Hefter

شرکت آلمانی Hefter از سال 1993 در زمینه توسعه، تولید و فروش دستگاه‌های نظافت و شستشوی سطوح کف به ویژه اسکرابر فعال بوده است. فعالیت این شرکت بصورت تخصصی بر روی دستگاه‌های نظافت و شستشوی سطوح کف باکیفیت و کاربرپسند در هر دو مدل دستی و خودرویی متمرکز شده است. طیف محصولات متنوع هفتر شامل دستگاه‌های اسکرابر ، سوییپرهای مکانیکی و سوییپر مکنده می‌باشد. این شرکت همچنین محصولات کارآمدی برای شستشوی پله برقی و سیستم‌های نظافتی خاص ارائه نموده است. کمپانی Hefter موفق به ثبت تعداد قابل توجهی پتنت شده است و بعنوان یک تولیدکننده و رائه کننده راهکارهای خلاقانه و مدرن برای نظافت صنعتی، تکنولوژی دستگاههای مکانیزه تخصصی نظافت و شستشوی سطوح کف را توسعه داده است.

تاریخچه

کمپانی هفتر در سال 1993 توسط George Hefter در پیرن ام شیمزی در ایالت بایرن آلمان تاسیس شد. جستجو برای یافتن تجهیزات مکانیزه نظافتی هوشمند و باکیفیت برای شرکت ابتدایی هفتر که یک مجموعه فعال در زمینه مهندسی خودرو بود به ایده تولید ماشین‌های کفشوی پیشرفته منجر شد. در حقیقت به دلیل عدم رضایت از دستگاه‌های نظافتی موجود در بازار، موسس کمپانی تصمیم گرفت دستگاههای مکانیزه خود را تولید کند. امروزه با گذشت نزدیک به سه دهه محصولات خلاقانه این شرکت به بیش از 30 کشور در سرتاسر جهان ارسال می‌شود.

کارایی بالا ناشی از کیفیت بالا

اسکرابر ها و سوییپرهای کارآمد Hefter نه تنها زمان نظافت و به تبع آن ساعت‌های کاری را کاهش می‌دهند بلکه به دلیل عملکرد سازگار با محیط زیست با محیط زیست خود از محیط زیست محافظت می‌کنند. این تجهیزات از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل بادوام تولید شده اند. بخش مکش در این اسکرابر‌ها مستقیما در پشت بخش برس زنی قرار گفته است و سیستم مکش دستگاه همراه با تی‌های کارآمد آن که برای سطوح کف با مشخصات متفاوت مناسب می‌باشند، موجب خشک شدن سریع زمین حتی در فضاهای بزرگ می‌شوند. بنابراین سطوح کف بلافاصله پس از شستشو خشک و قابل تردد شده و هیچگونه خطر لغزش و سر خوردن بر روی آن وجود ندارد که این مسأله به ویژه برای محیط‌هایی همانند بیمارستان‌ها بسیار مهم است. علاوه بر این سیستم مکش و جمع آوری آب این اسکرابر ها حتی در کناره‌های دیوار نیز به خوبی عمل می‌کنند. به دلیل این قابلیت دستگاه، نیازی به تی کشی خشک نیست و در نتیجه به نیروی کار کمتری نیاز است. مزیت عمده این ساختار دستگاه منحصر به فرد آن است که پهنای مکش بیشتر از عرض دستگاه نیست که امکان عبور به دردسر اسکرابر از فضاهای باریک و کم عرض مثل درگاهها را فراهم می‌کند.

تنوع بالای محصولات

تنوع بالای محصولات کمپانی Hefter امکان انتخاب راهکاری خلاقانه برای نظافت حرفه‌ای در هر محیط را فراهم می‌کند. تکنولوژی ثبت شده Turnado سری‌های برس منحصر به فردی فراهم می‌نماید که دارای چرخش کامل 360 درجه می‌باشند. در نتیجه شستشوی مکانیزه در تمامی جهات حتی رو به عقب امکان پذیر است. تکنولوژی ثبت شده دیگر این کمپانی، سیستم VARIOTECH است که برس‌های جمع شونده است که با تغییر پهنای شستشوی امکان استفاده از دستگاه در بخش‌هایی با عرض متفاوت را فراهم می‌کنند. تکنولوژی CONVERT ماژول دیگری که امکان جلادهی زمین را فراهم می‌کند به این تکنولوژی، در چند ثانیه دستگاه از اسکرابر به پولیشر تبدیل می‌شود.

سازگاری با محیط زیست

تمام دستگاه‌های اسکرابر Hefter بصورت بدون کابل و با باتری‌هایی با زمان شارژدهی 4 ساعت کار می‌کنند. با سیستم QUICK CHANGE باتری‌های خالی شده را می‌توان به سرعت و به راحتی با باتری‌های فول تعویض کرد که عملیات شستشوی پیوسته و بدون وقفه را بسیار آسان می‌سازد. این دستگاه‌ها دارای سیستم خودکار تنظیم میزان مصرف آب و مواد شوینده هستند که بر اساس سرعت حرکت دستگاه عمل می‌کند و عملکرد کم صدای دستگاه آلودگی صوتی محیط را کاهش می‌دهد.

محصولات شرکت Hefter در ایران