۵ مزیت استفاده از دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ تیر ۱۳۹۹

تمیز کردن سطوح کف یک ضرورت است نه لذت، اما با استفاده از دستگاه اسکرابر می توان آسان تر و با سختی کمتری انجام داد. این دستگاه زمین شوی با گذشت زمان تکامل یافته و جایگزینی مکانیزه برای تی دستی و سطل آب به حساب می‌آید. در این مقاله به معرفی این دستگاه و مزیت های استفاده از آن پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

اسکرابر شستشوی کف گزینه مناسب نظافت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ تیر ۱۳۹۹

با بهره مندی از دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی دستاوردهای واقعی از بهداشت و پاکیزگی را ارائه می دهد و جهت استفاده در هر محیطی می تواند مناسب و کارآمد باشد. در سال های اخیر دستگاه اسکرابر به بخشی جدایی ناپذیر از صنعت و تجارت تبدیل شده و بسیاری از مشاغل و کسب و کارهای در مقیاس های کوچک و بزرگ برای تمیز شدن محیط کار چنین تجهیزاتی را به عنوان فناوری های پاک به کار می برند. … ادامه مطلب »

کاربرد و مزایای اسکرابر خانه سالمندان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ تیر ۱۳۹۹

در سنین بالا افرادی وجود دارد که قادر نیستند به تنهایی به زندگی خود ادامه دهند و به همین منظور مراکزی با عنوان خانه سالمندان برای مراقبت از این افراد دایر گردیده که وظیفه نگه داری و یاری رساندن به سالمندان را بر عهده دارند. محیط خانه سالمندان در هر روز باید پاکیزه و به دور از هر گونه آلودگی و میکروب باشد تا از یک فضای زندگی سالم و بهداشت برخوردار گردند. … ادامه مطلب »

فرآیند ضدعفونی با اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ تیر ۱۳۹۹

ضدعفونی نمودن سطح زمین یکی از چالش هایی است که امروزه افراد در سراسر دنیا با آن رو به رو هستند و هر چه محیط بزرگ تر باشد،‌ ضدعفونی آن دشوارتر خواهد بود. اما این مشکل با استفاده از دستگاه کف شوی صنعتی به آسانی قابل حل می باشد،‌ به طوری که برای شستشوی سریع و ضدعفونی کردن پوشش های وسیع، اسکرابر می تواند بسیار کارآمد و انعطاف پذیر باشد. این دستگاه فرآیند شستشو و خشک کردن را هم زمان انجام می دهد و از همین رو از لحاظ بهداشتی و کارایی بهتر و موثرتر بوده و ضدعفونی با اسکرابر این روزها بیش از پیش مورد توجه ها قرار گرفته است. … ادامه مطلب »

مزایای کفشوی صنعتی در شستشوی سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ خرداد ۱۳۹۹

حفاظت و تمیز نگه داشتن منظم محیط هایی که دارای رفت و آمد زیاد هستند، همواره در اولویت قرار دارد. برای مراکز صنعتی، تجاری، درمانی و … فرآیند نظافت و شستشوی محیط می تواند بسیار وقت گیر و پر هزینه باشد اگر از روش های سنتی مانند سطل و تی استفاده شود. در چنین شرایطی است که مزایای کفشوی صنعتی نمایان می گردد. شستشوی سطوح کف یکی از اصول اولیه نظافت در هر محیطی به شمار می آید و بدون نظافت سطح زمین در یک مکان خاص با رفت و آمد بالا، تمیزی معنایی پیدا می کند. اسکرابر یا کفشوی صنعتی به منظور شستشوی مکانیزه سطوح کف طراحی و تولید گردیده که از توانایی شستشو و خشک کردن هم زمان سطح بدون دخالت دست برخوردار می باشد.

… ادامه مطلب »

نظافت انبارها با استفاده از اسکرابر انبار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

اسکرابر انبار وسیله ای است که در مکانی چون انبارهای کارخانه و صنایع مرتبط دارای کاربری ویژه ای است همان طور که آگاهی دارید انبارها کارکرد بسیار مهمی در صنعت دارند و  وظیفه سنگینی آن ها نگهداری و انباشت مواد اولیه و محصولات تولیدی و صنعتی در سطح وسیع است، مهم ترین اصل در انبارداری نگهداری و محافظت از محصولات تولیدی و ابزار آلات صنعتی است که در این محیط مورد نگه داری قرار می گیرند، حفظ کیفیت مواد اولیه در محیط انبار منجر به ایجاد درآمد و سود بیشتر  صنعت می شود گام اولیه در انبارداری رعایت اصول بهداشتی و حفظ بهداشت محیط است که از گذشته تا امروز به رفع  نیازهای نظافتی هزینه بر و پر دردسر پرداخته به طوری که پیشنهاد اهل فن برای رفع این مورد در چنین موقعیتی استفاده از تجهیزات صنعتی و مکانیزه نظافتی به عنوان گزینه کارآمد و کاربردی است که می توان مورد توجه قرار داد و از میان ابزارآلات صنعت نظافت برای استفاده در محیط انبار اسکرابر  بهترین انتخاب کاربر خدماتی در شست و شوی اصولی انبارها است. … ادامه مطلب »

ارزیابی نیاز های نظافتی یک مجموعه توسط شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

در یک مجموعه یا تاسیسات صنعتی، اداری و یا تجاری بخش خدمات نظافتی دارای اهمیت قابل توجهی می باشد. به همین دلیل، تعیین استراتژی نظافتی مجموعه و بحث ارزیابی نیاز های نظافتی اولین گام در جهت شروع فرآیند است. ممکن است در بررسی ها به استفاده از ابزار های نظافتی و یا تجهیزاتی مثل اسکرابر و جاروبرقی رسید. در این مقاله وقایعی که در طول ارزیابی نظافتی مجموعه اتفاق می افتد، مرور شده و مزایای مشورت با متخصصین شرکت ابراهیم قبل از تهیه تجهیزات تشریح می شود. … ادامه مطلب »

همه چیز درباره برس دستگاه کفشوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

دستگاه کفشوی صنعتی یکی از رایج ترین و محبوب ترین دستگاه های تخصصی نظافت صنعتی می باشد که به طور گسترده در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با ویژگی های منحصربه فرد خود توانسته به یکی از قدرتمندترین تجهیزات در نظافت سطوح تبدیل شود. اجزا به کارگرفته شده در این دستگاه با فعالیت هماهنگ در کنار هم، یک مجموعه کاملا مکانیزه تشکیل داده اند. یکی از مهم ترین بخش ها در هر کفشوی صنعتی، برس دستگاه می باشد. یکی از دلایل اهمیت یافتن برس ها را می توان در نتیجه ارتباط مستقیم و مداوم این اجزا با سطوح کف به هنگام نظافت برشمرد. در ادامه به بررسی انواع، ویژگی ها و کاربردهای برس در دستگاه اسکرابر پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

راهنمای استفاده صحیح از باتری اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

دستگاه اسکرابر صنعتی برای شستشوی سطوح کف در بسیاری از محیط ها از جمله مراکز تجاری، اداری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. منبع تغذیه این دستگاه ها اغلب بوسیله چند باتری یا جریان مستقیم برق تامین می گردد. محبوبیت دستگاه های اسکرابر صنعتی باتری دار نسبت به مدل های کابلی بیشتر بوده و به همین دلیل باتری این دستگاه ها اهمیت یافته اند. … ادامه مطلب »

کاربرد پولیشر در شست و شوی سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

امروزه ارتقای سطح بهداشت محیطی از اهمیت به سزایی برخوردار است در این میان نظافت منظم سطوح کف از مهم ترین بخش های یک شست و شوی اصولی و صحیح محسوب می گردد، در مقوله بهداشتی انسان کماکان به فکر ارتقا و بهینه سازی این امور می باشند و برای رسیدن به این هدف در دنیای مدرن از انواع تجهیزات مکانیزه بهره می گیرند حال در این مقال در صدد این هستیم تا دستگاهی بسیار کارآمد در زمینه نظافتی به شما معرفی کنیم که پولیشر نام دارد، این دستگاه مکانیزه به منظور از میان برداشتن آلاینده های موجود بر روی سطح کفپوش به کار می رود و با سهولت هر چه تمام تر به حذف خط و خش می پردازد مشکلی که همیشه و در طی نظافت سطوح به بار می آمده و هیچ وقت افراد برای  آن راه حلی مناسب نداشتند. … ادامه مطلب »