مزایا و اثرات رسوب زدایی با واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

رسوب گرفتگی هنگامی به وجود می آید که مواد و ذرات جامد همراه با ماده سیال به نقطه ای منتقل شده و با گذشت زمان در آن جا انباشته می شود و رسوب می کند. از مهم ترین تجهیزاتی که در صنایع گوناگون کاربرد فراوان دارد مخزن ها هستند که برای نگه داری موادی به شکل مایع از نوع سرد و یا گرم در مانند مواد غذایی یا پتروشیمی و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مخازن به دلیل مدت زمان طولانی که مایعات وجود دارد امکان تشکیل رسوب بسیار زیاد خواهد شد و به دلیل استفاده مداوم مخازن در صنایع نیاز به پاکسازی آن ها لازم و ضروری است. رسوب زدایی با واترجت صنعتی از بهترین گزینه ها برای جلوگیری از کاهش بازدهی و بهره وری به شمار می آید و یک عملیات مهم وحیاتی در صنایع است. … ادامه مطلب »

هر آنچه که باید درباره واترجت لوله و کانال بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ مرداد ۱۳۹۹

واترجت لوله و کانال از پرکاربردترین تجهیزات در زمینه شستشوی صنعتی محسوب می شود که عملکرد آن نظافت لوله  و کانال هایی است که به منظور اتصال و ارتباط بخش های مختلف تولید و پردازش مواد در صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع غذایی و دارویی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. خطوط انتقال سیالات در این گونه محیط ها دارای نقش بسیار مهم در پیشبرد اهداف صنعتی دارد و  رسیدگی و نگهداری آن ها اهمیت بسیار بسیاری دارد. تعمیر و نگهداری به موقع خط انتقال و عملکرد نامطلوب آن ها جلوگیری می نماید، از اساسی ترین اصول حفظ و نگهداری خطوط انتقال سیالات شستشوی لوله با واترجت صنعتی می باشد. استفاده از واترجت صنعتی لوله و کانال در این مسیر از ارزش بسیار بالایی برخوردار است زیرا استفاده از شیوه های نادرست منجر به بروز معضلات اساسی می شود.

… ادامه مطلب »

مزایا و نکات بهره مندی از کارواش نمای ساختمان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ تیر ۱۳۹۹

کارواش نمای ساختمان برای شستشوی نمای بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کارواش به شکل سیار بوده و همین موضوع امکان بهره مندی آسان از آن را فراهم می کند. به منظور شستشوی نمای ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، مرکز خرید و … در مصالح گوناگون می توان از این دستگاه مکانیزه بهره گرفت. نمای ساختمان در معرض پدیده های جوی مختلف و آلودگی متنوعی قرار دارد. از این رو بعد از گذشت مدتی نیاز به تعمیر، بازسازی و نظافت دارد. از طرف دیگر تاثیر یک نمای درخشان، براق و عاری از هر نوع آلودگی می تواند در افزایش مراجعه کننده به یک مرکز تجاری، هتل و… یا افزایش قیمت ملک در یک محیط مسکونی اهمیت داشته باشد.

… ادامه مطلب »

رعایت نظافت پارکینگ مراکز تجاری، دلایل و راهکارها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ تیر ۱۳۹۹

اغلب اوقات صاحبان مراکز تجاری از اهمیت نظافت پارکینگ ها در این مراکز غافل میشوند. نظافت سطوح پارکینگ ها تاثیر بسیار زیادی بر نظر مشتریان در هنگام مراجعه به مرکز خرید و رونق گرفتن کسب و کار شما دارد. محیط تمیز پارکینگ از شرایط و عملکرد مرکز خرید شما خبر میدهد. با این حال نظافت این مکان اغلب به دلیل وجود آلودگی های عمیق در سطح آن ها کاری دشوار و سخت میباشد. دستگاه واترجت میتواند راه حل آسانی برای حل این مشکل باشد. در ادامه به بررسی دلایل مهم در نظافت پارکینگ و اهمیت استفاده از واترجت برای نظافت آن میپردازیم. … ادامه مطلب »

تاثیر دستگاه های نظافت صنعتی کاربردی در صنعت حمل و نقل

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ تیر ۱۳۹۹

داشتن یک شرکت حمل و نقل موفق و بزرگ مسئولیت های زیادی به همراه دارد. از رسیدگی روزانه به کسب و کار و بازاریابی گرفته تا مراقبت از رانندگان و بهبود خدمات به مشتریان، همگی از جمله این مسئولیت ها هستند. از آنجا که خودرو های شرکت شما ظاهر و معرف برند شما هستند، رسیدگی به نظافت و تمیز بودن آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشغله و مسئولیت های گوناگون کار در شرکت های حمل نقل ممکن است برای رسیدگی به ظاهر کامیون ها و یا اتوبوس های شرکت شما زمان زیادی باقی نگذارد. … ادامه مطلب »

هر آنچه که باید درباره شستشوی ماشین سنگین با واترجت بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ تیر ۱۳۹۹

همواره یکی از بزرگترین دغدغه های افراد موضوع شستشوی ماشین آلات سنگین و وسایل نقلیه است که در محیط های گوناگون دچار آلودگی های سنگین و سخت می شوند و این آلودگی ها گاها در بخش هایی از آن ایجاد می شود که نظافت آن بسیار دشوار و امکان ناپذیر جلوه می کند، … ادامه مطلب »

کیفیت بالای نظافت با تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ تیر ۱۳۹۹

افزایش فعالیت های صنعتی و گستردگی این بخش موجب شده تا دغدغه ای جدید برای تمیز کردن این فضاها بوجود بیاید. تمیزکردن بخش های صنعتی شامل اعمال مختلفی می شود که مهمترین آنها شستشو است. شستشوی تمام سطوح و دیوار از هر جنسی که باشد و سطح هایی که از دسترس خارج باشد. شستشوی تجهیزات صنعتی می تواند شامل شستن سطح ماشین آلات و قطعات، مخازن، لوله ها و…‌باشد. در مراکز صنعتی برای انجام چنین اموری به تجهیزات نظافت صنعتی نیاز خواهد بود. در این مقاله انواع این تجهیزات و مزایای استفاده از آنها تشریح می شود. … ادامه مطلب »

راهنمای جامع نحوه تعویض پمپ واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ تیر ۱۳۹۹

دستگاه واترجت صنعتی به عنوان یک ابزار قدرتمند در ازمیان برداشتن آلودگی های مختلف در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار تخصصی نظافت، کاربردهای فراوانی از لکه برداری تا عملیات سنگین تر نظیر رنگ بری و زنگ زدایی، حذف خط کشی های خیابان و حتی عملیات تخریب استفاده می شود. یکی از اصلی ترین بخش ها که از آن با عنوان قلب واترجت صنعتی نیز یاد می شود، پمپ دستگاه است، این بخش از دستگاه کارواش صنعتی وظیفه اصلی یعنی افزایش فشار آب ورودی را برعهده دارد، در نتیجه هرگونه نقص و عیب در آن می تواند عملکرد کلی دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد. اگرچه عملیات عیب یابی و تعویض پمپ واترجت صنعتی امری تخصصی و نیازمند آگاهی کامل از ساختار دستگاه می باشد، اما در مواردی می توان با اسفاده از یک راهنمای جامع و دقیق این عملیات را به شیوه ای صحیح انجام داد.

… ادامه مطلب »

مزیت بهره مندی از کارواش آب گرم چیست؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ تیر ۱۳۹۹

به منظور شستشو عمیق به وسیله آب پرفشار استفاده از دستگاه های کارواش صنعتی همواره مورد توجه قرار داشته است. این واترجت صنعتی یکی از انواع دستگاه های نظافت صنعتی است که در دو نوع آب گرم و آب سرد مورد استفاده می باشند. اگرچه هر دو نوع این دستگاه ها دارای اساس کاری مشابهی هستند اما به دلیل وجود برخی تفاوت ها موارد استفاده از این دستگاه ها متفاوت است. در ادامه به بررسی بیشتر کاروواش آب گرم پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

کاربرد واترجت بناهای تاریخی و مزیت آن در مرمت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ خرداد ۱۳۹۹

در هر دوره تاریخی مرمت بناهای تاریخی به دلیل هزینه بسیار بالای آن توسط دولت و یا افراد خیرخواه به انجام می رسد که عمدتاً شامل نوسازی و تعمیرات می شود، تاریخچه محافظت از بناهای تاریخی ایران در مقایسه با سایر کشورهای خاورمیانه و حتی اروپایی تفاوت چندانی ندارد، به طوری که در طول قرن ۱۹ و نیمه اول قرن بیستم مفهوم میراث فرهنگی کاملاً مبهم بوده و بنای یادبود در درجه اول به عنوان بقایای باستان شناسی در نظر گرفته می شده  است، حفاظت در نیمه اول قرن بیستم شروع به انجام شد و یکی از مهم ترین پارامترها در این عملیات نظافت و شست و شوی صحیح بود که تنها راه درست در به انجام رسیدن آن با بهره گیری از دستگاه واترجت بناهای تاریخی امکان پذیر می شد که راهی بسیار مناسب و مطمئن برای بهبود وضعیت آثار تاریخی و مجسمه های قدیمی به شمار می رود. … ادامه مطلب »