چرا از دستگاه خوشبو کننده هوا استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ دی ۱۳۹۸

یکی از نیازهای اساسی هر انسانی تنفس هوای سالم و پاکیزه است و دستگاه خوشبوکننده هوا از ابزارهای کاربردی برای داشتن حال خوب و سلامت روح و جان افراد محسوب می گردد و از ضروریات لاینفک در زندگانی مردم به حساب می آید.

تأمین این نیازمندی ها همواره جز دغدغه های مهم اهل فن به حساب می آمد و برای حل این مشکل به فکر راه حل هایی بودند تا بتوانند با معرفی آن ها به افراد جامعه راه کارهایی جهت متعادل سازی و خوش بو نمودن هوای محیط داشته باشند.
پاکیزگی هوایی که تنفس می کنیم در حفظ سلامتی و روحیه افراد جامعه نقش بسیار پر اهمیتی را ایفا می کند. اکثر مردم بخش عمده ای از زندگی خود را در محیط های سرپوشیده و بسته چون منزل یا محل کار سپری می کنند و در این گونه فضاها نفس می کشند.

طبیعتاٌ استنشاق هوای پاکیزه و تمیز و سالم در این گونه اماکن از جهت حفظ سلامت افراد از اهمیت به سزایی برخوردار است.
همان طور که می دانید و همه ما در خصوص آلودگی هوای محیطی تجربه داریم، در مکان های بسته به دلیل این که هوایی رد و بدل نمی شود، این عوامل باعث ایجاد خطر برای سلامت فردی شخص می شود و بسیار خطرناک برای تنفس است و افسردگی و سردرد و حس بد و منفی در فرد متبلور می نماید.
در این شرایط بهره گیری از یک دستگاه خوشبو کننده هوا نیاز اساسی در محیط به شمار می رود تا بتواند تضمینی مناسب برای سلامتی و حس آرامش محض باشد و برای افراد طراوت را به ارمغان آورد و این دستگاه خوشبو کننده هوا علاوه بر این که باعث پاکسازی هوای ساکن می باشد، بوی خوشی در محیط ایجاد می کند.
خوش بوکننده هوا یکی از مهم ترین ابزاری است که در محیط های بسته به دلیل عدم گردش هوا و ساکن ماندن آن بسیار کاربردی محسوب می شود و یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که در این گونه محیط ها می تواند بسیار آزاردهنده باشد وجود بوی نامطبوع محیط است که باعث آزار و عدم حضور افراد در محل می گردد .

دستگاه خوشبوکننده هوااز دستگاه خوشبو کننده در چه مکان هایی می توان بهره مند شد؟

استفاده از خوشبو کننده های هوا در هر مکانی می تواند جهت تلطیف محیط استفاده شود. بهره گیری از این دستگاه در آسانسورها، سرویس بهداشتی عمومی، فروشگاه ها و مراکز اداری و تجاری هتل ها و مهمان سراها مساجد و اماکن متبرکه مجموعه های ورزشی و باشگاه ها، تالارها، رستوران ها و کافی شاپ ها، آسایش های سالمندان و…به صورت اتوماتیک و قابل تنظیم استفاده می شود .

 

 

 

دستگاه خوشبوکننده هواعملکرد دستگاه خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبو کننده دارای ویژگی بسیار خاص و منحصر به فرد به نام اتامیزیشن هستند، به این معنی که در این تکنولوژی اسانس به پودر تبدیل می شود یعنی اسانس مایع را به ملکول هوا تبدیل می کند و این اتم های گازی با اتم های هوا همراه می شود و در فضا این رایحه را منتشر می کند و اسانس مایع خردگی ندارد و مشکل تنفسی و حساسیت های پوستی برای افراد حاضر در محیط ایجاد نمی کند.

 

 

 

دستگاه خوشبوکننده هوااسانس های دستگاه خوشبوکننده هوا

در هنگام ارائه دستگاه خوشبوکننده هوا اسانس های متنوع و پرطرفداری به همراه دستگاه تقدیم به مصرف کننده می شود، مواد خوشبوکننده تشکیل شده از اسانس های روغنی پایه الکل با ترکیبات پایدار کننده می باشد. از پر طرفدارترین این اسانس ها که متناسب با فصل و محیط ارائه می گردد می توان به رایحه بوی گل، طبیعت، جنگل، اماکن مذهبی،جینجر و ادکلن اشاره کرد.

 

 

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: