۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

ضرورت های استفاده از اسکرابر

اگر در محل کار شما رفت و آمد زیادی وجود دارد تحقیق برای خرید اسکرابر می تواند راهی عالی برای پس انداز بودجه و افزایش بهره وری کارمندان باشد. کفشوی اسکرابر برای تمیز کردن سطوح دستگاهی کارآمد و مؤثر و جایگزینی مناسب برای سطل های سنتی می باشد  و این امکان را فراهم می کند تا کفشویی در یک زمان انجام گردد و پس از اتمام کار این دستگاه شما کف تمیز و خشک و مناسب پیدا می کنید و از نظر بهداشت و ایمنی استفاده از اسکرابر مزایای متعددی را دارا است و آب و مواد شیمیایی تمیز کننده هر دو موجود در دستگاه هستند.

تعریف اسکرابر

کفشوی صنعتی ماشین تخصصی در شست و شوی کف به شمار می آید و در اشکال و اندازه های مختلف بنا بر نیاز و بودجه دقیق شما پاسخگوی به نیازمندی کاربر محسوب می شود و استفاده از آن باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود، زیرا هربار تمیز کردن کارآمد،قابل اعتماد و موثر را انجام می دهد.

 

تقسیم بندی دستگاه های کف شوی صنعتی

زمین شوی های صنعتی را می توان به دو دسته تقسیم بندی نمود:

 

اسکرابر های دستی

دستگاهی دارای ابعاد کوچک که توسط کاربری که پشت دستگاه می ایستد به صورت دستی جا به جا می شود و در محیط های دارای وسعت کم یا متوسط یا محیط های دارای تراکم بالا همانند کلاس درس یا رستوران ها به کار می رود و در دو مدل برقی و باطری دار ساخته شده است.

 

اسکرابر سرنشین دار

دستگاهی بزرگتر از مدل دستی با مخزن شست و شوی بالاتر که به صورت خودرویی است و دیگر امکان هدایت دستی آن وجود ندارد و توسط کاربر کنترل می  شود و در سخت ترین محیط های صنعتی و تجاری با وسعت بالاترکه به قدرت مانور بیشتری نیازمند است مورد استفاده قرار می گیرد و در کارخانه ها، مراکز بیمارستانی، پارکینگ ها و سالن های ورزشی و.. به کار برده می شود. این دستگاه زمین شوی سرنشین دار نیروی محرکه خود را از باتری می گیرد.

 

مزایای استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی

۱- صرفه جویی در زمان
۲- صرفه جویی در نیروی کار
۳- توانایی شست وشوی سطوح سخت
۴- کیفیت وکارایی فوق العاده
۵- مصرف آب و مواد شوینده کمتر
۶- افزایش کیفیت شستشوی سطح
۷- انجام عملیات شستشو و خشک شدن در یک مرحله
۸- کاهش هزینه های کلی
۹- افزایش بهره وری کلی
۱۰- سبک وزن با حمل و نقل آسان
۱۱- ضرورت به کارگیری کفشوی صنعتی
۱۲-سهولت در پاکسازی و ضدعفونی مخزن
۱۳- سهولت در کار
۱۴- تخلیه آب بطور کامل
۱۵- طراحی فوق العاده جمع و جور
۱۶ فراهم شدن امکان تمیز کردن زیر اثاثیه و حول آن
دستگاه کف شوی به کمک سیستم مکانیزه سطح کف را شست وشو وخشک می نماید. نحوه عملکری آن به گونه ای است که با یک بار عبور دستگاه از مکان آلودگی ها به صورت کامل آلودگی برطرف شده و دیگر نیازی به حرکت دوباره دستگاه در آن مکان وجود ندارد. برای آلاینده های عمیق نیز کافی است فشار بیشتری بر برس وارد شود و یا از مواد شوینده بیشتری استفاده گردد.

 

اجزای تشکیل دهنده دستگاه زمین شوی صنعتی

بخش های مهم دستگاه اسکرابر شامل مخازن آب تمیز و آب کثیف به صورت جداگانه، برس شست وشو ،موتور مکنده، تی مکش و اهرم کنترلی می شود.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید