۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

مزیت نظافت مرکز تجاری و فروشگاهی با دستگاه اسکرابر خودرویی

مزیت نظافت مرکز تجاری و فروشگاهی با دستگاه اسکرابر خودرویی

محوطه های تجاری و فروشگاهی از دسته فضا هایی هستند که حفظ نظافت و رعایت بهداشت در آن از اهمیت بالایی برخورداز است. از سوی دیگر در این محیط با توجه به حضور گسترده افراد و تردد زیاد، حجم سطوح آلوده و میزان آلاینده ها در آن میتواند بسیار بالا باشد. از این رو روش ها و شیوه های نظافت سنتی و استفاده از سطل آب و تی مرطوب عملکرد و نتیجه مطلوبی بر جای نخواهد گذاشت. با رشد و پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه پا به میدان گذاشتند، که قادرند کیفیت فرایند نظافت سطوح در فروشگاه ها و مراکز تجاری را به میزان زیادی افزایش دهند. از جمله این تجهیزات میتوان به دستگاه اسکرابر خودرویی اشاره داشت.

اسکرابر سرنشین دار با داشتن امکانات و قابلیت های نظافتی بهینه باعث بهبود فرایند نظافت گشته و نتیجه بسیار بهتری بر جای میگذارد. در محیط فروشگاه ها و مراکز تجاری بزرگ، سرعت و امنیت فرایند نظافت سطوح از اهمیت بالایی برخوردار است که دستگاه اسکرابر خودرویی میتواند این سرعت و امنیت در فرایند نظافت را تضمین نماید.

مزایای کاربرد زمین شوی سرنشین دارمزایای کاربرد اسکرابر سرنشین دار در نظافت

استفاده از تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی، علاوه بر افزایش بهره وری فرایند نظافت، مزایای دیگری نیز برای مراکز تجاری و فروشگاهی به همراه دارد. در ادامه به برخی از مزایا و برتری های استفاده از دستگاه اسکرابر خودرویی یا سرنشین دار را بررسی خواهیم نمود.

ایمنی بالا در حین نظافت با اسکرابر های خودرویی

امنیت دستگاه زمین شوی خودروییاز بارز ترین ویژگی های دستگاه اسکرابر خودرویی افزایش ایمنی نظافت با این تجهیزات است. مجهز بودن کف شوی صنعتی به سامانه مکش آلودگی، در مقایسه با روش های نظافت سنتی، شستشو و خشک کردن همزمان سطح را فراهم می آورد و با از بین بردن لغزندگی سطح، از احتمال بروز حادثه برای افراد حاضر در محیط می کاهد. این امر باعث افزایش ایمنی نظافت خواهد شد.

در یک محیط تجاری، مرطوب ماندن سطح پس از نظافت میتواند منجر به سقوط و آسیب دیدن مشتریان شود. سامانه خشک کن در اسکرابر سرنشین دار پس از شستشو، با مکش کامل آلودگی ها سطوح کف را مرطوب نمی گذارد. وجود این سامانه در دستگاه زمین شوی خودرویی، در کاهش زمان نظافت و جلوگیری از آلوده شدن سطح مرطوب با آلودگی های محیطی نیز تاثیر خواهد داشت.

افزایش کیفیت  نظافت سطوح

مجهز بودن دستگاه اسکرابر خودرویی به سامانه های نظافت مکانیزه بهینه، کیفیت و نتیجه مطلوبی از نظافت فراهم خواهد آورد. این تجهیزات با داشتن مخازن جداگانه آب تمیز و آب آلوده، از استفاده آب و آلودگی جمع آوری شده در فرایند نظافت جلوگیری کرده و با سامانه پاشش هوشمند و قابل تنظیم آب و ماده شوینده در نظافت آلودگی های مختلف بهتر ظاهر خواهد شد.

وجود برس چرخشی، استفاده از ماده شوینده مناسب و فشاز بهینه برس دستگاه اسکرابر باتری دار خودرویی این دستگاه نظافت مکانیزه را قادر به شستشوی انواع آلودگی ها، چربی ها، لکه ها و مواد زائد کرده و با جمع آوری بهینه آنها سطح را به طور کامل نظافت خواهد نمود. این در حالیست که روش های دستی نظافت قادر به نظافت تمام انواع آلودگی ها نخواهند بود. این سیستم نظافت زمین شوی سرنشین دار صنعتی سطوح مرکز تجاری شما را کاملا تمیز خواهد نمود.

نظافت بهداشتی تر محیط با دستگاه اسکرابر خودرویی

شستشوی سطوح تجاری با اسکرابر خودروییاستفاده از سطل آب، ماده شوینده و تی مرطوب یکی از رایج ترین شیوه هاس نظافت سنتی است که با استفاده از آن احتمال گسترش آلودگی و رقیق شدن آن در محیط بسیار بیشتر از نظافت و جمع آوری آنها خواهد بود. هنگام استفاده از پاک کننده و سطل برای نظافت، از آب جمع آوری شده با تی کثیف در سطح وسیع استفاده خواهید کرد. این پس به طور حتم با شستشوی سطح با این روش مقداری از آلودگی ها و میکروب ها را در محیط پخش خواهید کرد.

نظافت با دستگاه اسکرابر خودرویی علاوه بر کاهش مصرف آب در طول فرایند به هیچ عنوان از آب جمع آوری شده برای نظافت استفاده نمی نماید. این ویژگی باعث می شود که دستگاه زمین شوی سرنشین دار صنعتی یک نظافت بسیار بهداشتی و موثر ارائه دهد.

افزایش سرعت نظافت و صرفه جویی در زمان

فرایند نظافت به خصوص در مکان های بزرگ مثل مراکز خرید، انبار فروشگاه ها و مرکز تجاری با استفاده از روش های سنتی نظافت می تواند بسیار  زمان بر باشد. این امر نه تنها باعث افزایش هزینه های بالای نیروی کار می شود بلکه به انرژی زیادی نیز نیاز خواهد داشت. به کار گیری شیوه مکانیزه نظافت و استفاده از دستگاه اسکرابر خودرویی روشی موثر، کارآمد و بهینه برای افزایش سرعت نظافت، صرفه جویی در زمان و انرژی لازم برای آن خواهد شد و پایین آمدن هزینه هاش نظافت محیط تجاری و فروشگاهی را به همراه خواهد داشت.

راهبری، هدایت و نگهداری آسان دستگاه اسکرابر خودرویی

نظافت مرکز فروشگاهی با دستگاه اسکرابراسکرابر ها یا زمین شوی های صنعتی با توجه به ساختار مناسب و بهینه قادر به ارائه خدمات نظافت در محیط هایی با شرایط گوناگون می باشند. هدایت و کار با این تجهیزات بسیار ساده بوده و کاربران میتوانند به راحتی از آن برای نظافت مرکز تجاری استفاده نمایند. دستگاه اسکرابر خودرویی با داشتن یک صندلی و شیوه هدایت آسان راحتی کاربر حین نظافت را فراهم خواهد آورد. ابعاد مناسب دستگاه و قابلیت مانور پذیری بالای دستگاه، هدایت و کاربرد آن در راهرو ها و بخش های مختلف مرکز فروشگاهی را امکان پذیر مینماید. نگهداری و تعمیرات دستگاه با توجه به ساختار ساده آن بسیار به صرفه می باشد از این رو خرید و استفاده از آن را میتوان سرمایه گذاری مناسبی برای حفظ نظافت و بهداشت محیط تجاری و مراکز فروشگاهی خواهد بود.

 

 

شرکت ابراهیم بزرگترین ارائه دهندگان تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی، با ارائه انواع تجهیزات و دستگاه های نظافت همچون انواع دستگاه اسکرابر خودرویی و دستی برقی و باتری دار نیاز شما در راستای نظافت انواع سطوح و کف پوش ها را برطرف خواهد نمود. با دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناسان این شرکت میتوانید با بررسی انواع دستگاه های زمین شوی صنعتی مناسب ترین آنها را برای نظافت محیط تجاری خود انتخاب و خرید نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید