۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

مزایای کاربرد دستگاه جاروبرقی آب و خاک در نظافت

امروزه جاروبرقی یکی از بهترین تجهیزات نظافت هستند که در محیط های مختلف برای جمع آوری مواد و ذرات ریز و درشت زائد مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از جاروبرقی ها برای نظافت فضاهای وسیع در مدت زمان کوتاه طراحی شده اند در حالی که بعضی دیگر در نظافت محیط های کوچک کاربردی بوده و کیفیت نظافت تخصصی تری ارائه می دهند. دستگاه جاروبرقی های آب و خاک صنعتی می توانند حجم زیادی از آلودگی را در جمع آوری نموده و نظافت محیط را تضمین نمایند. این تجهیزات از سهولت بالایی در جابجایی برخوردارند و به راحتی میتوان آنها را در محیط جابجا نمود.

 

اهمیت استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی آب و خاک

دستگاه جاروبرقی آب و خاکبه کار گیری تجهیزات نظافت مکانیزه میتواند سرعت و کیفیت بالای نظافت را به همراه داشته باشد. جاروبرقی های آب و خاک صنعتی میتوانند با قدرت مکش بالا انواع آلودگی ها را به صورت کامل به مخزن آلودگی مکش نموده و نظافت محیط صنعتی، تجاری و یا اداری را با کیفیت بالا به انجام برسانند. نظافت محیط های مختلف به دلیل ارتقا سطح بهداشت، بالا بردن ضریب ایمنی و کاهش احتمال بروز حوادث از اهمیت بالایی برخوردار است. دستگاه جاروبرقی آب و خاک با توان مکش و جمع آوری انواع آلودگی های مایع و جامد کاربرد نظافتی بالایی در محیط های گوناگون داشته و در حفظ سلامت و بهداشت محیط نقش اساسی دارند. از سوی دیگر رعایت بهداشت و نظافت محیط های تجاری یکی از معیار های استاندارد مدیریتی بوده و در محیط صنایع باعث ارتقا کیفیت تولیدات و محصولات خواهد شد.

کاربرد های دستگاه جاروبرقی صنعتی آب و خاک

جاروبرقی های صنعتی آب و خاک بعضی از آنها دارای چندین سر تمیز کننده هستند که می توانید با توجه به منطقه ای که در حال نظافت آن هستید، آن را تعویض و از این تجهیزات جانبی برای افزایش کیفیت نظافت بهره بگیرید. بعضی از آنها می توانند سطوح سخت کف را کاملاً تمیز کنند در حالی که دیگران به خوبی مکش خاک حتی از فرش های عمیق تر را نیز دارند. دستگاه جاروبرقی آب و خاک در جمع آوری آلودگی های پودری، مواد زائد تولیدات، جمع آوری روغن ها و مکش مایعات، انتقال مواد، جمع آوری گاز ها و زباله های سمی، نظافت مواد و ضایعات اشتعال پذیر و سایر موارد نظافت صنعتی پر کاربرد بوده و کیفیت بالای نظافت را ارائه خواهند داد.

مزایای استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی آب و خاک

استفاده از دستگاه جاروبرقی آب و خاک مزایای بسیاری برای صاحبان صنایع و نیروی خدماتی به دنبال دارد. دستگاه جاروبرقی صنعتی نظافت مکانیزه با قدرت مکندگی بالا میتواند انواع آلودگی های مایع و جامد را جمع آوری نموده و سرعت نظافت را افزایش دهد. این امر به میزان زیادی از اتلاف زمان و انرژی لازم برای انجام فرایند نظافت جلوگیری می نماید. در ادامه به برخی مزایای استفاده از جاروبرقی های آب و خاک اشاره می کنیم.

سهولت جمع آوری ضایعات مایع

اصلی ترین قابلیت دستگاه جاروبرقی آب و خاک توانایی بالای آنها در جمع آوری انواع آلودگی ها و ضایعات مایع و جامد است. با بکار گیری این دستگاه در حین نظافت سطوح با برخورد با آلودگی های مایع و روغنی نیازی به تعویض دستگاه نظافتی نداشته و به راحتی میتوانید از آن برای جمع آوری این گونه آلودگی ها استفاده نمایید.

تنوع بالا در طراحی و تولید

تنوع جاروبرقی آب و خاکدستگاه جاروبرقی آب و خاک با تنوع طراحی و تولید، در محیط های مختلف صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد. این دستگاه نظافت مکانیزه میتواند به شکلی موثر در نظافت محیط های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته و در ادارات، مراکز تجاری و مجتمع های خدماتی کاربردی و موثر خواهند بود. تنوع کارآیی این دستگاه نظافت در جمع آوری انواع آلودگی های جامد و مایع، نیاز شما را از داشتن چندین دستگاه نظافت مختلف برطرف می نماید.

از دستگاه جاروبرقی آب و خاک صنعتی به غیر از تمیز کردن سطوح کف، می توان در نظافت سایر محیط ها، نظافت پرده ها، گردگیری از نفاط دور از دسترس نیروی خدماتی، نظافت و گرد گیری تجهیزات و سایر موارد نظافت به کار گرفت. کاربرد یک جاروبرقی صنعتی آب و خاک نظافت مکانیزه صحیح  و مناسب میتواند به میزان زیادی هزینه های نظافت محیط صنایع برای جمع آوری آلودگی های مختلف را کاهش داده و در طولانی مدت سرمایه گذاری مطلوبی در راستای حفظ نظافت محیط کار شما باشد.

حجم مخازن نگهداری زباله مناسب

اغلب اینگونه تصور میشود که اگر ابعاد دستگاه بسیار بزرگ باشد پس قابلیت جمع آوری زباله بیشتری دارد. اما در جاروبرقی های صنعتی آب و خاک با طراحی مناسب بدنه، دستگاه به مخازنی با حجم بالای جمع آوری و نگهداری زباله تجهیز، با این حال از ابعاد معقول و مناسبی برخوردارند. بدین ترتیب برای جابجایی و نگهداری این تجهیزات نظافت با مشکل کمبود جا و یا دشواری جابجایی مواجه نخواهید بود.

با توجه به اندازه محیط مورد نظر برای نظافت، دستگاه و حجم مخازن نگهداری زباله با اندازه مطلوب را انتخاب نمایید. بدین ترتیب میتوانید با کسب کیفیت مطلوب نظافت، از هدر رفت سرمایه و خرید دستگاه های حجیم جاروبرقی آب و خاک صنعتی جلوگیری نمایید.

به کار گیری تجهیزات نظافت مکانیزه همچون جاروبرقی های آب و خاک صنعتی میتواند مزایای گوناگون و بهینه ای برای صنایع به همراه داشته باشد. این تجهیزات با داشتن تنوع در طراحی در محیط های گوناگون قابل استفاده بوده و میتوانند کیفیت نظافت مطلوبی در چنین محیط هایی ارائه دهند. این تجهیزات با افزایش سرعت و کیفیت نظافت، بهره وری بیشتر و بهینه تر از نیروی خدماتی را به همراه داشته و در کاهش هزینه های نظافت نقش به سزایی خواهند داشت. با تماس و دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت ابراهیم میتوانید به راحتی از میان انواع جاروبرقی های آب و خاک صنعتی دستگاه نظافت مکانیزه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید