۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

نقش جاروبرقی صنعتی یا هتلی در نظافت هتل ها

هتل ها و مراکز اقامتی از جمله مراکزی می باشند که همواره با حجم بالایی از مراجعات مواجه هستند. تردد بالای افراد و مسافران در این محیط ها و همچنین اقامت های چند روزه و بعضا چند هفته ای در این گونه مراکز، اصلی ترین عامل در ایجاد آلودگی ها می باشد. مسلما یکی از مهم ترین عوامل در مراجعه و جلب نظر افراد و مسافران به بک مجموعه اقامتی خاص،‌ در کنار خدمات ارائه شده توسط مجموعه، نظافت و پاکیزگی محیط می باشد. از آنجایی که حجم تردد ها در تمامی ساعات شبانه روز در چنین محیط هایی بالا می باشد،‌ یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای صاحبان و مدیران این مجموعه ها نظافت محیط می باشد. در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه  و صنعتی چون جاروبرقی صنعتی یا هتلی که به منظور نظافت های سنگین طراحی و تولید شده اند، یکی از راهکار های مناسب و ایده آل برای انجام هر چه بهتر و با کیفیت نظافت در این محیط ها می باشد.

 

 

ویژگی های جاروبرقی صنعتی یا هتلی

جاروبرقی و نظافت هتلجاروبرقی صنعتی یا جاروبرقی هتلی دسته ای از جاروبرقی ها می باشند که ساز و کار مشابه ای با نمونه های خانگی دارند. این نمونه از مکنده ها همانند نمونه های خانگی با ایجاد فشار منفی در داخل مخزن دستگاه، تمامی آلاینده ها را مکش نموده و به داخل مخزن دستگاه منتقل می نمایند. به عبارت دیگر این دستگاه ها همانند نمونه های خانگی مجهز به موتور و پمپ می باشند. خلا ایجاد شده توسط پمپ، در داخل مخزن دستگاه موجب مکش هوا و در نتیجه انتقال آلاینده ها به داخل مخزن دستگاه می گردد. از جمله تفاوت های دستگاه ها یجاروبرقی صنعتی یا هتلی با نمونه های خانگی می توان به موارد زیر شاره نمود:

 

موتور و پمپ دستگاه

اصلی ترین تفاوت جاروبرقی صنعتی یا هتلی با نمونه های خانگی توان بالای موتور و پمپ دستگاه می باشد که به واسطه عملکرد طولانی تر این دستگاه ها ایجاد شده است. به عبارت دیگر نظافت های صنعتی ای همانند نظافت هتل ها، طولانی مدت و سنگین بوده و از این رو دستگاه مکنده استفاده شده در این محیط ها باید از توان لازم و کافی برای کار در چنین شرایطی برخوردار باشد. بر خلاف نمونه های خانگی ، موتور و پمپ جاروبرقی صنعتی یا هتلی از نوع تقویت شده بوده و در نتیجه قادر به عملکرد طولانی تری می باشد.

 

سطح صدا

یکی از مهم ترین تفاوت های دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا هتلی با نمونه های خانگی سطح صدای دستگاه می باشد. با توجه به اینکه حفظ آرامش و سکوت در مجموعه های هتلی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، نمونه های هتلی دستگاه ها مکنده به گونه ای طراحی شده اند که سطح صدای پایینی داشته و از این رو بدون ایجاد مزاحمت برای افراد حاضردر محیط، امکان نظافت را در طول شبانه روز فراهم می نمایند.

 

ظرفیت بالای مخزن

از آنجایی که وسعت مراکز اقامتی و هنتلی بسیار بالاتر از محیط های مسکونی می باشد و به واسطه  تردد بالای تعداد کثیری از افراد در این محیط ها،‌ حجم آلاینده ها بالا می باشد، دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا هتلی در مقایسه با نمونه های خانگی دارای مخازنی با ظرفیت بیشتر می باشند. همین امر امکان جمع آوری حجم بالایی از آلاینده ها را به راحتی فراهم نموده و اتلاف وقت ناشی از تخلیه مخزن به میزان قابل ملاحظه ای می کاهد.

 

نقش جاروبرقی صنعتی در نظافت هتل ها

جاروبرقی صنعتیجاروبرقی ها با مکش کامل آلاینده ها مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط می شوند. این دستگاه ها به واسطه قابلیت بالایی که در نظافت دارند، تمامی آلاینده های انباشته در محیط را حذف نموده و از این رو فضای بسیار مناسب و مطلوبی را برای اقامت مسافران فراهم می نمایند. مسلما فضای تمیز و پاکیزه اتاق ها، مشاعات و لابی مجموعه در جلب نظر مشتریان و مسافران بی تاثیر نبوده و همین امر موجب افزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید