آشنایی با مراحل ساخت دستگاه های نظافت صنعتی Tennant

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ تیر ۱۳۹۸

کمپانی Tennant  از معتبر ترین برند ها در زمینه تولید تجهیزات نظافت صنعتی در جهان می باشد. این کمپانی دستگاه هایی مانند اسکرابر ، سوییپر و پلیشر را در مدل های متنوع و با کیفیت ساخت بالا عرضه می نماید. این دستگاه ها بعلت ساختار صنعتی و قدرتمند، به تجهیزات نظافتی سنگین کار شهرت داشته و اغلب در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. بخش های مختلف تولید این تجهیزات نظافتی از برش دهی فلزات تا سر هم کردن و بازبینی نهایی، بصورت ایمن و در سطح کیفی بالایی انجام می شود. در این مقاله تعدادی از فرآیند های تیم تولید کمپانی Tennant تا رسیدن به یک دستگاه نظافتی با کیفیت معرفی می گردد.

ساخت فلزات و رنگ آمیزی قطعات اسکرابر و سوییپر

ساخت اسکرابرقسمت های قابل توجهی از اسکرابر ها و سوییپر های Tennant از جنس فلز ساخته شده اند. در بخش طراحی فلزات مورد نیاز دستگاه های نظافتی، ابتدا فلزات با دستگاه لیزر بطور دلخواه برش داده می شوند. بعد از برش بخش های مورد نیاز، عمل پرداخت با استفاده از روش های متعدد از جمله جوش دادن انجام می گیرد. پس از تولید قطعات فلزی، نوبت به رنگ آمیزی سطح آنها می رسد. رنگ ها بصورت پودری به سطح فلزات مورد نیاز پاشیده می شوند.

قالب گیری

قطعات پلاستیکی در ساختار تجهیزات نظافتی اسکرابر و سویپر مورد استفاده قرار می گیرند. برای تولید این قطعات از روش هایی مانند قالب گیری چرخشی بهره برده می شود. در این روش کمپانی Tennant از مواد پلی اتیلنی با چگالی بالا جهت تزریق به بخش قالب گیری استفاده می کند. قالب در یک سیستم حرارتی، گرم شده تا در نهایت یک ساختار پلی اتیلنی ذوب شده تشکیل شود و شکل مورد نظر بدست آید.

سر هم کردن

ساخت اسکرابردر این بخش، قسمت های مختلف تجهیزات نظافتی بر روی شاسی دستگاه سوار می شوند. ابتدا چارچوب فلزی تجهیزات نظافتی در محل قرار می گیرد و به تدریج بخش های دیگر تولید شده بر روی آن سوار می شوند. تکنسین های این بخش، فرآیند مورد نظر را به دقت بازبینی می کنند تا در حین استفاده مشکلات ناخواسته ای برای دستگاه پیش نیاید.

بازبینی

قبل از ارسال دستگاه ها به مشتریان، این تجهیزات در بخشی بطور کامل مورد بازبینی قرار می گیرند. در این بخش هرگونه نقص احتمالی بررسی و رفع می شود. همچنین بخش های عملکردی و حرکت روان دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد.

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: