۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

جاروبرقی صنعتی با فیلترهای کیسه ای Bioneem

columbus مفتخر است که جاروبرقی صنعتی ایده آل و حرفه ای خود را با فیلتری جدید ارائه کرده است. این جاروبرقی پیشرفته بسیار کم حجم  بوده و با نام تجاری جدید ST11، ST11 pro و ST11 pro+ همراه با کارایی بالا و مفاهیم پیشرفته می باشد. جارو برقی جدید برای تجهیزات تخصصی نظافتی هتل ها، شرکت ها و مجتمع های بزرگ بالاترین کیفیت نظافت را فراهم آورده است. مدل ST 7 بسیار موثر و بیصدا و با محدوده ۵۹ db طراحی شده و به عنوان یک دستگاه نظافتی کمترین خستگی را برای کاربر ایجاد می نماید. دستگاه استثنایی ST 11 با مرکز ثقل پایینی کار می کند، همچنین این که با چرخ های لاستیکی (هر دو نسخه دارای چرخ های جلویی لاستیکی هستند) به خوبی کار کرده و موجب ثبات بیشتر و قدرت مانور آرام تری می شود.

columbus  به طور انحصاری EEC را توسعه داده، که فیلترهای کیسه ای Bioneem است و برای جاروبرقی های مدل ST 7 و ST 11 مورد قبول واقع شده است. این کیسه های فیلتر از مواد تشکیل دهنده طبیعی Bioneem (یک عامل ضد باکتریکال که به اندازه طول عمر دستگاه با دوام است) می باشند. Bioneem به عنوان یک عامل نا محسوس علیه کرم های ریز و سایر مواد میکروسکوپی آلرژی زا عمل می کند. این مواد آلرژی زا درون کیسه گرد و غبار به دام می افتند، در نتیجه خاصیت ویژه فیلتر باعث می شود از بین بروند و یک هوای بهداشتی و فیلتر شده تولید شود. قدرت بهینه مکش به وسیله جریان بالای هوا ایجاد می شود که باعث می شود کیسه های فیلتر  Bioneem که ۷ یا ۱۱ لیتری هستند، ۱۰۰ درصد پر شوند. سهولت در اتصال و جدا کردن کیسه گرد و خاک پر شده باعث شده این کار به صورت بهداشتی انجام پذیرد. این سیستم منحصربه فرد برای انجام نظافت حرفه ای و بهداشتی استفاده می شود و به دلیل کاهش مواد آلرژی زا، این جاروبرقی صنعتی می تواند در محیط های مختلف مانند صنایع غذایی، ادارات، مراکز بهداشتی و محیط های کاری کوچک مورد استفاده قرار گیرد.

 

جاروبرقی جدید کلومبوس
                                  جاروبرقی جدید ST 7

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستگاه اسکرابر چیست ؟

اسکرابر چیست؟

دستگاه اسکرابر چیست ؟ اسکرابر یک دستگاه با عملکرد مکانیزه می باشد که امروزه در بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ جایگزین روش های دستی

ادامه مطلب »

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید