۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

اهمیت سرمایه گذاری صنایع بر دستگاه های نظافت صنعتی سطوح

تمیز بودن سطوح محیط های صنعتی، حرف های زیادی برای گفتن دارند. اینکه وقتی روی سطح تمیز و بدون لکه راه میروید. اهمیت تمیز بودن سطوح محوطه های تجاری و صنعتی از این جهت بالا است، که مشتریان و مراجعه کنندگان شما با آن در ارتباط مستقیم هستند. این سطوح به نوعی نشان دهنده میزان اهمیت شما برای نظافت و حفظ بهداشت محیط کارتان است. از این رو سرمایه گذاری درست روی دستگاه های نظافت صنعتی، سرمایه گذاری روی حفظ بهداشت و اهمیت شما به سلامت مراجعین کسب و کارتان است. در ادامه این مقاله دلایل و نکاتی که اهمیت سرمایه گذاری بر دستگاه های نظافت صنعتی را بالا میبرد اشاره میکنیم.

اهمیت دادن نظافت تخصصی سطوح در خاص نشان دادن آنها

در گذشته سطل آب و تی از اصلی ترین تجهیزات نظافت سطوح کف به حساب می آمد. تمام نیاز نظافت در محیط های مختلف توسط این دو ابزار برطرف میشد. با گذشت زمان و رشد ابعاد نظافت و بهداشت، طراحی، تولید و توسعه دستگاه های نظافت صنعتی به شکل امروزی از نیازهای صنایع، کارگاه های تولیدی و مراکز تجاری  گردید. این تجهیزات نظافت صنعتی علاوه بر ایمنی و افزایش کیفیت بهداشت، به سرعت بخشیدن در زمان نظافت روزانه نیز کمک میکند. شما با استفاده از این تجهیزات، میزان خاص بودن و اهمیت داشتن محوطه کسب و کار خود را به مراجعین و مشتریان نشان میدهید.

تنوع دستگاه های نظافت صنعتی به دلیل تفاوت در نوع سطوح مختلف

دستگاه های نظافت صنعتی

بسته به هموار یا ناهموار بودن، نوع پوشش سطح و سختی آن سطوح با هم تفاوت دارند. با این حال فرقی در اهمیت نظافت آنها وجود ندارد. پس با توجه به نوع سطوح در هنگام تهیه یک یا چند دستگاه نظافت صنعتی میتوانید بهترین آنها را برای محیط مورد نظر خود انتخاب و تهیه کنید. به عنوان مثال در بین دستگاه های نظافت صنعتی سوییپر ها و اسکرابر ها توانایی نظافت طیف گسترده ای از سطوح را دارند، اما جاروبرقی صنعتی یا مکنده های صنعتی برای منظور و کاربری خاصی طراحی و استفاده میشوند. پیشرفت تکنولوژی در این دستگاه های نظافت صنعتی باعث شده بسیاری از این دستگاه ها قابلیت استفاده در محیط های با شرایط و ویژگی های گوناگون داشته باشند، در حالی که برخی به طور تخصصی برای نوع خاصی از سطح طراحی میشوند.

صرفه جویی در زمان و سرعت صرف شده برای نظافت

همه ما میخواهیم از وقت و سرمایه مان به نحو درست و کارآمد استفاده کنیم، از این رو انتخاب درست تجهیزات نظافت صنعتی اهمیت بالایی پیدا میکند. این دستگاه ها میتوانند به صورت تخصصی و بهینه فرایند نظافت سطح خاصی را در کمترین زمان و با بالا ترین کیفیت به انجام برسانند. به این نکته توجه داشته باشید که گاهی اوقات استفاده از یک دستگاه نظافت صنعتی، ممکن است کافی نباشد. پس میتوانیم با تهیه یک یا چند دستگاه های نظافت صنعتی مناسب برای محیط کاری بر صرف زمان و سرمایه خود، مدیریت داشته باشیم. به علاوه اینکه استفاده از دستگاه مناسب، در کاهش اتلاف انرژی نیروی کار و در نتیجه بالا رفتن بازده کاری در هنگام نظافت نیز تاثیر به سزایی دارد.

دستگاه های نظافت صنعتی

تفاوت در تمیز به نظر رسیدن و تمیز بودن

همه ما میدانیم که تمیز بودن با تمیز به نظر رسیدن بسیار متفاوت است. این تفاوت استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و روش های سنتی نظافت سطوح است. گاهی ممکن است زمین تمیز به نظر برسد، اما وجود آلودگی های عمقی و ماندگار شده بر سطح تنها با استفاده از اسکرابر صنعتی و سایر دستگاه های نظافت صنعتی ساخته شده برای انجام فرایند نظافت عمقی قابل برطرف شدن هستند. به علاوه اینکه استفاده از تی و سطل آب برای شستشوی زمین بیشتر از آن که سطح را تمیز کند، باعث جابجایی و پخش شدن بیشتر آلودگی ها در سطح زمین میشود.

 

اسکرابر صنعتی، فرش شوی صنعتی، سوییپر ها، جاروبرقی های صنعتی و بسیاری دیگر از تجهیزات نظافت صنعتی ارائه شده توسط شرکت ها، به شکل کامل و عمقی میکروب ها و آلودگی ها را از سطوح جدا ساخته، ذرات زائد را جمع آوری میکنند و سطح را شستشو میدهند. دستگاه های نظافت صنعتی خدمات و مزایای بسیاری برای شما به همراه دارند، اما برای حفظ کیفیت نظافت و مزایا به مراقبت و نگهداری هم نیاز دارند. این دستگاه ها علاوه بر نظافت عمیق و افزایش کیفیت بهداشت محیط، مدت زمان نظافت و فعالیت اضافی کارکنان را کاهش داده و بهبود کارایی و بهره وری را به همراه دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه اسکرابر چیست ؟

اسکرابر چیست؟

دستگاه اسکرابر چیست ؟ اسکرابر یک دستگاه با عملکرد مکانیزه می باشد که امروزه در بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ جایگزین روش های دستی

ادامه مطلب »

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید