بهداشت و ایمنی بیشتر محیط با دستگاه کفشور صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ شهریور ۱۳۹۹

نظافت و پاکیزگی تجهیزات شما تاثیری مستقیم بر تصویری که دوست دارید روی مراجعین و کارمندان بگذارید و در نمای کلی کیفیت کسب و کار شما دارد. وقتی صحبت از نخستین بازخوردها می شود کیفیت برنامه حفاظت و تعمیر کف می تواند بیشترین تاثیر را بر چگونگی برداشت دیگران از شما داشته باشد چرا که این نخستین چیزی است که افراد در بدو ورود به محل کار شما مشاهده خواهند کرد. یکی از نشانه های مهمی که خبر از عدم تعمیر و نگهداری مناسب محل می دهد راهروهای پوشیده از گرد و غبار و خراشیدگی های دیوار و زباله های رها شده در اطراف آن هستند. … ادامه مطلب »

هر آنچه که باید درباره اسکرابر سرنشین دار بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ شهریور ۱۳۹۹

در میان دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی، اسکرابر سرنشین دار ابزاری مکانیزه، کارآمد و قابل اطمینان با کارایی آسان است و به دلیل کاربرد همه جانبه اش برای نظافت انواع محیط های وسیع و حتی پرتردد مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کفشوی خودرویی در ابعاد گوناگون موجود بوده تا تمامی نقاط اماکن مختلف با ویژگی های متنوع تمیز گردد. طراحی خلاقانه این دستگاه ها به گونه ای است که از مقاومت بالا و انطباق پذیری با شرایط محیطی و امکانات کاربران برخوردار می باشد. … ادامه مطلب »

شیوع سریع کووید ۱۹، تمرکز جهانیان را بر اقدامات بهداشتی دو چندان کرده است. در سطح فردی همه ما در شستن و ضد عفونی کردن دستهایمان کوشا تر شده ایم. در این میان، تیم های خدمات نظافتی در بیمارستانها، خواربار فروشی ها و سایر مراکزی تامین کننده خدمات ضروری در حال کار دو چندان برای ضد عفونی کردن سطوح هستند. سریعترین؛ موثرترین و ایمن ترین راه برای تمیز کردن زمین در فضاهای، تجاری، آموزشگاهی، و صنعتی اسکرابر است. این مقاله با نیم نگاهی بر اینکه چرا استفاده از اسکرابر شیوه برتر است، بهترین روش های استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی بیان می گردد. همچنین به برخی از سوالات پر تکرار در زمینه نظافت جهت جلوگیری از ابتلا به کووید ۱۹ پاسخ داده می شود. … ادامه مطلب »

معرفی بخش‌های مختلف دستگاه کفشور صنعتی و نکات استفاده از آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ شهریور ۱۳۹۹

اسکرابر یا دستگاه کفشور صنعتی ماشین مکانیزه تخصصی برای شستشوی سطح زمین می باشد و برای آن که این دستگاه در پاکسازی مفید و موثر واقع شود، بسیار مجهز و پیشرفته طراحی شده است. تجهیزات جانبی اسکرابر در راستای همین هدف پاکسازی محیط شکل گرفته اند و سیستم برس، موتور مکنده، مخازن آب و … از جمله قطعات یدکی اسکرابر هستند که بخش مهمی از عملکرد دستگاه را تشکیل می دهند.

… ادامه مطلب »

اهمیت نظافت باشگاه های ورزشی و استفاده از کفشوی باشگاه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ شهریور ۱۳۹۹

باشگاه های ورزشی از جمله مکان هایی است که نیاز به نظافت و نظافت صنعتی مستمر و پی در پی دارند. این محیط ها بسیار پر طرفدار بوده و بخش قابل توجهی از تجمعات را به خود اختصاص می دهند و همواره افراد بسیار زیادی در رده های سنی گوناگون به این قبیل مراکز مراجعه و جذب آن می شوند، که در میان پاکیزه نگاه دادن این مکان ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بهترین پیشنهاد نظافتی برای آن ها معمولا بهره گیری از یک کفشوی باشگاه خواهد بود. … ادامه مطلب »

کف شوی برقی چیست و چگونه نگهداری می شود؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ شهریور ۱۳۹۹

دستگاه کفشوی برقی از تجهیزات نظافتی پر کاربرد برای شستشوی مکانیزه سطوح کف می باشد. این کفشو با اتصال به جریان مستقیم برق کار می کند. از این رو می تواند قدرت قابل توجهی در شست و شو و نظافت داشته باشد. اسکرابر کابلی فرآیند خشک کردن و شست و شو سطوح بطور همزمان انجام می دهد. این دستگاه بصورت دستی و با هدایت کاربر رو به جلو حرکت می کند. در این مقاله ویژگی ها و مزایای کف شوی برقی تشریح می شود.

… ادامه مطلب »

معرفی دستگاه کفشوی سالن و مزایای آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

دستگاه کفشوی سالن یکی از تجهیزات نظافتی پر کاربرد جهت شستن سطوح کف سالن ها می باشد. کف شوی سالن امکان پاکسازی و شستشو به شکل مکانیزه را فراهم می کند. این فرآیند با استفاده از سیستم برس زنی و یکبار حرکت دستگاه انجام می گیرد. از این اسکرابر صنعتی برای شستشوی سالن های پذیرایی، تالار ها، سالن ورزشی و … استفاده می شود. در ادامه نحوه عملکرد این دستگاه و مزایای بکارگیری آن در سالن ها بیان می گردد. … ادامه مطلب »

معرفی اجزای دستگاه اسکرابر دستی و مزایا و کاربرد آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

دستگاه اسکرابر دستی مجهز به برس های قدرتمندی برای تمیزکاری و شست و شوی سطوح می باشد. این زمین شور صنعتی به عنوان ماشین نظافت مکانیزه صنعتی مطرح می گردد و مجهز و قدرتمند لکه های سرسخت، آلاینده های روغنی، گرد و غبار و … را از محیط برطرف و پاک می کند. … ادامه مطلب »

تجهیزات اسکرابر صنعتی چگونه موجب راه اندازی این کفشوی می شود؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

اسکرابر به عنوان دستگاه نظافت صنعتی شناخته می شود که بوسیله آن شستشو و نظافت و پاکیزگی و تمیز کاری با سرعت و کیفیت بهتری به انجام می رسد. این کف شور صنعتی بر اساس سه بخش اصلی یعنی سیستم برس زنی،مکش و مخزن آب تمیز و مخزن آب کثیف کار می کند. به این صورت که آب و مواد شوینده از طریق اسکرابر بر روی سطوح کف پاشیده می شود و برس های زمین شوی صنعتی شروع به کار می‌کنند به صورتی که چرخش برس ها موجب می شود آلودگی‌ها از روی سطوح به خوبی پاک شود و با کمک تی پلاستیکی که از تجهیزات اسکرابر صنعتی می باشد و سیستم مکش قوی این دستگاه زمین شور آب های آلوده را وارد مخزن مربوط به آب های آلوده می کند. در واقع از مهمترین تجهیزات اسکرابر صنعتی می توان به سیستم مکش این اسکرابر صنعتی اشاره نمود. … ادامه مطلب »

اسکرابر آنتی باکتریال بیمارستانی دستگاهی است که به منظور نظافت و حذف آلاینده ها از محیط های درمانی و بیمارستانی مورد کاربرد قرار می گیرد و بهره گیری از آن در این گونه محیط ها اهمیت ویژه ای دارد. این دستگاه مکانیزه نظافتی آنتی باکتریال با تکنولوژی بسیار پیشرفته ای که از آن برخوردار است به سهولت هر چه تمام تر آلودگی های ماندگار را به واسطه حضور بلند مدت آلانیده ها اغلب خاصیت اسیدی به خود گرفته اند و بر روی سطوح کف جلوه بصری بسیار زشتی را ایجاد می کند و شستشوی تمام و کمال آن ها در روش سنتی امکان پذیر نیست به طوری که کمک گرفتن از متد قدیمی و دستی امکان خوردگی در کفپوش ها را ایجاد می کند و در نهایت هزینه های هنگفت تعویض یا تعمیر کفپوش را بر دوش صاحبان و مدیران  تحمیل می کند، بهره گیری از کف شوی تخصصی می تواند مشکل گشای باشد، … ادامه مطلب »