دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

نکات مهم در خرید هوشمندانه دستگاه فرش و موکت شوی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

سطح فرش و موکت همواره بدلیل ایجاد انواع آلودگی بر روی آن ها نیازمند شست و شو هستند. شستشوی عمیق و موثر آن ها، نیازمند استفاده از دستگاه های فرش شوی می باشد. این دستگاه ها با بکارگیری برس های خود، آلودگی را از عمق الیاف فرش بیرون کشیده و طول عمر آن را بالا می برند. فرش شوی می تواند علاوه بر استفاده معمول، با بکارگیری لوازم جانبی متعدد، برای تمیز نمودن مبل ها، سطوح سخت و و راه پله ها مورد استفاده قرار گیرد.

… ادامه مطلب »

هشدار ها و تصورات غلط نظافت فرش و موکت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

تصورات و ذهنیت های غلط بسیاری در ذهن افراد جهت شستشو و نظافت فرش و موکت و یا هرگونه اسباب و اثاثیه داخلی منازل وجود دارد. ما در این مقاله سعی در مطرح کردن این تصورات و کمک به انتخاب درست و تصمیم گیری آگاهانه نسبت به اینگونه مسائل و آزادی افکار عموم از برخی سردرگمی های بی پایه و اساس خواهیم داشت.

 

… ادامه مطلب »

ویژگی های کلیدی یک دستگاه قالیشویی مناسب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

اهمیت حفظ یک محیط تجاری یا مسکونی بصورت مطلوب و پاکیزه و تاثیر آن بر مشتریان یا بازدیدکنندگان بر هیچ کس پوشیده نمی باشد. در یک رستوران، هتل، فروشگاه خرده فروشی، دفتر شرکت و یا هر جای دیگری، محیط آلوده و کثیف باعث ایجاد احساس ناخوشایند در مشتریان و افراد شده و مانع بازگشت مجدد آنها می شود.

این تصور که  جارو برقی به تنهایی برای تمیز کردن فرش ها کفایت می کند،تصوری کاملا اشتباه است.جارو برقی آلودگی را فقط از سطح فرش پاک می کند و نمی تواند آلودگی هایی را که در عمق تار و پود فرش قرار گرفته اند، تمیز نماید. این نوع آلودگی ها می توانند به مرور زمان به منابع ایجاد بوی زننده تبدیل شوند. نظافت عمیق فرش ها و از بین بردن هر گونه آلودگی و بوی نامطبوع به طور کامل، نیازمند استفاده از دستگاه قالیشویی حرفه‌ای می باشد. … ادامه مطلب »

زندگی مکانیزه با فرش و موکت شوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ اسفند ۱۳۹۴

هرچند که شستشوی فرش ها و موکت ها به طور ویژه در روزهای پایانی سال و به دلیل نزدیک شدن به نوروز دارای رونق خاصی می گردد، اما باید اذعان کرد که این کارکرد تنها به این ایام محدود نمی شود. شستشوی فرش و موکت با روش های سنتی علاوه بر اینکه بسیار زمان بر و طولانی به نظر می رسد، به دلیل عدم توانمندی در شستشوی عمیق الیاف، دارای کیفیت مناسبی نیز نمی باشد. دستگاه های شستشوی مکانیزه فرش و موکت به دلیل انجام یکپارچه عملیات های پاشش مواد شوینده، برس زنی و مکش قابلیت شستشوی سریع و با کیفیت انواع فرش و موکت را دارا می باشد. در این مقاله سعی داریم تا با معرفی کارکرد دستگاه های فرش و موکت شوی به بیان ویژگی های این دستگاه نظافت صنعتی به عنوان یک دستگاه پرکاربرد برای شرکت های خدماتی، مساجد، قالیشویی ها، سازمان ها، هتل ها و تمامی اماکنی که دارای سطح وسیع مفروش می باشند، معرفی کنیم.

… ادامه مطلب »