قیمت اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

شستشوی سطوح با استفاده از شیوه های نظافت صنعتی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دستی است و یکی از تجهیزات مناسب برای شستشوی سطوح هموار کف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. کیفیت بالای شستشو توسط کف شوی صنعتی، موجب محبوبیت روز افزون دستگاه های کفشوی صنعتی گشته است. این دستگاه با بهره مندی از مکانیزم های خاص در شستشو، موجب بهینگی فرآیند نظافت می شود. علاوه بر مزایای رایج کفشور صنعتی افزایش سرعت شستشو به دلیل سرعت عمل بالای این دستگاه در شستشوی سطوح موجب ترجیح افراد به استفاده از این دستگاه بجای شیوه های سنتی نظافت می گردد. تنها ایراد دستگاه کفشور نسبت به روش دستی، قیمت اسکرابر می باشد. در ادامه همه نکات در رابطه با قیمت اسکرابر بیان خواهد شد. خرید اسکرابر صنعتی باید با توجه به قیمت آن و سایر معیار های ذکر شده انجام گیرد.

رابطه قیمت زمین شوی صنعتی و کیفیت نظافت

قیمت اسکرابر

استفاده از زمین شوی صنعتی با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارد، در نگاه اول بسیار غیر منطقی می باشد. اما با کمی تامل و بررسی ویژگی های دستگاه زمین شوی صنعتی می توان به بهینه تر شدن فرآیند نظافت پس از شستشوی سطوح با کف شوی صنعتی پی برد. استفاده بهینه و بسیار کم از مواد شوینده و آب، علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست در هزینه ها کاهش چشمگیری ایجاد خواهد کرد. همچنین نیاز به نیروی خدماتی کمتر به منظور شستشوی موثر سطوح هموار کف موجب کاهش هزینه های نظافتی خواهد شد. به همین دلیل پس از بررسی شرایط می توان دریافت که دستگاه های کفشوی صنعتی علی رغم بالا بودن قیمت و هزینه های جانبی در نهایت مقرون به صرفه هستند.

 

پارامترهای موثر در قیمت اسکرابر شرکت ابراهیم

قیمت اسکرابر

قیمت فروش اسکرابر بسته به مدل آن از رده های پایین شروع شده و تا دستگاه های کف شور صنعتی گران قیمت و صنعتی مدل های متفاوتی وجود دارد. دستگاه زمین شور صنعتی با توجه به پارامتر های متفاوت برای شستشوی سطوح مختلف کاربردی می باشد. مزایایی که کفشوی صنعتی را گران تر می کند، کیفیت و سهولت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. در ادامه همه ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت زمین شوی صنعتی تشریح می شود. می توان با مطالعه کامل معرفی کف شور صنعتی ، بهترین و مناسبترین کفشوی صنعتی را برای شستشوی سطوح مورد نظر انتخاب نمود. اندازه، نوع هدایت، ظرفیت مخازن، نوع منبع تغذیه و امکانات اختیاری از جمله مواردی هستند که بر قیمت اسکرابر ابراهیم تاثیر می گذارند.

 

کیفیت ساخت و نوع طراحی

قیمت اسکرابر

ساخت دستگاه های کف شوی صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم به گونه ای است که همه جوانب مورد نیاز برای شستشوی سطوح توسط کفشور صنعتی در طراحی این دستگاه ها در نظر گرفته شده است. طراحی ارگونومیک کفشوهای ارائه شده توسط شرکت ابراهیم موجب سهولت کاربری خواهد شد. علاوه بر این اکثر دستگاه های ارائه شده توسط شرکت ابراهیم مجهز به سیستم الکتریکال می باشند. کفشورهای الکتریکی (باتری دار و کابلی) خرابی کمتر داشته و به همین ترتیب هزینه های تعمیر و نگهداری آن ها کمتر خواهد بود.

 

نوع هدایت

قیمت اسکرابر

یکی از پارامتر هایی که بر قیمت کفشوی صنعتی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت، سیستم هدایت زمین شوی صنعتی می باشد. دستگاه زمین شور صنعتی که به صورت دستی هدایت شود، از قیمت پایین تری نسبت به اسکرابر سرنشین دار برخوردار است. در صورتی که سطوح تحت شستشو وسیع نباشد و یا در بین سطوح موانع بسیار زیادی وجود داشته باشد می توان به منظور کاهش قیمت اسکرابر و همچنین سهولت کاربری از زمین شوی دستی استفاده نمود. در غیر این صورت می توان با خرید اسکرابر سرنشین دار بجای دو یا چند کفشوی دستی در هزینه ها صرفه جویی نمود.

 

سیستم جلو برنده

قیمت اسکرابر

دستگاه کف شوی صنعتی می تواند مجهز به سیستم جلوبرنده باشد. با تجهیز کفشوی صنعتی به موتور حرکتی می توان شستشوی راحت تری را به مشتری ارائه کرد. برخی از دستگاه های زمین شور صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم مجهز به موتور حرکتی جلوبرنده می باشند که همین موجب بالاتر بودن قیمت چنین دستگاه هایی می باشد. با توجه به نیاز کمتر به صرف انرژی و قدرت بیشتر در شستشو توسط دستگاه های مجهز به موتور حرکتی (سیستم جلوبرنده) هزینه بیشتر برای چنین کفشویی صرفه اقتصادی نیز به همراه خواهد داشت. موتور جلو برنده سبب شستشوی یکنواخت سطح زمین و در نتیجه تمیزی باکیفیت خواهد شد.

 

باتری

قیمت اسکرابر

انرژی حرکتی دستگاه های کف شور صنعتی توسط انرژی الکتریکی تامین می شود. در اماکنی که دسترسی مناسب به پریز ها ندارند یا به منظور شستشوی سطوحی که وجود کابل در حین شستشو ممکن است باعث بروز اختلال در رفت و آمد و یا بروز مخاطرات گردد، بهتر است از کفشور باتری دار استفاده شود. یکی از پارامتر های موثر بر قیمت کفشوی صنعتی وجود باتری می باشد. به طور کلی در کفشور باتری دار قیمت باتری به قیمت کلی دستگاه اضافه می شود و به همین دلیل انواع باتری دار زمین شوی صنعتی از انواع کابلی گران تر می باشند. کفشوی باتری دار از قدرت مانور بسیار بالایی بهره مند است و به این ترتیب در محیط های پر پیچ و خم و متراکم و یا محیط های پر رفت و آمد بهترین کارایی را ارائه می دهد.

 

استاندارد ها

قیمت اسکرابر

دستگاه های نظافت صنعتی مانند سایر محصولات مکانیزه پس از طراحی و ساخت توسط بخش های متفاوت بررسی کیفیت می شوند. دستگاه هایی که استاندارد های خاصی به آن ها تعلق گیرد، از کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. به طور مثال استاندارد noBac که برای دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال یا همان کف شوی بیمارستانی (قابل استفاده در بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها، خانه سالمندان، مهدکودک و…) می باشد یکی از پارامتر های موثر در قیمت اسکرابر است. یکی دیگر از استاندارد های دستگاه زمین شور silent بودن دستگاه می باشد. همه دستگاه های noBac از استاندارد silent نیز برخوردارند.

 

 

برای مشاهده محصولات اسکرابر ابراهیم کلیک کنید. همچنین جهت دریافت قیمت اسکرابر لطفا با شماره ۸۷۱۸۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را از طریق لینک زیر ارسال بفرمایید.

ارتباط با ما

 

 

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: