فراخوان مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

دیدگاه کودکان نسبت به مسائل متفاوت بسیار زیبا و خلاقانه است. مسئله پاکیزگی و نظافت یکی از مواردی است که ممکن است در رابطه با آن سهل انگاری شده و در اماکن مختلف کمتر به آن توجه شود. در همین رابطه و به منظور معطوف نمودن ذهن عموم به موضوع نظافت و نظافت صنعتی با بکارگیری ذهن خلاقانه کودکان و نوجوانان، شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم اولین مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع نظافت و تمیزی را برگزار می نماید. شرکت در این مسابقه برای همگان آزاد بوده و می توان به سادگی با ارسال تصویر نقاشی کودکان و نوجوانان به آدرس تلگرام ذکر شده شانس برنده شدن در این مسابقه بزرگ را امتحان کرد.

 

اولین مسابقه نقاشی نظافتی در ایران

مسابقه نقاشی کودکانشرکت ابراهیم همواره در ابتکار برای ترویج نظافت و فرهنگ سازی در زمینه نظافت صحیح و کاربردی پیشرو بوده است و هدف اصلی از برگزاری چنین مسابقه ای بیش از هدیه دادن و برنده شدن، آشنایی کودکان با تجهیزات نظافتی حرفه ای و چگونگی استفاده مناسب از آن ها به منظور بهبود پاکیزگی و بهداشت محیط است. مسابقه نقاشی برگزار شده شرایط، اهداف و جوایز ارزنده ای دارد که در ادامه تشریح شده است.

۱- هدف: آشنایی کودکان و نوجوانان و علاقمند کردن آن ها به رعایت نظافت

۲- شرایط شرکت کنندگان در مسابقه: همه کودکان و نوجوانان کمتر از ۱۴ سال

۳- مهلت ارسال نقاشی ها: ۱۴ اردیبهشت ماه لغایت ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸

۴- نحوه ارسال نقاشی: ارسال تصویر نقاشی به شماره تلگرام ( ۰۹۱۹۹۲۰۷۸۵۲ )

۵- جوایز مسابقه: انتخاب ۳ نقاشی برتر و اهدا هدیه های جذاب

 

** نکته قابل توجه در رابطه با هدایای شرکت کنندگان برتر، انتخاب هدیه بر اساس سن برگزیدگان است.

** در صورتی که در ارسال آثار کودکان و نوجوانان به آیدی ذکر شده مشکلی بود، می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۲۰۷۸۵۲ تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.

 

 

👦🏻 👦🏻 👦🏻 👦🏻 به امید مشاهده و برنده شدن نقاشی های زیبا و خلاقانه فرزندان دلبندتان 👧🏻 👧🏻 👧🏻 👧🏻

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: