابت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ فروردین ۱۳۹۶

دستگاه های واترجت آب گرم  ثابت دارای کاربردهای متنوع در محیط های تجاری و صنعتی نظیر شرکت های باربری، شرکت های ساخت و ساز، کشتارگاه ها، نمایشگاه های اتوموبیل می باشند. ویژگی ثابت بودن دستگاه و عدم جابجایی متناوب و پیوسته آن باعث می گردد مدل های ثابت واتر جت در مقایسه با ورژن های قابل حمل متحمل آسیب کمتر شده و دارای طول عمر بالاتری باشند. همچنین این سری از شوینده های فشار قوی به سهولت قابل تجهیز به سیستم های محدود کننده دسترسی و استفاده دستگاه می باشند.
در دستگاه های واترجت آب گرم ثابت دارای گرم کن دیزلی پیشرفته امکانات و تجهیزات فنی خلاقانه بسیاری به کار رفته است که عملکرد قابل اطمینان و ایمنی بالای دستگاه را تضمین می نماید. این مشخصه ها همچنین سهولت کاربرد و سرویس و نگهداری دستگاه را افزایش می دهد. … ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

رنگ بری و خزه تراشی از بدنه کشتی با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ اسفند ۱۳۹۵

رنگ بری، رسوب زدایی، جرم بری و خزه تراشی یکی از مهمترین عملیات های نظافتی در صنایعی چون کشتیرانی می باشد که به واسطه نوع فعالیتشان ارتباط مستقیمی با آب و رطوبت دارند. در چنین صنایعی به واسطه محافظت از بدنه کشتی و تجهیزات از لایه های رنگ به عنوان پوشش های محافظ در برابر خوردگی ناشی از عناصر حلال در آب دریا استفاده می نمایند. استفاده از لایه محافظ بر روی تجهیزات و بدنه کشی از آنها محافظت نموده و عمر مفید آنها را افزایش می دهد. مسلم است که عدم استفاده از پوشش های مناسب بر روی بدنه و تجهیزات، به واسطه کاهش عمر مفید آنها، هزینه های هنگفتی را در پی دارد. رنگ بری کامل و از بین بردن لایه های پوشش های قدیمی، خزه ها و جرم ها نقش مهمی در استحکام لایه محافظ و پوشش رنگ جدید دارد، پر واضح است که شیوه های سنتی نظافت توانایی چندانی برای انجام عملیات های سنگینی چون رنگ بری و لایه برداری از بدنه وسیع کشتی را ندارند، از این رو استفاده از تجهیزات صنعتی و ماشین آلات مکانیزه ایی چون واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی نظافت موثری را در زمانی بسیار کوتاه انجام می دهند.

… ادامه مطلب »

۱۰ کاربرد طلایی واترجت خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

واترجت با ایجاد آب پر فشار و پاشش آن بر روی سطح می تواند آلودگی های عمیق و رسوبات را به خوبی شستشو نماید. از واتر جت برای شستشوی سطوح هموار و ناهموار استفاده می شود. منبع تغذیه واترجت ها می تواند الکتریکی، دیزلی و بنزینی باشد. میزان آب و میزان فشار آب خروجی در واترجت ها مختلف است، به همین دلیل باید در انتخاب آن ها دقت نمود. نازل یکی از مواردی است که موجب تغییر این دو کمیت خواهد شد.  نازل های نقطه ای، طیغه ای و دوار از پرکاربرد ترین انواع نازل واترجت هستند که هر کدام بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. نازل های ترکیبی نیز وجود دارند که با چرخش نازل می توان خروجی های متفاوتی دریافت نمود که جهت امور مختلف استفاده می شوند. انتخاب نازل مناسب نه تنها از آسیب به سطح جلوگیری می نماید، بلکه موجب شستشوی با کیفیت آن نیز می شود، انتخاب نامناسب ممکن است آلودگی را به خوبی از بین نبرد.

… ادامه مطلب »

مزایا و کاربردهای دستگاه کارواش خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

کاربر دستگاه واترجت یا کارواش تنها به صنایع محدود نشده و در محیط های خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل آن تولید انواع گوناگون تجهیزات شوینده فشار قوی می باشد. دستگاه کارواش خانگی قدرت شستشو را افزایش داده و فرآیند نظافت محیط برونی خانه با کیفیتی بی نظیر انجام می پذیرد. تمیز نمودن نمای ساختمان ها مسکونی، حیاط، باغ، پیاده رو، اتومبیل، نرده ها و … با استفاده از روش های سنتی می تواند دشوار و زمان بر باشد و حتی در مواردی آسیب رسان خواهد بود. این در حالی است که به وسیله دستگاه کارواش خانگی یا واترجت خانگی شستشوی قسمت های نام برده سهولت می یابد و نتیجه به دست آمده رضایت بخش است. دستگاه واترجت مزایای بسیار زیادی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به کاهش چشمگیر مصرف آب و مواد شوینده، افزایش کیفیت و سرعت شستشو و سهولت کاربری اشاره نمود. در ادامه به برخی از کاربردهای کارواش خانگی اشاره می کنیم.

… ادامه مطلب »

مصارف خانگی واترجت و نکات مهم در استفاده از آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

وجود یک حیاط در خانه می تواند شادی و نشاط به همراه داشته باشد. می توان آخر هفته خانواده یا دوستان را دور هم جمع کرد. داشتن یک کباب پز تاثیر به سزایی در جذابیت آخر هفته ی شما خواهد داشت. ساخت یک محوطه ی رویایی و آلاچیق نامیدن آن خانواده را گرد هم می آورد و با آتش روشن کردن در یکی از روزهای سرد زمستان در وسط آلاچیق، شبی رویایی برای خود و خانواده خواهید ساخت. اما تنها مشکلی که شما را از استفاده ی مفید از حیاط خانه تان باز میدارد، نظافت و شستشو محوطه ی آن است. اثر چربی روی کباب پز، تکه ذغال ها و چوب های چسبیده به کف آلاچیق و… میتواند شب زیبای شما را به یک دغدغه تبدیل کند.سابیدن لکه ها با روش های سنتی، هر چقدر هم که از مواد شوینده استفاده کنید، کاری طاقت فرسا خواهد بود. برای رفع نگرانی های خود درباره مشکلاتی که نظافت حیاط شما به همراه دارد، با تهیه یک واترجت خانگی با خیالی آسوده از آخر هفته ی خود لذت ببرید.

… ادامه مطلب »

کاربرد تجهیزات و لوازم جانبی واترجت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اسفند ۱۳۹۵

نظافت و شستشو امری مهم و ضروری برای حفظ بهداشت و سلامت افراد می باشد. تمیزی و درخشندگی سطوح و محیط علاوه بر ارتقا جلوه های بصری، تاثیر قابل ملاحظه ایی در افزایش کارایی تجهیزات نیز دارد. شسشتو و نظافت سطوح در دسترس بسیار ساده بوده و با ابزار های متفاوتی امکان پذیر می باشد، در حالیکه شستشوی سطوح دور از دسترسی چون کانال ها و مجاری باریک و هود های آشپز خانه کاری بسیار دشوار می باشد. علاوه بر این ها نوع آلاینده ها و جنس سطوح نیز تاثیر بسزایی در نوع عملیات نظافتی و کارآمدی آن ها در بر طرف کردن آلودگی ها و حفظ کیفیت سطوح دارد. استفاده از دستگاه های صنعتی چون دستگاه های واترجت یا شوینده های فشار قوی بهترین گزینه برای نظافت و شستشوی سطوح حساس و ارزشمند می باشد.

… ادامه مطلب »