سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ دی ماه از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد و کسب و کار ها، شرکت ها و سازمان های مختلف به منظور ارائه خدمات و محصولات خود در این زمینه و همچنین ارزیابی شرایط حاکم در این عرصه در نمایشگاه حضور به عمل می آورند. شرکت ابراهیم نیز با سابقه طولانی در زمینه ارائه دستگاه های نظافت صنعتی، همچون همیشه در تمام عرصه های مرتبط با زمینه فعالیت خود حضور پیدا می کند تا به عرضه و معرفی دستگاه ها و خدمات خود بپردازد.

ضرورت تجهیز مراکز تجاری و فروشگاه به دستگاه های نظافتی

فروشگاه ها و مراکز خرید به دلیل رفت و آمد زیاد و همه روزه افراد در معرض آلودگی های گسترده ای قرار دارند. از سوی دیگر تمیزی و درخشندگی این مراکز در جلب نظر افراد بسیار اهمیت دارد و می تواند در رونق کسب و کار تأثیر مستقیم بگذارد. از این رو صاحبان این کسب و کارها به دنبال تجهیز مراکز خود به پیشرفته ترین و به روز ترین ابزار هستند تا به این ترتیب ضمن کاهش هزینه ها در بلند مدت، با ایجاد فضایی مناسب در جلب رضایت مشتری تلاش نمایند.

محصولات قابل ارائه در نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی توسط شرکت ابراهیم

با وجود وسعت بالا و زمان بر بودن عملیات نظافت در فروشگاه ها و مراکز خرید، این عملیات با کمک دستگاه های نظافتی مکانیزه می تواند به امری ساده مبدل گردد. برخی از این تجهیزات عبارت اند از:

. دستگاه اسکرابر جهت نظافت سطوح کف فروشگاه ها و مراکز خرید

. پولیشر صنعتی به منظور جلادهی و بازگرداندن درخشش از دست رفته سطوح

. واترجت صنعتی به منظور شست و شوی نما ساختمان های تجاری و مراکز فروشگاهی

. دستگاه سوییپر به منظور نظافت محوطه ی بیرونی و پارکینگ این مراکز

. دستگاه اسکرابر چند منظوره به جهت نظافت سطوح پلکانی و فضاهای با دسترسی کم

این دستگاه ها و مواردی بیشتر در نمایشگاه ه تجهیزات فروشگاهی توسط شرکت ابراهیم معرفی می گردند.

 

نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی

 

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: