۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

حضور شرکت ابراهیم در اولین نمایشگاه تخصصی اوراسیا

حضور شرکت ابراهیم در اولین نمایشگاه تخصصی اوراسیا

نمایشگاه ها همواره فرصتی برای ارائه خدمات و محصولات شرکت ها و تعامل بین فعالان اصناف و بخش های تخصصی صنعت بوده است. در این بین نقش نمایشگاه های بین المللی در ارتباط بین فعالین کشور ها و بهبود روابط اقتصادی غیر قابل انکار می باشد. در همین رابطه کشورمان ایران برای اولین بار با دعوت از شرکت های مختلف از ۵ کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا، نمایشگاهی را با نام نمایشگاه تخصصی اوراسیا برگزار نموده است. در این نمایشگاه ۱۵۰ شرکت از کشور های ایران، روسیه، ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان و بلاروس در بالاترین سطح تجاری و اقتصادی حضور دارند. برگزاری دیدار های دو جانبه بین شرکت های مختلف از بخش اورسیا و ارتباط اقتصادی و تعاملات بین آنها از اهداف این رویداد است که در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است.

نمایشگاه اوراسیا ، اهداف و بخش ها

نمایشگاه تخصصی اورسیا فرصت ایده آلی برای رشد همکاری اقتصادی ایران با کشور های اوراسیا می باشد. در این نمایشگاه بخش خصوصی فعال در اقتصاد کشور های اوراسیا محصولات و خدمات خود را ارائه می دهند. بازرگانان، مدیران، تولید کنندگان و کارآفرینان کشور های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران در این نمایشگاه حضور دارند. برگزاری جلسات بین مدیران ارشد کشور ها و ارائه خدمات و محصولات به فعالان حوزه مربوطه از جمله فعالیت های مهم در این نمایشگاه است. اولین دوره نمایشگاه تخصصی اوراسیا در روز های ۱۸ تا ۲۱ تیر ماه سال ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

 

حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه تخصصی اوراسیا
حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه تخصصی اوراسیا

حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه تخصصی اوراسیا

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم با نزدیک به ۳۰ سال سابقه در زمینه ارائه تجهیزات نظافتی، با حضور در نمایشگاه های مختلف داخلی و بین المللی تعاملات خود را با شرکت ها و اشخاص بیشتر نموده و از این طریق محصولات جدید و سایر تجهیزات را بیشتر معرفی می نماید. در همین رابطه شرکت ابراهیم در اولین نمایشگاه تخصصی اوراسیا حضور دارد. این شرکت تجهیزات نظافتی مکانیزه مانند زمین شوی صنعتی ، جاروبرقی صنعتی و کارواش صنعتی را در این نمایشگاه ارائه نموده و به شرکت کنندگان در این رویداد، مشاوره تخصصی در زمینه راهکارهای نظافت صنعتی را عرضه می دارد. غرفه شرکت ابراهیم در روز های ۱۸ الی ۲۱ تیرماه سال جاری در ساعات ۱۰ الی ۱۸ در سالن ۴۰A نمایشگاه بین المللی تهران میزبان شما خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید