انتخاب یک واترجت مناسب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ خرداد ۱۳۹۶

امروزه استفاده از شوینده پرفشار بسیار متداول شده است و این به دلیل مزایای فراوانی است که در به کارگیری این دستگاه ها وجود دارد. صرفه جویی در زمان یکی از مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی است. واترجت با آب پرفشار سطوح را شستشو می نماید بنابراین نسبت به شلنگ و یا روش های سنتی چهار یا پنج برابر سریع تر انجام می شود. با استفاده از دستگاه واتر جت می توان در تعداد نیروی خدماتی صرفه جویی نمود. شستشو در زمان کم باعث می شود انرژی کمتری نیز صرف شود. صرف انرژی کم نیز باعث افزایش بهره وری شده و اضافه کاری نیروهای خدماتی را نیز بسیار کاهش می دهد. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این دستگاه ها صرفه جویی در آب است که در دنیای امروز بسیار قابل توجه می باشد. در کمال تعجب می توان دید که شوینده پرفشار، نسبت به سایر روش های شستشو، میزان آب کمتری استفاده می کند. به عنوان مثال، شلنگ معمولی بین ۲۵ تا ۳۵ LPM (که به معنی Litre Per Minute می باشد) آب مصرف می کند در حالی که یک واتر جت معمولی بین ۸ تا ۱۸ LPM آب استفاده می کند. بنابراین می توان گفت استفاده از واترجت می تواند ۵۰ تا ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی نماید.

 

 

… ادامه مطلب »

جایگزینی واترجت به جای شیوه های قدیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در بسیاری از زمینه ها افراد تمایل دارند به منظور کاهش هزینه ها کارهایشان را خود در دست گیرند و آن ها را به انجام برسانند. یکی از این امور مربوط به فعالیت های نظافتی و شستشو می شود. دستگاه های واترجت از جمله ابزارهای حرفه ای هستند که کار با آن ها بسیار ساده بوده و با استفاده از آن ها کاربران خود می توانند نیازهایشان را مرتفع ساخته و شستشوی مورد نظر را انجام دهند. بهره گیری از دستگاه های واترجت صنعتی یا کارواش خانگی علاوه بر این که سبب می گردد کاربران عملیات مورد نظر را، خود کامل کنند مزایای بسیار زیادی دیگری نیز به همراه دارد.

… ادامه مطلب »

استفاده از واترجت در زیر آب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

نظافت سازه ها و تجهیزات زیر آب و ناوگان دریایی کار آسانی نمی باشد و همواره دغدغه صاحبان صنایع بوده است. گل و لای، جلبک و رسوباتی که روی سطح تجهیزات قرار می گیرد، موجب پوسیدگی و از بین رفتن این سازه ها می شود. بنابراین باید در مدت زمان های خاصی اقدام به نظافت و رسوب زدایی آن ها شود. اما خارج کردن کشتی های تجاری و تفریحی، ناوهای نظامی، قایق های ساحلی و … نیاز به هزینه های بسیار زیادی دارد که باعث شده است راهکار دیگری برای نظافت این سازه ها ارائه شود. استفاده از واترجت صنعتی برای انجام چنین اعمالی کار را بسیار آسان کرده، و این امر را به بهترین نحو انجام می دهد.

… ادامه مطلب »

مزیت های واترجت Kränzle به دیگر نمونه های مشابه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

شوینده های فشار قوی یا همان دستگاه های واترجت صنعتی تجهیزات مکانیزه ایی می باشند که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. دو فاکتور مهم و کلیدی این دستگاه ها، فشار و سرعت آب خروجی می باشد، هر چه فشار آب خروجی افزایش یابد، توان دستگاه در نظافت لایه های عمیق آلودگی افزایش یافته و هر چه سرعت یا دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات بیشتر شده و در نتیجه نظافت در زمان کوتاه تری خاتمه می یابد. توان و کارایی بالای این دستگاه ها در نظافت سطوح افقی و عمودی و کاربری راحت این دستگاه موجب افزایش محبوبیت این دستگاه ها در بین کاربران گردیده است. در میان انواع برند های گوناگون دستگاه واترجت ، شوینده های فشار قوی شرکت Kränzle به دلایلی که در ادامه مطرح می شود، از برتری ویژه ایی نسبت به نمونه های مشابه برخوردارند.

… ادامه مطلب »

نقش موثر واترجت و نماشوی در نظافت و نماشویی ساختمان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

استفاده از شیشه یا سنگ های صیقلی و براق در نمای ساختمان، یکی از گزینه های محبوب در جوامع امروزی می باشد که علاوه بر ارتقا جلوه های بصری، می تواند تاثیر مستقیمی در افزایش بهره وری و سود آوری داشته باشد. ظاهر تمیز و آراسته ساختمان ها به عنوان عمومی ترین بخش قابل رویت، نظر هر بیننده ای را به خود جلب نموده و شناختی کلی از کیفیت سیستم مدیریتی ساختمان به بیننده ارائه می دهد. از این رو نظافت و شستشوی این سطوح یا به عبارت دیگر نماشویی ، به منظور حفاظت از سطوح و به عنوان بازتابی مناسب از سیستم مدیریتی، از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی، صرفه نظر از هزینه و زمان بالا، تا حدودی می تواند آلودگی های این سطوح را بر طرف سازد اما در مقایسه با شیوه های نوین و به کارگیری دستگاه های مکانیزه ایی چون واترجت ها یا نماشو ها، از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده و نمی تواند پاسخگوی مناسبی برای نیاز های نظافتی ساختمان باشد.

… ادامه مطلب »

افزایش طول عمر شلنگ واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در صنعت دستگاه های پر فشار شلنگ خروجی جز بسیار مهمی می باشد و مراقبت از آن نه تنها به افزایش طول عمر دستگاه کمک می کند، بلکه باعث امنیت اپراتور کار با دستگاه می شود. خراب شدن شلنگ واترجت ممکن است با بیرون جهیدن آب پرفشار که گاهی از حرارت بالایی نیز برخوردار است، باعث صدمه به کاربر شود که در صورت نگهداری صحیح و یا تعویض به موقع می توان از آن جلوگیری کرد و امنیت را در کار با دستگاه افزایش داد.

… ادامه مطلب »

شوینده های فشار قوی با ساز و کاری حرفه ای

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

استفاده از انواع دستگاه های واترجت یک روش سالم و سازگار با محیط زیست است که جهت عملیات نظافت این تجهیزات به کار گرفته می شوند. دستگاه های شوینده فوق فشار قوی دارای کاربردهای صنعتی گوناگونی هستند و علاوه بر فرآیند تمیز کاری به منظور برش دادن و هم چنین آماده سازی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه های چند منظوره به عنوان ابزارهایی مؤثر و کارآمد در صنایع مختلف قابل به کار گیری هستند. واترجت صنعتی آب آلوده و مواد سمی و خطرناک که اغلب در زمان انجام فرآیندهای صنعتی به وجود می آید، تولید نمی کند و از همین رو یک روش کاملاً ایمن و محافظ محیط زیست به شمار می آید. علاوه بر این مصرف آب در دستگاه های واترجت صنعتی بسیار کم بوده و در برخی شرایط می توان با استفاده از سیستم ونتوری آب مصرف شده را جمع آوری و بازیابی نمود. واترجت صنعتی سبب کاهش ایجاد دود و گازهای آلاینده ناشی از موادی مانند آزبست می گردد و نتیجه محیطی امن تر برای کارکرد تجهیزات فراهم می آورد.

… ادامه مطلب »

واترجت صنعتی دستگاهی مناسب برای کاربرد در دامداری ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

سلامت و بهداشت مواد غذایی و سایر محصولات دامی به میزان قابل توجه وابسته به حفظ سلامت و بهداشت دام ها در محیط دامداری می باشد و کوچکترین اهمال در حفظ بهداشت و پاکیزگی محل نگهداری دام ها و یا تجهیزات مورد استفاده در دامداری می تواند سلامت دام ها و به تبع آن انسان ها را به خطر اندازد. از سوی دیگر با شیوع بیمارهای مشترک و خطرناک بین انسان و دام در سال های اخیر، اهمیت توجه به شستشوی مدام و پیوسته دامداری ها و رعایت موازین بهداشتی در آنها مضاعف گردیده است. دستگاه واترجت صنعتی یکی از پرکاربردترین ابزارها برای انجام عملیات نظافت صنعتی در محیط دامداری و صنایع دامپروری به شمار می آید. در این مقاله اهمیت استفاده و مزایای کاربرد این دستگاه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

معرفی نسل جدید دستگاه های واترجت صنعتی آب گرم ثابت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ فروردین ۱۳۹۶

دستگاه های واترجت آب گرم  ثابت دارای کاربردهای متنوع در محیط های تجاری و صنعتی نظیر شرکت های باربری، شرکت های ساخت و ساز، کشتارگاه ها، نمایشگاه های اتوموبیل می باشند. ویژگی ثابت بودن دستگاه و عدم جابجایی متناوب و پیوسته آن باعث می گردد مدل های ثابت واتر جت در مقایسه با ورژن های قابل حمل متحمل آسیب کمتر شده و دارای طول عمر بالاتری باشند. همچنین این سری از شوینده های فشار قوی به سهولت قابل تجهیز به سیستم های محدود کننده دسترسی و استفاده دستگاه می باشند.
در دستگاه های واترجت آب گرم ثابت دارای گرم کن دیزلی پیشرفته امکانات و تجهیزات فنی خلاقانه بسیاری به کار رفته است که عملکرد قابل اطمینان و ایمنی بالای دستگاه را تضمین می نماید. این مشخصه ها همچنین سهولت کاربرد و سرویس و نگهداری دستگاه را افزایش می دهد. … ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »