اهمیت مراقبت و نگه داری پیشگیرانه از اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ خرداد ۱۳۹۶

دستگاه های اسکرابر در محیط های آلوده مورد استفاده قرار می گیرند و به منظور از میان برداشتن گرد و خاک، لکه و دیگر آلاینده ها طراحی و ساخته شده اند. در یک محیط آلوده گرد و خاک و آلودگی ها به نقاط مختلف منتقل می شود و از همین رو جهت شستشوی سطوح کف زمین شوی صنعتی به کار می رود به گونه ای که سطح را شستشو داده و آلودگی ها را در مخزن آب کثیف خود نگه می دارد. دستگاه کف شوی فرآیند نظافت سطوح را با استفاده از آب انجام می دهد بنابراین این امکان وجودد دارد که آلودگی ها به بخش هایی مانند دیواره شلنگ ها، فیلترها، شیرهای کنترلی، شناورها، اسپری کننده ها، لاستیک تی، چرخ ها و قسمت های مختلف دیگرر دستگاه چسبیده و در آن ها باقی بماند.

… ادامه مطلب »

انواع مواد شوینده قابل استفاده همراه با دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

اسکرابر ، از جمله دستگاه های نظافتی پر کاربرد در شستشوی سطح زمین و کفپوش ها می باشد. این دستگاه، برای شستشوی سطح، آب را بر روی سطح پاشیده و با برس زنی، آلودگی ها را از بین می برد. کف شوی در محیط های مختلف تجاری، اداری، درمانی، صنعتی و … مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران می توانند در کنار این دستگاه ها از مواد و تجهیزات مختلفی استفاده نمایند. مواد شوینده صنعتی از جمله این مواد هستند که در ترکیب با آب تمیز اسکرابر بکار می روند.

… ادامه مطلب »

حفظ و نگه داری دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

در محیط هایی پر رفت و آمد نظافت محیط به ویژه نظافت سطح زمین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و لازم است به طور منظم به تمیزی آن پرداخته شود و این در حالی است که نظافت سطوح با استفاده از شیوه های دستی و سنتی وقت گیر و خسته کننده خواهد بود. دستگاه اسکرابر به منظور شستشوی انواع سطوح سخت طراحی و ساخته شده است که نسبت به روش های دیگر بسیار آسان تر، ایمن و با کیفیت عمل می کند. اسکرابر یا کف شوی صنعتی ساختاری مکانیزه و مقاوم دارد که سطح زمین و حتی نقاط زاویه دار را به خوبی شستشو می دهد. جهت نظافت بی عیب و نقص سطح زمین به وسیله اسکرابر پنج قانون طلایی وجود دارد که با انجام دادن آن ها کاربر قادر خواهد بود به هدف مورد نظر برای تمیزی محیط دست یابد.

… ادامه مطلب »

ویژگی ها و مزایای اسکرابر سرنشین دار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

در میان دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی اسکرابر سرنشین دار ابزاری مکانیزه، کارآمد و قابل اطمینان با کارایی آسان است و به دلیل کاربرد همه جانبه برای نظافت انواع محیط های وسیع و حتی پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کفشوی خودرویی در ابعاد گوناگون موجود بوده تا تمامی نقاط اماکن مختلف با ویژگی های متنوع تمیز گردد. طراحی خلاقانه این دستگاه ها به گونه ای است که از مقاومت بالا و انطباق پذیری با شرایط محیطی و امکانات کاربران برخوردار می باشند. علاوه بر این دسترسی به باتری ها و بخش های درونی اسکرابر آسان بوده و در نتیجه سرویس و نگه داری آن نیز با سهولت انجام می گیرد.

… ادامه مطلب »

امروزه انواع گوناگون دستگاه های مکانیزه نظافتی از جمله اسکرابر صنعتی طراحی و به بازار عرضه شده اند که بهره  مندی از آن ها مزیت های بی شماری به همراه خواهد داشت. اسکرابر یا کفشوی صنعتی ابزاری است که جهت شستشوی سطوح کف ارائه گردیده که مشتمل بر مدل های متنوعی می باشد و این امکان را به کاربران می دهد که با هر شرایط و امکاناتی دستگاهی مناسب را انتخاب نمایند. به کارگیری تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر صنعتی تا حد زیادی به کاهش هزینه های مربوط به فعالیت های نظافتی و نیروهای انسانی کمک می کند. وجه تمایز زمین شوی صنعتی با روش های دستی حاصل از وجود سامانه برس زنی با سرعت بالا، مصرف کم آب و واحد مکنده است که با قدرت بسیار بالا تمامی آلودگی های سطوح کف را از میان برداشته و زمین را خشک می کند.

… ادامه مطلب »

مراکز خرید یکی از پر تردد ترین محیط ها هستند. رفت و آمد جمعیت زیاد در این گونه محیط ها، سبب بروز مشکلات و سختی هایی در امر شستشوی این مکان ها می گردد. در فروشگاه ها و مراکز خرید لازم است همواره کف سطوح خشک باشد تا هم از بجای ماندن رد پا جلوگیری شود و هم مانع لغزیدن افراد گردد. علاوه بر آن به دلیل میزان بالای تردد، سرعت عمل در شستشوی مراکز خرید بسیار حائز اهمیت است. برای تحقق این اهداف، دیگر امکان بهره گیری از روش های سنتی به دلیل سرعت و کیفیت پایین عملیات مهیا نمی باشد و استفاده از روش های مکانیزه پیشنهاد می گردد. در این بین استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی که با انجام شستشو، برس زنی و جمع آوری آب کثیف به طور یکپارچه، علاوه بر برآورده سازی کیفیت بالای عملیاتی از سرعت عمل مناسبی نیز برخوردار می باشد، زمینه ساز بهبود عملکرد در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد.

… ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

معرفی انواع منبع تغذیه در اسکرابر ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

در دنیای پیشرفته و مدرن امروزی لزوم نظافت محیط و از بین بردن آلودگی ها بر کسی پوشیده نیست. حفظ بهداشت محیط و از بین بردن آلودگی ها علاوه بر ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت افراد نقش مهمی در حفظ و نگهداری کف پوش ها دارد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت تا حدود زیادی می تواند بخشی از آلودگی های سطحی محیط را بر طرف سازد اما توانایی لازم و کافی برای نظافت های عمیق و از بین بردن تمامی انواع آلاینده ای چسبیده به سطوح را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد. این در حالیست که استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مکانیزه نظافتی چون دستگاه های اسکرابر سرعت و کیفیت بالاتری در امر نظافت داشته و با از بین بردن تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح، کیفیت بهداشت و سلامت محیط را ارتقا می دهند.

… ادامه مطلب »

نقش اسکرابر در ارتقا کیفیت نظافت محیط

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

نظافت و شستشو یکی از اصلی ترین نیاز های بشر می باشد. حذف آلودگی ها و جمع آوری زباله ها نه تنها جلوه های بصری محیط را ارتقا می دهد بلکه با افزایش سطوح بهداشتی محیط ضامن سلامت افراد می باشد. سطوح کف یا همان کف پوش ها یکی از بخش های مهم در تمامی اماکن می باشند که نیازمند حذف آلودگی ها می باشند. آلودگی ها و گرد و غبار نشست کرده بر روی سطوح علاوه بر کاهش جلوه های بصری محیط می تواند با گذشت زمان خسارات جبران ناپذیری را بر کف پوش ها وارد نماید. از این رو برای جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف تعمیر یا تعویض کف پوش ها و تامین سلامت افراد حاضر و شاغل در محیط، نظافت و شستشوی سطوح امری ضروری می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت و به کار گیری تی و سطل آب تا حدودی می تواند ظاهر سطوح را تمیز نماید، اما توانایی لازم برای بر طرف نمودن نیاز های نظافتی و ارتقا کیفیت و سلامت محیط را ندارد. با پیشرفت تکنولوژی در تمامی عرصه ها، و ورود دستگاه های مکانیزه و ماشین آلات صنعتی نظافت چون اسکرابر ها، سوییپر ها و مکنده ها به بازار، شیوه های بکار گرفته شده برای نظافت نیز دستخوش تغییرات شده اند.

… ادامه مطلب »

شستشوی زمین مهمترین بخش نگهداری یک ساختمان است. اگر شما از یک انبار، خواربارفروشی یا یک دفتر کاری نگهداری می کنید، عملیات نظافت و شستشو باید روزانه انجام شود. زمانی که اتفاقاتی مثل نشت از یک لوله در دفتر کاری پرسنل رخ دهد، مشکلاتی برای مقابله با این مورد بخصوص تمیز کردن وجود دارد و تمیز کردن با استفاده از ابزارهای سنتی، دیگر ایده آل نیست. برای مثال اگر نیروی کار برای تمیز کردن کم باشد و مساحت کثیف شده زیاد، این موقعیت همان موقعیتی است که سوییپر ها و اسکرابر ها به کار ما می آید. در ذیل برخی نکات پیرامون اینکه چرا شما به عنوان یک صاحب شغل-که محیطی را تحت نظارت و کنترل خود دارد- باید روی سوییپر ها و اسکرابر های صنعتی و در کل دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی سرمایه گذاری کنید را ذکر میکنیم.

… ادامه مطلب »