کاربرد واترجت صنعتی در نظافت خیابان ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ دی ۱۳۹۵

خیابان ها، بلوارها و کوچه ها مهمترین راه های ارتباط و دسترسی به نقاط مختلف در جوامع شهری می باشد. تردد بالای افراد و ماشین ها بر روی سطوح پیاده راه ها و خیابان ها این سطوح را مستعد انواع آلودگی ها می نمایند. تردد همزمان خودرو ها و احتمال ایجاد تصادفات رانندگی و ازدحام بالای خودرو ها همه از عواملی هستند که موجب آلودگی سطوح شهری می شوند. از این رو نظافت و رسیدگی به این سطوح نه تنها موجب افزایش زیبایی شهر و آرامش ساکنین می شود بلکه افزایش عمر مفید کف پوش ها را در پی داشته و با صرفه جویی در هزینه های تعمیر و تعویض نقش مهمی در کاهش هزینه ها و بهره وری خواهد داست. مسلم است که وسعت بالای سطوح شهری و ماهیت آلاینده هایی چون روغن و قیر، مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت موثر سطوح شهری می گردد از این رو استفاده از شیوه های نوین و بکار گیری ماشین آلات صنعتی چون دستگاه های واترجت صنعتی نه تنها سرعت نظافت را افزایش می دهند بلکه با ارائه نظافتی موثر و با کیفیت باعث افزایش جلوه های بصری شهر نیز می گردند.

… ادامه مطلب »

استفاده از واترجت در مصارف خاص خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ دی ۱۳۹۵

واترجت، یک دستگاه شوینده فشار قوی به حساب می آید که جهت شستشوی محیط های مختلف خانگی و صنعتی و از بین بردن انواع آلودگی ها مورد استفاده قرار می گیرد. واترجت خانگی جهت انجام عملیات شست و شو و نظافت ورودی خانه، حیاط و … بکار می رود. این دستگاه همچنین رنگ یا روغن باقی مانده بر روی سطوح را از بین می برد. از کاربردهای خاص این دستگاه آماده سازی سطوح جهت رنگ آمیزی جدید می باشد.

… ادامه مطلب »

انواع گوناگون واترجت آب گرم صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ دی ۱۳۹۵

واترجت صنعتی آب گرم به منظور انجام طیف گسترده ای از شستشوها مانند شستشوی وسایل نقلیه، ماشین آلات صنعتی، تجهیزات صنعتی و انواع سطوح با آلودگی های سخت مورد استفاده قرار می گیرد و هنگامی که با جرم و آلودگی هایی رو به رو باشیم که آب سرد قدرت کافی برای پاک کردن آن ها را ندارد واتر جت آب گرم می تواند یک راه حل ایده آل و کارآمد به شمار آید. شوینده فشار قوی آب گرم در صنایعی هم چون کشاورزی، دریایی، حمل و نقل، نفت و پتروشیمی، صنایع غذایی و بسیاری دیگر از واحدهای صنعتی دارای کاربردهای فراوان است. واترجت آب گرم جهت انجام فعالیت های نظافتی سخت، لایه برداری های عمیق و یا شستشوهای سبک تر مناسب می باشد. یکی از کاربردهای مهم واترجت آب گرم از بین بردن آلودگی های چرب و روغنی است و در صورتی که سطوح و تجهیزات به این نوع از آلودگی آغشته شده باشد کارواش آب گرم با عملکردی مناسب قادر به شستشوی روغن و چربی خواهد بود بدون آن که نیازی به مصرف مواد شوینده یا شیمیایی باشد.

… ادامه مطلب »

تقسیم بندی کاربردی دستگاه واترجت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ دی ۱۳۹۵

شستشوی فشار قوی روشی ویژه جهت تمیز نمودن انواع سطوح می باشد. شستشوی فشار قوی به فرآیندی اطلاق می گردد که آب با فشار زیاد و سرعت بالا به طور یکنواخت از دستگاه واترجت صنعتی خارج می شود. بر روی دستگاه واترجت گیج های تنظیم فشار و تنظیم دما تعبیه گشته تا در صورت لزوم کاربر با توجه به موقعیت پیش رو مؤلفه های مذکور را کنترل کند. در دستگاه های واترجت آب گرم دمای آب از ۸۰ تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد قابل تغییر است که آب داغ در کنار فشار و دبی تنظیم شده سر سخت ترین آلودگی ها را از بین می برد. به عنوان مثال دستگاه های واتر جت صنعتی دارای قابلیت از میان برداشتن جرم، خزه، قارچ، چربی و هر نوعی از آلودگی را دارد که حذف آن ها دشوار بوده و یا در مقادیر زیاد موجود هستند. از آن جایی که اقسام گوناگونی از دستگاه واترجت یا شوینده فشار قوی به بازار ارائه شده است عملکرد هر یک از آن ها متفاوت بوده و کاربران با در نظر گرفتن نیازهای خود اقدام به تهیه آن می کنند.

… ادامه مطلب »

انواع واترجت و کاربرد های آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۵

دستگاه واتر جت، ابزاری مکانیکی است که برای از بین بردن آلودگی و جرم از اجسام و سطوح کف توسط آب با فشار بالا استفاده می شود. دستگاه واترجت صنعتی ، در اندازه های متنوعی بوده و منبع تغذیه ی مختلفی دارد. با توجه به این موارد خریدار می بایست از مناسب بودن دستگاه برای کاربرد مورد نظر خود اطمینان حاصل کند. در ادامه انواع مختلف این دستگاه صنعتی و نحوه انتخاب یک واترجت مناسب برای یک کاربرد مشخص توضیح داده می شود.

 

… ادامه مطلب »

انواع سیستم های گرم کن در واترجت آب گرم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ دی ۱۳۹۵

دستگاه های واترجت صنعتی از جمله دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که قابلیت شستشو و نظافت سطوح افقی و عمودی را داشته و کارآیی بالایی در نظافت ماشین آلات صنعتی دارند. این دستگاه ها با استفاده از پاشش آب پر فشار انواع آلودگی های چسبیده به سطوح را شسته و نظافت می نمایند. دستگاه های واترجت یا شوینده های فشار قوی بر اساس دمای آب خارج شده از نازل ها به دو دسته واترجت های آب سرد و واترجت های آب گرم تقسیم می شوند. از آنجایی که ماهیت انواع آلاینده های سطوح و ماشین آلات در صنایع چرب و روغنی می باشد، واترجت های آب گرم کاربرد ویژه ایی در صنایع دارند.

… ادامه مطلب »

مقایسه واترجت صنعتی با سند بلاست

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ آذر ۱۳۹۵

نظافت محیط از جمله امور طبیعی و ضروری می باشد که نه تنها باعث ارتقا کیفیت محصولات و سلامت افراد حاضر و شاغل در محیط می شود بلکه با افزایش عمر مفید دستگاه ها و ماشین آلات مختلف می تواند تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها و ارتقا بهره وری داشته باشد. در گذشته برای نظافت های صنعتی از شیوه های سنتی و دستی نظافت استفاده می شد که کارآیی مناسبی نداشتند اما امروزه به واسطه توسعه تکنولوژی از دستگاه ها و شیوه های نوینی برای نظافت استفاده می شود که علاوه بر ارتقا کیفیت نظافت، در زمان کوتاهتر و با هزینه های کمتری عملیات نظافتی را انجام می دهد.  در میان تمامی دستگاه های نظافت صنعتی که برای نظافت و شستشوی انواع سطوح طراحی شده اند، دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده های فشار قوی کاربرد ویژه ایی در شستشو، لایه برداری از سطوح، جرم زدایی و از بین بردن زنگ آهن دارند.

… ادامه مطلب »

عوامل موثر در کیفیت و سرعت نظافت با دستگاه واترجت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آذر ۱۳۹۵

واترجت صنعتی نمونه ایی از دستگاه های مکانیزه نظافتی می باشد که با استفاده از آب پر فشار، آلاینده ها را از روی سطح جدا می نماید. فشار دستگاه، اولین نکته ایی است که در هنگام خرید دستگاه واترجت، به ذهن خریداران خطور می کند از این رو تنها معیار برای خرید دستگاه واترجت در نظر مشتریان فشار دستگاه واترجت می باشد. در حالی که عوامل مختلفی در قدرت نظافتی دستگاه نقش دارند. طول شیلنگ به کار رفته دردستگاه واترجت تاثیر قابل ملاحظه ایی در افت فشار دستگاه خواهد داشت. استفاده مداوم از بیشینه فشار پمپ دستگاه به پمپ فشار آورده و باعث کاهش عمر مفید دستگاه می شود. از این رو بررسی عوامل موثر در فشار دستگاه می تواند تاثیر قابل ملاحظه ایی در قدرت نظافت و طول عمر مفید دستگاه داشته باشد.

… ادامه مطلب »

مقایسه واترجت برقی و واترجت بنزینی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ آذر ۱۳۹۵

امروزه استفاده از دستگاه های صنعتی نظافت مانند واترجت ها و اسکرابر ها جایگزین شیوه های سنتی شده است. استفاده از شیوه های صنعتی به خاطر بهره وری بیشتر و کیفیت بالاتر نسبت به شیوه های سنتی، محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد. انتخاب دستگاه مناسب با نوع آلودگی ها و شرایط محیطی، با توجه به طیف گسترده دستگاه ها می تواند چالشی برای خریداران باشد. کارآیی، ابعاد متفاوت و نوع منبع تغذیه دستگاه در کنار ابعاد و جنس کف پوش ها از جمله مواردی است که می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب دستگاهی مناسب با نیاز های نظافتی باشد.

… ادامه مطلب »

واترجت صنعتی و ویژگی های آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ آذر ۱۳۹۵

واترجت صنعتی دستگاهی است که برای تولید و پاشش آب فشار قوی طراحی و ساخته شده که جهت انجام شستشوهای حرفه ای و از بین بردن آلودگی هایی مانند قارچ و کپک، گرد و خاک، گل و لای، جرم، رسوب، چربی و روغن، خزه و … به کار می رود. این آلودگی ها در محیط های مسکونی، تجاری، صنعتی، بر روی سطح زمین، بدنه اتومبیل، کشتی و هر سطح دیگری که جاذب آلودگی است، یافت می شوند و می بایست از میان برداشته شوند. علاوه بر این کارواش صنعتی برای جدا سازی رنگ های فرسوده، تمیز کردن محیط های پرورش دام، ساختمان های در حال ساخت، تجهیزات صنعتی، ماشین آلات صنعتی، انبارها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

… ادامه مطلب »