سهولت کاربری در نظافت با استفاده از تی آب پاش Sprinter

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

نظافت و شستشو یکی از دشوار ترین فرآیند های خانگی و صنعتی می باشد. وجود بخش های متفاوت در اماکن صنعتی و محیط های خانگی موجب پیچیده شدن شستشو و نظافت می شود. یکی از رایج ترین شیوه های نظافت روش دستی می باشد. از مشکلات روش دستی می توان به سرعت پایین و طول کشیدن شستشو، خستگی کاربر در حین نظافت، کیفیت نامطلوب روش دستی و… اشاره نمود. بهره گیری از روش های نظافت صنعتی نیز در همه جا کاربردی نبوده و به دلیل هزینه های بالا نمی توان در هر مکانی از آن ها بهره برد. به همین دلیل استفاده از روش دستی در محیط خانگی و همچنین برخی از بخش های محیط صنعتی به صرفه تر و محبوب تر است. تی آب پاش یکی از محصولاتی است که در شستشو به روش دستی کیفیت لازم را فراهم می آورد.

 

 

تی آب پاشلزوم بهره گیری از محصولات با کیفیت

مشکلاتی که روش دستی شستشو دارد موجب کاهش بهینگی در فرآیند نظافت می شود. به منظور بهبود سرعت و کیفیت شستشو بهتر است از محصولاتی که قدرت لازم در شستشوی سطوح را دارند بهره برد. همچنین وجود ویژگی های جانبی کاربردی به بهبود نظافت کمک می کند. استفاده از محصولات با کیفیت در شیوه دستی شستشو موجب افزایش سرعت، بهبود کیفیت نظافت، سهولت کاربری و جلوگیری از خستگی کاربر و… می شود.

 

 

 

تی آب پاش چیست و چه مزایایی دارد؟

تی آب پاش

یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی که به تازگی توسط کمپانی filmop طراحی و تولید گشته است، تی آب پاش می باشد. مکانیزم عمل و ویژگی خاص این تی در جایگیری آب در لوله این تی می باشد. از قیمت بالای دسته تی می توان آب در لوله (مخزن آب تی آب پاش) ریخت. به همین ترتیب این تی در حین نظافت امکان پاشش آب به چندین طریق را دارا می باشد. پاشش آب از روی پد تی و همچنین از کناره های پد نظافتی موجب خیس شدن تی و کمک به شستشوی بهتر سطوح می شود. در مخزن این تی می توان از ماده شوینده نیز استفاده نمود. به طور کلی آب و مواد شوینده از سه روزنه بر روی تی و سطوح پاشش می شوند. از مزایای استفاده از تی آب پاش می توان به سریع شدن شستشو به دلیل پاشش آسان و سریع آب و مواد شوینده با فشردن یک دکمه، جلوگیری از خستگی کاربر به دلیل ارگونومیک بودن دسته نگهداری تی، عدم نیاز به تکرار شستشو به دلیل کیفیت بالای پد های نظافتی تی، نظافت کامل به دلیل پاشش آب و مواد شوینده و… اشاره نمود.

 

 

بخش های متفاوت تی آب پاش

به منظور استفاده مفید و کاربردی از محصول جدید کمپانی filmop (تی آب پاش) بهتر است همه بخش های این تی را شناسایی کرد. در تصویر زیر بخش های مختلف تی آب پاش اعم از دکمه پاشش، درپوش پر کردن مواد شوینده و آب، محفظه نگهداری آب و مواد شوینده، روزنه پاشش ماده شستشو و… مشخص شده است.

تی آب پاش

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: