مزیت‌های دستگاه سوییپر برای صنعت و تجارت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

در همه محیط های کاری که در زمینه های تجاری، صنعتی و … فعالیت دارند، باید محیطی تمیز و ایمن برای کارمندان، مشتریان و سایر بازدیدکنندگان فراهم گردد. فضای کاری امن و سالم علاوه بر این که از بروز بیماری و حوادث جلوگیری می کند، می تواند با افزایش سود و توسعه یک تجارت یا کسب و کار منجر شود. به عنوان مثال هنگامی که سرمایه گذاران یک فضای اداری یا صنعتی تمیز و مناسب را مشاهده نمایند، اعتماد این افراد نسبت به سازمان مورد افزایش یافته و تمایل به سرمایه گذاری بالا می رود. به همین دلیل امروزه تقریباً در همه مجتمع های تجاری، واحدهای صنعتی، کارخانه ها و … جهت تمیز شدن سطوح ماشین آلات مکانیزه نظافتی مانند سوییپر و اسکرابر به کار می رود.

مزایای استفاده از سوییپر در صنایع و تجارت

دستگاه سوییپر با هدف نظافت سریع، آسان و باکیفیت سطح زمین طراحی شده است و با بهره مندی از فناوری های روز و علوم مهندسی دسترسی به این هدف محقق می گردد.

بیشترین بازدهی

دستگاه های سوییپر صنعتی دارای طراحی کاربر پسند و قابل فهم هستند و کاربران پس از راه اندازی دستگاه توسط نیروهای فنی، طی یک آموزش ساده و مطالعه دقیق دفترچه راهنما می توانند شروع به کار نمایند. به این ترتیب دیگر نیازی به صرف هزینه و وقت زیاد برای آموزش نیروهای خدماتی نخواهد بود. صنایع و مشاغل با بهره مندی از ماشین آلات مکانیزه نظافتی می توانند بدون نگرانی به پاکسازی محیط کاری خود بپردازند و تمرکز اصلی خود را بر افزایش بازدهی و بهره وری قرار دهند. سوییپر صنعتی با ساختار حرفه ای به طور کلی و در بلند مدت به پیشرفت یک مجموعه کمک می کند.

استانداردهای بالای نظافتی

یکی از بارزترین مزیت های دستگاه های سوییپر صنعتی ثبات در ارائه استانداردهای بالای نظافتی می باشد. ساختار صنعتی و موتورهای قدرتمند این ماشین آلات امکان نظافت سریع و باکیفیت کارخانه ها، انبارها، محوطه ها و به طور کلی سطوح سخت و وسیع را امکان پذیر می سازد بدون آن که مزاحمتی برای کاربر و دیگر افراد به وجود آورد. خاک و زباله های خشک توسط سویپر صنعتی جمع آوری می شوند، فرآیندی که با روش های دستی دشوار و یا ناممکن است.

دوام و استحکام بالا

سوییپرهای صنعتی سخت کار در شرایط سخت و دشواری کاری مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. شاید در ابتدا هزینه جاروب صنعتی بالا به نظر برسد،‌ اما با توجه به کارایی، دوام و استحکام بازگشت سرمایه پس از مدتی به روشنی دیده می شود. دوام و قابلیت اطمینان بالای دستگاه های سوییپر صنعتی سبب گردیده به ندرت به تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشند و سالی یک بار توسط نیروهای فنی مورد بازبینی و سرویس کلی قرار گیرند. نظافت برس ها، فیلتر و سایر قطعات مصرفی دستگاه پس از هر بار استفاده و تعویض آن ها در صورت خرابی و فرسودگی،‌ به افزایش طول عمر و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری کمک می کند.

سطح ایمنی بالا

مدیران و صاحبان کسب و کار موظف هستند تجهیزات مکانیزه ایمن در اختیار کارمندان خود قرار دهند و به این ترتیب میزان حوادث محیط های کاری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به این معنا که با رعایت اصول استفاده از دستگاه بهداشت و تمیزی مطلوب فضای مورد نظر حاصل شده و در عین حال فعالیت های نظافتی هیچ خطری به دنبال نخواهند داشت. طراحی ایمن دستگاه این امکان را به کاربران می دهد تا در هر زمان و هر مکان به آسانی به کار با دستگاه بپردازند.

کاهش زمان نظافت

در محیط های صنعتی و تجاری که حجم فعالیت ها بالا بوده و رفت و آمدهای زیادی در محیط صورت می گیرد و نباید عملیات پاکسازی محیط مانع از توقف یا کندی این فعالیت ها شود. نظافت فضاهای بزرگ به خودی خود یک چالش به شمار می آید و ماشین آلات مکانیزه نظافتی راهکار ایده آل برای رویارویی با این چالش های می باشد. سوییپر مدت زمان نظافت سطح زمین را به نصف و یا کمتر کاهش داده و با دارا بودن مخازن بزرگ و پهنای نظافتی بالا مناطق وسیع را یک باره تمیز می گرداند.

افزایش راندمان کاربران

از دیگر مزیت های مهم دستگاه های سوییپر صنعتی می توان به افزایش بازدهی نیروهای کار اشاره نمود. میزان بهره وری این افراد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد زیرا هیچ گونه فشار و زحمتی به این افراد وارد نخواهد شد. سویپرهای خودرویی به گونه ای طراحی شده اند که کاربر بر روی صندلی مخصوص نشسته و کنترل دستگاه را در دست می گیرد.

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: