هر آنچه که باید درباره موکت شوی سینما بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ تیر ۱۳۹۹

موکت شوی سینما وسیله ای مناسب و کاربردی برای استفاده در سالن های سینما و آمفی تئاتر ها به شمار می رود، با در نظر گرفتن این نکته که سالن های سینما به طور معمول فضایی به شمار می رود که بی وقفه جمعیت در آن موج می زند و این رفت و آمدها هستند که آلودگی های محیطی را افزایش می دهد و از طرفی تنقلات و خوراکی هایی که سنت رایج این گونه محیط ها است، … ادامه مطلب »

خرید فرش و موکت شوی مناسب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

فرش و موکت در گروه لوازم پرکاربردی می باشد که همواره در تمامی محیط ها اعم از خانگی، اداری، تجاری، هتل ها و…. مورد استفاده قرار می گیرند. این استفاده گسترده موجب می گردد تا فرش و موکت در معرض آلودگی های گوناگون قرار داشته باشند. انواع لکه ها، گرد و غبار، آلودگی های درشت و کوچک به دام افتاده در لابه لای الیاف از جمله مهم ترین عوامل آلوده کننده می باشند. این آلودگی ها نه تنها بهداشت محیط را به مخاطره انداخته بلکه جلوه بسیار ناپسندیدی در محیط به وجود می آورند، امروزه با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات تخصصی می توان این آلودگی ها را با سرعت و کیفیت بالا از میان برداشت. یکی از این تجهیزات دستگاه فرش و موکت شوی است.

… ادامه مطلب »

نظافت صنعتی لابی و فضاهای عمومی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ تیر ۱۳۹۸

ساختمان های وسیع، هتل ها، مجتمع های تجاری، مراکز همایش و… بخش های مهمی دارند که به لحاظ جلوه های بصری، بسیار حائز اهمیت هستند. بخش ورودی شامل درب و جلوی درب بیرون از ساختمان، محوطه ساختمان ها و لابی ها در ابتدای ورود به هر مکانی به چشم می خورند؛ به همین دلیل تدوین برنامه ای دقیق برای بهبود زیبایی و جلای محوطه های ورودی مهم و موثر در جلب مخاطب است. اما چگونه می توان همیشه زیبایی و پاکیزگی را در محیط هایی که معمولا تردد بالایی دارند حفظ نمود؟ بهره گیری از شیوه های تخصصی نظافت صنعتی از بهترین راهکار ها در نظافت لابی و فضاهای بیرونی ساختمان ها می باشد.

… ادامه مطلب »

مراکز آموزشی بخصوص مدارس برای حفظ سلامت محصلین و جلوگیری از رشد و انتقال بیماری ها نیازمند رعایت کامل مسائل بهداشتی هستند. استفاده از تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر و جاروبرقی و دقیق و منظم انجام دادن امور نظافتی قطعا می تواند به حفظ کیفیت هوای محیط کمک کند و در نتیجه محیط سالمی را به دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان ارائه دهد. در این مقاله راهکار های نظافتی برای ایجاد یک محیط آموزشی سالم مورد بررسی قرار می گیرند. … ادامه مطلب »

تعریف نظافت صنعتی، کاربردها، مزایا و معایب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ آبان ۱۳۹۷

نظافت همیشه به عنوان یکی از دشوار ترین بخش ها در مدیریت هر مکانی بوده است، برخی از مشکلات شستشو و نظافت در اماکن متفاوت در ادامه تشریح می شوند. در اماکن صنعتی که آلودگی های روغنی و ماندگار فروان است، زدودن همه آلودگی ها با شیوه های سنتی نظافت فرآیندی دشوار و تقریبا غیر ممکن خواهد بود. … ادامه مطلب »

نکات کلیدی جهت افزایش بهره وری دستگاه موکت شوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ تیر ۱۳۹۷

جهت شستشوی فرش و موکت در فضاهای وسیع پرتردد، استفاده از فرش و موکت شوی برترین پیشنهاد می باشد. سیستم های داخلی این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی متشکل از سه سامانه هوشمند شستشوی، برس زنی و مکش می باشد. امروزه از این دستگاه در بسیاری از مکانها و به خصوص هتل ها و اماکن زیارتی استفاده می شود. جهت افزایش بهره وری دستگاه و ارتقای کیفیت عملیات شستشوی با استفاده از این تجهیزات، رعایت چند نکته کلیدی بسیار مفید و ارزشمند می باشد. در این مقاله به اجمال هر یک از این نکات را شرح می نمائیم.

… ادامه مطلب »

نظافت خانه هایی با حیوانات خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

در خانه هایی با وجود حیوانات خانگی اعم از سگ، گربه، همستر، انواع پرندگان و… بهداشت همواره در خطر است و نظافت مداوم یک امر ضروری می باشد. این در حالی است که وجود حیوانات خانگی باعث بروز مشکلات نظافتی و دشوار شدن فرآیند نظافت می گردد. به همین دلیل می بایست از شیوه های نظافتی خاص و کاربردی برای نظافت در اماکنی که حیوانات خانگی وجود دارد استفاده نمود. بهترین روش برای شستشو و نظافت خانه هایی با حیوانات، بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی و خانگی با کیفیت می باشد که در ادامه توضیح کامل روش های نظافت خانگی تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

راهکارهای کاربردی نظافت صنعتی در اماکن مذهبی (سطوح هموار)

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

در کشور ایران اماکن مذهبی و زیارتی در تمامی ایام سال و به خصوص اعیاد مذهبی آیینی مورد استقبال هموطنان از اقصی نقاط کشور قرار می گیرند. به موجب حجم تردد بالای افراد، سطوح هموار کف در این مکان ها مستعد آلودگی های بسیاری هستند. استفاده از شیوه های سنتی نظافت همچون بکارگیری تی و جارو توان حذف بهینه آلودگی ها را نداشته و در برخی مواقع تنها آلاینده ها را در محیط جابجا می نماید. با توجه به لزوم نظافت و شستشوی سطوح کف در این مکان ها، بکارگیری برترین شیوه های نظافتی در اماکن مذهبی ضرورت یافته و لذا انتخاب راهکارهای نوین نظافتی در این شرایط می تواند از بروز مشکلات بسیاری همچون اخلال در روند عبور و مرور زوار جلوگیری به عمل آورد. سطوح هموار کف امروزه با بکارگیری تجهیزات مدرن نظافت صنعتی با کیفیت قابل ملاحظه ای مورد شستشوی و نظافت قرار می گیرد.

… ادامه مطلب »

نظافت و شستشوی فرش و موکت بوسیله دستگاه های نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ مرداد ۱۳۹۶

فرش و موکت در محیط های خانگی، سالن های همایش، هتل ها و .. یافت می شوند. تردد افراد، ریخته شدن مایعات، گرد و غبار و زباله و دیگر آلودگی ها می تواند سطح فرش و موکت را کثیف و غیر بهداشتی نماید. بنابراین نظافت و شستشوی آن ها می بایست در دوره های زمانی مشخص در دستور کار افراد قرار گیرد. تجهیزات دستی و همچنین دستگاه های نظافتی چون جاروبرقی و فرش شوی راهکار های مختلف تمیز نمودن فرش می باشند. در این مقاله به طور مفصل به نحوه بکارگیری این دستگاه های نظافتی و مزایای آن ها پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

نحوه عملکرد دستگاه اسپری-مکش

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ خرداد ۱۳۹۶

در دنیای مدرن امروزی استفاده از لوازمی چون مبلمان، فرش ها و موکت ها علاوه بر ارتقا جلوه های بصری محیط موجب تسهیل در امور زندگی می شود. نشست گرد و غبار معلق در هوا و استفاده مستمر از این لوازم موجب آلودگی این منسوجات می شود. مسلم است که شستشو و از بین بردن آلودگی های نشست کرده بر روی این سطوح علاوه بر ارتقا جلوه های بصری محیط، نقش موثری در افزایش عمر مفید آنها دارد. البته شستشو و نظافت سنتی این گونه منسوجات بسیار زمان بر بوده و در برخی مواقع عملا غیر ممکن می باشد. این در حالیست که استفاده از تجهیزات مکانیزه ایی چون دستگاه اسپری-مکش نه تنها نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاهی انجام می دهد بلکه به واسطه مکش کامل مایعات به کار رفته در شستشو موجب کاهش چشم گیر در زمان خشک شدن می گردد. در ادامه این مقاله سعی داریم با بیان نحوه عملکرد دستگاه، به بررسی اجمالی ویژگی ها و مزایای استفاده از این دستگاه در نظافت و شستشوی منسوجات بپردازیم.

… ادامه مطلب »