نکاتی درباره تی اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ تیر ۱۳۹۷

شستشو و نظافت سطوح به وسیله تجهیزات نظافت صنعتی نیازمند دانش کامل در رابطه با این دستگاه ها می باشد. با توجه به ویژگی های دستگاه اسکرابر می توان به اهمیت تی اسکرابر اشاره نمود. در فرآیند شستشوی سطوح هموار کف مکش آلودگی از روی سطوح و خشک نمودن سطوح همزمان با شستشو، در حوزه کارکرد های لاستیک تی دستگاه اسکرابر می باشد. به همین ترتیب در صورت اختلال در این بخش از تجهیزات اسکرابر، فرآیند کفشویی نیز دچار اختلال خواهد شد. در ادامه نکاتی در رابطه با تی اسکرابر صنعتی و عملکرد آن ذکر شده است.

… ادامه مطلب »

همه چیز در مورد باتری اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ خرداد ۱۳۹۷

دستگاه های اسکرابر از لحاظ منبع تغذیه در دو نوع برقی و باتری دار می باشند. اسکرابر باتری دار یکی از انواع پرکاربرد این تجهیزات است که به دلیل برخورداری از قدرت مانور بالا، دارای محبوبیت بسیاری در میان مصرف کنندگان این دستگاه نظافت صنعتی می باشد. باتری اسکرابر انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین می نماید و لذا حفظ و نگهداری صحیح از باتری اسکرابر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

… ادامه مطلب »

۶ دلیل منطقی بر لزوم استفاده از زمین شوی صنعتی در کسب و کار شما

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

اگر به دنبال بهبود شرایط بهداشتی در محیط کسب و کار خود هستید و شرایط کاری شما به گونه ای است که رعایت استانداردهای نظافتی بیش از پیش در آن مکان ضرورت یافته اند، برترین پیشنهاد استفاده از راهکارهای نوین نظافتی است. امروزه طیف گسترده ای از تجهیزات مدرن نظافتی با هدف رفع نیاز های نظافتی افراد در جوامع به بازار های جهانی عرضه شده اند و یکی از پر کاربردترین این تجهیزات، دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی می باشند که شستشوی سطوح را به صورت مکانیزه امکان پذیر نموده اند. این تجهیزات از توان نظافتی بالایی برخوردارند و بهره مندی از یک دستگاه اسکرابر با کیفیت مزایای بسیاری را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد. در این مقاله به بررسی لزوم استفاده از زمین شوی صنعتی در هر کسب و کاری می پردازیم.

… ادامه مطلب »

راهنمای تعمیر و نگهداری دستگاه اسکرابر باطری دار صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ فروردین ۱۳۹۷

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و به طور منظم از دستگاه اسکرابر باطری دار کمک می کند که هزینه های طولانی مدت کاهش پیدا کند و به دنبال آن عمر دستگاه افزایش یابد. همچنین با تعمیر و نگهداری منظم، عملکرد دستگاه زمین شوی ضعیف نمی شود و عملیات نظافت با کیفیت بهتری انجام خواهد گرفت.

… ادامه مطلب »

بهره گیری از اسکرابر دستی در محیط های با محدودیت فضا

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ فروردین ۱۳۹۷

سطوح کف در هر مکانی بنابر شرایط در معرض انواع آلودگی ها قرار می گیرد. امروزه با بهره گیری از تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی همچون دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی، فرآیند نظافت و شستشوی آلودگی های به وجود آمده بر سطوح کف با کیفیت قابل ملاحظه ای امکان پذیر گردیده است. برخی افراد بر این باورند که این تجهیزات تنها به منظور سهولت در امر نظافت صنعتی در محیط های وسیع طراحی شده اند و جهت استفاده در محیط های با محدودیت فضا مناسب نمی باشند. این باور نادرست موجب شده است که در اغلب فضاهای محدود، خود را مجبور به استفاده از ابزار های سنتی نظافتی کنند. تی و سطل آب از جمله پرکاربردترین تجهیزات نظافتی هستند اما به دلیل وجود برخی مشکلات توان حذف کامل آلودگی ها را ندارند. از این رو پیشنهاد می شود از انواع اسکرابر دستی جهت شستشوی سطوح کف در محیط های کوچک و با محدودیت فضا استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

راهکارهای کاربردی نظافت صنعتی در اماکن مذهبی (سطوح هموار)

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

در کشور ایران اماکن مذهبی و زیارتی در تمامی ایام سال و به خصوص اعیاد مذهبی آیینی مورد استقبال هموطنان از اقصی نقاط کشور قرار می گیرند. به موجب حجم تردد بالای افراد، سطوح هموار کف در این مکان ها مستعد آلودگی های بسیاری هستند. استفاده از شیوه های سنتی نظافت همچون بکارگیری تی و جارو توان حذف بهینه آلودگی ها را نداشته و در برخی مواقع تنها آلاینده ها را در محیط جابجا می نماید. با توجه به لزوم نظافت و شستشوی سطوح کف در این مکان ها، بکارگیری برترین شیوه های نظافتی در اماکن مذهبی ضرورت یافته و لذا انتخاب راهکارهای نوین نظافتی در این شرایط می تواند از بروز مشکلات بسیاری همچون اخلال در روند عبور و مرور زوار جلوگیری به عمل آورد. سطوح هموار کف امروزه با بکارگیری تجهیزات مدرن نظافت صنعتی با کیفیت قابل ملاحظه ای مورد شستشوی و نظافت قرار می گیرد.

… ادامه مطلب »

قیمت اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

شستشوی سطوح با استفاده از شیوه های نظافت صنعتی بسیار مقرون به صرفه تر از روش های دستی می باشد. یکی از تجهیزات مناسب برای شستشوی سطوح هموار کف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. کیفیت بالای شستشو توسط اسکرابر، موجب محبوبیت روز افزون دستگاه های کفشوی صنعتی گشته است. این دستگاه با بهره مندی از مکانیزم های خاص در شستشو، موجب بهینگی فرآیند نظافت می شود. علاوه بر مزایای رایج اسکرابر، افزایش سرعت شستشو به دلیل سرعت عمل بالای این دستگاه در شستشوی سطوح موجب ترجیح افراد به استفاده از این دستگاه بجای شیوه های سنتی نظافت می گردد. تنها ایراد دستگاه اسکرابر نسبت به روش دستی، قیمت اسکرابر می باشد. در ادامه همه نکات در رابطه با قیمت اسکرابر بیان خواهد شد.

… ادامه مطلب »

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی برای شستشوی سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

در مجتمع ها و ساختمان های پر رفت و آمد نظافت از اهمیت بیار بالایی برخوردار است. استفاده از روش های سنتی برای نظافت سطوح لابی و سطوح طبقات مجتمع های تجاری بسیار زمان بر و پر هزینه می باشد. با توجه به رفت و آمد ها زیاد در این نواحی نیاز است که در کمترین زمان و سریعتر حالت ممکن سطوح کف را نظافت کرد تا علاوه بر حفظ زیبایی بهداشت در این نواحی به نحو احسن رعایت شود. برای انجام سریع این عملیات بهتر از دستگاه اسکرابر صنعتی استفاده شود. اسکرابر دستی عملیات نظافت را در سریعترین زمان ممکن و با تکنولوژی پیشرفته و با کمترین هزینه انجام دهد. در این مقاله بیان شده است که چگونه بهره گیری از اسکرابر می تواند به عنوان یک ویژگی مثبت تلقی شود. سرعت، کارایی و سادگی کاربرد سه نکته ی اساسی در مورد اسکرابر است که در این مقاله به آنها پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

عیب یابی دستگاه اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

دستگاه اسکرابر صنعتی بر اساس استانداردهای فعلی تکنولوژی و ایمنی کاربران طراحی و ساخته شده است. در صورتیکه کاربر به درستی آموزش ندیده باشد و یا به شکل صحیح از دستگاه استفاده نکند، احتمال خطر وجود خواهد داشت. تمامی افرادی که با دستگاه سر و کار دارند، ملزم به مطالعه دقیق دفترچه راهنما پیش از کار با آن می‌باشند. پیشنهاد می شود افراد آموزش دیده و یا کسانی که تجربه کار با دستگاه های مشابه را داشته اند، هدایت دستگاه زمین شوی را بر عهده گیرند. به منظور پیشگیری از حوادث و جلوگیری از بروز اشتباهات و همچنین اطمینان از عملکرد ایمن و اعتماد دستگاه، مطالعه دفترچه ضروری می باشد. … ادامه مطلب »

نکات مهم و کاربردی در هنگام کار با دستگاه اسکرابر سرنشین دار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ بهمن ۱۳۹۶

با پیروی کردن از دستورالعمل‌های ایمنی مربوط به محیط کار و دستگاه اسکرابر سرنشین دار ، می‌توان از آسیب دیدن افراد و تجهیزات جلوگیری نمود. عدم رعایت دستورالعمل‌ها، افراد را در معرض خطرات ناشی از عوامل مکانیکی و الکتریکی قرار داده و می تواند موجب آسیب دیدن دستگاه گردد. در ادامه مقاله به برخی از این خطرات و روش های جلوگیری از آن اشاره می شود.

… ادامه مطلب »