شستشوی کفپوش بتنی با اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ تیر ۱۳۹۸

کفپوش بتن یکی از متداول ترین کفشپوش هایی است که در محیط های صنعتی، انبارها، پارکینگ ها و سایر فضاها به کار می رود. این نوع کپوش مقاومت بالا و قیمت مناسب تری دارد و همین امر سبب افزایش میزان استفاده از آن در محیط های گوناگون گردیده است. کفپوش بتن در حقیقت سیمان سخت و خشن است که آن را مسطح و صیقلی می سازند و برای محیط مورد نظر آماده می شود. بتن دارای طول عمر طولانی است که با عوامل مکانیکی مانند حرکت ماشین آلات و عوامل آب و هوایی به راحتی آسیب نمی بیند و حفظ و نگهداری آن ساده و با صرفه اقتصادی است. شستشو با اسکرابر یکی از مهم ترین گام های مراقبت از کفوش بتنی است.

… ادامه مطلب »

نظافت صنعتی لابی و فضاهای عمومی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ تیر ۱۳۹۸

ساختمان های وسیع، هتل ها، مجتمع های تجاری، مراکز همایش و… بخش های مهمی دارند که به لحاظ جلوه های بصری، بسیار حائز اهمیت هستند. بخش ورودی شامل درب و جلوی درب بیرون از ساختمان، محوطه ساختمان ها و لابی ها در ابتدای ورود به هر مکانی به چشم می خورند؛ به همین دلیل تدوین برنامه ای دقیق برای بهبود زیبایی و جلای محوطه های ورودی مهم و موثر در جلب مخاطب است. اما چگونه می توان همیشه زیبایی و پاکیزگی را در محیط هایی که معمولا تردد بالایی دارند حفظ نمود؟ بهره گیری از شیوه های تخصصی نظافت صنعتی از بهترین راهکار ها در نظافت لابی و فضاهای بیرونی ساختمان ها می باشد.

… ادامه مطلب »

دستورالعمل استفاده از اسکرابر پس از خرید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ تیر ۱۳۹۸

شستشو و نظافت در سطوح، شامل بخش های متفاوتی می شود که از مهم ترین و چالش برانگیز ترین بخش ها، می توان به مدیریت سطوح هموار کف شامل کفشویی و خشک کردن سطوح اشاره کرد. برای کفشویی راه های بسیاری وجود دارد که با توجه به مشکلات روش های دستی نظافتی، بهترین کار بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی تخصصی می باشد. دستگاه اسکرابر یک دستگاه کفشوی مناسب می باشد که در صورتی که از برند معتبری باشد، بهترین عملکرد را ارائه خواهد داد. در ادامه نحوه استفاده از این دستگاه کاربردی و حرفه ای و انواع متفاوت آن تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

ویژگی‌های خاص دستگاه‌های اسکرابر کمپانی کلمبوس

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

در یک صنعت که موفقیت به طور مستقیم به سرعت و گردش کار بهینه سازی شده بستگی دارد، فرآیند نظافت سریع و کامل ضروری است. در یک محیط درمانی تأمین بهداشت کف و سایر بخش ها برای جلوگیری از انتقال بیماری و عفونت به بیماران، کارکنان و ملاقات کنندگان اهمیت بسیار زیادی دارد. در مراکز تجاری و تفریحی تمیزی و زیبایی محیط یکی از مهم ترین رازهای جذب مشتریان و جلب رضایت آن ها به شمار می آید. بنابراین می توانیم دریابیم نظافت و شستشوی منظم و اصولی محیط های گوناگون صرف نظر از نوع کاربری چه میزان برای حفظ بهداشت و سلامت کارکنان، مراجعه کنندگان، افزایش کارایی و سودآوری کسب و کار اهمیت و ضرورت دارد. دستگاه های اسکرابر یاکف شوی صنعتی نمونه مفید و پرکاربردی از تجهیزات مکانیزه نظافتی هستند که تمیزی باکیفیت سطوح کف را رقم می زنند. … ادامه مطلب »

اسکرابر رباتیک نسل جدیدی از تجهیزات مکانیزه نظافتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

اسکرابر رباتیک دستگاهی است که امروزه صحبت های زیادی در ارتباط با آن شنیده می شود و بسیاری بر این باور هستند که می تواند برای کسب و کار آن ها سودمند باشد. کفشوی رباتیک به صورت کاملاً اتوماتیک و بدون نیاز به حضور اپراتور عمل شستشو و خشک نمودن سطح زمین را به پایان می رساند و تنها اقدام کاربر تنظیم و برنامه ریزی دستگاه برای مسیریابی و اجرای برنامه های نظافتی فقط برای یک بار است. در حال حاضر، رباتیک و اتوماسیون تأثیر زیادی بر صنایع مختلف دارد و تولیدکنندگان از سالیان گذشته تجهیزات رباتیک را به کار گرفته اند. ربات ها در تخلیه و بارگیری، علوم پزشکی (جراحی رباتیک)، کشاورزی، استخراج، حفاری و دیگر علوم و صنایع کاربردهای مهم دارند و تأثیرات شگرفی بر جای می گذارند. در حالی که رباتیک و اتوماسیون به شدت بر صنایع خاص تأثیر می گذارد، … ادامه مطلب »

استفاده از اسکرابر در نظافت پایانه ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

پایانه ها از جمله ترمینال های مسافر بری، راه آهن ها و فرودگاه ها از محیط های پر رفت و آمدی هستند که اهمیت ویژه ای دارند. اهمیت این محیط ها به دلیل ورود و خروج مسافران داخلی و خارجی می باشد. نظافت، زیبایی و خدمات مناسب و به موقع در این محیط ها باعث رضایتمندی مسافران در بدو ورود به یک شهر می شود و خاطره ای زیبا را در ذهن آن ها می سازد. بنابراین در حوزه نظافت نیز باید همواره توجه داشت که به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن محیط ترمینال، راه آهن و یا فرودگاه پاکیزه و به دور از هرگونه آلودگی باشد.

… ادامه مطلب »

نکات مهم در نظافت باشگاه بدنسازی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ خرداد ۱۳۹۸

باشگاه های ورزشی به ویژه باشگاه های بدنسازی دارای تردد بالا در طول روز می باشند. در باشگاه بدنسازی تجهیزات و وسائل تخصصی بسیاری وجود دارد که با توجه استفاده اشخاص متفاوت از این تجهیزات در طول روز، انواع آلودگی ها در باشگاه بدنسازی وجود دارد. نظافت و شستشوی تجهیزات و سطوح در سالن های ورزشی به دلیل وجود وسائل فرآیندی دشوار بوده و مستلزم بکارگیری روش های تخصصی می باشد. استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی کاربردی به منظور شستشوی سطوح و ضدعفونی تجهیزات در باشگاه های ورزشی بسیار کاربرد دارد. در ادامه روش های نظافت باشگاه بدنسازی با تجهیزات نظافتی تخصصی تشریح می شود.

… ادامه مطلب »

در پست‌های قبل به تفصیل توضیح داده شد که چرا استفاده از اسکرابر برای نظافت و شستشوی کفپوش سالن‌های ورزشی یک ضرورت به شمار می‌آید. آگاهی از این نکته بسیار مهم است که تنها انتخاب یک دستگاه کفشوی صنعتی باکیفیت و متناسب با شرایط محیطی سالن به تنهایی تضمین کننده بالاترین کیفیت و حفظ و نگهداری بهینه زمین سالن ورزشی نیست. استفاده نامناسب از دستگاه زمین شوی صنعتی نه تنها کیفیت نظافتی مطلوب ایجاد نمی‌کند بلکه ممکن است باعث آسیب دیدگی کفپوش شود و تعمیر هر گونه آسیب وارد شده به کفپوش‌های یک سالن ورزشی بسیار پرهزینه است. در نتیجه تنها اپراتورها یا کاربران کاملا آموزش دیده باید از دستگاه اسکرابر صنعتی برای نظافت زمین سالن ورزشی استفاده کنند. در این پست موارد مهمی که یک کاربر در خصوص استفاده از اسکرابر بر روی کفپوش سالن ورزشی باید بداند، بررسی می‌شود:

… ادامه مطلب »

۴ دلیل خرید اسکرابر برای سالن ورزشی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

مشاهده کفپوش تمیز و درخشان زمین بازی هنگام ورود تیم‌ها برای مسابقه خوشایند است. انرژی و زمان زیادی صرف نگهداری و آماده سازی زمین بازی در یک سالن ورزشی می‌شود تا در روز مسابقه آماده و زیبا باشد. در نظر گرفتن این زمان و انرژی در کنار هزینه گزاف نصب کفپوش‌های سالن ورزشی، اهمیت نگهداری درست از آنها و به عبارت دیگر محافظت از سرمایه شما را مشخص می‌کند. حال چرا بهره‌مندی از یک اسکرابر صنعتی می‌تواند به حفظ سرمایه شما و نگهداری کفپوش سالن ورزشی به شکل زیبا و درخشان کمک کند؟ در ادامه چهار دلیل اصلی در پاسخ به این سوال توضیح داده شده است.

… ادامه مطلب »

طراحی جدید اسکرابر صنعتی RA55BM40

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

کمپانی کلمبوس طراح و سازنده دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر ، پلیشر و جاروبرقی می باشد. این کمپانی دستگاه هایی را تولید می نماید که دارای طراحی ساده، شیک و بخش های اغلب مکانیکی هستند. اسکرابر صنعتی ساخت کلمبوس دارای ویژگی های متعددی از جمله گیربکس کم اصطکاک، مواد قابل بازیافت بدنه و مخازن آب خلاقانه با طراحی دوجداره هستند. دستگاه RA55BM40 جزء اسکرابر های دستی این شرکت است که دارای منبع تغذیه باتری دار و موتور جلوبرنده می باشد. کفشوی RA55BM40 در طراحی جدید و خلاقانه ای توسط شرکت Columbus تولید شده که متفاوت از مدل های اولیه آن است. … ادامه مطلب »