۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

مروری بر فعالیت شرکت ابراهیم در جلب رضایت مشتریان

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم فعالیت خود را در زمینه تجهیزات نظافت صنعتی از سال ۱۳۷۰ آغاز نمود. این شرکت پیشرو در زمینه تامین و عرضه تجهیزات نظافتی مکانیزه مانند اسکرابر و سوییپر فعالیت داشته و این تجهیزات را از برند های معتبر اروپا تامین می نماید. گروه صنعتی ابراهیم در جهت جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات و تجهیزات و قطعات به بهترین شکل خدماتی مانند تعمیرات حرفه ای، فعالیت را در برنامه خود دارد. در ادامه این فعالیت ها با توضیحات بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد.

تجهیزات نظافتی ابراهیم

خدمات پس از فروش شرکت ابراهیمبخش مشاهده محصولات و تجهیزات نظافتی شرکت ابراهیم یکی از بخش های مهم در جهت آشنایی مشتریان با محصولات می باشد. در این بخش شرکت به پشتوانه انبار کامل و مجهز قادر است تا بلافاصله بعد از عقد قرارداد با مشتری و تایید او، دستگاه را تحویل دهد. مشتریان با مشاهده تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر، قبل از خرید محصول امکان مراجعه حضوری به انبار محصولات را داشته تا از انتخاب خود مطمئن شوند. همچنین انبار کامل قطعات جانبی و مصرفی تولید شده برای هر محصول، به خوبی جوابگوی نیاز مشتریان می باشد. محصولات و تجهیزات نظافتی ابراهیم با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش پانزده ساله به مشتریان ارائه می شوند.

 

بخش تعمیرات

خدمات پس از فروش شرکت ابراهیم تامین کننده تجهیزات نظافتیتجهیزات نظافتی مکانیزه گروه صنعتی ابراهیم توسط برند های معتبر دنیا بوده و از کیفیت بالا و طول عمر قابل توجهی برخوردار هستند. با این وجود، بعضی از قطعات این دستگاه مصرفی بوده و در صورت عدم توجه به تعویض آنها مشکلاتی برای بخش های دیگر تجهیزات نظافتی بوجود می آید. همچنین بکارگیری نادرست دستگاه توسط کاربر و آسیب های احتمالی در اثر کاربری نادرست می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. در نتیجه دستگاه های نظافت صنعتی برای تعمیر و تامین قطعات برای بخش تعمیرات شرکت ابراهیم ارسال می شوند. البته مرحله اول تعمیرات و بعد از اعلام مشتری و تماس تلفنی با اعزام تعمیرکاران متخصص به محل انجام می گیرد. در صورت عدم امکان تعمیر در محل، دستگاه به انبار مرکزی شرکت ابراهیم منتقل می شود.

بخش مهم خدمات شرکت ابراهیم، به تعمیرات اصولی و حرفه ای تجهیزات نظافتی در انبار مرکزی اختصاص دارد. در این بخش ابتدا تجهیزات نظافتی مکانیزه معیوب یا دارای نقص قطعه به بخش تعمیرات وارد شود و یک برآورد اولیه از هزینه و قطعات مورد نیاز برای برگشت دستگاه به محل مورد استفاده انجام می گیرد. سپس با تایید مشتری و آگاهی او از قطعات مورد نیاز برای تعمیر دستگاه، مراحل تعمیر آغاز می شود. در این بخش نیروی فنی زبده به پشتوانه انبار کامل قطعات یدکی، تجهیزات نظافتی صنعتی متنوع و مختلف را تعمیر و مهیای استفاده می نمایند.

بخش تراشکاری

تامین قطعات دستگاه های نظافت صنعتی در کنار تهیه این تجهیزات برای ادامه عملکرد ایمن و صحیح آن ها اهمیت دارد. نبود بعضی از قطعات بر روی دستگاه ( در صورت خرابی یا فرسودگی) می تواند باعث شود تا کارایی آن از بین برود. در همین راستا بخش تراشکاری یکی از بخش هایی است که به شرکت ابراهیم اضافه شده است. در این بخش قطعات فلزی تجهیزات نظافتی ابراهیم مانند اسکرابر و نماشوی با استفاده از دستگاه های تراشکاری و فرزکاری شکل دهی و پرداخته می شوند. تامین این قطعات در داخل مجموعه ابراهیم باعث می گردد تا دستگاه های دچار آسیب به سرعت تامین قطعه شوند. در نتیجه دستگاه ها در زمان کم تعمیر و آماده استفاده شده و به سمت مشتری اعزام می گردد. با این کار می توان رضایت مندی مشتری را افزایش داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید