مراحل ساخت اسکرابر و سوییپر در کمپانی Tennant

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۸

کمپانی Tennant یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه‌کننده راهکارهای نظافتی در سطح جهان به شمار می‌آید. دستگاه‌های مکانیزه نظافتی چون اسکرابر و سوییپر اجزاء کلیدی راهکارهای نظافتی این کمپانی هستند. در این مقاله برخی مراحل تولید دستگاه‌ها که منجر به عرضه محصولات باکیفیت Tennant می‌شود، نمایش و توضیح داده شده اند.

 

تولید بخش‌های فلزی اسکرابر

این مرحله از تولید اسکرابر یا سوییپر با استفاده از مواد فلزی خام آغاز می‌شود. فلزات توسط لیزر به اندازه مورد نظر برش داده می‌شوند. پس از برش، با استفاده از روش‌های متنوع و متفاوت شامل شکل دهی با پرس، جوش و ماشینکاری قطعات شکل داده می‌شوند.

 

 

رنگ کردن

پس از آنکه بخش‌های مختلف دستگاه اسکرابر یا سوییپر تولید شد، پوشش رنگ پودری به روش الکترواستاتیک به تمام سطوح اعمال می‌شود. سپس پوشش پودری تحت عملیات پخت در کوره قرار می‌گیرد تا به خوبی به سطح فلز متصل شده و پرداختی یکنواخت و دارای دوام بالا ایجاد نماید.

 

 

 

تولید بخش‌های پلاستیکی

بسیاری از دستگاه‌های Tennantهمانند مدل‌های مختلف اسکرابر صنعتی ، سوییپر، فرش و موکت شوی دارای بدنه‌های مقاوم و تولید شده به روش ریخته گری چرخشی ((rotomold هستند. این روش با اضافه کردن مستقیم مقدار از پیش تعیین شده از گرانول‌های پلی اتیلن دارای چگالی بالا (HDPE)به قالب آغاز می‌شود. سپس قالب داخل کوره گرم می‌شود تا مواد اولیه ذوب شوند.سپس قالب‌ها از کوره خارج شده و چرخانده می‌شوند تا هوا وارد قالب شده و پلی اتیلن ذوب شده را به شکل قالب درآورد. پس از تکمیل این مرحله، پوسته قالب از آن جدا شده و قطعه برای رسیدن به اندازه نهایی خود تحت عملیات پرداخت قرار می‌گیرد.

 

 

مونتاژ

مرحله مونتاژ مرحله‌ای است که در آن بخش‌های مختلف به یکدیگر متصل می‌شوند. در مرحله چارچوب فلزی، اجزاء و بخش‌های کوچک از قبل سرهم شده به ترتیب و در یک توالی استاندارد به یکدیگر متصل می‌شوند. هر یک از کارشناسان واحد مونتاژ بخشی متفاوت از دستگاه اسکرابر یا سوییپر را بازبینی می‌کنند تا به محافظت از مشتریان در برابر مشکلات پیش بینی نشده کمک نمایند.

 

 

بازبینی و کنترل کیفیت

با توجه به اینکه کیفیت دستگاهها برای Tennant مهم است، تمام ماشین‌ها قبل از تحویل به مشتریان به دقت بازبینی می‌شوند. متخصصین کنترل کیفیت تمامی دستگاه‌ها را در فضای دارای نور و روشنایی مناسب از لحاظ عدم وجود هر گونه عیب و نقص بررسی می‌کنند. علاوه بر این، کارشناسن کنترل کیفیت یک تست عملکرد ثانویه بر روی اجزاء دستگاه انجام می‌دهند که عملکرد مناسب دستگاه برای مشتری تضمین گردد.

 

 

ارسال و تحویل

پس از بازبینی، دستگاه‌های اسکرابر و سوییپر آماده ارسال و تحویل به مشتری هستند. محصولات Tennantبا استفاده از پدها و بندهای قابل استفاده مجدد بسته بندی و ارسال می‌شوند. استفاده از این مواد قابل بازیافت به کمپانی Tennant و محیط زیست کمک کرده است تا در حدود ۹ میلیون کیلوگرم مواد بسته بندی صرفه جویی کند.

دستگاه سوییپر مناسب جمع آوری گرد و خاک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

گرد و غبار و آلودگی ها به عنوان دشمنان نامرئی سلامتی و بهداشت در یک محیط به حساب می آیند. در واقع ایمنی افراد در یک بخش صنعتی یا غیر صنعتی به پاکیزگی محیطی که افراد هر روز در آن کار می کنند، بستگی دارد. بنابراین اقدامات کافی برای تمیز کردن محیط بایستی در دستور کار قرار گیرد. جمع آوری زباله و گرد و خاک از روی سطح با استفاده از دستگاه نظافتی سوییپر و شستشوی و خشک کردن سطح به منظور ایجاد محیط سالم و ایمن بوسیله اسکرابر صنعتی به بهترین نحو قابل انجام است. این دستگاه ها عملیات نظافت و شستشوی را بصورت مکانیزه و با کیفیت و سرعت بالا انجام می دهند. … ادامه مطلب »

سرمایه گذاری بر روی خرید اسکرابر پیش از شروع کسب و کار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

تاسیس مجتمع های تجاری و اداری، افتتاح فروشگاه های کوچک و بزرگ شخصی،‌ ساخت مجتمع های مسکونی، راه اندازی شرکت های خصوصی،‌ تاسیس بیمارستان و مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها و… نیازمند برنامه ریزی پیش از شروع کسب و کار می باشد. بررسی و تحقیق در رابطه با نحوه شروع کسب و کار، نحوه آماده سازی محیط و فضای مناسب و… از جمله مواردی است که در حین راه اندازی یک مجتمع جدید به کار خواهد آمد. اما از مواردی که پیش از شروع کسب و کار کمتر مورد توجه قرار می گیرد، بررسی نیاز های نظافتی محیط است. به منظور انجام بهینه نظافت و موثر بودن عملکرد شستشوی سطوح می توان از دستگاه اسکرابر صنعتی استفاده کرد.

… ادامه مطلب »

مراکز آموزشی بخصوص مدارس برای حفظ سلامت محصلین و جلوگیری از رشد و انتقال بیماری ها نیازمند رعایت کامل مسائل بهداشتی هستند. استفاده از تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر و جاروبرقی و دقیق و منظم انجام دادن امور نظافتی قطعا می تواند به حفظ کیفیت هوای محیط کمک کند و در نتیجه محیط سالمی را به دانش آموزان، دانشجویان و کارمندان ارائه دهد. در این مقاله راهکار های نظافتی برای ایجاد یک محیط آموزشی سالم مورد بررسی قرار می گیرند. … ادامه مطلب »

چگونه اسکرابر مناسب برای شستشوی انبار انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اسفند ۱۳۹۷

از جمله بخش های چالش برانگیز در نظافت اماکن متفاوت قسمت های وسیع سطوح هموار کف می باشد. گستردگی سطوح نیازمند صرف وقت فراوان و بکارگیری نیروهای خدماتی به تعداد بالا می باشد. یکی از اماکنی که گستردگی آن موجب دشوار شدن فرآیند نظافت می شود، انبار می باشد. نظافت با روش های سنتی موجب خستگی مفرط کاربر نظافتی، مصرف بالای آب و مواد شوینده،‌ به طول انجامیدن نظافت و… می شود و به همین دلیل در بهینه ترین حالت ممکن نظافت انجام نخواهد شد. اما با بکارگیری تجهیزات نظافت صنعتی مانند اسکرابر به منظور شستشوی سطوح هموار کف می توان به بهترین نحو ممکن سطوح را شستشو داد.

… ادامه مطلب »

۸ اصل مهم برای مدیریت خدمات نظافت مجموعه ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

در مواجهه با فشار های اقتصادی، افزایش رقابت ها و چالش های موجود در ارتباط با رفع خواسته های زیاد با کمترین دارایی، صنعت نظافت در یک چالش قرار گرفته است. در نتیجه پیمانکاران خدمات ساختمان ها، تولید  کنندگان، توزیع کنندگان و مدیران تاسیسات نیاز دارند تا به منظور حفظ مجموعه و دستیابی به راهکار های جدید نظافت صنعتی ، یک بازنگری جدی در این زمینه داشته باشند. آنالیز پارامتر های مهم در این زمینه می تواند به دستیابی به راهبرد های استراتژیک در زمینه مدیریت صحیح بخش های مختلف مجموعه و در نتیجه بهبود کسب و کار بینجامد. … ادامه مطلب »

چگونه می توان با نظافت صنعتی ایمنی محیط کار را بهبود بخشید؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

در محیط های متفاوت نیاز به نظافت مداوم وجود دارد، اما با توجه به دشوار بودن نظافت دستی و امکان بروز مخاطراتی از جمله سر خوردن بر روس سطح،‌ امکان نظافت همیشگی وجود ندارد. اما می توان با بهره گیری از تجهیزات تخصصی نظافت صنعتی، به پاکیزه سازی محیط در امن ترین حالت پرداخت. دستگاه اسکرابر که کفشویی امن با قابلیت خشک کردن کامل محیط است و همچنین جاروبرقی های ضد انفجار از بروز مخاطرات مشکل ساز در محیط تحت نظافت جلوگیری می کنند.

… ادامه مطلب »

اصول استفاده و نگهداری از باتری دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷

اسکرابر متداول ترین و پر کاربرد ترین دستگاه نظافتی است که در محیط های مختلف صنعتی و تجاری استفاده می شود. بسیاری از مدل های این کفشوی، از باطری بعنوان منبع تغذیه بهره می برند. دارندگان این دستگاه به دلیل عدم نیاز به توقف عملکرد نظافت جهت جابجایی کابل از جایی به جای دیگر، از تجربه نظافت با دستگاه بدون سیم استفاده می کنند. طول عمر باطری این مدل از کفشوی ها، علاوه بر کیفیت ساخت باطری، به استفاده صحیح از باطری و بازبینی منظم آن بستگی دارد. در این مقاله مطالبی در ارتباط با طول عمر باطری کفشوی و مراقبت از باتری بیان می شود. … ادامه مطلب »

نحوه نظافت محیط های حساس به صدا

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ بهمن ۱۳۹۷

فرایند نظافت محیط ممکن است همراه با سر و صدا باشد. در بعضی محیط های آرام حساس به سر و صدا مانند بیمارستان ها، خانه سالمندان، مدارس و بعضی ادارات، نظافت محیط بایستی بدون اختلال در آرامش محیط انجام گیرد. در این زمینه، تجهیزات نظافتی و راهکارهای مختلفی وجود دارد که اثربخشی و بی صدا انجام شدن عملکرد را با هم به همراه دارد. این دستگاه ها به نحوی ساخته شده اند که کیفیت مورد انتظار را برآورده می نمایند، در عین حال که سطح صدای پایین دارند. در این مقاله راهکار هایی برای نظافت کردن بصورت آرام و بی صدا ارائه می شود. … ادامه مطلب »

راهنمای خرید اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ بهمن ۱۳۹۷

شستشو و نظافت سطوح همواره با سختی ها و مشکلاتی مواجه است،‌ اما برای شستشوی هر نوع سطحی دستگاه تخصصی مناسب طراحی و به بازار ارائه شده است. یکی از آلوده ترین سطوح در هر مکانی، سطوح هموار کف می باشد که به دلیل تردد و ریخته شدن انواع آلودگی، نیازمند نظافت مداوم است. از کاربردی ترین و تخصصی ترین تجهیزات نظافت صنعتی مناسب برای شستشوی سطوح هموار کف، دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد. کفشوی صنعتی با عملکرد بهینه و قدرتمند موجب زدودن همه آلودگی ها از سطوح کفپوش ها می شود. اما برای انتخاب نوع مناسب دستگاه کفشور می بایست اطلاعات کافی از نوع سطح تحت شستشو و ویژگی های دستگاه در اختیار داشت تا بهترین و مناسب ترین مدل کفشوی صنعتی گزینش و تهیه شود. در ادامه نکاتی تشریح می شود که راهنمای مناسبی برای خرید اسکرابر است.

… ادامه مطلب »