با شروع فصل ابتلای افراد به آنفولانزا، جلوگیری از این مبتلا شدن به این بیماری اهمیت زیادی پیدا می کند. استفاده از دستمال های آنتی باکتریال، شستشوی مرتبط دست ها و تمیز کردن سطح زمین با تی و ماده شوینده مناسب از جمله اقداماتی است که برای پیشگیری از این بیماری انجام می شود. اما باید توجه داشت که سطوح کف محلی امن برای جرم ها و باکتری های مرگبار است. در نتیجه شستشوی دقیق این سطوح بدون انتشار آلودگی ها در بخش های دیگر در کاهش ابتلا به بیماری هایی مثل انفولانزا دارای اهمیت می باشد. در این مقاله نقش کلیدی دستگاه های مکانیزه اسکرابر و واترجت برای پیشگیری از شیوع بیماری ها در محیط مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

نگهداری از سطوح حساس با اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ دی ۱۳۹۷

سطوح با کفپوش های متفاوت در اماکن مختلف وجود دارند. تردد بر روی برخی سطوح کمتر بوده و بر روی برخی سطوح زیاد است، انواع آلودگی روی کفپوش ها با یکدیگر فرق داشته و نحوه نگهداری و مراقبت از پوشش های سطوح کف نیز متفاوت است. نوعی از کفپوش ها حساس بوده و ممکن است در اثر نگهداری غلط یا نظافت نا صحیح به این کفپوش ها آسیب برسد. کوتاه شدن عمر کفپوش ها علاوه بر کاهش زیبایی محیط، موجب تحمل هزینه برای اماکن مختلف می شود. به همین دلیل می بایست با رعایت نکات و بهره گیری از شیوه های صحیح نظافت و نگهداری کفپوش های حساس، به طولانی تر شدن عمر کفپوش ها کمک کرد. از کاربردی ترین تجهیزات برای نظافت و شستشوی سطوح هموار کف دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد.

… ادامه مطلب »

در برخی از فصول، رونق فروش و کسب و کار زیاد است و خرید و فروش قابل قبول می باشد. اواخر فصل زمستان به مناسبت خرید عید یا اواخر فصول گرم و سرد برای خرید شروع فصل جدید همواره فضای مغازه ها و مجتمع های تجاری پر رونق است. اما در بعضی ماه ها، فروش و بازار وارد رکود شده و درآمد زایی از طریق فروش کاهش می یابد؛ به همین دلیل می بایست به بهترین نحو در جهت بهبود رونق کسب و کار کوشید. اما چگونه می توان بازار را از حالت رکود به رونق برگرداند؟ در ادامه برخی از نکات مهم به منظور افزایش بهره وری کار و اهمیت نظافت صنعتی در این بین تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

نکاتی در ارتباط با سرویس و بازبینی دستگاه های نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ آذر ۱۳۹۷

تجهیزات نظافت صنعتی مانند اسکرابر و سوییپر بعلت عملکرد مکانیزه، سریع و بی نقص مورد توجه صاحبان صنایع، کارخانجات و مراکز تجاری قرار دارند. خرابی قطعات یا نگهداری نادرست تجهیزات نظافتی می تواند به معنی هدر رفت زمان و هزینه تمام شود. همچنین این مشکلات می تواند باعث لغزندگی سطوح کف و سرخوردن افراد و ایجاد یک محیط نا سالم گردد. از طرفی رجوع کردن به تی و سطل آب مجددا سطوح خیس و لغزنده و طولانی بودن فرآیند نظافت را به دنبال دارد. بنابراین … ادامه مطلب »

مزایای بهره گیری از دستگاه نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ آذر ۱۳۹۷

یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران اماکن و صاحبان کسب و کار، انجام امور نظافت در محل تحت نظارت می باشد. اما روش های گوناگونی برای نظافت و شستشوی سطوح هموار و ناهموار وجود دارد. رایج ترین شیوه نظافتی استفاده از تجهیزات نظافت دستی می باشد اما این روش مشکلات فراوانی دارد که در ادامه بررسی می شوند. روش بهتری که محبوبیت آن به صورت روز افزون در حال بهبود است، بهره گیری از مدل های متفاوت از تجهیزات نظافت صنعتی می باشد. استفاده از دستگاه نظافت صنعتی مزایای بسیاری دارد که در این مقاله دلایل اصلی استفاده از این تجهیزات کاربردی و ویژگی نظافت با این ابزار های نظافتی تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

اهمیت سطح صدای اسکرابر در اماکن درمانی و آموزشی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ آذر ۱۳۹۷

شستشو و نظافت سطوح کف جهت ارتقای سطح بهداشت و تمیزی محیط و هم چنین حفظ زیبایی ظاهری، به طور منظم و روزانه در اماکن متفاوت انجام می شود. بهره گیری از شیوه نظافتی نوین مانند استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی، موجب بهینه سازی شستشوی سطوح شده و با توجه به ویژگی های دستگاه های نظافتی، سرعت عمل را بالا خواهد برد. اما از نکاتی که حائز اهمیت است، توجه به صدای این دستگاه ها می باشد. در اماکنی مانند بیمارستان ها، مهد کودک ها، درمانگاه ها، مراکز دندان پزشکی، کتابخانه ها، مدارس، دانشگاه و مراکز آموزشی، ساکت بودن محیط به منظور حفظ تمرکز افراد و همچنین کمک به سلامت روح کودکان یا بیماران بسیار مهم است. به منظور کمک به حفظ سکوت محیط می بایست از دستگاه های اسکرابر با کیفیت بالا و سطح صدای پایین استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

ارائه راهکار های نظافت محیط های داخلی و بیرونی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ آذر ۱۳۹۷

نظافت سطوح کف نیازمند استفاده از تجهیزات و ابزار های نظافتی کارآمد می باشد. جمع آوری آلودگی های محیط داخلی و بیرونی یک مجموعه کارگاهی، تولیدی یا فروشگاهی بزرگ تجهیزات کارآمدتری مانند تجهیزات نظافت صنعتی اسکرابر و سوییپر را می طلبد. در این مقاله تجهیزات کاربردی برای انواع سطوح کف و محیط های مختلف معرفی می گردد. … ادامه مطلب »

نظافت صنعتی، کاربردها، مزایا و معایب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ آبان ۱۳۹۷

نظافت همیشه به عنوان یکی از دشوار ترین بخش ها در مدیریت هر مکانی بوده است، برخی از مشکلات شستشو و نظافت در اماکن متفاوت در ادامه تشریح می شوند. در اماکن صنعتی که آلودگی های روغنی و ماندگار فروان است، زدودن همه آلودگی ها با شیوه های سنتی نظافت فرآیندی دشوار و تقریبا غیر ممکن خواهد بود. … ادامه مطلب »

هنگام نظافت سطح با تجهیزات نظافتی از این ۷ مورد اجتناب کنید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ مهر ۱۳۹۷

 تمیز کردن سطوح کف از اولویت های نظافتی یک محیط به حساب می آید. نظافت صحیح و بدون زحمت گوشه و کناره ها یکی از بخش های مهم در این زمینه می باشد. استفاده از تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر یا کفشوی در مقایسه با روش دستی، مزایای زیادی را فراهم می کند. از جمله این مزایا، صرفه جویی در زمان نظافت و افزایش کیفیت شستشو می باشد. صرف زمان کم برای مراقبت از دستگاه و بکارگیری صحیح آن، در دراز مدت سبب افزایش بهره وری می شود. … ادامه مطلب »

انتخاب بهترین راهکار نظافتی جهت شستشوی کف مراکز فروشگاهی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ مهر ۱۳۹۷

فروشگاه های عرضه کالا و مراکز خرید بایستی از نظر روشنایی، دکور و تمیزی کفپوش در سطح ایده آلی قرار داشته باشند. سطح کفپوش اغلب با تردد افراد دچار آلودگی شده و نشانه های سایش و کدری به مرور زمان بر روی آن نمایان می شود. نگهداری و نظافت صحیح کفپوش، شیک، نو و زیبا بودن آنرا تضمین می نماید. جنس کفپوش مراکز خرید و فروشگاهی متفاوت بوده و بنابراین نحوه نظافت آن ها با دستگاه های مکانیزه مانند اسکرابر می تواند تغییر بکند. … ادامه مطلب »