شستشوی زمین مهمترین بخش نگهداری یک ساختمان است. اگر شما از یک انبار، خواربارفروشی یا یک دفتر کاری نگهداری می کنید، عملیات نظافت و شستشو باید روزانه انجام شود. زمانی که اتفاقاتی مثل نشت از یک لوله در دفتر کاری پرسنل رخ دهد، مشکلاتی برای مقابله با این مورد بخصوص تمیز کردن وجود دارد و تمیز کردن با استفاده از ابزارهای سنتی، دیگر ایده آل نیست. برای مثال اگر نیروی کار برای تمیز کردن کم باشد و مساحت کثیف شده زیاد، این موقعیت همان موقعیتی است که سوییپر ها و اسکرابر ها به کار ما می آید. در ذیل برخی نکات پیرامون اینکه چرا شما به عنوان یک صاحب شغل-که محیطی را تحت نظارت و کنترل خود دارد- باید روی سوییپر ها و اسکرابر های صنعتی و در کل دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی سرمایه گذاری کنید را ذکر میکنیم.

… ادامه مطلب »

چگونه اسکرابر به افزایش طول عمر کفپوش شما کمک می نماید؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ بهمن ۱۳۹۵

نظافت و شستشوی کف پوش در هر مجموعه، بخش مهمی از برنامه نظافتی آن مجموعه را تشکیل می دهد. شاید در نگاه نخست، اهمیت حفظ پاکیزگی کف تنها مرتبط با زیبایی ظاهری و تاثیر مثبت یک کفپوش پاکیزه بر دیدگاه افراد حاضر و مراجعه کنندگان به نظر آید و در نتیجه صاحبان کسب و کار، روش های ساده و کم هزینه همانند کاربرد تی و سطل را برای نظافت و شستشوی کف مجموعه خود انتخاب نمایند اما بررسی های دقیق تر نشان می دهد انتخاب روش های کارآمدتر برای شستشوی کف نه تنها جلا و درخشندگی کفپوش را حفظ کرده بلکه به محافظت از سطح آن در برابر انباشت آلودگی و جرم کمک نموده و باعث افزایش طول عمر آن می گردد.
اهمیت این بعد از نظافت و شستشوی کف، با در نظر گرفتن هزینه بالای صرف شده برای خرید و نصب کفپوش به خصوص در محیطی با وسعت بالا، مشخص می گردد. یکی از بهترین روش ها برای محافظت از کفپوش و افزایش طول عمر آن، کاربرد اسکرابر بعنوان یک ابزار مکانیزه و تخصصی شست و شوی کف می باشد. در این مقاله نقش اسکرابر در محافظت از کفپوش مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

تقسیم بندی اسکرابر از لحاظ ابعاد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

دستگاه اسکرابر وسیله ای مکانیزه برای شستشوی حرفه ای انواع سطوح می باشد که غالباً برای نظافت محیط های سرپوشیده و انواع سطوح به ویژه سطوح سخت مورد استفاده قرار می گیرد و هم چنین می توان برای نظافت برخی از محیط های بیرونی به کار گرفته شود. اسکرابر به طور منظم جهت تمیز کردن و حفاظت از سطح زمین به کار می روند و تمامی آلودگی های سخت موجود بر روی سطح را از میان بر می دارد. دستگاه زمین شوی صنعتی در ابعاد و مدل های متنوعی طراحی و ساخته شده اند که بدین ترتیب امکان استفاده از در محیط های گوناگون در هر شرایطی فراهم می گردد. در زمان انتخاب کف شوی صنعتی همراه سؤالاتی برای مشتریان پیش می آید و به دنبال تهیه بهترین اسکرابر هستند که از جنبه های مختلف با شرایط و امکانات کاربران تناسب و هماهنگی داشته باشد.

… ادامه مطلب »

نکات مهم در مورد تی خشک کن دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ بهمن ۱۳۹۵

اسکرابر، یک دستگاه مکانیزه با طراحی صنعتی می باشد که برای شست و شوی کف در محیط های مختلف اداری، تجاری و صنعتی مناسب است. نظافت و شستشوی سطح، محیط خوشایندی را برای افراد فراهم می آورد. همچنین تمیز بودن سطح زمین، موجب بهره وری بیشتر کارکنان در محیط های مختلف خواهند شد. اسکرابر، ابتدا آب تمیز را به سطح زمین پاشش نموده و سپس با بکارگیری سامانه برس زنی، آلودگی ها را از سطح جدا می نماید.

… ادامه مطلب »

مشکلاتی متداول در استفاده از اسکرابر ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

اسکرابر ها در طی ۶۰ سال اخیر به شدت تکامل یافته اند. اسکرابر های اولیه در عین سادگی، اختراع بسیار خوبی در زمان خود بودند. این دستگاه ها آب را از مخزن آب تمیز پخش می کردند، سطح را با آب و مواد شوینده پاک می کردند، سپس با مکش و تی زدن زمین را خشک می کردند. با توجه به مراحل ذکر شده برای عملکرد زمین شوی، چهار زمینه معرفی می شود که  نسبت به سایر اجزا نیازمند نگهداری و توجه بیشتری هستند: پاشش آب، جمع آوری آب، تمیز کردن سطح و در نهایت عمل حرکت دستگاه به جلو یا عقب. با این که دستگاه های قدیمی ساده تر بودند، اما این نکته از ۶۰ سال پیش تا کنون تغییر نکرده است و این دستگاه ها همچنان دارای این چهار بخش اصلی هستند. در ادامه مشکلات متداولی که ممکن است برای هر زمین شوی ایجاد شود بیان شده، و بعد از آن راهکارهایی برای افزایش طول عمر دستگاه بیان شده است.

… ادامه مطلب »

روند رو به رشد استفاده از اسکرابرها باعث شده است که برای راحتی بیشتر مشتریان، ابعاد آن ها کوچکتر شده و به شکل منسجم تری طراحی شوند. از جمله نکاتی که برای مشتریان دارای اهمیت می باشد این است که ماشین های کف شوی سبک بوده و بازده پاک کنندگی بالایی داشته باشند علاوه بر این قدرت مانور و تحرک آنها تا حدامکان بالا باشد. به نظر می رسد برای مشتریان هزینه نسبت به ابعاد دارای اولویت بالاتری باشد، و اولویت های بعدی هزینه های سرویس و نگهداری، کاربر پسند بودن، قدرت مانور و سهولت استفاده خواهند بود. اسکرابر باید مناسب محیط بوده، مخازن آن به آسانی پر و خالی شوند و حمل و نقل آن به آسانی صورت گیرد. با توجه به اهمیت ابعاد دستگاه و لزوم تناسب آن با مساحت محیط، بسته به موقعیت می توانیم ماشین هایی با ظرفیت مخازن ۱۰ تا ۱۵۰ لیتر را انتخاب نماییم. کوچکتر شدن زمین شوی ها دارای مزایای زیادی از جمله کاهش هزینه، کاهش وزن، افزایش قدرت مانور و افزایش تنوع کاربرد آنها خواهد شد که در ادامه به این موارد می پردازیم:

… ادامه مطلب »

نحوه عملکرد اسکرابر آنتی باکتریال

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ دی ۱۳۹۵

یکی از مشکلاتی که ساختمان های تجاری، واحدهای صنعتی و … با آن مواجه هستند وجود آلودگی و باکتری است که تأثیرات نامطلوب و اثرات مخرب آن ها بر سطوح اثبات شده است. در برخی از این مراکز وقت زیادی صرف تمیز کردن زمین با استفاده از روش های دستی می شود، این در حالی است که تحقیقات علمی نشان می دهد نظافت به وسیله تی دستی و سطل آب نتیجه مطلوب ندارد و آلودگی را از محلی به محل دیگر منتقل می کند. با اضافه کردن مواد شوینده و شیمیایی به آب محلول به دست می آید که با آلودگی اشباع می شود، در نتیجه دیگر اثر بخشی کافی را نداشته و قابلیت از بین بردن ویروس و باکتری را از دست می دهد.

… ادامه مطلب »

اسکرابر سرنشین دار ابزاری مفید برای نظافت آسان سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ دی ۱۳۹۵

مهمترین نکته در نظافت سطوح کف، حفظ کیفیت و درخشش کف پوش ها و استفاده از ابزار مناسب برای نظافت می باشد. اسکرابر ها یا کف شوی ها، دستگاه هایی هستند که برای نظافت سطوح سختی چون سطوح کف طراحی شده و به همین منظور ویژه گی های خاصی دارند. یکی از ضروریات کسب و کار های تجاری و صنعتی نظافت محیط کار و حفظ اصول بهداشتی می باشد، از این رو با توجه به خصوصیات دستگاه ها ی کف شوی، این دستگاه ها گزینه مناسبی برای دستیابی به این اهداف می باشند. این دستگاه ها با کاهش در زمان لازم برای عملیات نظافت، کاهش هزینه ها را در پی داشته و علاوه بر اینکه موجب نظافتی سریع و موثر می شوند، موجب سود آوری و بهره وری کسب و کار نیز می شوند. این دستگاه ها با تسهیل در امر نظافت و کاهش خستگی نیروی خدماتی ، موجب افزایش تمایل آنها برای انجام نظافت می شود.

… ادامه مطلب »

اهمیت نگهداری و رسیدگی به دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ دی ۱۳۹۵

در سال های اخیر استفاده از دستگاه اسکرابر در شستشو و نظافت سطوح کاربرد گسترده ایی یافته است. اگر چه اولین اسکرابر تولید شده، ساختار مکانیکی بسیار ساده ایی داشت اما در زمان خود، اختراع مبتکرانه ایی بود. دستگاه های کف شوی با پاشش آب از داخل مخزن آب تمیز دستگاه، و همراه با مواد شوینده و برس، آلودگی های روی سطح را ساییده و در نهایت با استفاده از سیستم مکش و تی نصب شده در انتهای دستگاه، آب آلوده روی سطوح را جمع آوری نموده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نماید.

… ادامه مطلب »

تفاوت های اسکرابر کابلی و اسکرابر باتری دار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ دی ۱۳۹۵

نظافت و شستشوی مستمر سطوح کف علاوه بر اینکه مانع از انتشار آلودگی ها شده و ضامن سلامت افراد حاضر در محیط می باشد، با از بین بردن آلودگی ها مانع از ایجاد آسیب و تخریب کف پوش ها می گردد. استفاده از شیوه های سنتی نظافت به واسطه ابعاد وسیع سطوح کف، ماهیت آلودگی ها و تردد و ازدحام بالا کارآیی چندانی در نظافت و از بین بردن انواع آلودگی های سطحی نداشته و نمی تواند خواسته های نظافتی محیط را فراهم نماید. هزینه گزاف و سنگین تعمیر و تعویض کف پوش ها شرکت های سازننده را بر آن داشت تا با تولید دستگاه های صنعتی نظافت علاوه بر تسهیل در امر نظافت، کیفیت آن را ارتقا داده و باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در منایع مالی شرکت ها و سازمان ها شوند. دستگاه های اسکرابر صنعتی از جمله ماشین آلات مکانیزه ایی می باشند که با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، پاسخ مناسبی به نیاز های نظافتی اماکن تجاری و صنعتی می باشند.

… ادامه مطلب »