دلایل جایگزینی روش های سنتی با دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ آبان ۱۳۹۸

به دلیل اهمیت نظافت و ضرورت حفظ بهداشت در هر محیطی، استفاده از ابزار مناسب و مدرن برای این کار بسیار کاربردی است. برای شستشوی سطوح کف در هر محیطی می توان به جای استفاده از تی و سطل، از دستگاه اسکرابر استفاده نمود. دستگاه کفشوی علاوه بر رفع مشکلات روش های سنتی شستشو، مزایای بسیار زیادی دارد. از دستگاه کفشور می توان در محیط های مختلف از مجتمع های تجاری و مسکونی گرفته تا نواحی صنعتی و وسیع استفاده نمود. مهمترین مزیت دستگاه اسکرابر شستشو و خشک کردن همزمان سطوح کف است به نحوی که به هیچ عنوان لغزندگی ایجاد نمی گردد.

… ادامه مطلب »

سه نکته مهم جهت مراقبت از سطوح کف در مراکز آموزشی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ آبان ۱۳۹۸

تردد افراد در محیط های آموزشی بخصوص در فضاهای داخلی، به مرور باعث انباشته شدن آلودگی بر روی سطح می شود. در محیط های آموزشی سطح تردد بالا بوده و نظافت منظم محیط ضرورت دارد. براق و درخشان بودن این سطوح قطعا بر روی سلامت افراد و زیبایی محیط موثر است. بنابراین استفاده از ابزار های نظافتی یک ضرورت مهم برای مراکز آموزشی می باشد. اسکرابر صنعتی یکی از دستگاه های نظافتی متداول است که می توان از آن برای شستشوی سطوح کف در محیط های آموزشی مانند مدارس و دانشگاه ها بهره برد. اسکرابر بوسیله برس های آغشته به محلول شستشوی، سطح را شستشو می دهد. … ادامه مطلب »

حفظ و نگهداری از سطوح کف با استفاده از اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ آبان ۱۳۹۸

کفپوش های به کار رفته بر روی سطوح کف به واسطه موقعیت فیزیکی که دارند به طور مستمر در معرض انواع آلودگی های قرار دارند. علاوه بر این ریزش انواع مواد شیمیایی و خوراکی نیز از دیگر عوامل آلوده کننده این سطوح می باشند با توجه به اینکه اغلب آلاینده های ریخته شده بر روی سطوح کف،‌ دارای خاصیت اسیدی می باشند، ماندگاری آنها بر روی کفپوش ها باعث ایجاد خوردگی بر روی کفپوش ها می گردد. از انجایی که ظاهر تمیز، یکنواخت و درخشنده کفپوش ها تاثیر بسزایی در جلب نظر مراجعه کنندان دارد، خوردگی های ایجاد شده و صدمات وارده بر کفپوش ها می تواند آثار منفی و نامطلوبی بر روی افراد و مراجعه کنندگان داشته و در نهایت می تواند میزان سود آوری کسب و کار راتحت تاثیر قراردهد. بهترین گزینه جهت حفاظت از کفپوش ها و همچنین حفظ درخشندگی و براقیت سطوح کف، استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد.

 

… ادامه مطلب »

نقش طراحی صنعتی در ساخت اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ مهر ۱۳۹۸

دستگاه های اسکرابر یا کفشوی صنعتی ماشین آلات مکانیزه ای هستند که به صورت تخصصی جهت شستشوی سطح زمین به کار می روند. روند طراحی و تولید این تجهیزات توسط تیم های حرفه ای و سازمان دهی شده انجام می گیرد و ارائه طرح های نوین با هدف ساخت و تولید دستگاه هایی با کارایی بهینه بر عهده این گروه ها است. هنگام ایده پردازی برای ساخت اسکرابرهای جدید تیم های مختلفی به یکدیگر ملحق می شوند اما می توان این گونه اظهار داشت که بخش مهمی از فعالیت ها به وسیله تیم طراحی صنعتی پیش می رود.

… ادامه مطلب »

اسکرابر چگونه به ایمنی سطح می‌انجامد؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ مهر ۱۳۹۸

لغزندگی یکی از بزرگ ترین حوادث در محیط های کاری و عامل بسیاری از آسیب ها است که علاوه بر ایجاد رنج و مشکلات برای فرد آسیب دیده، هزینه های بالایی به دنبال دارد و برای مشاغل و کسب و کارها بسیار مضر است. بیشتر لغزش ها بر روی سطوح مرطوب یا چرب رخ می دهد و افرادی که بر سطوح تمیز قدم می گذارند به ندرت دچار لغزندگی و به اصطلاح سر خوردن می شوند. تمیز نمودن سطح زمین با روش های اصولی یکی از بهترین راه های پیشگیری از حوادث در همه محیط های کاری است زیرا بسیاری از آلودگی های کف در برگیرنده آب یا روغن می باشد که میزان اصطکاک کفش با زمین را کاهش داده و در نهایت به وقوع حادثه منجر می شود. استفاده از دستگاه اسکرابر نکته کلیدی برای شستشو و خشک نمودن سطح زمین به شمار می آید و اثربخشی نظافتی آن بی نظیر است.

… ادامه مطلب »

استفاده از اسکرابر در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ مهر ۱۳۹۸

توجه مداوم به سطوح کف در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ به دلیل تردد بالای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. برای نظافت این محوطه های وسیع راه حل های نظافتی موثر و سریعی را بایستی پیدا نمود. روش دستی نظافت قطعا زمان زیادی را از نیرو های خدماتی گرفته و هزینه های قابل توجهی را تحمیل می کند. بنابراین این محیط ها نیاز به داشتن دستگاه نظافتی هستند که بتوانند محیط را به سرعت شستشو و خشک نمایند. دستگاه اسکرابر صنعتی این ویژگی ها را داشته و نیاز های نظافتی مراکز فروشگاهی بزرگ را تامین می کند. … ادامه مطلب »

نحوه نگهداری و زمان تعویض برس اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ مهر ۱۳۹۸

یکی از دستگاه های نظافتی در محیط های مختلف، دستگاه اسکرابر است که امروزه بسیار رواج یافته است. استفاده از دستگاه اسکرابر برای شستشوی سطوح کف استفاده می شود که در زمان و هزینه به میزان قابل توجهی صرفه جویی می نماید. کفشوی موجب بهداشت بیشتر و سطوح تمیز تری می شود به همین دلیل در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اسکرابر از بخش های مختلفی تشکیل شده که برخی از آن ها جزء قطعات مصرفی محسوب می شوند که باید پس از مدتی تعویض شوند تا بتوان شستشویی به کیفیت اولیه داشت.عدم تعویض این قطعات باعث می شود شستشو به خوبی انجام نشود و عدم رضایت را در پی خواهد داشت.

… ادامه مطلب »

علائم نشان دهنده خرابی اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

اسکرابر ها تجهیزات نظافتی مکانیزه ای هستند که برای شستشوی سطوح کف به کار می آیند. این دستگاه ها، اگرچه با نگهداری منظم و دقیق مدت زمان بیشتری قابل استفاده خواهند بود، اما بالاخره روزی به پایان عمر خود می رسند. اسکرابر صنعتی از تجهیزاتی است که ساعت ها در طول یک روز مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب، این تجهیزات به مرور فرسوده شده و با مشکلاتی مواجه می شوند. احتمال حادثه در اثر وضعیت نا مناسب دستگاه و یا هدر رفت زمان نیروی خدماتی بعلت خرابی از جمله این مشکلات است. در این مقاله به مواردی اشاره می شود که نشاندهنده پایان چرخه عمر دستگاه اسکرابر می باشد. … ادامه مطلب »

کاربرد اسکرابر در کارخانه‌ها و صنایع تولیدی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

سال های زیادی است که دستگاه های اسکرابر در مراکز تجاری، صنعتی، درمانی و … به ابزاری آشنا تبدیل گردیده و به عنوان عنصری اساسی و تاثیرگذار در مراکز گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. تمیز نمودن سطح زمین در محیط های صنعتی مانند سالن های تولید،‌ سالن های مونتاژ،‌ پالایشگاه ها و دیگر واحدهای صنعتی در حال فعالیت، فرآیندی مهم و ضروری به شمار می آید که علاوه بر حفظ تمیزی محیط کار، هدف های دیگری را به دنبال دارد. این اهداف شامل جلوگیری از بروز حوادث، اطمینان از حفظ استانداردهای بهداشتی و زیست محیطی و همچنین حفظ ارزش و کیفیت کفپوش می باشد.

… ادامه مطلب »

نقش فشار برس در شستشوی موثر با اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

شستشو و نظافت موثر و با کیفیت سطوح  کف، همواره یکی از دغدغه های اصلی مدیران و صاحبان مجموعه های مسکونی، تجاری و صنعتی می باشد. بدون شک تمیزی و درخشندگی سطوح ک نظر هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. از این رو شستشو و نظافت موثر و با کیفیت انها به منظور ارتقا جلوه های بصری محیط امری لازم و ضروری می باشد. ضمن اینکه حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی سطوح مانع از آسیب کفپوش ها می گردد. اگر چه از دیر باز تا کنون از شیوه های سنتی و دستی چون تی کشی دستی برای شستشو و نظافت استفاده می شود اما این شیوه ها قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نبوده و نمی توانند آلاینده ها را به طور کامل و موثر از روی سطوح حذف نمایند. اسکرابر صنعتی یک دستگاه مکانیزه و تخصصی می باشد که … ادامه مطلب »