۰۲۱-۸۸۹۲۱۰۲۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۵۰۰۰ ۰۲۱-۸۷۱۸۴

قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی و ارتباط آن با خرید اسکرابر

قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی و ارتباط آن با خرید اسکرابر

ارتقا کیفیت شستشوی سطوح با استفاده از شیوه های نظافت صنعتی علاوه بر مقرون به صرفه بودن نسبت به روش های دستی سهولت فرایند را نیز به همراه دارد. از تجهیزات مناسب برای شستشوی سطوح کفپوش ها در مجموعه های مختلف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. کیفیت بالای شستشو با دستگاه زمین شوی صنعتی، موجب محبوبیت روز افزون دستگاه های کفشوی صنعتی و استفاده گسترده آن در فرایند نظافت گشته است. این دستگاه با بهره مندی از مکانیزم های خاص شستشو، موجب بهینه شدن فرآیند نظافت می شود. مزایای متعدد کاربرد انواع اسکرابر های صنعتی مانند افزایش سرعت شستشو و کیفیت ارائه شده، باعث رشد استفاده از این دستگاه و جایگزینی آن بجای شیوه های سنتی گردیده است. قیمت اسکرابر صنعتی و تجهیزات مکانیزه نظافت یکی از دغدغه های اصلی در هنگام تهیه و خرید اسکرابر صنعتی می باشد.

تنوع گسترده اسکرابر صنعتی تنوع قیمت این دستگاه را به دنبال دارد. به علاوه این تنوع در طراحی و قیمت اسکرابر صنعتی به شما اجازه میدهد دستگاه مناسب محیط کار خود را انتخاب نموده و از آن در فرایند نظافت بهینه محیط مورد نظر خود استفاده نمایید. عوامل مختلفی در قیمت زمین شوی صنعتی تاثیر گذارند. خرید اسکرابر صنعتی باید با توجه به قیمت دستگاه و مناسب بودن آن با شرایط محیط مورد نظر شما و سایر معیار های تاثیر گذار در فرایند نظافت صورت گیرد تا فرایند نظافت بهینه برای شما تحقق پذیرد.

انواع اسکرابر صنعتی

قیمت اسکرابر دستی ابراهیمدستگاه زمین شوی صنعتی با توجه به گستردگی کاربرد در مجموعه ها و صنایع مختلف، از تنوع بالایی برخوردار است. این تنوع در طراحی و تولید در قیمت اسکرابر صنعتی تاثیر گذاری بالایی دارد. اسکرابر ها در انواع دستی و سرنشین دار طراحی و تولید میشوند، به کار گیری هر یک از این انواع زمین شوی صنعتی در محیط مناسب میتواند کیفیت و سرعت را افزایش داده و در کاهش زمان، هزینه و انرژی لازم برای فرایند نظافت تاثیر گذاری بالایی داشته باشد. این تفاوت در ساختار دستگاه اسکرابر در قیمت آن تاثیر گذار است. خرید اسکرابر یا زمین شوی صنعتی با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارد، میتواند سرمایه گذاری مطلوبی در راستای حفظ کیفیت بهداشت و سلامت محیط باشد و از هزینه های آتی به میزان زیادی بکاهد.

پارامترهای موثر در قیمت اسکرابر

همانطور که گفته شد قیمت اسکرابر بسته به مدل و ساختار آن از تنوع بالایی برخوردار است. این تنوع ساختاری، تفاوت قیمت اسکرابر صنعتی را به همراه دارد. دستگاه های زمین شوی صنعتی در مدل های دستی و سرنشین دار ارائه میشود که در موارد مختلف نظافت مجموعه ها مورد استفاد قرار میگیرند. تفاوت ویژگی ها و مزایای این تجهیزات از اصلی ترین دلایل تفاوت قیمت اسکرابر صنعتی میباشد. شناخت این محصولات و تجهیزات نظافت مکانیزه در انتخاب دستگاه بهینه نظافت محیط شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.

قیمت اسکرابر دستی بیشتر است یا سرنشین دار؟

قیمت اسکرابر سرنشین دار ابراهیمساختار تجهیزات نظافت مکانیزه همچون اسکرابر ها به گونه ای است که بتوانید از آنها در محیط های مختلف با شرایط گوناگون استفاده نمایید، از این رو این دستگاه نظافت صنعتی در انواع دستی و سرنشین دار ارائه شده است تا بسته به نیاز کاربر خرید اسکرابر صنعتی انجام شده و از این دستگاه استفاده شود. قیمت اسکرابر صنعتی بسته به ویژگی های قابل ارائه توسط این دستگاه افزایش پیدا میکند، اسکرابر های دستی با توجه به ابعاد پایین و قابلیت مانور پذیری بالاتر از قیمت مطلوبی برخوردارند، با این حال سطح قابل شستشو با این دستگاه کمتر از اسکرابر های سرنشین دار می باشد. قیمت دستگاه اسکرابر صنعتی سرنشین دار به علت توانایی نظافت سطوح با وسعت بالا، مانور گذیری، ابعاد مناسب، و سایر ویژگی های نظافت این دستگاه نظافت مکانیزه بالا تر از اسکرابر های دستی می باشد. طراحی ارگونومیک زمین شوی های سرنشین دار ارائه شده توسط شرکت ابراهیم موجب سهولت کاربری و هدایت دستگاه خواهد شد.

همانطور که گفته شد یکی از پارامتر هایی که بر قیمت زمین شوی صنعتی تاثیر بسزایی دارد، نحوه هدایت دستگاه زمین شوی صنعتی می باشد. دستگاه زمین شور صنعتی دستی که به صورت دستی هدایت شود، از قیمت پایین تری نسبت به اسکرابر های سرنشین دار صنعتی برخوردار است. در صورتی که سطوح تحت شستشو وسیع نباشد و یا در بین سطوح موانع بسیار زیادی وجود داشته باشد می توان به منظور کاهش قیمت اسکرابر و همچنین سهولت کاربری از زمین شوی دستی استفاده نمود. در غیر این صورت می توان با خرید اسکرابر سرنشین دار بجای دو یا چند کفشوی دستی در هزینه ها صرفه جویی نمود.

باتری دار یا کابلی؟

خرید اسکرابر صنعتی ابراهیماسکرابر های صنعتی از موتور الکتریکی بهره میبرند، به همین جهت سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. این دستگاه توسط باتری و یا اتصال مستقیم به برق تامین انرژی میشوند. کفشورهای الکتریکی (باتری دار و کابلی) خرابی کمتر داشته و به همین ترتیب هزینه های تعمیر و نگهداری آن ها کمتر خواهد بود. خرید زمین شوی صنعتی که با باتری تجهیز شده است، به شما امکان میدهد بدون محدودیت در جابجایی در بخش مورد نظرتان بکار گیرید. از پارامتر های موثر بر قیمت زمین شوی صنعتی باتری دار، نوع باطری مورد استفاده در این دستگاه نظافت مکانیزه است که انواع مختلفی دارد. به طور کلی در کفشور باتری دار هزینه خرید باتری به قیمت زمین شوی صنعتی اضافه می شود و به همین دلیل در مدل های مشابه ، قیمت اسکرابر صنعتی باتری دار از کفشوی کابلی بیشتر می باشد. کفشوی باتری دار با داشتن قدرت مانور بسیار بالا در محیط های پر پیچ و خم و متراکم و یا محیط های پر رفت و آمد بهترین کارایی را ارائه می دهد.

استاندارد های طراحی و ساخت اسکرابر

دستگاه های نظافت صنعتی مانند سایر محصولات مکانیزه پس از طراحی و ساخت توسط بخش های متفاوت بررسی کیفیت می شوند. دستگاه هایی که استاندارد های خاصی به آن ها تعلق گیرد، کیفیت بالاتر و قیمت بالاتر دارند. به طور مثال استاندارد noBac که برای دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال یا همان کف شوی بیمارستانی (قابل استفاده در بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها، خانه سالمندان، مهدکودک و…) می باشد یکی از پارامتر های موثر در قیمت اسکرابر است. یکی دیگر از استاندارد های دستگاه زمین شور silent بودن دستگاه می باشد. همه دستگاه های noBac از استاندارد silent نیز برخوردارند. در نتیجه برای خرید اسکرابر یا زمین شوی صنعتی علاوه بر در نظر گرفتن برند سازنده، تجهیزات همراه دستگاه و قیمت زمین شوی صنعتی ، باید به استاندارد های دستگاه توجه کنید.

ارزش خرید نسبت به قیمت اسکرابر ابراهیم

اسکرابر ایرانی ابراهیمتاثیر برند و سابقه فعالیت آن در زمینه نظافت صنعتی تجربه کاری و کیفیت بالای محصولات تولیدی آن برند را به همراه دارد. مجموعه ابراهیم با تکبه بر سه دهه فعالیت در زمینه ارائه تجهیزات نظافت مکانیزه با بومی سازی و تولید اسکربر ایرانی دارای کیفیت قابل مقایسه با برند های خارجی، ارزش خرید شما را بالا برده و تضمینی بر کیفیت محصول نسبت به قیمت اسکرابر ابراهیم می باشد. شناخت محصولات و ویژگی های منحصر به فرد هر یک از این تجهیزات به شما در راستای خرید زمین شوی صنعتی با قیمت مناسب یاری خواهد نمود. همچنین کسب مشاوره و راهنمایی از کارشناسان این شرکت به شما برای انتخاب یک اسکرابر با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب کمک خواهد نمود.

با توجه به تنوع در طراحی و ویژگی های زمین های صنعتی استفاده از این تجهیزات در فرایند نظافت مجموعه های صنعتی تاثیر بسیاری در کیفیت خواهد داشت. این تنوع طراحی و ویژگی ها است که میتواند قیمت اسکرابر را بالا تر و یا پایین تر بیاورد. با این حال توجه به این موضوع که به کارگیری آنها در فرایند نظافت و ارتقا کیفیت آن تاثیر بسزایی دارد، اهمیت خرید و استفاده از این تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی بسیار بالا و سرمایه گذاری بر خرید اسکرابر برای مجموعه سود آورد خواهد بود.

 

برای مشاهده محصولات اسکرابر ابراهیم کلیک کنید. همچنین جهت دریافت قیمت اسکرابر لطفا با شماره ۸۷۱۸۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را از طریق لینک زیر ارسال بفرمایید.

ارتباط با ما

2 دیدگاه دربارهٔ «قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی و ارتباط آن با خرید اسکرابر»

  1. سلام . برای فضاهای کوچک مانند محیط کاری شما دستگاه اسکرابر دستی کافی است. مدل برقی در صورت تردد کم افراد با توجه به قیمت پایین تر و وزن کم تر نسبت به اسکرابر باتری دار پیشنهاد می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شرکت در خبرنامه ما عضو شوید