۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی و ارتباط آن با خرید اسکرابر

شستشوی سطوح با استفاده از شیوه های نظافت صنعتی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دستی است و یکی از تجهیزات مناسب برای شستشوی سطوح هموار کف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. کیفیت بالای شستشو توسط کف شوی صنعتی، موجب محبوبیت روز افزون دستگاه های کفشوی صنعتی گشته است. این دستگاه با بهره مندی از مکانیزم های خاص در شستشو، موجب بهینگی فرآیند نظافت می شود. مزایای متعدد کفشور صنعتی مانند افزایش سرعت شستشو به دلیل سرعت عمل بالای این دستگاه و کیفیت ارائه شده، باعث ترجیح  استفاده از این دستگاه بجای شیوه های سنتی گردیده است. تنها نکته قابل توجه دستگاه اسکرابر صنعتی نسبت به روش دستی، قیمت اسکرابر می باشد. در این مبحث عوامل موثر بر قیمت زمین شوی صنعتی بررسی و تحلیل خواهد شد. خرید اسکرابر صنعتی باید با توجه به قیمت دستگاه و سایر معیار های ذکر شده انجام گیرد.

رابطه قیمت اسکرابر و کیفیت نظافت

قیمت اسکرابر

استفاده از زمین شوی صنعتی با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارد، در نگاه اول بسیار غیر منطقی می باشد. اما با کمی تامل و بررسی ویژگی های دستگاه زمین شوی صنعتی می توان به بهینه تر شدن فرآیند نظافت پس از شستشوی سطوح با کف شوی صنعتی پی برد. استفاده بهینه و بسیار کم از مواد شوینده و آب، علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست در هزینه ها کاهش چشمگیری ایجاد خواهد کرد. همچنین نیاز به نیروی خدماتی کمتر به منظور شستشوی موثر سطوح هموار کف موجب کاهش هزینه های نظافتی خواهد شد. به همین دلیل پس از بررسی شرایط می توان دریافت که قیمت زمین شوی صنعتی علی رغم بالا بودن و هزینه های جانبی در نهایت مقرون به صرفه است.

پارامترهای موثر در قیمت اسکرابر

قیمت زمین شوی صنعتی

قیمت اسکرابر بسته به مدل آن از رده های پایین شروع شده و تا دستگاه های کف شور صنعتی گران قیمت و صنعتی مدل های متفاوتی وجود دارد. دستگاه زمین شور صنعتی با توجه به پارامتر های متفاوت برای شستشوی سطوح مختلف کاربردی می باشد. مزایایی که کفشوی صنعتی را گران تر می کند، کیفیت و سهولت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. در ادامه همه ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت زمین شوی صنعتی تشریح می شود. می توان با مطالعه کامل معرفی کف شور صنعتی ، بهترین و مناسبترین کفشوی صنعتی را برای شستشوی سطوح مورد نظر انتخاب نمود. اندازه، نوع هدایت، ظرفیت مخازن، نوع منبع تغذیه و امکانات اختیاری از جمله مواردی هستند که بر قیمت اسکرابر ابراهیم تاثیر می گذارند.

 

کیفیت ساخت طراحی و تاثیر آن بر قیمت اسکرابر

قیمت اسکرابر

ساخت دستگاه های کف شوی صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم به گونه ای است که همه جوانب مورد نیاز برای شستشوی سطوح توسط کفشور صنعتی در طراحی این دستگاه ها در نظر گرفته شده است. طراحی ارگونومیک کفشوهای ارائه شده توسط شرکت ابراهیم موجب سهولت کاربری خواهد شد. علاوه بر این اکثر دستگاه های ارائه شده توسط شرکت ابراهیم مجهز به سیستم الکتریکال می باشند. کفشورهای الکتریکی (باتری دار و کابلی) خرابی کمتر داشته و به همین ترتیب هزینه های تعمیر و نگهداری آن ها کمتر خواهد بود. بنابراین در خرید زمین شوی صنعتی باید به برند سازنده دستگاه توجه نموده و از کیفیت بالای محصول اطمینان حاصل کنید. به همین جهت بالا بودن قیمت اسکرابر های با کیفیت و دارای ساختار مستحکم چندان غیر معقول نیست.

 

نحوه هدایت دستگاه اسکرابر

قیمت اسکرابر

یکی از پارامتر هایی که بر قیمت زمین شوی صنعتی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت، سیستم هدایت زمین شوی صنعتی می باشد. دستگاه زمین شور صنعتی دستی که به صورت دستی هدایت شود، از قیمت پایین تری نسبت به اسکرابر سرنشین دار برخوردار است. در صورتی که سطوح تحت شستشو وسیع نباشد و یا در بین سطوح موانع بسیار زیادی وجود داشته باشد می توان به منظور کاهش قیمت اسکرابر و همچنین سهولت کاربری از زمین شوی دستی استفاده نمود. در غیر این صورت می توان با خرید اسکرابر سرنشین دار بجای دو یا چند کفشوی دستی در هزینه ها صرفه جویی نمود.

 

تاثیر سیستم جلو برنده بر روی قیمت اسکرابر

قیمت اسکرابر

دستگاه کف شوی صنعتی می تواند مجهز به سیستم جلوبرنده باشد. با تجهیز کفشوی صنعتی به موتور حرکتی می توان شستشوی راحت تری را به مشتری ارائه کرد. برخی از دستگاه های زمین شور صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم مجهز به موتور حرکتی جلوبرنده می باشند که همین موجب بالاتر رفتن قیمت اسکرابر می شود. با توجه به نیاز کمتر به صرف انرژی و قدرت بیشتر در شستشو توسط دستگاه های مجهز به موتور حرکتی (سیستم جلوبرنده) هزینه بیشتر برای چنین کفشویی صرفه اقتصادی نیز به همراه خواهد داشت. موتور جلو برنده سبب شستشوی یکنواخت سطح زمین و در نتیجه تمیزی باکیفیت سطوح خواهد شد. خرید اسکرابر دارای موتور جلوبرنده با افزایش چشمگیر سهولت کار با دستگاه، زحمت بسیار کمتری به کاربر تحمیل می کند و باید به این نکته اشاره داشت که همه دستگاه های اسکرابر خودرویی موتور جلو برنده دارند.

 

اثر باتری بر قیمت اسکرابر

قیمت دستگاه شستشوی کف

مورد دیگری که قبل از خرید اسکرابر صنعتی باید به آن توجه کنید، وجود باتری در دستگاه اسکرابر می باشد. انرژی حرکتی دستگاه های کف شور صنعتی توسط انرژی الکتریکی تامین می شود. در اماکنی که دسترسی مناسب به پریز ها ندارند یا به منظور شستشوی سطوحی که وجود کابل در حین شستشو ممکن است باعث بروز اختلال در رفت و آمد و یا بروز مخاطرات گردد، بهتر است از کفشور باتری دار استفاده شود. یکی از پارامتر های موثر بر قیمت زمین شوی صنعتی وجود باتری می باشد. به طور کلی در کفشور باتری دار هزینه خرید باتری به قیمت زمین شوی صنعتی اضافه می شود و به همین دلیل در مدل های مشابه ، قیمت اسکرابر صنعتی باتری دار از کفشوی کابلی بیشتر می باشد. کفشوی باتری دار از قدرت مانور بسیار بالایی بهره مند است و به این ترتیب در محیط های پر پیچ و خم و متراکم و یا محیط های پر رفت و آمد بهترین کارایی را ارائه می دهد.

 

استاندارد های ساخت اسکرابر

قیمت دستگاه اسکرابر

دستگاه های نظافت صنعتی مانند سایر محصولات مکانیزه پس از طراحی و ساخت توسط بخش های متفاوت بررسی کیفیت می شوند. دستگاه هایی که استاندارد های خاصی به آن ها تعلق گیرد، از کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. به طور مثال استاندارد noBac که برای دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال یا همان کف شوی بیمارستانی (قابل استفاده در بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها، خانه سالمندان، مهدکودک و…) می باشد یکی از پارامتر های موثر در قیمت اسکرابر است. یکی دیگر از استاندارد های دستگاه زمین شور silent بودن دستگاه می باشد. همه دستگاه های noBac از استاندارد silent نیز برخوردارند. در نتیجه برای خرید زمین شوی صنعتی علاوه بر در نظر گرفتن برند سازنده، تجهیزات همراه دستگاه و قیمت زمین شوی صنعتی ، باید به استاندارد های دستگاه توجه کنید.

 

برای مشاهده محصولات اسکرابر ابراهیم کلیک کنید. همچنین جهت دریافت قیمت اسکرابر لطفا با شماره ۸۷۱۸۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را از طریق لینک زیر ارسال بفرمایید.

ارتباط با ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید