مراکز خرید یکی از پر تردد ترین محیط ها هستند. رفت و آمد جمعیت زیاد در این گونه محیط ها، سبب بروز مشکلات و سختی هایی در امر شستشوی این مکان ها می گردد. در فروشگاه ها و مراکز خرید لازم است همواره کف سطوح خشک باشد تا هم از بجای ماندن رد پا جلوگیری شود و هم مانع لغزیدن افراد گردد. علاوه بر آن به دلیل میزان بالای تردد، سرعت عمل در شستشوی مراکز خرید بسیار حائز اهمیت است. برای تحقق این اهداف، دیگر امکان بهره گیری از روش های سنتی به دلیل سرعت و کیفیت پایین عملیات مهیا نمی باشد و استفاده از روش های مکانیزه پیشنهاد می گردد. در این بین استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی که با انجام شستشو، برس زنی و جمع آوری آب کثیف به طور یکپارچه، علاوه بر برآورده سازی کیفیت بالای عملیاتی از سرعت عمل مناسبی نیز برخوردار می باشد، زمینه ساز بهبود عملکرد در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد.

… ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

معرفی انواع منبع تغذیه در اسکرابر ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

در دنیای پیشرفته و مدرن امروزی لزوم نظافت محیط و از بین بردن آلودگی ها بر کسی پوشیده نیست. حفظ بهداشت محیط و از بین بردن آلودگی ها علاوه بر ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت افراد نقش مهمی در حفظ و نگهداری کف پوش ها دارد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت تا حدود زیادی می تواند بخشی از آلودگی های سطحی محیط را بر طرف سازد اما توانایی لازم و کافی برای نظافت های عمیق و از بین بردن تمامی انواع آلاینده ای چسبیده به سطوح را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد. این در حالیست که استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مکانیزه نظافتی چون دستگاه های اسکرابر سرعت و کیفیت بالاتری در امر نظافت داشته و با از بین بردن تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح، کیفیت بهداشت و سلامت محیط را ارتقا می دهند.

… ادامه مطلب »

نقش اسکرابر در ارتقا کیفیت نظافت محیط

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

نظافت و شستشو یکی از اصلی ترین نیاز های بشر می باشد. حذف آلودگی ها و جمع آوری زباله ها نه تنها جلوه های بصری محیط را ارتقا می دهد بلکه با افزایش سطوح بهداشتی محیط ضامن سلامت افراد می باشد. سطوح کف یا همان کف پوش ها یکی از بخش های مهم در تمامی اماکن می باشند که نیازمند حذف آلودگی ها می باشند. آلودگی ها و گرد و غبار نشست کرده بر روی سطوح علاوه بر کاهش جلوه های بصری محیط می تواند با گذشت زمان خسارات جبران ناپذیری را بر کف پوش ها وارد نماید. از این رو برای جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف تعمیر یا تعویض کف پوش ها و تامین سلامت افراد حاضر و شاغل در محیط، نظافت و شستشوی سطوح امری ضروری می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت و به کار گیری تی و سطل آب تا حدودی می تواند ظاهر سطوح را تمیز نماید، اما توانایی لازم برای بر طرف نمودن نیاز های نظافتی و ارتقا کیفیت و سلامت محیط را ندارد. با پیشرفت تکنولوژی در تمامی عرصه ها، و ورود دستگاه های مکانیزه و ماشین آلات صنعتی نظافت چون اسکرابر ها، سوییپر ها و مکنده ها به بازار، شیوه های بکار گرفته شده برای نظافت نیز دستخوش تغییرات شده اند.

… ادامه مطلب »

شستشوی زمین مهمترین بخش نگهداری یک ساختمان است. اگر شما از یک انبار، خواربارفروشی یا یک دفتر کاری نگهداری می کنید، عملیات نظافت و شستشو باید روزانه انجام شود. زمانی که اتفاقاتی مثل نشت از یک لوله در دفتر کاری پرسنل رخ دهد، مشکلاتی برای مقابله با این مورد بخصوص تمیز کردن وجود دارد و تمیز کردن با استفاده از ابزارهای سنتی، دیگر ایده آل نیست. برای مثال اگر نیروی کار برای تمیز کردن کم باشد و مساحت کثیف شده زیاد، این موقعیت همان موقعیتی است که سوییپر ها و اسکرابر ها به کار ما می آید. در ذیل برخی نکات پیرامون اینکه چرا شما به عنوان یک صاحب شغل-که محیطی را تحت نظارت و کنترل خود دارد- باید روی سوییپر ها و اسکرابر های صنعتی و در کل دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی سرمایه گذاری کنید را ذکر میکنیم.

… ادامه مطلب »

چگونه اسکرابر به افزایش طول عمر کفپوش شما کمک می نماید؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ بهمن ۱۳۹۵

نظافت و شستشوی کف پوش در هر مجموعه، بخش مهمی از برنامه نظافتی آن مجموعه را تشکیل می دهد. شاید در نگاه نخست، اهمیت حفظ پاکیزگی کف تنها مرتبط با زیبایی ظاهری و تاثیر مثبت یک کفپوش پاکیزه بر دیدگاه افراد حاضر و مراجعه کنندگان به نظر آید و در نتیجه صاحبان کسب و کار، روش های ساده و کم هزینه همانند کاربرد تی و سطل را برای نظافت و شستشوی کف مجموعه خود انتخاب نمایند اما بررسی های دقیق تر نشان می دهد انتخاب روش های کارآمدتر برای شستشوی کف نه تنها جلا و درخشندگی کفپوش را حفظ کرده بلکه به محافظت از سطح آن در برابر انباشت آلودگی و جرم کمک نموده و باعث افزایش طول عمر آن می گردد.
اهمیت این بعد از نظافت و شستشوی کف، با در نظر گرفتن هزینه بالای صرف شده برای خرید و نصب کفپوش به خصوص در محیطی با وسعت بالا، مشخص می گردد. یکی از بهترین روش ها برای محافظت از کفپوش و افزایش طول عمر آن، کاربرد اسکرابر بعنوان یک ابزار مکانیزه و تخصصی شست و شوی کف می باشد. در این مقاله نقش اسکرابر در محافظت از کفپوش مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

تقسیم بندی اسکرابر از لحاظ ابعاد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

دستگاه اسکرابر وسیله ای مکانیزه برای شستشوی حرفه ای انواع سطوح می باشد که غالباً برای نظافت محیط های سرپوشیده و انواع سطوح به ویژه سطوح سخت مورد استفاده قرار می گیرد و هم چنین می توان برای نظافت برخی از محیط های بیرونی به کار گرفته شود. اسکرابر به طور منظم جهت تمیز کردن و حفاظت از سطح زمین به کار می روند و تمامی آلودگی های سخت موجود بر روی سطح را از میان بر می دارد. دستگاه زمین شوی صنعتی در ابعاد و مدل های متنوعی طراحی و ساخته شده اند که بدین ترتیب امکان استفاده از در محیط های گوناگون در هر شرایطی فراهم می گردد. در زمان انتخاب کف شوی صنعتی همراه سؤالاتی برای مشتریان پیش می آید و به دنبال تهیه بهترین اسکرابر هستند که از جنبه های مختلف با شرایط و امکانات کاربران تناسب و هماهنگی داشته باشد.

… ادامه مطلب »

نکات مهم در مورد تی خشک کن دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ بهمن ۱۳۹۵

اسکرابر، یک دستگاه مکانیزه با طراحی صنعتی می باشد که برای شست و شوی کف در محیط های مختلف اداری، تجاری و صنعتی مناسب است. نظافت و شستشوی سطح، محیط خوشایندی را برای افراد فراهم می آورد. همچنین تمیز بودن سطح زمین، موجب بهره وری بیشتر کارکنان در محیط های مختلف خواهند شد. اسکرابر، ابتدا آب تمیز را به سطح زمین پاشش نموده و سپس با بکارگیری سامانه برس زنی، آلودگی ها را از سطح جدا می نماید.

… ادامه مطلب »

مشکلاتی متداول در استفاده از اسکرابر ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

اسکرابر ها در طی ۶۰ سال اخیر به شدت تکامل یافته اند. اسکرابر های اولیه در عین سادگی، اختراع بسیار خوبی در زمان خود بودند. این دستگاه ها آب را از مخزن آب تمیز پخش می کردند، سطح را با آب و مواد شوینده پاک می کردند، سپس با مکش و تی زدن زمین را خشک می کردند. با توجه به مراحل ذکر شده برای عملکرد زمین شوی، چهار زمینه معرفی می شود که  نسبت به سایر اجزا نیازمند نگهداری و توجه بیشتری هستند: پاشش آب، جمع آوری آب، تمیز کردن سطح و در نهایت عمل حرکت دستگاه به جلو یا عقب. با این که دستگاه های قدیمی ساده تر بودند، اما این نکته از ۶۰ سال پیش تا کنون تغییر نکرده است و این دستگاه ها همچنان دارای این چهار بخش اصلی هستند. در ادامه مشکلات متداولی که ممکن است برای هر زمین شوی ایجاد شود بیان شده، و بعد از آن راهکارهایی برای افزایش طول عمر دستگاه بیان شده است.

… ادامه مطلب »

روند رو به رشد استفاده از اسکرابرها باعث شده است که برای راحتی بیشتر مشتریان، ابعاد آن ها کوچکتر شده و به شکل منسجم تری طراحی شوند. از جمله نکاتی که برای مشتریان دارای اهمیت می باشد این است که ماشین های کف شوی سبک بوده و بازده پاک کنندگی بالایی داشته باشند علاوه بر این قدرت مانور و تحرک آنها تا حدامکان بالا باشد. به نظر می رسد برای مشتریان هزینه نسبت به ابعاد دارای اولویت بالاتری باشد، و اولویت های بعدی هزینه های سرویس و نگهداری، کاربر پسند بودن، قدرت مانور و سهولت استفاده خواهند بود. اسکرابر باید مناسب محیط بوده، مخازن آن به آسانی پر و خالی شوند و حمل و نقل آن به آسانی صورت گیرد. با توجه به اهمیت ابعاد دستگاه و لزوم تناسب آن با مساحت محیط، بسته به موقعیت می توانیم ماشین هایی با ظرفیت مخازن ۱۰ تا ۱۵۰ لیتر را انتخاب نماییم. کوچکتر شدن زمین شوی ها دارای مزایای زیادی از جمله کاهش هزینه، کاهش وزن، افزایش قدرت مانور و افزایش تنوع کاربرد آنها خواهد شد که در ادامه به این موارد می پردازیم:

… ادامه مطلب »