روند رو به رشد استفاده از اسکرابرها باعث شده است که برای راحتی بیشتر مشتریان، ابعاد آن ها کوچکتر شده و به شکل منسجم تری طراحی شوند. از جمله نکاتی که برای مشتریان دارای اهمیت می باشد این است که ماشین های کف شوی سبک بوده و بازده پاک کنندگی بالایی داشته باشند علاوه بر این قدرت مانور و تحرک آنها تا حدامکان بالا باشد. به نظر می رسد برای مشتریان هزینه نسبت به ابعاد دارای اولویت بالاتری باشد، و اولویت های بعدی هزینه های سرویس و نگهداری، کاربر پسند بودن، قدرت مانور و سهولت استفاده خواهند بود. اسکرابر باید مناسب محیط بوده، مخازن آن به آسانی پر و خالی شوند و حمل و نقل آن به آسانی صورت گیرد. با توجه به اهمیت ابعاد دستگاه و لزوم تناسب آن با مساحت محیط، بسته به موقعیت می توانیم ماشین هایی با ظرفیت مخازن ۱۰ تا ۱۵۰ لیتر را انتخاب نماییم. کوچکتر شدن زمین شوی ها دارای مزایای زیادی از جمله کاهش هزینه، کاهش وزن، افزایش قدرت مانور و افزایش تنوع کاربرد آنها خواهد شد که در ادامه به این موارد می پردازیم:

… ادامه مطلب »

نحوه عملکرد اسکرابر آنتی باکتریال

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ دی ۱۳۹۵

یکی از مشکلاتی که ساختمان های تجاری، واحدهای صنعتی و … با آن مواجه هستند وجود آلودگی و باکتری است که تأثیرات نامطلوب و اثرات مخرب آن ها بر سطوح اثبات شده است. در برخی از این مراکز وقت زیادی صرف تمیز کردن زمین با استفاده از روش های دستی می شود، این در حالی است که تحقیقات علمی نشان می دهد نظافت به وسیله تی دستی و سطل آب نتیجه مطلوب ندارد و آلودگی را از محلی به محل دیگر منتقل می کند. با اضافه کردن مواد شوینده و شیمیایی به آب محلول به دست می آید که با آلودگی اشباع می شود، در نتیجه دیگر اثر بخشی کافی را نداشته و قابلیت از بین بردن ویروس و باکتری را از دست می دهد.

… ادامه مطلب »

اسکرابر سرنشین دار ابزاری مفید برای نظافت آسان سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ دی ۱۳۹۵

مهمترین نکته در نظافت سطوح کف، حفظ کیفیت و درخشش کف پوش ها و استفاده از ابزار مناسب برای نظافت می باشد. اسکرابر ها یا کف شوی ها، دستگاه هایی هستند که برای نظافت سطوح سختی چون سطوح کف طراحی شده و به همین منظور ویژه گی های خاصی دارند. یکی از ضروریات کسب و کار های تجاری و صنعتی نظافت محیط کار و حفظ اصول بهداشتی می باشد، از این رو با توجه به خصوصیات دستگاه ها ی کف شوی، این دستگاه ها گزینه مناسبی برای دستیابی به این اهداف می باشند. این دستگاه ها با کاهش در زمان لازم برای عملیات نظافت، کاهش هزینه ها را در پی داشته و علاوه بر اینکه موجب نظافتی سریع و موثر می شوند، موجب سود آوری و بهره وری کسب و کار نیز می شوند. این دستگاه ها با تسهیل در امر نظافت و کاهش خستگی نیروی خدماتی ، موجب افزایش تمایل آنها برای انجام نظافت می شود.

… ادامه مطلب »

اهمیت نگهداری و رسیدگی به دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ دی ۱۳۹۵

در سال های اخیر استفاده از دستگاه اسکرابر در شستشو و نظافت سطوح کاربرد گسترده ایی یافته است. اگر چه اولین اسکرابر تولید شده، ساختار مکانیکی بسیار ساده ایی داشت اما در زمان خود، اختراع مبتکرانه ایی بود. دستگاه های کف شوی با پاشش آب از داخل مخزن آب تمیز دستگاه، و همراه با مواد شوینده و برس، آلودگی های روی سطح را ساییده و در نهایت با استفاده از سیستم مکش و تی نصب شده در انتهای دستگاه، آب آلوده روی سطوح را جمع آوری نموده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نماید.

… ادامه مطلب »

تفاوت های اسکرابر کابلی و اسکرابر باتری دار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ دی ۱۳۹۵

نظافت و شستشوی مستمر سطوح کف علاوه بر اینکه مانع از انتشار آلودگی ها شده و ضامن سلامت افراد حاضر در محیط می باشد، با از بین بردن آلودگی ها مانع از ایجاد آسیب و تخریب کف پوش ها می گردد. استفاده از شیوه های سنتی نظافت به واسطه ابعاد وسیع سطوح کف، ماهیت آلودگی ها و تردد و ازدحام بالا کارآیی چندانی در نظافت و از بین بردن انواع آلودگی های سطحی نداشته و نمی تواند خواسته های نظافتی محیط را فراهم نماید. هزینه گزاف و سنگین تعمیر و تعویض کف پوش ها شرکت های سازننده را بر آن داشت تا با تولید دستگاه های صنعتی نظافت علاوه بر تسهیل در امر نظافت، کیفیت آن را ارتقا داده و باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در منایع مالی شرکت ها و سازمان ها شوند. دستگاه های اسکرابر صنعتی از جمله ماشین آلات مکانیزه ایی می باشند که با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، پاسخ مناسبی به نیاز های نظافتی اماکن تجاری و صنعتی می باشند.

… ادامه مطلب »

ویژگی های برتر اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ دی ۱۳۹۵

ماشین آلات نظافت صنعتی به ویژه دستگاه های اسکرابر در انواع مختلف با کارایی های متنوع طراحی و ساخته شده اند که برای انتخاب مناسب ترین اسکرابر بهتر است اطلاعات لازم کسب گردد. پیش از هر چیز با خود فکر کنید که قصد شما از تهیه اسکرابر و جایگزین کردن آن به جای روش های سنتی چیست؟ پاسخ به این سؤال بدیهی است زیرا دستگاه اسکرابر سرعت عمل بالایی دارد و برای نظافت محیط های وسیع و نظافت های مداوم بسیار مناسب خواهد بود. هم چنین اماکنی که همواره در معرض آلودگی قرار دارند و می بایست به طور منظم تمیز شوند اسکرابر بهترین وسیله نظافتی به شمار می آید زیرا با بهترین کیفیت سطح زمین را شستشو داده و خشک می کند به گونه ای که چنین نتیجه مطلوبی با روش های دستی حاصل نمی شود. دستگاه اسکرابر صنعتی آلودگی های سر سخت را از سطح جدا کرده و به همراه آب های باقی مانده به طور کامل مکش کرده و سطحی تمیز و خشک بر جای می گذارد. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد زمین شوی صنعتی سطح ایمنی آن است زیرا با خشک نمودن زمین خطر لغزندگی بر اثر رطوبت از بین می رود.

… ادامه مطلب »

مقایسه ی کف شوی دستی و خودرویی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ دی ۱۳۹۵

مکان هایی با میزان رفت و آمد بالا، به شست وشوی منظم نیاز دارند. در بعضی از کسب و کار ها، هنوز هم از سطل و تی برای اینکار استفاده می شود اما استفاده از یک دستگاه مکانیزه شست و شوی زمین می تواند مزایای بیشتری را فراهم کرده و موثر تر باشد. این دستگاه ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و ایمن می باشند. اسکرابر یا کف شوی صنعتی به دو دسته ی دستی و خودرویی تقسیم می شود که هر کدام با توجه به کاربرد و هزینه، دارای مزایایی می باشند.

… ادامه مطلب »

اسکرابر بهترین وسیله نظافت سطوح

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ آذر ۱۳۹۵

 دستگاه اسکرابر بهترین و مناسب ترین ابزار برای جهت تمیز نمودن سطح زمین می باشد به گونه ای که سطح را از انواع آلودگی و کثیفی ها عاری می سازد و در عین حال از بروز سوانح نیز جلوگیری می کند. در بسیاری  از مشاغل و کسب و کارها زمان از اهمیت ویژه ای برخورددار بوده به شکلی که زمان به اندازه سرمایه ارزشمند است. به همین دلیل صاحبان این حرفه ها تمایل دارند فعالیت های نظافتی در محل کسب و کارشان بدون ایجاد وقفه در امور صورت گیرد و به دلیل استفاده از ابزارهای نظافتی مسیر رفت و آمد افراد مسدود نشود و سطوح کف برای مدت زمان طولانی مرطوب نماند. خوشبختانه یک راه حل کاملاً ایده آل وجود داشته که به طور هم زمان به همه نیازهای مشتریان پاسخ می دهد و آن بهره مندی از دستگاه اسکرابر می باشد. زمین شوی صنعتی با پاشش آب (در صورت لزوم محلول آب و مواد شوینده) و سامانه برس زنی آلودگی ها از زمین جدا شده و با استفاده از موتور مکنده آب و آلودگی های باقی مانده بر روی سطح را مکش می کند و در نتیجه زمین تمیز و خشک می گردد.

… ادامه مطلب »

دستگاه پله شور مکانیزه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آذر ۱۳۹۵

راه پله پلی برای انتقال دو نقطه به یکدیگر است و یکی از بخش های مهم هر ساختمانی محسوب می گردد. به دلیل رفت و آمد زیاد پله ها کثیف و فرسوده می شوند و گرد و خاک به شیار و شکاف های آن نفوذ می کند که این پدیده تمیز کردن پله را به عملی دشوار تبدیل نموده است. از آن جایی که پله ها فقط محل گذر هستند و برای هیچ کس به عنوان مقصد تلقی نمی شوند افراد به نظافت و تمیزی آن کمتر اهمیت می دهند. بنابراین برای جلوگیری از فرسودگی زودرس و هم چنین جلوگیری از انتقال آلودگی به دیگر نقاط باید نسبت نظافت و تمیزی راه پله ها توجه بیشتری نشان دهیم. پله های ساخته شده در هر ساختمان پهنا، ارتفاع و شیب متفاوتی دارند به همین سبب در عمل نمی توان دستگاه های نظافت صنعتی متداول را برای نظافت آن به کار گرفت.
… ادامه مطلب »

حفظ و نگهداری از کف پوش ها با استفاده از اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ آذر ۱۳۹۵

اسکرابر ها دستگاه های مکانیزه ایی هستند که برای نظافت و شستشوی سطوح کف طراحی شده اند. این دستگاه ه جایگزین شیوه های سنتی نظافت شده و به جای استفاده از تی و سطل آب از سیستم برس زنی برای از بین بردن آلودگی های چسبیده به سطوح استفاده می نمایند. از آنجایی که اسکرابر آلمانی برای انجام عملیات نظافت و شستشو از سیستم های مکانیزه استفاده می نماید، قدرت بالایی در ساییدن و جداسازی لایه آلودگی از روی سطوح دارند.

… ادامه مطلب »