شستشوی زمین مهمترین بخش نگهداری یک ساختمان است. اگر شما از یک انبار، خواربارفروشی یا یک دفتر کاری نگهداری می کنید، عملیات نظافت و شستشو باید روزانه انجام شود. زمانی که اتفاقاتی مثل نشت از یک لوله در دفتر کاری پرسنل رخ دهد، مشکلاتی برای مقابله با این مورد بخصوص تمیز کردن وجود دارد و تمیز کردن با استفاده از ابزارهای سنتی، دیگر ایده آل نیست. برای مثال اگر نیروی کار برای تمیز کردن کم باشد و مساحت کثیف شده زیاد، این موقعیت همان موقعیتی است که سوییپر ها و اسکرابر ها به کار ما می آید. در ذیل برخی نکات پیرامون اینکه چرا شما به عنوان یک صاحب شغل-که محیطی را تحت نظارت و کنترل خود دارد- باید روی سوییپر ها و اسکرابر های صنعتی و در کل دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی سرمایه گذاری کنید را ذکر میکنیم.

… ادامه مطلب »

کاربرد مکنده صنعتی در صنایع فولاد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ اسفند ۱۳۹۵

پودر سنگ آهن ماده ای بسیار سنگین است که در صنایع آهن و فولاد مورد استفاده قرار می گیرد و به دلایل متعدد در محیط انتشار یافته که باید جمع آوری شوند و جمع آوری آن با روش های قدیمی از محیط کاری دشوار خواهد بود. به منظور جمع آوری پودر سنگ آهن در کارخانه های فولاد و دیگر صنایع وابسته بهره مندی از یک دستگاه مکنده صنعتی مناسب می تواند یک راه حل ایده آل به شمار آید. مکنده صنعتی که برای مکش این مواد به کار می رود می بایست به اندازه کافی قدرتمند و مقاوم باشد تا بتواند با قدرت مکش بالای خود مواد سنگین را مهار کند. انتخاب یک جاروبرقی صنعتی مناسب به منظور استفاده در محیط های سخت صنعتی با انتخاب یک جاروی صنعتی تفاوت داشته و به منظور دست یابی به بهترین گزینه عوامل گوناگونی در نظر گرفته می شود.

… ادامه مطلب »

کاربرد تجهیزات و لوازم جانبی واترجت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اسفند ۱۳۹۵

نظافت و شستشو امری مهم و ضروری برای حفظ بهداشت و سلامت افراد می باشد. تمیزی و درخشندگی سطوح و محیط علاوه بر ارتقا جلوه های بصری، تاثیر قابل ملاحظه ایی در افزایش کارایی تجهیزات نیز دارد. شسشتو و نظافت سطوح در دسترس بسیار ساده بوده و با ابزار های متفاوتی امکان پذیر می باشد، در حالیکه شستشوی سطوح دور از دسترسی چون کانال ها و مجاری باریک و هود های آشپز خانه کاری بسیار دشوار می باشد. علاوه بر این ها نوع آلاینده ها و جنس سطوح نیز تاثیر بسزایی در نوع عملیات نظافتی و کارآمدی آن ها در بر طرف کردن آلودگی ها و حفظ کیفیت سطوح دارد. استفاده از دستگاه های صنعتی چون دستگاه های واترجت یا شوینده های فشار قوی بهترین گزینه برای نظافت و شستشوی سطوح حساس و ارزشمند می باشد.

… ادامه مطلب »

نظافت و شستشوی سطح پارکینگ مجتمع های مسکونی و تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اسفند ۱۳۹۵

از آنجاییکه روزانه تعداد زیادی خودرو در پارکینگ مجتمع های مسکونی و تجاری تردد می نمایند، بوجود آمدن آلودگی های مختلف بر روی سطح چنین اماکنی اجتباب ناپذیر است. این آلودگی ها می توانند شامل روغن ریخته شده از وسایل، رد لاستیک خودرو، زباله و گرد و خاک باشند. باقی ماندن این آلودگی ها به مرور زمان به سطح یا کفپوش پارکینگ ها آسیب زده و محیط را نیز غیر بهداشتی می نماید. بنابراین امر نظافت و شستشوی پارکینگ دارای اهمیت زیادی می باشد. دستگاه های نظافتی اسکرابر ، سوییپر و واتر جت ابزار های مختلفی هستند که هر کدام می توانند بخشی از انجام عملیات نظافت و شستشو را بر عهده بگیرند. بعلاوه استفاده از مواد شوینده در کنار دستگاه های واتر جت و اسکرابر می تواند اثر بخشی بهتری در از بین بردن آلودگی ها داشته باشد.

  … ادامه مطلب »

جاروبرقی مخصوص هواپیما

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ اسفند ۱۳۹۵

هواپیما از جمله وسایل نقلیه است که روزانه مسافران زیادی را جابجا می کند. به دلیل رفت و آمد زیادی که در چنین محیطی صورت می گیرد، هواپیما خیلی سریع دچار آلودگی می شود و صندلی ها و راهروی بین آنها یا به دلیل گرد و خاک موجود در هوا و یا ضایعات ریخته شده بر سطح زمین نیاز به نظافت خواهد داشت. آلودگی ها و ضایعات علاوه بر ایجاد محیطی نا زیبا و نامناسب، باعث انتشار و انتقال بیماری نیز می شوند. با توجه به این که افراد به طور مستقیم با صندلی در تماس هستند، بنابراین باید هواپیما خیلی سریع بعد از هر پرواز نظافت شود تا محیطی سالم و پاکیزه برای آرامش مسافران مهیا گردد. برای جمع آوری ضایعات و آلودگی می توان از جاروبرقی صنعتی استفاده نمود، اما این جاروبرقی با توجه به شرایط تخصصی هواپیما از جمله محدودیت های عبوری و مشخصات اتصال برق موجود، باید شرایط ویژه ای داشته باشد که در ادامه بحث خواهد شد.

… ادامه مطلب »

آشنایی با واحد خدمات پس از فروش شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ اسفند ۱۳۹۵

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم بعنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تأمین و عرضه تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی، از نخستین روزهای تأسیس خود، تلاش نموده است با ارائه باکیفیت ترین محصولات موجود در بازارهای جهانی، بخش های مختلف صنعت و تجارت کشور را در مسیر رشد و شکوفایی یاری رساند. به همین منظور، این شرکت بالاترین سطح دقت و حساسیت را در انتخاب شرکای تجاری خود مبذول داشته و در بیش از ربع قرن فعالیت خود، تنها محصولاتی تولید شده توسط برترین برندهای اروپایی و بر اساس بالاترین استانداردهای جهانی را به مشتریان خود عرضه نموده است. اما گروه صنعتی ابراهیم مسئولیت خود را محدود به ارائه محصولات باکیفیت نداسته و ارائه خدمات پس از فروش مناسب وظیفه خود به شمار می آورد و در نتیجه سعی نموده است با ایجاد یک واحد خدمات پس از فروش کارآمد نسبت به رفع سریع نیاز مشتریان خود اقدام نماید. … ادامه مطلب »

کارواش صنعتی و افزایش میزان بازدهی عملیات نظافت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ بهمن ۱۳۹۵

در بسیاری از محیط های صنعتی و یا غیر صنعتی انجام عملیات نظافت در نقاط مختلف آن از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و لازم است هر سانتی متر مربع از سطوح تمیز شود. به همین منظور روش های مختلفی برای شستشو و لایه برداری سطوح انجام می شود اما به دلیل گستردگی فعالیت های نظافتی استفاده از روش های متداول نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی خواهد بود؛ سیستم کارواش صنعتی مرکزی یکی از روش های کارآمد و مقرون به صرفه ای است که برای فعالیت های نظافتی وسیع مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم کارواش صنعتی مرکزی در زمینه های تجاری و صنعتی دارای کاربرد بوده و فرآیند شستشو و لایه برداری سطوح را به سطح جدیدی از کارایی و سهولت می رساند. در این سیستم دستگاه کارواش صنعتی یا واترجت در قسمت ثابتی نصب شده و از آن به نقاط مورد نظر لوله کشی انجام می شود و در نتیجه دسترسی به شستشوی فشار قوی برای چند نقطه به صورت هم زمان فراهم می گردد.

… ادامه مطلب »

ویژگی های سوییپر شهری M60 CB

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

نظافت و جمع آوری زباله ها از جمله نیاز های اساسی و ضروی در جوامع بشری می باشد. افزایش روز افزون جمعیت شهر ها و تردد و ازدحام بالای آنها در امکان عمومی، موجب آلودگی سطوح شهری شده و جلوه های بصری و آرامش ساکنین شهر ها را کاهش می دهد. علاوه بر این ها نظافت و جمع آوری آلاینده ها از سطوح خیابان ها و معابر، با کاهش رشد و تکثیر حشرات و جانوران موذی چون مگس ها و موش ها، گام موثری در راستای تامین سلامت و بهداشت جامعه می باشد. مسلم است که وسعت بالای خیابان ها و معابر و حجم بالای آلاینده ها، مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت شهر ها می باشد، از این رو استفاده از سیستم های مدرن و ماشین آلات مکانیزه ایی چون سوییپر های شهری، پاسخ مناسبی به نیاز های نظافتی جوامع مدرن بشری بوده و با ارائه نظافتی با کیفیت، موثر و مقرون به صرفه موجب افزایش بهره وری و سودآوری سیستم های ندیریت شهری می گردد.

… ادامه مطلب »

نکات مهم در خرید هوشمندانه دستگاه فرش و موکت شوی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

سطح فرش و موکت همواره بدلیل ایجاد انواع آلودگی بر روی آن ها نیازمند شست و شو هستند. شستشوی عمیق و موثر آن ها، نیازمند استفاده از دستگاه های فرش شوی می باشد. این دستگاه ها با بکارگیری برس های خود، آلودگی را از عمق الیاف فرش بیرون کشیده و طول عمر آن را بالا می برند. فرش شوی می تواند علاوه بر استفاده معمول، با بکارگیری لوازم جانبی متعدد، برای تمیز نمودن مبل ها، سطوح سخت و و راه پله ها مورد استفاده قرار گیرد.

… ادامه مطلب »

مزایای جاروبرقی صنعتی هواکار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

مکنده تمامی انواع جاروبرقی صنعتی بر اساس وجود خلا کار می کنند. این خلا را پمپ دستگاه ایجاد می نماید. پمپ ها دارای چندین نوع هستند که هر کدام با توجه به کاربرد در نوعی از مکنده ها مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مختلف پمپ عبارتند از: سانتریفیوژال، ساید چنل، لوب، بلید و در نهایت ونتوری. پمپ ونتوری یا هواکار از طریق انرژی، جریان هوا را سریع تر می کند. در این نوع پمپ در کنار جریان شدید هوا یک مسیر انشعابی طراحی شده است به گونه ای که زمانی که پمپ جریان هوا را در مسیر اصلی ایجاد می نماید، هوای داخل کانال انشعابی را نیز به سمت خود می کشد، که این باعث ایجاد خلا در مسیر انشعابی می شود. این نوع پمپ بر خلاف سایر پمپ ها از موتور استفاده نمی نماید به همین دلیل برای جارو برقی های ضد انفجار از این نوع استفاده می شود. این نوع پمپ دارای مزایای بسیاری است که در ادامه ذکر می شود.

 

… ادامه مطلب »