تاثیر مستقیم فیلتر جارو برقی صنعتی بر عملکرد دستگاه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ مهر ۱۳۹۹

هنگام استفاده از یک جاروبرقی صنعتی گرد و غبار، ذرات و سایر مواد با ویژگی های مختلف مکش خواهد شد و این بدان معنا است که بسیاری از این آلاینده ها درون فیلتر جارو برقی صنعتی باقی می مانند تا از ورود دوباره آن ها به محیط اطراف از طریق جریان هوای خروجی جلوگیری شود و علاوه بر آن به موتور و پمپ مکنده راه پیدا نکنند. حفظ همیشگی پاکیزگی محیط، محافظت از سلامتی کارکنان (جلوگیری از قرارگیری طولانی مدت افراد در معرض گرد و غبار زیان آور مانند سیلیس و سرب که به طور حتم منجر به بیماری های تنفسی و پوستی می شود)، از بین بردن آلودگی ها مطابق با مقررات جاری و به حداقل رساندن خطر انفجار به دلیل وجود مواد و گرد و غبار قابل اشتعال، از مهم ترین اصول ایمنی در محیط های کاری به شمار می آیند.

… ادامه مطلب »

امروزه همه به نظافت فکر میکنند. اقدامات انکارناپذیر و بی سابقه ای در سطح جهانی در حال انجام است تا سرعت شیوع کووید ۱۹ را اندکی کند تر کنند.  شاید باور آن مشکل باشد اما سطوح کف بیشترین میزان جرم را به خود جذب میکنند. تحقیقات در این زمینه حاکی از این هستند که کف کفشها حتی از سرویسهای بهداشتی نیز آلوده تر هستند و به همین دلیل میتوانند جرم ها و انواع آلودگی ها را به زمین انتقال دهند. خرید و استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی همچون سوییپر ها و اسکرابر های صنعتی میتواند به شکل موثری در حذف آلودگی ها و جلوگیری از تجمع و یا انتشار آنها تاثیر گذار خواهد بود. … ادامه مطلب »

نقاطی در محیط کار که ویروس، باکتری و پاتوژن در آن رشد می کند

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ مهر ۱۳۹۹

انواع محیط های کاری همواره بستری مناسب برای تولید و بهره ­وری بوده است و روزانه افراد زیادی ساعت طولانی از روز را در محل کار خود سپری می کنند. به سخت می توان این اماکن را به عنوان منبع موجودات فوق ریز خطرزا تلقی کرد، با این حال محیط های کاری معمولا محل هایی هستند که به دلیل حضور کارکنان و رفت و آمدهای زیاد ویروس ها و باکتری ها رشد می کنند. نقاط و محل های خاصی وجود دارند که بایدبه آن ها دقت کنید تا همه ایمن و سالم باشند. شیوه های نظافتی به کار گرفته شده در محیط های کاری متناسب با نوع زمینه کاری، تعداد کارکنان، شدت آلودگی، میزان رفت و آمدها و … با یکدیگر تفاوت دارد اما اصول مشترکی در میان آن ها برای مبارزه با پاتوژن ها، میکروب ها و سایر عوامل بیماری زا وجود دارد. … ادامه مطلب »

۵ نکته برای خرید بهترین سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ مهر ۱۳۹۹

نظافت محیط در بسیاری از فضاهای وسیع مانند محیط های صنعتی و تجاری امر زمانبر و دشواری است. به همین دلیل تجهیزات نظافتی مکانیزه بهترین انتخاب برای جمع آوری آلودگی ها و تمیز نگهداشتن چنین محیط هایی هستند. دستگاه سوییپر صنعتی یکی از این تجهیزات نظافتی است که بصورت مکانیزه با برس های چرخان سطوح را عاری از آلودگی می نماید. برای خرید بهترین سوییپر یا جاروی شهری باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. در این مقاله قصد داریم تا این نکات را به شما معرفی کنیم. … ادامه مطلب »

سطوح کف در سازمان ها ادارات و صنایع مختلف از اصلی ترین بخش های تجمع آلودگی ها، باکتری ها و میکروب ها می باشند. پس حفظ نظافت این سطوح نیز به اندازه نظافت سایر قسمت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. تمیز نگه داشتن سطوح کف به شما کمک میکند تا با کاهش میزان تجمع و انتشار آلودگی ها، پروتکل های بهداشتی را مدیریت نموده و سلامت کارمندان و مشتریان خود را تضمین نمایید. به کار گیری تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی یکی از بهینه ترین و کارآمد ترین روش های حفظ نظافت صنایع گوناگون، ادارات، مجتمع های تجاری و سازمان ها است. این تجهیزات با تنوع در طراحی و تولید به آسانی به نظافت محیط های مختلف در سازمان شما پرداخته و میتوانند در بهبود کیفیت سلامت محیط کار تاثیر گذاری بسیاری داشته باشند. … ادامه مطلب »

نظافت صنعتی کارخانه شیوه کارآمد برای بهبود کارایی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ مهر ۱۳۹۹

کارخانه­ تمیز انعکاسی از کیفیت محصولاتی است که تولید شده و به فروش می رسد و علاوه بر آن محیط کار تمیز و مرتب بهره ­وری و کارایی کارکنان را بالا برده که به اثبات شده است. از همین رو کارخانه ها و سایر سایت های صنعتی باید سطحی از نظافت و آراستگی را رعایت کنند تا از عالی بودن سطح عملکرد افراد و تجهیزات مطمئن شویم. برای تمیز و آراسته نگه داشتن کارخانه ها، شرکت ها و … دستگاه های نظافت صنعتی به عنوان بهترین راهکار به شمار می آیند و نظافت صنعتی کارخانه با سهولت انجام می رسد. به کارگیری شیوه های مکانیزه نظافتی محیط کارخانه را برای تولید محصولات با کیفیت آماده ساخته و مهم تر از آن بر امنیت محیط کار می افزاید. از دیگر مزایای استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافتی کاهش قابل توجه هزینه های نظافتی و امور مربوط به آن است که در بلند به روشنی قابل درک خواهد بود.

 

… ادامه مطلب »

حضور شرکت ابراهیم در بزرگترین رویداد بین المللی فولاد ایران

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ مهر ۱۳۹۹

صنایع فولاد از مهمترین بخش های صنعتی در کشور به حساب می آیند. این صنایع نقش مهمی در توسعه، اشتغالزایی و اقتصاد کشور دارند. صنایع فولاد ایران به جهت برخورداری از منابع انرژی و با وجود تحریم ها رتبه دهم را در بین کشور های دنیا دارد. نمایشگاه فولاد ایران فرصتی است تا شرکت های فعال در این صنعت مادر، دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند. بیست و دومین دوره این نمایشگاه با وقفه ای ۷ ماهه با حضور شرکت ابراهیم ارائه دهنده بهترین تجهیزات نظافت صنعتی، در مهرماه امسال و در جزیره کیش برگزار می گردد. … ادامه مطلب »

کاربرد و مزایای جاروبرقی صنعتی در صنایع غذایی و کشاورزی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ مهر ۱۳۹۹

صنایع غذایی و کشاورزی با مقررات دقیق بهداشت و ایمنی کارخانه های تولید، تدارکات ذخیره سازی این مواد غذایی تنظیم شده و فعالیت می کنند. عدم رعایت این قوانین بهداشتی و نظافتی به معنی بروز آسیب های احتمالی در محصولات و تولیدات این دسته از صنایع خواهد بود. به کار گیری شیوه ها و روش های قدیمی و سنتی در نظافت محیط کارخانجات غذایی میتواند خسارات جبران ناپذیری به تولیدات این صنایع و از آن مهم تر سلامت جامعه وارد نماید. کاربرد تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی مانند جاروبرقی ها در حفظ نظافت محیط کارگاه ها و کارخانجات غذایی میتواند به میزان زیادی در تسریع روند نظافت این دسته از صنایع مفید واقع شود. به کارگیری تجهیزات نظافت حفظ کیفیت محصولات تولیدی و تجهیزات و ماشین آلات صنعتی را تضمین کرده و میتواند در بهبود شرایط اقتصادی این مجموعه ها نیز موثر باشد. … ادامه مطلب »

اهمیت و ضرورت استفاده از دستگاه نظافت صنعتی مکانیزه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ مهر ۱۳۹۹

در حال حاضر هیچ بخشی از صنعت و تجارت وجود ندارد که دستگاه نظافت صنعتی مکانیزه در بهبود وضعیت بهداشت و هم چنین کسب و کار آن نقشی نداشت باشد. این تجهیزات برای تمیز نمودن بخش های مختلف مانند نواحی دارای تجهیزات صنعتی مانند کارخانه­ ها ، محیط های تولیدی، سوله ها، انبارها و نیروگاه ها استفاده می شوند. از آنجا که محیط های صنعتی معمولا شلوغ و پر رفت و آمد هستند چه بیست و چهار ساعته در حال تولید باشند و چه فقط ذخیره ­سازی را تا رسیدن زمان بارگیری انجام دهد، نظافت صنعتی به معنی اجرای کامل، و یکنواخت نظافت با استفاده از ابزارها و تکنیک های تخصصی نظافتی است که عمدتا توسط موسسات تجاری و تیم ­های حرفه ­ای نظافت صورت می گیرد. … ادامه مطلب »

کمپانی کرنسله از دو مدل واترجت خانگی سری X رونمایی کرد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ مهر ۱۳۹۹

کمپانی آلمانی Kranzle تولید کننده طیف گسترده ای از دستگاه های واترجت صنعتی آب سرد و گرم می باشد. این کمپانی محصولات خود را به کشور های مختلف جهان از جمله ایران صادر می نماید. شرکت ابراهیم بعنوان نمایند انحصاری کرنسله در ایران، بهترین و با کیفیت ترین دستگاه واترجت را از این کمپانی تامین می کند. سری ‌X محصولات کرنسله به تازگی در این کشور تولید و به بازار عرضه خواهد شد. دستگاه XA15  و XA17 دو واترجت خانگی سری X هستند که با طراحی زیبا و جمع و جور برای کاربرد های خانگی قابل استفاده می باشند. در ادامه جزئیات این دستگاه و ویژگی های آنرا شرح می دهیم. … ادامه مطلب »