Tennant

کمپانی Tennant بعنوان یکی از مطرح‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات نظافت صنعتی در سطح جهان شناخته می‌شود.این کمپانی شناخته شده عمده شهرت خود را مدیون تولید دستگاه‌های نظافت و شستشوی تخصصی سطوح کف سخت کار و صنعتی همانند اسکرابر و سوییپر است که بصورت ویژه برای کاربرد در محیط‌های صنعتی و تجاری دارای وسعت بالا و شرایط دشوار کاری طراحی شده اند. کمپانی Tennant در سال 1870 فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت اولیه این کمپانی متمرکز بر تجارت صنایع چوبی بود و بتدریج مسیر حرکت شرکت به سمت تولید کف پوش‌ و محصولات چوبی و نهایتا تولید ک تجهیزات نظافت و شستشوی سطوح کف همانند اسکرابر صنعتی تغییر نمود. این کمپانی در نزدیک به بیش از یک قرن فعالیت خود، همیشه بر استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز در زمینه طراحی و تولید محصولات و بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری تا حد امکان تأکید نموده است که کسب ده ها جایزه و گواهینامه معتبر در زمینه نوآوری نشان دهنده این امر می‌باشد. امروز با گذشت یک قرن و نیم، نام Tennant مترادف با کیفیت، تکنولوژی و مقاومت در نظر گرفته می‌شود و این کمپانی بعنوان یک تولیدکننده پیشرو جهان در زمینه طراحی، تولید و ارائه تجهیزات و راه حل های نظافتی نوین برای خلق جهانی پاکیزه‌تر، ایمن تر و سالم تر شناخته می شود.


تاریخچه

جورج تنانت در سال 1870 کارگاه چوب سازی کوچک خود را در مینیاپولیس تاسیس نمود.کمپانی Tennant در سال 1932 تولید تجهیزات نظافتی سطوح کف مکانیزه همانند اسکرابر را آغاز نمود و در سال 1947 مهندسین تنانت نخستین سوییپر صنعتی مجهز به قابلیت مکش را برای استفاده صنعتی ابداع نمودند. در سال 1963 این کمپانی نخستین مدل‌های دستگاه ترکیبی اسکرابر/سوییپر را بعنوان کارآمدترین دستگاه‌های نظافتی در آن تاریخ به بازار عرضه نمود. این کمپانی در سال 1970 موفق به عرضه نخستین اسکرابر خودرویی صد در صد ساخت خود به بازار شد و در سال 1978 نخستین اسکرابر دستی خود را تولید نمود. از سال 2002 تا به امروز این شرکت هر ساله تکنولوژی‌های خلاقانه‌ای همانند Fast Foam-activated Scrubbing برای شستشوی سطوح کف سخت، ReadySpacyشامل تکنولوژی شستشو و خشک شدن سریع فرش و موکت، تکنولوژی ec-H2Oبرای تبدیل آب به یک محلول شوینده، تکنولوژی Orbioبرای جایگزینی بسیاری از مواد شوینده شیمیایی روزانه متداول را ارائه نموده است.


ویژگی‌های متمایزکننده اسکرابر های تنانت

دستگاه های کفشوی باکیفیت Tennantبرای استفاده در محیط‌هایی با سخت‌ترین شرایط کاری طراحی شده اند. بکارگیری دستگاه‌های اسکرابر تنانت با توجه به تکنولوژی‌های خلاقانه به کار رفته در تولید آنها موجب کاهش مصرف آب و مواد شوینده گردیده، سرسخت‌ترین آلودگی‌ها را به نحو موثر تمیز کرده و نتیجه‌ای باورنکردنی بر جای می‌گذارد.

محصولات شرکت Tennant در ایران