ارزیابی نیاز های نظافتی مجموعه پیش از بکارگیری نیروی خدماتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ مهر ۱۳۹۷

تمیز نگه داشتن سطوح کف بخصوص در تاسیسات وسیع، نیازمند استفاده از ابزار یا دستگاه نظافتی کارآمد و برنامه ریزی دقیق است. هنگامیکه آنالیز نیاز های نظافتی محیط به درستی انجام گیرد، برنامه ریزی و تهیه تجهیزات به خوبی صورت گرفته و بهترین استفاده از نیروی کار می شود. مدیران تاسیسات و بخش های مختلف صنعتی و تجاری، می بایست نیاز های کارمندان خود را در زمینه های مختلف تامین نمایند. این زمینه ها و بحث اهمیت ارزیابی نیاز های نظافت در ادامه بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

نظافت در فصول سرما با سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ مهر ۱۳۹۷

اتمام فصل گرم و وارد شدن به فصول سرد با تغییرات جوی نظیر خشک شدن و ریزش برگ ها، بارش باران به طور منظم، تبدیل هوای معمولی و گرم به هوای سرد و سوزناک و… همراه خواهد بود. تغییرات جوی ممکن است موجب آلوده تر شدن محیط شوند و به همین ترتیب برای حفظ پاکیزگی محیط نیاز است تا شیوه های نظافتی عوض شوند. به منظور سرعت بخشی به نظافت سطوح در فصول سرد و جاروب و نظافت با نتیجه مطلوب، بهتر است از تجهیزات نظافت صنعتی مانند سوییپر استفاده کرد. سوییپر یک دستگاه تخصصی به منظور نظافت سطح زمین است که در محیط های گوناگون به ویژه در محیط های آلوده و پر گرد و خاک و یا فضاهایی که حجم بالایی از بر گ خشک درختان بر روی زمین پراکنده گردیده، مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مزایای دستگاه سویپر صنعتی و اساس کار این دستگاه به طور کامل تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

هنگام نظافت سطح با تجهیزات نظافتی از این ۷ مورد اجتناب کنید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ مهر ۱۳۹۷

 تمیز کردن سطوح کف از اولویت های نظافتی یک محیط به حساب می آید. نظافت صحیح و بدون زحمت گوشه و کناره ها یکی از بخش های مهم در این زمینه می باشد. استفاده از تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر یا کفشوی در مقایسه با روش دستی، مزایای زیادی را فراهم می کند. از جمله این مزایا، صرفه جویی در زمان نظافت و افزایش کیفیت شستشو می باشد. صرف زمان کم برای مراقبت از دستگاه و بکارگیری صحیح آن، در دراز مدت سبب افزایش بهره وری می شود. … ادامه مطلب »

نظافت خودرو در روزهای بارانی با تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ مهر ۱۳۹۷

از رایج ترین وسایل حمل و نقل در شهرها، خودرو می باشد و افراد به دلایل متفاوت از جمله تردد به محل کار، تفریح و … از اتومبیل شخصی به طور مرتب استفاده می کنند. یکی از مشکلاتی که در رابطه با استفاده روزمره از خودرو مطرح است، آلودگی آن و نیاز به نظافت مدوام است. نظافت خودرو می تواند امری زمان بر و دشوار باشد، همچنین برای شستشوی خودرو و نظافت داخل خودرو نیاز به صرف انرژی، آب و مواد شوینده بسیار بوده و جهت کاهش چنین مشکلاتی بهتر است از شیوه مناسب نظافتی برای شستشوی خودرو بهره جست. در روز های بارانی و فصول بهار و پاییز آلودگی های خودرو بیشتر شده و تقریبا به صورت روزانه نیاز به شستشوی خودرو وجود دارد. می توان با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی به صورت بهینه به شستشو و نظافت خودرو در فصول پر بارش پرداخت.

… ادامه مطلب »

ارائه راهکاری ایده آل برای حل مشکلات گرد و غبار سیلیکونی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ مهر ۱۳۹۷

کارخانجات بتن، تولید کننده طیف گسترده ای از دیوار های ساختمانی را طراحی و تولید می نماید. کارگرانی که در این کارخانجات مشغول فعالیت هستند، در اثر فرآیند های مختلف مانند برش زنی در معرض گرد و غبار سیلیکونی قرار می گیرند. گرد و غبار سیلیکونی قادرند بر روی سیستم تنفسی کارگران وارد شوند و مشکلاتی را پدید آورند. راهکار عملی برای حذف این ذرات استفاده از تجهیزات نظافتی مانند سوییپر می باشد. … ادامه مطلب »

انتخاب بهترین راهکار نظافتی جهت شستشوی کف مراکز فروشگاهی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ مهر ۱۳۹۷

فروشگاه های عرضه کالا و مراکز خرید بایستی از نظر روشنایی، دکور و تمیزی کفپوش در سطح ایده آلی قرار داشته باشند. سطح کفپوش اغلب با تردد افراد دچار آلودگی شده و نشانه های سایش و کدری به مرور زمان بر روی آن نمایان می شود. نگهداری و نظافت صحیح کفپوش، شیک، نو و زیبا بودن آنرا تضمین می نماید. جنس کفپوش مراکز خرید و فروشگاهی متفاوت بوده و بنابراین نحوه نظافت آن ها با دستگاه های مکانیزه مانند اسکرابر می تواند تغییر بکند. … ادامه مطلب »

قیمت اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

شستشوی سطوح با استفاده از شیوه های نظافت صنعتی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دستی است و یکی از تجهیزات مناسب برای شستشوی سطوح هموار کف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. کیفیت بالای شستشو توسط اسکرابر، موجب محبوبیت روز افزون دستگاه های کفشوی صنعتی گشته است. این دستگاه با بهره مندی از مکانیزم های خاص در شستشو، موجب بهینگی فرآیند نظافت می شود. علاوه بر مزایای رایج اسکرابر، افزایش سرعت شستشو به دلیل سرعت عمل بالای این دستگاه در شستشوی سطوح موجب ترجیح افراد به استفاده از این دستگاه بجای شیوه های سنتی نظافت می گردد. تنها ایراد دستگاه اسکرابر نسبت به روش دستی، قیمت اسکرابر می باشد. در ادامه همه نکات در رابطه با قیمت اسکرابر بیان خواهد شد.

… ادامه مطلب »

شروع فصل پاییز و چالش های نظافتی جدید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

در بسیاری از مناطق کشورمان، تغییر فصل به منزله تغییر در چالش های نظافتی می باشد. چند روزی به شروع فصل پاییز باقی مانده و امور نظافتی محیط بیرونی بایستی با شرایط این فصل سازگاری پیدا کنند. تابستان با گرما و خشکی خود، آلودگی و زباله ها را انباشته و محیط های مختلف را دچار آلودگی نموده است. بنابراین ریزش برگ ها در فصل پاییز این آلودگی ها را مدفون می کند. در ادامه چالش های نظافتی در فصل پاییز و راهکار های نظافتی آن ها با بکارگیری دستگاه هایی مانند سوییپر صنعتی مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

چگونه هزینه نظافت محیط های وسیع را مدیریت کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

مدیریت هزینه های نظافت یکی از مهم ترین و بزرگ ترین چالش هایی است که مدیران تاسیسات و مراکز مختلف با آن روبرو هستند. این موضوع به بررسی تجهیزات و هزینه خدمات منتهی نمی گردد، بلکه هزینه نیروی خدماتی و آموزش آن ها را نیز شامل می شوند. استفاده از تجهیزات نظافتی ارتقا یافته مانند اسکرابر ، سوییپر و جاروبرقی و توجه به نکاتی مهم می تواند هزینه های نظافتی را تا حد قابل توجهی کم کند. … ادامه مطلب »

مزایای استفاده از موکت شوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ شهریور ۱۳۹۷

برای زیبایی بیشتر سطوح کف در خانه های ایرانی، از پوشش های متفاوتی نظیر فرش و موکت استفاده می شود. نگهداری از فرش و موکت برای جلوگیری از آلوده شدن بسیار دشوار است و به همین دلیل پس از گذشتی مدتی از خرید فرش یا موکت، لکه های متفاوتی در اثر آلودگی بر روی سطوح فرش و موکت بوجود می آید. نظافت و رفع آلودگی نیازمند صرف زمان و بهره گیری از تجهیزات نظافتی مناسب می باشد. به منظور شستشوی بهینه فرش و موکت در کمترین زمان ممکن بهتر است از تجهیزات نظافت صنعتی با کارایی بالا استفاده نمود. استفاده از دستگاه مکانیزه فرش و موکت شوی که از کاربردی ترین تجهیزات نظافت صنعتی می باشد به منظور شستشوی با کیفیت فرش از بهترین راهکار های نظافت صنعتی به شمار می آید و مزایای بسیاری دارد که در ادامه تشریح می شوند.

… ادامه مطلب »