صدور گواهینامه TÜV  برای مکنده های صنعتی ساخت شرکت Delfin

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ تیر ۱۳۹۶

شرکت Delfin یکی از برند های معتبر دنیا در زمینه تولید جاروبرقی صنعتی و انواع مختلف مکنده است. این شرکت، استاندارد های روز دنیا را در فرآیند تولید محصولات خود رعایت می نماید و با دریافت گواهینامه های معتبر از انجمن های مرتبط با صنعت، توانسته است استاندارد های ارائه شده برای سلامت افراد و محیط زیست را تامین نماید. یکی از مهم ترین گواهینامه های دریافتی شرکت دلفین، از انجمن TÜV ، از مهم ترین انجمن ها در زمینه اعطای گواهینامه ایمنی دستگاه ها، می باشد. این گواهینامه ایمنی افراد را در زمان استفاده از مکنده ها در محیط هایی با گرد و غبار ریز مضر و سمی مانند آزبست تضمین می نماید.

استاندارد های مرتبط با مکنده های دارای فیلتر های کلاس M و H

استاندارد جاروبرقی صنعتی ایمنبه منظور بازیابی و جمع آوری گرد و غبار ریز ( با ابعادی کم تر از یک میکرون)، نیاز است تا مکنده صنعتی مورد استفاده به فیلتر های با کیفیت مجهز شود. فیلتر های کلاس M برای به دام انداختن ذرات به کوچکی ۱ میکرون، فیلتر هپا برای گیر انداختن ذراتی به کوچکی ۱۸ صدم میکرون و فیلتر های مخصوص هپا برای جمع آوری آزبست، از جمله مهم ترین این فیلتر ها هستند. در تست هایی که از جارو برقی های دلفین با فیلتر M توسط انجمن TÜV  بدست آمده، موارد زیر تایید شده است:

۱-فیلتر استاندارد با سطح فیلتراسیون بالا

۲-خرطومی آنتی استاتیک و از جنس پلی اورتان به منظور تضمین ایمنی کاربر

۳-مخازن قابل عرضه برای جمع آوری ایمن زباله های سمی به همراه حلقه فولادی

جارو برقی های صنعتی تایید شده با فیلتر های هپا نیز همین استاندارد ها را دارند اما توانایی بیشتری در مکش ذرات ریز تر و ایجاد محیط ایمن تر دارند.

 

دستگاه های مکنده شرکت دلفین با گواهینامه TÜV

انجمن TÜV  با انجام تست های فنی طولانی و شدید بر روی رنج مشخصی از مکنده های ساخت شرکت دلفین، به آن ها گواهینامه حفاظت از ایمنی افراد اعطا نموده است. شرکت دلفین، در بازه های زمانی مختلف محصولات خود را برای کسب این گواهینامه به تست های ذکر شده می سپارد. در ادامه تعدادی از دستگاه های جدیدی که گواهینامه TÜV  را دریافت نموده اند، معرفی می شود.

 

۱- MTL301DRYM-001 (M class) and MTL301DRYH-001 (H class): جاروبرقی های صنعتی منسجم و قابل حمل با موتور تک فاز

۲- MTL202DSM-001 (M class) and MTL202DSH-001 (H class) : جاروبرقی های صنعتی با ۲ موتور تک فاز و سیستم نظافت فیلتر نیمه خودکار

۳- DM3M-001 (M class) and DM3H-001 (H class) : جاروبرقی های صنعتی پر فروش دلفین با ۳ موتور تک فاز و فیلتر با مساحت بزرگ

۴-  DM35SGAM-001 (M class) and DM40SGAH-001 (H class) : مکنده های صنعتی با ترکیبی از توان و قدرت عملیاتی بالا

۵- DG50EXPM-001 (M class) and DG50EXPH-001 (H class): مکنده های صنعتی سیار با ظرفیت فیلتراسیون استثنایی

۶- DG50EXPASBEST-001: مکنده صنعتی سه فاز مخصوص مکش کاملا ایمن گرد و غبار آزبست

 

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی ساخت شرکت دلفین با گواهینامه TÜV

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: