شستشوی نمای ساختمان ها در سطح شهر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

توسعه شهرها سبب مهاجرت روزانه افراد بسیاری از حومه و اطراف به شهرها شده است به همین دلیل با توجه به افزایش جمعیت شهرنشینی ، شاهد افزایش روزافزون تعداد ساختمان ها در سطح شهر هستیم و ساختمان ها امروزه نقش عمده ای را در زیباسازی این شهر ایفا می نمایند. بدین منظور حفظ ظاهر این ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از سوی دیگر عوامل متعددی در برهم زدن شکل ظاهری ساختمان و در نتیجه زیبایی شهرها همچون گرد و غبار، عوامل آب و هوایی، دوده و آلاینده های ناشی از سوخت خودروها و … تاثیرگذار می باشند که با انجام نظافت و شستشوی موثر نمای خارجی ساختمان می توان از بروز این آلودگی ها جلوگیری نموده و با شستشوی نمای خارجی ساختمان ها بر زیبایی شهر افزود. از طرف دیگر ارتفاع ساختمان ها شستشو و نظافت را کمی دشوار نموده است و با استفاده از شیوه های سنتی نظافتی این امر امکان پذیر نمی باشد لذا امروزه تجهیزات نظافتی، شستشوی نمای ساختمان را امکان پذیر نموده اند. یکی از کارآمدترین این دستگاه ها، تجهیزات نماشویی می باشد که با قابلیت منحصر به فرد خود شستشوی نما را با کیفیت بالایی امکان پذیر نموده است.

اهمیت شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نماشستشوی نمای ساختمان به دلایلی همچون تاثیرگذاری مستقیم بر زیبایی شهر و جاذبه محیط از اهمیت بالایی برخوردار است. عوامل محیطی همچون گرد وغبار و آلاینده ها بر روی نمای ساختمان مشکلات بسیاری را به وجود می آورد و در صورت شستشوی و پاکسازی زمانبندی شده و بالقوه نما می توان از مشکلاتی همچون آسیب، مستهلک شدن و فرسایش ساختمان جلوگیری نمود به همین دلیل پیشنهاد می شود با انجام نظافت صحیح از آسیب های ذکر شده جلوگیری نمود. بعلاوه نظافت صحیح نمای ساختمان ها بر بهداشت و سلامت افراد نیز تاثیر گذار می باشد که با حذف آلاینده ها و گرد و غبار از بروز بیماری های تنفسی در میان افراد جامعه و ساکنان ساختمان جلوگیری به عمل می آید.

چگونگی شستشوی نمای ساختمان ها

شستشوی نماارتفاع ساختمان ها انجام شستشوی نما را کمی با دشواری مواجه نموده است که انجام آن با استفاده از شیوه های سنتی نظافتی امکان پذیر نمی باشد. امروزه تجهیزات نظافتی در طیف وسیعی جهت افزایش سهولت در انجام خدمات نظافت و مرتفع نمودن نیازهای نظافتی در دسترس می باشند. تجهیزات مدرنی همچون دستگاه های واترجت صنعتی و نماشوی از کارآمد ترین این دستگاه ها می باشند که نظافت نما را حتی در ارتفاع امکان پذیر نموده و با استفاده از آنها می توان بر زیبایی ظاهری ساختمان ودر نتیجه شهرها افزود.

 

 

واترجت صنعتی و شستشوی نما

شستشوی نمادستگاه واترجت صنعتی با فشار بالای آب آلودگی ها را از انواع سطوح پاکسازی می نماید. نمای ساختمان ها با استفاده از واترجت به نحو موثری مورد شستشوی و نظافت قرار می گیرد. این تجهیزات با فشار بالای آب، لایه های سخت ایجاد شده از آلاینده ها و گرد و خاک را از نمای ساختمان جدا می نماید و به دنبال آن پاکسازی سطح نما خواه از شیشه باشد یا سنگ به انجام می رسد.

 

 

 

نماشوی و شستشوی تخصصی نما

شستشوی نمایکی دیگر از تجهیزات نظافتی که جهت شستشوی نما مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه نماشویی می باشد. دستگاه نماشوی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که شستشوی نما در ارتفاع را سهولت بخشیده اند. وجود لنس های بلند یکی از مهم ترین قابلیت های این دستگاه می باشد که به دلیل سبک بودن و بهره مندی از ارگونومی مناسب در فرد حین شستشوی نما هیچ گونه خستگی را ایجاد نخواهند کرد و بعلاوه عملیات شستشوی نمای ساختمان را نیز تسریع بخشیده اند.
صرفه جویی در مصرف آب و حفظ محیط زیست از مهم ترین فاکتورهای مورد توجه در ساخت این تجهیزات بوده است به همین دلیل استفاده از این تجهیزات جهت شستشوی نما به نحو موثر بسیار پیشنهاد می شود.

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: