۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

بیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

بیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

صنعت ساختمان سازی یکی از بزرگترین و اصلی ترین صنایع کشور محسوب می شود. این کارگاه ها به دلیل تردد ماشین آلات، کارگران و افراد در محیط و اغلب محوطه ها به آلاینده های مختلف دچار می شوند. حفظ نظافت در آنها علاوه بر مزیت ظاهری، در ارتقا کیفیت ساخت تاثیرگذاری بسیاری داشته و ایمنی کارگران در محیط کارگاه را نیز افزایش دهد. بکار گیری تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی می تواند عملیات و فرایند نظافت کارگاه های ساختمانی را به میزان زیادی سرعت بخشیده و با حفظ سلامت افراد و کارکرد بهینه تجهیزات در چنین محیط های صنعتی، نظافت با کیفیت و بهینه ای ارائه میدهد. نمایشگاه صنعت ساختمان با معرفی تکنولوژی ها و تجهیزات نوین محیط مناسبی برای شناخت بیشتر با دستگاه های نظافت صنعتی و ماشین آلات ساختمان سازی می باشد.

نمایشگاه تجهیزات تخصصی صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمانبیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ شهریور ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور شرکت های ساختمانی و سازمان های فعال و مرتبط با این حوزه به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه شرکت ها به معرفی تجهیزات و نوآوری های خود در زمینه ماشین آلات ساختمانی و تجهیزات مربوطه پرداختند. حضور شرکت های معتبر تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی در این نمایشگاه فرصت مناسبی برای سایر سازمان ها جهت آشنایی با فناوری ها و تکنولوژی های نوین صنعت ساختمان سازی بود. در این میان شرکت توسعه صنعتی ابراهیم عرضه کننده دستگاه های نظافت مکانیزه صنعتی، تامین کننده و پشتیبانی این تجهیزات نیز در این رویداد حضور داشته و آمادگی خود برای ارائه خدمات و تجهیزات نظافتی به شرکت های مهندسی و صنعت ساختمان را اعلام داشت.

اهمیت حفظ ایمنی و نظافت در کارگاه های صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان با ارائه تجهیزات و دستگاه های به روز و معرفی تکنولوژی های نوین اهمیت حفظ ایمنی و نظافت در محوطه کارگاه ساختمانی را نشان میدهد. با طراحی و تولید دستگاه های متنوع و کاربردی جهت بهبود کارایی در کارگاه های ساختمان سازی حفظ سلامت افراد و کارکرد بهینه ماشین آلات صنعتی ساخت و ساز تامین میگردد. همچنین رعایت نظافت در هنگام ساخت سازه های بزرگ باعث حفظ کیفیت ساخت و رعایت استاندارد های ساختمانی گشته و میتواند از بسیاری هزینه های ناخواسته در حین ساختمان سازی جلوگیری نماید.

معرفی تجهیزات کاربردی در نمایشگاه صنعت ساختمان سازی

با پیشرفت تکنولوژی و طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی بزرگ، دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی نیز پا به عرصه ظهور گذاشته و روز به روز پیشرفته تر و کارآمد تر از قبل شدند. این تجهیزات برای نظافت محیط های صنعتی و کارگاه های ساختمانی کاربرد فراوان داشته و در حفظ کیفیت ایمنی و نظافت آنها نقش مهمی ایفا می نمایند. دستگاه هایی همچون اسکرابر ها و سوییپر های صنعتی، واترجت های صنعتی، نماشو ها و جاروبرقی های صنعتی از جمله تجهیزات نظافت مکانیزه ای هستند که در صنعت ساختمان سازی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی در کارگاه های ساختمانی

تجهیزات نظافت صنعتی گوناگون، میتوانند مزایای متنوعی برای بهینه شدن فعالیت های کارگاه ساختمانی به همراه داشته باشند.

سوییپر و اسکرابر صنعتی

سوییپر صنعتیاستفاده از تجهیزات نظافتی همچون سوییپر صنعتی در کارگاه های ساختمانی جهت جمع آوری ضایعات تولید، ذرات و مواد زائد و گرد و غبار از متداول تری روش های نظافت چنین محیط هایی است. از مزایای به کارگیری سوییپر ها در کارگاه های ساختمانی میتوان به کاهش احتمال بروز حوادث و افزایش ایمنی محیط کارگاه، کاهش زمان نظافت و بالا رفتن کارایی کارگاه، کنترل و جمع آوری آلودگی ها و مواد زائد و بهبود کیفیت نظافت و بالابردن رضایتمندی صاحبان سرمایه و مشتریان اشاره نمود. زمین شوی صنعتی نیز از تجهیزات نظافت مکانیزه است که برای شستشوی انواع سطوح کف در محیط های ساختمانی اداری و یا تجاری مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه نظافتی میتواند در مدت زمان کوتاهی مساحت زیادی را با صرف میزان پایین آب و شوینده شستشو داده و خشک نماید.

جاروبرقی صنعتی و مزایای استفاده از آن در کارگاه ساختمانی

مکش آلودگی ها، جابجایی مواد تر و خشک و حذف آلاینده های کارگاه های ساختمانی از عمده موارد کاربری و استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی است. از این دستگاه میتوان در حذف انواع آلاینده های صنعتی و یا انتقال سیمان به میکسر استفاده نمود، بدون آنکه مواد در مسیر انتقال هدر رفته یا غیر قابل استفاده گردند. جمع آوری غبار به هنگام برش سنگ، تخریب بتن و انجام حفاری از دیگر کاربرد های جاروبرقی های صنعتی می باشد.

کاربرد واترجت در صنعتی ساختمان

استفاده واترجت جهت شستشوی ماشین آلات در کارگاه های ساختمانی میتوان به قابلیت دسترسی و شستشوی غیر قابل دسترسی کاربران، نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار، صرفه جویی در مصرف آب، کاهش هزینه ها و زمان نظافت، کاربری در راستای لکه بری، جرم زدایی، لایه برداری و تخریب بتن  و بسیاری موارد دیگر را به عنوان مزایا اشاره نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید