کاربرد واترجت بناهای تاریخی و مزیت آن در مرمت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ خرداد ۱۳۹۹

در هر دوره تاریخی مرمت بناهای تاریخی به دلیل هزینه بسیار بالای آن توسط دولت و یا افراد خیرخواه به انجام می رسد که عمدتاً شامل نوسازی و تعمیرات می شود، تاریخچه محافظت از بناهای تاریخی ایران در مقایسه با سایر کشورهای خاورمیانه و حتی اروپایی تفاوت چندانی ندارد، به طوری که در طول قرن ۱۹ و نیمه اول قرن بیستم مفهوم میراث فرهنگی کاملاً مبهم بوده و بنای یادبود در درجه اول به عنوان بقایای باستان شناسی در نظر گرفته می شده  است، حفاظت در نیمه اول قرن بیستم شروع به انجام شد و یکی از مهم ترین پارامترها در این عملیات نظافت و شست و شوی صحیح بود که تنها راه درست در به انجام رسیدن آن با بهره گیری از دستگاه واترجت بناهای تاریخی امکان پذیر می شد که راهی بسیار مناسب و مطمئن برای بهبود وضعیت آثار تاریخی و مجسمه های قدیمی به شمار می رود. … ادامه مطلب »

شست وشوی ماشین های ساختمانی با واترجت صنعتی ماشین آلات

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

ماشین آلات ساختمانی از جمله ابزار پرکاربرد در ساختمان سازی محسوب می گردد که برخی از این ماشین های صنعتی برای استفاده در ارتفاع بالای ساختمان ها و نوع اسکلت پروژه ها قابل استفاده می باشند و برخی دیگر برای انجام عملیات حفاری، میکسر بتونی، تجهیزات حمل و نقل و استخراج و حتی رانندگی مورد کاربرد قرار می گیرند که دسته بندی آن ها شامل ماشین آلات سنگین، ماشین آلات نیمه سنگین، ماشین آلات سبک و سایر ماشین ها است، از جمله ماشین آلات مورد بهره گیری در عملیات ساختمان سازی شامل: لودر، بادوزر، بیل مکانیکی، غلطک، جرثقیل، بابکت، کمپرسی، آب پاش، تراک میکسر و پمپ بتن فنیشر، ویبراتور، ماسه شور، گریدر، دامپر، ماشین قیرپاش، بکهولودر، پمپ بتن، جرثقیل، اکسکاواتور و بیل چرخشی است که می توان به آن ها اشاره داشت … ادامه مطلب »

اصول ایمنی استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

افزایش فشار آب ورودی در دستگاه واترجت صنعتی، موجب می شود تا آب به یک شوینده پرقدرت تبدیل گردد که قادر است انواع آلودگی ها و لکه های تثبیت شده و قدیمی را از میان بردارد. امروزه این دستگاه در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، از مصارف خانگی و شتشوی حیاط و نرده و پارکینگ ساختمان ها و شستشوی اتومبیل تا مصارف صنعتی و انجام عملیات های سنگین. در نتیجه لازم است تا استفاده از این دستگاه مطابق برخی اصول ایمنی صورت پذیرد. در ادامه به بررسی اصول ایمنی هنگام استفاده از شوینده فشار قوی پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

ارزیابی نیاز های نظافتی یک مجموعه توسط شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

در یک مجموعه یا تاسیسات صنعتی، اداری و یا تجاری بخش خدمات نظافتی دارای اهمیت قابل توجهی می باشد. به همین دلیل، تعیین استراتژی نظافتی مجموعه و بحث ارزیابی نیاز های نظافتی اولین گام در جهت شروع فرآیند است. ممکن است در بررسی ها به استفاده از ابزار های نظافتی و یا تجهیزاتی مثل اسکرابر و جاروبرقی رسید. در این مقاله وقایعی که در طول ارزیابی نظافتی مجموعه اتفاق می افتد، مرور شده و مزایای مشورت با متخصصین شرکت ابراهیم قبل از تهیه تجهیزات تشریح می شود. … ادامه مطلب »

استفاده از واترجت صنعتی در بهبود عملیات نظافتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

استفاده از واترجت صنعتی  بهترین راه  و روش برای نظافت و حذف آلاینده ها و داشتن سطوحی درخشان و خارق العاده به شمار می آید و از جمله ابراز بسیار کاربردی در محیط های صنعتی  محسوب می شود، استفاده از این دستگاه در سال های اخیر به صورت کاملاً حرفه ای مورد توجه صنعت کاران قرار گرفته به طوری که بهره گیری از آن برای پیشبرد اهداف نظافت صنعتی بسیار پر سود و موفق بوده و مورد استفاده بی چون و چرا از سوی مشاغل گوناگون قرار گرفته است. … ادامه مطلب »

استفاده از واترجت صنعتی در هتل و مهمانپذیر برای جذب میهمانان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اسفند ۱۳۹۸

در هنگام رزرو هتل، یکی معیارهای اساسی، نظم و بهداشت آن جا می باشد که باید دارای رتبه بالایی باشد. علاوه بر اینکه زیبایی این محیط ها بر روی افراد تاثیر گذار است، سطح بالای بهداشت نیز در نظر مشتریان به خوبی به چشم می آید. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات جدید در نظافت و شستشو می تواند به کیفیت بالای نظافت در چنین محیط هایی بسیار یاری کننده باشد. از جمله دستگاه هایی که در هتل ها برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند، اسکرابر، واترجت صنعتی ، بخارشوی، جاروبرقی ، مبل و موکت شوی و ترولی های خدماتی و هتلی می باشد. در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه واترجت و کاربردهای مختلف آن در هتل پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

عملکرد و کاربردهای متنوع واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

بهره گیری از دستگاه واترجت صنعتی یک روش نظافتی بسیار مدرن و کاربردی محسوب می شود که همواره مورد توجه و استقبال بی نظیر مصرف کنندگان قرار گرفته است. هر سال با نزدیک شدن به موعد عید نوروز و در روزهای پایانی سال، به کارگیری ابزار نظافت مکانیزه در ابعاد وسیع تر مورد توجه قرار می گیرد و به همین دلیل می توانیم هر چه بهتر از کاربردهای دستگاه واتر واش بهره مند شویم و در رابطه با عملکرد آن اطلاعات بیشتری به دست آوریم. … ادامه مطلب »

نظافت شهری با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ بهمن ۱۳۹۸

راه های عبور و مرور افراد، خیابان ها و کوچه ها به دلیل رفت و آمد فراوانی که در آن جریان دارد دچار آلودگی بسیار بالایی می شود، واترجت صنعتی دستگاهی است که برای از بین بردن  عواملی مانند رفت و آمد فراوان خودروها در خیابان ها و احتمال تصادف و برخوردارهایی که به افزایش آلودگی شهری دامن می زند به کار برده می شود. در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچک میزان آلودگی ها بسیار بیشتر نمایان می شود و وجود آلاینده ها در مواردی منجر به خلق حوادثی جبران ناپذیر و ایجاد سوانحی می گردد، پس نظافت محیط شهری چون اتوبان ها و خیابان ها امری بسیار مهم محسوب می شود که باید مورد توجه قرار گیرد. داشتن شهری پاکیزه و تمیز علاوه بر این که نقش مهمی در روحیه افراد جامعه دارد در زیباسازی شهری نییز نقشی بسیار پررنگی را ایفا می کند. … ادامه مطلب »

رفع انواع آلودگی بتن با واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ دی ۱۳۹۸

سطوح بتنی در مسیرهای محیط های صنعتی، فضاهای شهری، پیاده روها،‌ انبارها و سوله ها، پارکینگ ها و سایر محیط های مشابه سطوحی هستند که همواره در معرض آلودگی قرار دارند و به شستشوی سریع نیاز دارند. با گذشت زمان آلودگی های زیادی روی سطح بتن را فرا می گیرد و تردد وسایل نقلیه و لیفتراک بر روی آن ها رد لاستیک بر جای می گذارد. هم چنین ریزش روغن و گریس نیز از دیگر آلودگی هایی است که می تواند روی سطح زمین باقی بماند. لکه ها و آلودگی های نقش بسته بر روی سطوح در محیط های صنعتی، تجاری، شهری و … به سختی از بین می رند و جهت از میان برداشتن این مشکل شستشوی فشار قوی با واترجت صنعتی کاربرد دارد.

… ادامه مطلب »

کاربرد سندبلاست با آب در رنگ بری و زنگ برداری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

عملیات صنعتی در محیط های صنعتی مراحل مختلفی را در بر می گیرد و ترمیم و بهسازی سطوح بخشی از این عملیات است. ترمیم و نوسازی سطوح به معنای حذف لایه های فرسوده و قدیمی بوده و باید برای رنگ آمیزی دوباره، پوشش دهی، عایق کاری و … سطوح بتنی، فلزی و دیگر سطوح لایه برداری شوند. در صنایع حذف لایه های نامناسب مانند رنگ های فرسوده یا زنگ زدگی به وسیله چند روش انجام می پذیرد که استفاده از مواد ساینده مانند ماسه، سیلیس و … به همراه جریان آب فشار قوی به عنوان یکی از شیوه های نوین، کارآمد و باکیفیت در این زمینه شناخته می شود. پاشش ذرات ساینده به همراه آب پرفشار واترجت صنعتی سندبلاست یا واتر سندبلاست نام دارد که در عملیات لایه برداری کاربردهای فراوان دارد.

… ادامه مطلب »