قیمت اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

شستشوی سطوح با استفاده از شیوه های نظافت صنعتی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دستی است و یکی از تجهیزات مناسب برای شستشوی سطوح هموار کف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. کیفیت بالای شستشو توسط اسکرابر، موجب محبوبیت روز افزون دستگاه های کفشوی صنعتی گشته است. این دستگاه با بهره مندی از مکانیزم های خاص در شستشو، موجب بهینگی فرآیند نظافت می شود. علاوه بر مزایای رایج اسکرابر، افزایش سرعت شستشو به دلیل سرعت عمل بالای این دستگاه در شستشوی سطوح موجب ترجیح افراد به استفاده از این دستگاه بجای شیوه های سنتی نظافت می گردد. تنها ایراد دستگاه اسکرابر نسبت به روش دستی، قیمت اسکرابر می باشد. در ادامه همه نکات در رابطه با قیمت اسکرابر بیان خواهد شد.

 

 

رابطه قیمت اسکرابر و کیفیت نظافت

قیمت اسکرابر

استفاده از اسکرابر با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارد، در نگاه اول بسیار غیر منطقی می باشد. اما با کمی تامل و بررسی ویژگی های دستگاه زمین شوی صنعتی می توان به بهینه تر شدن فرآیند نظافت پس از شستشوی سطوح با اسکرابر صنعتی پی برد. استفاده بهینه و بسیار کم از مواد شوینده و آب، علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست در هزینه ها کاهش چشمگیری ایجاد خواهد کرد. همچنین نیاز به نیروی خدماتی کمتر به منظور شستشوی موثر سطوح هموار کف موجب کاهش هزینه های نظافتی خواهد شد. به همین دلیل پس از بررسی شرایط می توان دریافت که اسکرابر ها علی رغم بالا بودن قیمت و هزینه های جانبی در نهایت مقرون به صرفه هستند.

 

 

 

پارامترهای موثر در قیمت اسکرابر شرکت ابراهیم

قیمت اسکرابر

قیمت فروش اسکرابر بسته به مدل آن از رده های پایین شروع شده و تا اسکرابر های گران قیمت و صنعتی مدل های متفاوتی وجود دارد. دستگاه زمین شور صنعتی با توجه به پارامتر های متفاوت برای شستشوی سطوح مختلف کاربردی می باشد. مزایایی که کفشوی صنعتی را گران تر می کند، کیفیت و سهولت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. در ادامه همه ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت اسکرابر تشریح می شود. می توان با مطالعه کامل معرفی اسکرابر، بهترین و مناسبترین کفشوی صنعتی را برای شستشوی سطوح مورد نظر انتخاب نمود.

 

 

 

برند کشور سازنده

قیمت اسکرابر

دستگاه اسکرابر در کشور های متفاوتی طراحی و تولید می شود. گاهی برخی از برندهای اسکرابر مربوط به کشور های مطرح دنیا می باشند اما کفشوی صنعتی این برندها در کشور های دیگری تولید و یا مونتاژ می شوند. تولید دستگاه زمین شوی صنعتی در کشور های قدرتمند و صاحب برندی مانند کشور آلمان به طور کامل و ارسال آن ها به صورت دستگاه ساخته شده و آماده استفاده به ایران به دلیل هزینه های بالای ترانزیت دستگاه های سنگین و قیمت بالای دستگاه ساخت اروپا نسبت به دستگاه هایی که در کشور های دیگر مونتاژ می شوند قیمت بالاتری خواهد داشت.

 

 

 

کیفیت ساخت و نوع طراحی

قیمت اسکرابر

ساخت دستگاه های اسکرابر ارائه شده توسط شرکت ابراهیم به گونه ای است که همه جوانب مورد نیاز برای شستشوی سطوح توسط کفشور صنعتی در طراحی این دستگاه ها در نظر گرفته شده است. طراحی ارگونومیک اسکرابرهای ارائه شده توسط شرکت ابراهیم موجب سهولت کاربری خواهد شد. علاوه بر این اکثر دستگاه های ارائه شده توسط شرکت ابراهیم مجهز به سیستم الکتریکال می باشند. اسکرابرهای الکتریکی (باتری دار و کابلی) خرابی کمتر داشته و به همین ترتیب هزینه های تعمیر و نگهداری آن ها کمتر خواهد بود.

 

 

 

نوع هدایت

قیمت اسکرابر

یکی از پارامتر هایی که بر قیمت اسکرابر تاثیر بسزایی خواهد گذاشت، سیستم هدایت زمین شوی صنعتی می باشد. دستگاه اسکرابری که به صورت دستی هدایت شود، از قیمت پایین تری نسبت به اسکرابر سرنشین دار برخوردار است. در صورتی که سطوح تحت شستشو وسیع نباشد و یا در بین سطوح موانع بسیار زیادی وجود داشته باشد می توان به منظور کاهش قیمت اسکرابر و همچنین سهولت کاربری از اسکرابر های دستی استفاده نمود. در غیر این صورت می توان با خرید یک کفشوی سرنشین دار بجای دو یا چند کفشوی دستی در هزینه ها صرفه جویی نمود.

 

 

 

سیستم جلوبرنده

قیمت اسکرابر

دستگاه اسکرابر صنعتی می تواند مجهز به سیستم جلوبرنده باشد. با تجهیز کفشوی صنعتی به موتور حرکتی می توان شستشوی راحت تری را به مشتری ارائه کرد. برخی از دستگاه های زمین شور صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم مجهز به موتور حرکتی جلوبرنده می باشند که همین موجب بالاتر بودن قیمت چنین دستگاه هایی می باشد. با توجه به نیاز کمتر به صرف انرژی و قدرت بیشتر در شستشو توسط دستگاه های مجهز به موتور حرکتی (سیستم جلوبرنده) هزینه بیشتر برای چنین اسکرابرهایی صرفه اقتصادی نیز به همراه خواهد داشت.

 

 

 

باتری

قیمت اسکرابر

انرژی حرکتی دستگاه های اسکرابر توسط انرژی الکتریکی تامین می شود. در اماکنی که دسترسی مناسب به پریز ها ندارند یا به منظور شستشوی سطوحی که وجود کابل در حین شستشو ممکن است باعث بروز اختلال در رفت و آمد و یا بروز مخاطرات گردد، بهتر است از اسکرابر باتری دار استفاده شود. یکی از پارامتر های موثر بر قیمت اسکرابر وجود باتری می باشد. به طور کلی در اسکرابر باتری دار قیمت باتری به قیمت کلی دستگاه اضافه می شود و به همین دلیل انواع باتری دار زمین شوی صنعتی از انواع کابلی گران تر می باشند.

 

 

 

استاندارد ها

قیمت اسکرابر

دستگاه های نظافت صنعتی مانند محصولات دیگر پس از طراحی و ساخت توسط بخش های متفاوت بررسی کیفیت می شوند. دستگاه هایی که استاندارد های خاصی به آن ها تعلق گیرد، از کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. به طور مثال استاندارد noBac که برای دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال (قابل استفاده در بیمارستان ها، مهدکودک و…) می باشد یکی از پارامتر های موثر در قیمت اسکرابر است. یکی دیگر از استاندارد های دستگاه اسکرابر silent بودن دستگاه می باشد. همه دستگاه های noBac از استاندارد silent نیز برخوردارند.

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: