کاربرد اسکرابر در کارخانه‌ها و صنایع تولیدی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

سال های زیادی است که دستگاه های اسکرابر در مراکز تجاری، صنعتی، درمانی و … به ابزاری آشنا تبدیل گردیده و به عنوان عنصری اساسی و تاثیرگذار در مراکز گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تمیز نمودن سطح زمین در محیط های صنعتی مانند سالن های تولید،‌ سالن های مونتاژ،‌ پالایشگاه ها و دیگر واحدهای صنعتی در حال فعالیت، فرآیندی مهم و ضروری به شمار می آید که علاوه بر حفظ تمیزی محیط کار، هدف های دیگری را به دنبال دارد. این اهداف شامل جلوگیری از بروز حوادث، اطمینان از حفظ استانداردهای بهداشتی و زیست محیطی و همچنین حفظ ارزش و کیفیت کفپوش می باشد.

… ادامه مطلب »

نقش فشار برس در شستشوی موثر با اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

شستشو و نظافت موثر و با کیفیت سطوح  کف، همواره یکی از دغدغه های اصلی مدیران و صاحبان مجموعه های مسکونی، تجاری و صنعتی می باشد. بدون شک تمیزی و درخشندگی سطوح ک نظر هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. از این رو شستشو و نظافت موثر و با کیفیت انها به منظور ارتقا جلوه های بصری محیط امری لازم و ضروری می باشد. ضمن اینکه حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی سطوح مانع از آسیب کفپوش ها می گردد. اگر چه از دیر باز تا کنون از شیوه های سنتی و دستی چون تی کشی دستی برای شستشو و نظافت استفاده می شود اما این شیوه ها قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نبوده و نمی توانند آلاینده ها را به طور کامل و موثر از روی سطوح حذف نمایند. اسکرابر صنعتی یک دستگاه مکانیزه و تخصصی می باشد که … ادامه مطلب »

راهنمای انتخاب اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

شرکت ها، مراکز تجاری، صنایع و به طور کلی کسب و کارهای بزرگ و کوچک همواره در تلاش هستند بهره وری کارمندان خود را افزایش دهند و کسب موفقیت های بیشتر خود را در گرو جذب مشتریان بیشتر می دانند. گسترش ساخت سازه های تجاری، صنعتی و … بازارهای رقابتی را سخت تر کرده و مشاغل را بر آن داشته تا برای باقی ماندن در عرصه تجارت بر تلاش خود در جهت پیشرفت و توسعه بیافزایند. دست یابی به موفقیت در هر کسب و کاری یعنی افزایش بازدهی، افزایش بهره وری پرسنل،‌ جذب سرمایه بیشتر، افزایش سودهی و … وابسته به عوامل مختلفی است که برخی از آن ها تخصصی هستند و برخی دیگر در اغلب مشاغل جنبه عمومی دارند. به عنوان مثال بهداشت و نظافت یک اصل مهم و کلیدی در محیط ها و مشاغل مختلف است که رسیدن به این هدف با نظافت صنعتی و اسکرابر معنا پیدا می کند.

… ادامه مطلب »

عوامل موثر بر عملکرد باتری اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

اسکرابر ها زمین شور های مکانیزه ای هستند که سرعت و کیفیت شستشوی سطوح کف را ارتقا می دهند. این دستگاه ها برای تامین منبع تغذیه موتور برس ها و دیگر بخش ها باید به باتری یا جریان برق اتصال یابند. کفشوی باتری دار بعلت عدم نیاز به پریز برق و نداشتن کابل، بطور گسترده تر طراحی و تولید می شوند. باتری این دستگاه ها بسته به مدل و نحوه نگهداری از آن تا ۴ ساعت شارژدهی می نماید. طول عمر باتری اهمیت ویژه ای برای کاربران آن داشته و بنابراین نگهداری صحیح از آن می تواند باعث کاهش هزینه های احتمالی شود. عملکرد باتری همچنین بسته به پیکر بندی و طراحی دستگاه و عوامل دیگر، متفاوت می باشد. در این مقاله این شرایط کاری و دیگر عوامل موثر بر عملکرد باتری کفشوی تشریح می شود. … ادامه مطلب »

شستشو با اسکرابر عنصر مهم مراقبت از اپوکسی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ مرداد ۱۳۹۸

کفپوش اپوکسی یکی از متداول ترین و محبوب ترین کفپوش ها است که به دلیل دارا بودن جلا و مقاومت بالا کاربردهای بسیار زیادی در اماکن مختلف دارد. اپوکسی در انبارها، پارکینگ ها،‌ مراکز پزشکی، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها سالن های ورزشی،‌ کارگاه های صنعتی، سالن های تولید و دیگر مناطق پر رفت و آمد دارای بیشترین کاربرد می باشد. اپوکسی به اندازه ای مقاوم و بادوام است که می تواند وزن بالا، حرکت زیاد ماشین آلات سنگین و حجم بالای رفت و آمدها را تحمل کند. حفظ دوام و ارزشمندی اپوکسی به مراقبت صحیح از آن وابسته است و فرآیند مراقبت در برگیرنده نظافت اصولی خواهد بود. این امر توسط تجهیزات مکانیزه نظافتی همانند اسکرابر به سادگی امکان پذیر می گردد.

… ادامه مطلب »

چک لیست ۵ موردی تی اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ تیر ۱۳۹۸

تی اسکرابر یکی از مهم‌ترین بخش‌های سامانه مکش دستگاه کفشوی صنعتی است که وظیفه جمع آوری آب و آلودگی از سطح زمین را بر عهده دارد. عدم نگهداری مناسب از تی دستگاه زمین شوی صنعتی ممکن است باعث شود که اسکرابر صنعتی شما بر روی زمین رگه، پسماند یا آب باقی گذارد و نه تنها موجب اتلاف زمان و دوباره کاری شود بلکه خطر حوادث ناشی از سُر خوردگی و افتادن را افزایش دهد. در مقابل سرویس و نگهداری درست این بخش حیاتی زمان توقف کار و تعمیرات دستگاه را کاهش داده و بدین ترتیب به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک می‌کند.

… ادامه مطلب »

شستشوی کفپوش بتنی با اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ تیر ۱۳۹۸

کفپوش بتن یکی از متداول ترین کفشپوش هایی است که در محیط های صنعتی، انبارها، پارکینگ ها و سایر فضاها به کار می رود. این نوع کپوش مقاومت بالا و قیمت مناسب تری دارد و همین امر سبب افزایش میزان استفاده از آن در محیط های گوناگون گردیده است. کفپوش بتن در حقیقت سیمان سخت و خشن است که آن را مسطح و صیقلی می سازند و برای محیط مورد نظر آماده می شود. بتن دارای طول عمر طولانی است که با عوامل مکانیکی مانند حرکت ماشین آلات و عوامل آب و هوایی به راحتی آسیب نمی بیند و حفظ و نگهداری آن ساده و با صرفه اقتصادی است. شستشو با اسکرابر یکی از مهم ترین گام های مراقبت از کفوش بتنی است.

… ادامه مطلب »

نظافت صنعتی لابی و فضاهای عمومی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ تیر ۱۳۹۸

ساختمان های وسیع، هتل ها، مجتمع های تجاری، مراکز همایش و… بخش های مهمی دارند که به لحاظ جلوه های بصری، بسیار حائز اهمیت هستند. بخش ورودی شامل درب و جلوی درب بیرون از ساختمان، محوطه ساختمان ها و لابی ها در ابتدای ورود به هر مکانی به چشم می خورند؛ به همین دلیل تدوین برنامه ای دقیق برای بهبود زیبایی و جلای محوطه های ورودی مهم و موثر در جلب مخاطب است. اما چگونه می توان همیشه زیبایی و پاکیزگی را در محیط هایی که معمولا تردد بالایی دارند حفظ نمود؟ بهره گیری از شیوه های تخصصی نظافت صنعتی از بهترین راهکار ها در نظافت لابی و فضاهای بیرونی ساختمان ها می باشد.

… ادامه مطلب »

دستورالعمل استفاده از اسکرابر پس از خرید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ تیر ۱۳۹۸

شستشو و نظافت در سطوح، شامل بخش های متفاوتی می شود که از مهم ترین و چالش برانگیز ترین بخش ها، می توان به مدیریت سطوح هموار کف شامل کفشویی و خشک کردن سطوح اشاره کرد. برای کفشویی راه های بسیاری وجود دارد که با توجه به مشکلات روش های دستی نظافتی، بهترین کار بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی تخصصی می باشد. دستگاه اسکرابر یک دستگاه کفشوی مناسب می باشد که در صورتی که از برند معتبری باشد، بهترین عملکرد را ارائه خواهد داد. در ادامه نحوه استفاده از این دستگاه کاربردی و حرفه ای و انواع متفاوت آن تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

ویژگی‌های خاص دستگاه‌های اسکرابر کمپانی کلمبوس

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

در یک صنعت که موفقیت به طور مستقیم به سرعت و گردش کار بهینه سازی شده بستگی دارد، فرآیند نظافت سریع و کامل ضروری است. در یک محیط درمانی تأمین بهداشت کف و سایر بخش ها برای جلوگیری از انتقال بیماری و عفونت به بیماران، کارکنان و ملاقات کنندگان اهمیت بسیار زیادی دارد. در مراکز تجاری و تفریحی تمیزی و زیبایی محیط یکی از مهم ترین رازهای جذب مشتریان و جلب رضایت آن ها به شمار می آید. بنابراین می توانیم دریابیم نظافت و شستشوی منظم و اصولی محیط های گوناگون صرف نظر از نوع کاربری چه میزان برای حفظ بهداشت و سلامت کارکنان، مراجعه کنندگان، افزایش کارایی و سودآوری کسب و کار اهمیت و ضرورت دارد. دستگاه های اسکرابر یاکف شوی صنعتی نمونه مفید و پرکاربردی از تجهیزات مکانیزه نظافتی هستند که تمیزی باکیفیت سطوح کف را رقم می زنند. … ادامه مطلب »