ترولی و سایر محصولات

تخصصی تر شدن عملیات نظافت و شستشوی محیط های گوناگون اعم از مسکونی، تجاری و صنعتی کاربرد دستگاه ها و ابزارهای نظافتی حرفه ای را غیرقابل اجتناب می نماید. همچنین در بسیاری از موارد دست یابی به کیفیت مطلوب و سطح مورد نظر بهداشت در گرو استفاده از مواد شیمیایی و شوینده تخصصی می باشد. استفاده از دستگاه های مکانیزه، تجهیزات کاربردی و باکیفیت و مواد شوینده تخصصی موجب تسهیل عملیات نظافت و شستشو گردیده، سرعت و کیفیت انجام عملیات را به نحو چشمگیر افزایش داده و دارای مزایای متعدد اقتصادی می باشد. همچنین کاربرد تجهیزات و ابزارهای مدرن در عملیات نظافت و شستشو بعنوان روشی سازگار با محیط زیست شناخته می شود زیرا هنگام کاربرد آنها، آب اصلی ترین عامل شوینده بوده و میزان مصرف مواد شیمیایی به حداقل کاهش یافته و یا کاملا حذف می شود. در جایی که استفاده از مواد شیمیایی غیرقابل اجتناب می باشد میتوان از مواد شوینده تخصصی استفاده کرد. افزودن مقادیر کم از این مواد به سیستم بخوبی پاسخگوی نیاز نظافتی خواهد بود.


دستگاه های مکانیزه و  ابزارهای حرفه ای نظافت

از جمله کارآمدترین دستگاه های مکانیزه و تجهیزات حرفه ای نظافت می توان به موارد زیر اشاره نمود:


فرش شوی 

دستگاه فرش و موکت شوی دستگاهی مکانیزه و قابل حمل است که می تواند عملیات شستن فرش را به شیوه ای بسیار سریع تر و باکیفیت تر نسبت به روش های سنتی و دستی انجام دهد. پاشش کنترل شده محلول آب و مواد شوینده توسط دستگاه فرش شوی موجب کاهش قابل توجه میزان مصرف آب و مواد شوینده می گردد. علاوه بر این بعلت تجهیز دستگاه به سامانه مکش انجام عملیات شستشوی فرش در محیط قرارگیری آن امکان پذیر بوده و سرعت خشک شدن فرش نیز به نحو قابل ملاحظه افزایش می یابد. استفاده از برس رولی در این دستگاه خروج کامل آلودگی ها از تار و پود فرش و کیفیت بالای شستشو را تضمین کرده و در عین حال از آسیب دیدگی آن جلوگیری می نماید. دستگاه فرش شوی یک ابزار ایده آل و کاربردی برای پیمانکاران خدمات نظافتی و  تیم خدماتی محیط هایی همچون هتل ها، خوابگاه ها، مساجد و ... می باشد.


مبل شوی

مبل شور ابزار مکانیزه ای است که به طور تخصصی برای شستشوی منسوجات به کار رفته در مبلمان طراحی و تولید شده است. با توجه به سطحی بودن آلودگی موجود و لزوم عدم نفوذ شوینده به لایه های زیرین مبل، دستگاه مبل شوی مجهز به کمپرسور هوا بوده و ماده شوینده را بصورت فوم پاشش می نماید. همچنین این دستگاه مجهز به سامانه مکش بوده و با مکش فوم و آلودگی های جدا شده سرعت خشک شدن را افزایش می دهد.


بخار شوی صنعتی

بخارشور دستگاهی پرکاربرد برای شستشو و ضدعفونی کردن سطوح هموار و ناهموار می باشد. دستگاه های بخار شوی مدرن مجهز به یک سیستم مکش می باشند تا آلودگی های جدا شده از سطح را از محیط جمع آوری نمایند. این مدل از دستگاه بخارشوی دارای مخازن مجزا برای آب تمیز، آب آلوده و مواد شوینده می باشد. برخلاف اغلب دستگاه های مکانیزه نظافت که برای شستشوی نوع خاصی از سطح طراحی شده اند، دستگاه های بخارشوی برای سطوح متفاوت و در محیط های گوناگون قابل کاربرد می باشند. 


پولیشر

 پولیشر دستگاهی است که در عملیات تخصصی و حرفه ای جلادهی کف مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت بالا چرخش برس و فشار بالای وارد شده از آن بر سطح، موجب حذف خط و خش از روی سطح گردیده و جلوه و درخشندگی بالایی به آن می بخشد. عملیات پولیش حرفه ای غالبا در چندین مرحله صورت می گیرد و در هر مرحله از پدی نرمتر نسبت به پد بکار رفته در مرحله قبل استفاده می شود. بدین ترتیب در پایان عملیات سطحی کاملا صیقلی و جلا دار بدست می آید.


ترولی

ترولی ابزاری ساده و در عین حال بسیار کاربردی برای انجام عملیات نظافتی و خدماتی می باشد. مهم ترین ویژگی ترولی ها فراهم نمودن امکان جابجایی مواد، ابزار و تجهیزات لازم و مدیریت همزمان چندین عملیات مختلف می باشد. ترولی ها بسته به نوع و محیط کاربرد در مدل های مختلف و متنوعی طراحی و تولید می گردند. بر این اساس می توان ترولی ها را به چهار گروه اصلی ترولی نظافت ، ترولی چند منظوره، ترولی بیمارستانی و ترولی خدماتی تقسیم بندی نمود.


مواد شوینده شیمیایی

مواد شوینده، موادی هستند که با تأمین بخشی از انرژی مورد نیاز برای جداسازی آلودگی از سطح موجب افزایش سرعت و کیفیت عملیات شستشو می گردند. تنوع آلودگی های موجود در محیط های صنعتی و همچنین درجه متفاوت آنها موجب حرکت صنعت تولید مواد شوینده شیمیایی به سمت تولید شوینده های تخصصی گردیده است. استفاده از شوینده تخصصی برای نوع خاصی از آلودگی و سطح، ضمن حذف کامل آلودگی از آسیب دیدگی سطح جلوگیری کرده و از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

مواد شوینده شیمیایی عرضه شده توسط شرکت ابراهیم با توجه به نوع  کاربرد خود به دو دسته مواد شوینده صنعتی و مواد شوینده کارواش تقسیم می شوند.


مرتب سازی براساس :

شیوه نمایش :

1 2 3 4 5

کارخانه سازنده :

پهنای شستشو (سانتیمتر) :

موتور حرکتی :

نوع خودرو :

آنتی باکتریال :

منبع تغذیه :

مواد شوینده صنعتی-دوپومات بریلنت
مواد شوینده صنعتی-دوپومات بریلنت - Dopomat br

یک ماده شوینده قدرتمند به منظور شستشوی روزمره زمین، مخصوصا سطوحی از جنس سنگ و گرانیت بوسیله دستگاه های اسکرابر است. پس از شسشتوی سطح با این ماده شوینده علاوه بر لایحه لیموی برجای مانده از عملیات شستشوی، یک لایه محافظ براق بر روی زمین باقی می ماند. از این ماده شوینده می توان بر روی سطوح مختلفی از جمله PVC، پوشش هایی پلاستیکی، کائوچویی، مرمر، موزائیک، پوشش های اپوکسی و ... استفاده کرد. این شوینده صنعتی به صورت کنستانتره ارائه می گردد و می توان آن را با توجه به نوع آلودگی و مشخصه بیان شده در جدول مشخصات فنی با آب ترکیب نمود.

مشاهده جزئیات مقایسه
مواد شوینده صنعتی-پروکور
مواد شوینده صنعتی-پروکور - Procur

یک ماده شیمیایی که به دلیل دادن اثر جلابخشی به سطح، موجب کاهش میزان جذب آلودگی و مواد چسبنده مانند آدامس به سطح می گردد. استفاده از این ماده شوینده علاوه بر اینکه موجب دوام پاکیزگی بر روی سطوح می گردد، به دلیل کاهش جذب آلودگی موجب کاهش زمان شستشو های آتی نیز می شود و به همین دلیل از آن به منظور شستشوی سطوحی با تعدد آمد و شد که به طور مداوم در معرض آلودگی می باشد استفاده می گردد. این شوینده صنعتی به صورت کنستانتره ارائه می گردد و می توان آن را با توجه به نوع آلودگی و مشخصه بیان شده در جدول مشخصات فنی با آب ترکیب نمود.

مشاهده جزئیات مقایسه
1 2 3 4 5