۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

استفاده از اسکرابر در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ

توجه مداوم به سطوح کف در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ به دلیل تردد بالای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. برای نظافت این محوطه های وسیع راه حل های نظافتی موثر و سریعی را بایستی پیدا نمود. روش دستی نظافت قطعا زمان زیادی را از نیرو های خدماتی گرفته و هزینه های قابل توجهی را تحمیل می کند. بنابراین این محیط ها نیاز به داشتن دستگاه نظافتی هستند که بتوانند محیط را به سرعت شستشو و خشک نمایند. دستگاه اسکرابر مرکز خرید این ویژگی ها را داشته و نیاز های نظافتی مراکز فروشگاهی بزرگ را تامین می کند.

شستشوی ایمن سطوح کف با اسکرابر صنعتی مرکز خرید

اسکرابر صنعتیدستگاه اسکرابر صنعتی مناسب ترین تجهیز برای تمیز کردن سریع و کم زحمت سطح زمین در یک مرکز خرید و فروشگاه می باشد. این تجهیزات برای شستشوی سطوح کف و حفظ و نگهداری کفپوش ها مورد استفاده قرار می گیرند. کفشوی ها هرگونه گرد و غبار و آلودگی ها را با استفاده از برس های نظافتی آغشته به مواد شوینده و آب از بین می برند. آب آلوده جمع شده بر روی سطح بطور همزمان با تی جمع شده و از طریق شلنگ مکش به داخل مخزن آب کثیف می رود. بسته به نیاز و وسعت محیط، اسکرابر دستی یا خودرویی برای شستن سطح کف این مراکز مورد استفاده قرار می گیرد. اسکرابر های با کیفیت هر بخش از محیط را تنها با یک بار عبور از آن بخش و در یک مرحله شستشو می نمایند. سیستم کنترلی این دستگاه ها به گونه ای است که حتی اپراتور کم تجربه نیز می تواند بدون کمترین مشکل دستگاه را هدایت و سطح را شستشو نماید.

اسکرابر دستی یا خودرویی؟

اسکرابر صنعتیانتخاب بین اسکرابر دستی و خودرویی به عوامل مختلفی مانند وسعت محیط، عرض معابر و راهرو ها و نیاز کاربر بستگی دارد. یک مجتمع تجاری وسیع قطعا به چند دستگاه اسکرابر صنعتی خودرویی برای طبقات مختلف نیازمند است. این دستگاه ها هر کدام بین ۳ تا ۴ ساعت شارژدهی نموده و برای عملیات های روزانه نظافت یک مرکز تجاری مناسب هستند. اسکرابر باتری دار که برای این مراکز ترجیح داده می شود، دارای نمونه های دستی نیز می باشد. کفشوی دستی در مغازه ها و هایپر های کوچک، سرویس بهداشتی و در راهرو های کم عرض کاربرد دارد. در مجموع اسکرابر صنعتی مورد استفاده در مراکز تجاری و فروشگاه ها باید به گونه ای باشد که بتواند در انتهای مسیر بدون هیچ مشکلی دور بزند و از معابر مختلف عبور نماید.

نحوه عملکرد اسکرابر مرکز خرید

اسکرابر صنعتی مرکز خریدیک اسکرابر صنعتی ابتدا مواد شوینده و آب یا آب به تنهایی را از مخزن رها نموده و روی برس های دستگاه می ریزد. سپس برس های آغشته به محلول شستشوی، جرم و آلودگی را از سطح محیط جمع آوری می نماید. واحد مکش بخش دیگر این دستگاه است که آب آلوده را از سطح زمین مکش نموده و آنها را به داخل مخزن آب کثیف انتقال می دهد. برای عملکرد بهتر اسکرابر نظافت اولیه سطح و جمع آوری آلودگی ها قبل از شروع کار با این دستگاه ضرورت دارد. با نظافت اولیه، آلودگی های ریز و درشت در برس ها گیر نیفتاده و سطح بطور موثر تر و سریع تر تمیز و شستشو می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید