معرف شرکت دلفین و دستگاه های آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ آذر ۱۳۹۷

شرکت دلفین در حدود ۲۵ سال پیش فعالیت خود را تحت مدیریت و بنیانگذار آن در زمینه تولید مکنده های صنعتی آغاز نمود. این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود، تلاش کرد تا راه حل های نظافتی خلاقانه و کارآمدی را با طراحی و کیفیت بالا ارائه دهد. امروزه بعد از ۲۵ سال بیش از ۱۰۰ مدل جاروبرقی و مکنده صنعتی متنوع توسط شرکت دلفین طراحی و تولید می شود که پاسخگوی نیاز های بخش های مختلف می باشند.

مشکلات نظافتی و استفاده از مکنده های دلفین

مکنده صنعتیگرد و خاک، پودر و آلودگی های دیگر از مشکلات نظافتی است در بخش های تولیدی، صنایع و کارخانجات دیده می شود. مواد پودری در صنایع غذایی، گرد و غبار در صنایع دارویی و سایر صنایع و همچنین مایعات و جامدات در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی جز این آلودگی ها به حساب می آیند. مکنده های دلفین در مدل های مختلف ثابت، مرکزی و .. از خطرات احتمالی جلوگیری نموده و بازدهی تولید را بالا می برند.

 

 

ویژگی های مکنده های ساخت شرکت دلفین

مکنده صنعتیمکنده یا جاروبرقی های صنعتی ساخت شرکت دلفین، دستگاه هایی بی صدا و قابل اعتماد هستند. طراحی این دستگاه ها کاربر پسند بوده و بدنه تمام استیل مقاوم دارند. پمپ های ساید چنل در این مکنده ها بکار رفته و فیلتر های مخصوصی جهت کاربرد های مختلف طراحی می شود. مکنده های ضد انفجار مخصوص محیط های انفجاری یا دارای مواد مایعات و جامدات اشتعال زا از گزینه های دیگری است که شرکت دلفین در اختیار صنایع قرار داده است.

 

انواع مختلف مکنده صنعتی شرکت دلفین

مکنده صنعتی شرکت دلفین انواع و اقسام مکنده صنعتی را برای کاربرد ها و نیاز های مختلف طراحی و تولید می نماید. دسته بندی کلی این دستگاه ها شامل جاروبرقی تجاری، جاروی آب و خاک، مکنده صنعتی تک فاز و سه فاز معمولی و سخت کار، مکنده مخصوص جمع آوری روغن، مکنده هواکار، مکنده صنعتی ضد انفجار، مکنده مخصوص دائم کار، جاروبرقی مرکزی و غبارگیر می شود. این حجم از تنوع سبب شده تا مکنده های شرکت دلفین نیاز های هر بخش صنعتی، تجاری و … را بر طرف نمایند. جاروبرقی تجاری برای مراکز خرده فروشی و نه صنعتی با میزان استفاده کم، جاروی آب و خاک برای مکش ایمن مواد جامد و مایع و مکنده صنعتی تک فاز و سه فاز برای بخش های مختلف محیط های صنعتی از بخش بازیابی ذرات ریز تا جمع آوری مواد جامد سنگین استفاده می شوند. مکنده دائم کار برای مکش پیوسته و ۲۴ ساعته مواد جهت دفع یا انتقال و مکنده ضد انفجار مخصوص جمع آوری مواد اشتعال زا یا کار در محیط انفجاری قابل استفاده می باشند. شرکت ابراهیم، نماینده انحصاری دلفین در ایران، محصولات این شرکت را به صنایع، کارخانجات و دیگر بخش ها عرضه می نماید.

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: