تبلیغات محیطی شرکت ابراهیم

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم به منظور افزایش میزان آگاهی بخش در مورد عملکرد های نظافت صنعتی و گسترش این مهم اقدام به نصب تبلیغات محیطی در سطح شهر تهران کرده است.

photojoiner-1024x576-1

شرکت ابراهیم ارائه کننده انواع دستگاه های نظافت صنعتی از جمله دستگاه های شستشوی کف یا همان اسکرابر ، دستگاه های کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی ، دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک ، دستگاه های سوییپر صنعتی و دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا مکنده می باشد.

شرکت ابراهیم علاوه بر ارائه دستگاه های فوق و به منظور بر آورده کردن تمامی نیازهای مشتریان در مورد قطعات یدکی و جانبی مورد نیاز و همچنین خدمات پس از فروش با موجود نگهداشتن قطعات مورد نیاز دستگاه های و همچنین تیم فنی اقدام به پوشش و تامین آسایش خاطر هموطنان در بهره گیری و استفاده آسان از دستگاه های نظافت صنعتی نموده است.

در طول سال ها و دهه های گذشته با گسترش جوامع صنعتی و افزایش ساخت و سازها نیاز به استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافتی بیش از پیش احساس شده و به همان اندازه که بر وسعت ساختمان ها افزوده می شود، تولید آلودگی هم بالاتر می رود. بنابراین دیگر یک ابزار نظافت دستی که در گذشته متداول بوده نمی تواند پاکیزگی محیط را به طور کامل و در زمان مناسب به ارمغان آورد. در چنین شرایطی ماشین آلات نظافت صنعتی به راحتی می توانند بسیاری از مشکلات نظافتی را از میان بردارند و حتی بر ارزش یک کسب و کار بیفزایند.
متداول ترین دستگاه های نظافتی صنعتی از جمله اسکرابر ، سوییپر ، واترجت صنعتی ، جاروبرقی صنعتی و ... به نحوی طراحی شده اند که برای به کارگیری در هر زمان و هر مکانی امکان پذیر می باشد. به منظور سازگاری هر چه بیشتر یک دستگاه نظافتی با محیط های گوناگون که با شرایط متفاوتی رو به رو هستند،‌ هر کدام از ماشین آلات نظافت صنعتی در انواع متنوعی طراحی و تولید شده اند که انتخاب دستگاه مناسب را براساس ویژگی های محیط فراهم ساخته است.
به منظور آن که اقشار مختلف جامعه در هر کسب و کاری با انواع تجهیزات مکانیزه نظافتی و کاربردهای آن آشنا شوند، از طریق رسانه های محیطی و یا شبکه های اجتماعی تبلیغاتی صورت می گیرد.