مراکز خرید یکی از پر تردد ترین محیط ها هستند. رفت و آمد جمعیت زیاد در این گونه محیط ها، سبب بروز مشکلات و سختی هایی در امر شستشوی این مکان ها می گردد. در فروشگاه ها و مراکز خرید لازم است همواره کف سطوح خشک باشد تا هم از بجای ماندن رد پا جلوگیری شود و هم مانع لغزیدن افراد گردد. علاوه بر آن به دلیل میزان بالای تردد، سرعت عمل در شستشوی مراکز خرید بسیار حائز اهمیت است. برای تحقق این اهداف، دیگر امکان بهره گیری از روش های سنتی به دلیل سرعت و کیفیت پایین عملیات مهیا نمی باشد و استفاده از روش های مکانیزه پیشنهاد می گردد. در این بین استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی که با انجام شستشو، برس زنی و جمع آوری آب کثیف به طور یکپارچه، علاوه بر برآورده سازی کیفیت بالای عملیاتی از سرعت عمل مناسبی نیز برخوردار می باشد، زمینه ساز بهبود عملکرد در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد.

… ادامه مطلب »

دسته بندی تجهیزات شسشتو و نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون صنعت و وسعت گرفتن فعالیت های خانگی، اهمیت چگونگی نظافت و شستشو و پاکیزه نگه داشتن محیط، به خوبی حس می شود. این نظافت می تواند شامل نظافت سطوح هموار مانند فرش و موکت و…  و سطوح ناهموار همانند مبل باشد. همچنین عملیات شستشو، شامل شستشو سطوح هموار مثل کفشویی و شستشو سطوح ناهموار مانند شستشو دیوار و… است. برای انجام بهینه نظافت و شستشو روزانه، خانگی و صنعتی، دستگاه ها و امکاناتی وجود دارند که در این مسیر می توانند بسیار کاربردی و مفید باشند. این امکانات عبارتند از: اسکرابر یا کفشوی صنعتی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرش و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده که در ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

رنگ بری و خزه تراشی از بدنه کشتی با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ اسفند ۱۳۹۵

رنگ بری، رسوب زدایی، جرم بری و خزه تراشی یکی از مهمترین عملیات های نظافتی در صنایعی چون کشتیرانی می باشد که به واسطه نوع فعالیتشان ارتباط مستقیمی با آب و رطوبت دارند. در چنین صنایعی به واسطه محافظت از بدنه کشتی و تجهیزات از لایه های رنگ به عنوان پوشش های محافظ در برابر خوردگی ناشی از عناصر حلال در آب دریا استفاده می نمایند. استفاده از لایه محافظ بر روی تجهیزات و بدنه کشی از آنها محافظت نموده و عمر مفید آنها را افزایش می دهد. مسلم است که عدم استفاده از پوشش های مناسب بر روی بدنه و تجهیزات، به واسطه کاهش عمر مفید آنها، هزینه های هنگفتی را در پی دارد. رنگ بری کامل و از بین بردن لایه های پوشش های قدیمی، خزه ها و جرم ها نقش مهمی در استحکام لایه محافظ و پوشش رنگ جدید دارد، پر واضح است که شیوه های سنتی نظافت توانایی چندانی برای انجام عملیات های سنگینی چون رنگ بری و لایه برداری از بدنه وسیع کشتی را ندارند، از این رو استفاده از تجهیزات صنعتی و ماشین آلات مکانیزه ایی چون واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی نظافت موثری را در زمانی بسیار کوتاه انجام می دهند.

… ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از جاروبرقی صنعتی در چوب بری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

صنایع چوب بری یکی از کهن ترین صنایع تولیدی می باشد که از دیر باز در راستای تامین نیاز های جوامع بشری فعالیت داشته است. این صنایع با استفاده از چوب درختان و تجهیزات صنعتی نقش مهمی در تامین نیاز های افراد جامعه دارند. یکی از بزرگترین دغدغه مدیران در این صنعتی جمع آوری آلاینده ها از محیط کار می باشد. آلاینده های این صنعت که معمولا شامل تراشه ها و ذرات ریز گرد و غبار می باشند از عوامل خطر آفرین در این صنایع بوده و جمع آوری آنها از اهمیت ویژه ایی بر خوردار است. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی نظافت توانایی لازم برای تامین نیاز های نظافتی محیط را نداشته و نمی تواند نظافت موثر و با کیفیتی را ارائه دهد، این در حالیست که استفاده از تجهیزات صنعتی و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی با توانایی بالایی که در مکش ذرات آلاینده دارند بهترین پاسخ برای نیاز های نظافتی محیط می باشند.

… ادامه مطلب »

۱۰ کاربرد طلایی واترجت خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

واترجت با ایجاد آب پر فشار و پاشش آن بر روی سطح می تواند آلودگی های عمیق و رسوبات را به خوبی شستشو نماید. از واتر جت برای شستشوی سطوح هموار و ناهموار استفاده می شود. منبع تغذیه واترجت ها می تواند الکتریکی، دیزلی و بنزینی باشد. میزان آب و میزان فشار آب خروجی در واترجت ها مختلف است، به همین دلیل باید در انتخاب آن ها دقت نمود. نازل یکی از مواردی است که موجب تغییر این دو کمیت خواهد شد.  نازل های نقطه ای، طیغه ای و دوار از پرکاربرد ترین انواع نازل واترجت هستند که هر کدام بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. نازل های ترکیبی نیز وجود دارند که با چرخش نازل می توان خروجی های متفاوتی دریافت نمود که جهت امور مختلف استفاده می شوند. انتخاب نازل مناسب نه تنها از آسیب به سطح جلوگیری می نماید، بلکه موجب شستشوی با کیفیت آن نیز می شود، انتخاب نامناسب ممکن است آلودگی را به خوبی از بین نبرد.

… ادامه مطلب »

مزایای استفاده از سوییپر خودرویی و نحوه نگهداری مناسب آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

امر نظافت و تمیز نمودن سطح و جمع آوری زباله در هر کسب و کاری دارای اهمیت است. این امر نه تنها موجب زیبا نمودن جلوه محیط می شود بلکه سلامت کارکنان و مشتریان را تضمین می نماید. بنابراین استفاده از یک ابزار نظافتی برای ارتقا و بهبود شرایط کسب و کار ضرورت دارد. ابزار های جاروب نمودن سنتی سطوح مانند جارو که در فضاهای بسیار کوچک استفاده می شوند، سرعت و کیفیتی خوبی در نظافت ارائه نداده و برای محیط های وسیع نیز مناسب نیستند. بدین منظور می بایست از دستگاه های نظافت صنعتی که دارای طول عمر بالا و سهولت استفاده هستند، بهره مند شد. سویپر صنعتی یکی از این ابزار ها می باشد که زمان عملیات را کاهش داده و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. این دستگاه بوسیله برس های کناری زباله ها را به مرکز خود فرستاده تا از طریق برس مرکزی به داخل مخزن منتقل شوند.

… ادامه مطلب »

مزایا و کاربردهای دستگاه کارواش خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

کاربر دستگاه واترجت یا کارواش تنها به صنایع محدود نشده و در محیط های خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل آن تولید انواع گوناگون تجهیزات شوینده فشار قوی می باشد. دستگاه کارواش خانگی قدرت شستشو را افزایش داده و فرآیند نظافت محیط برونی خانه با کیفیتی بی نظیر انجام می پذیرد. تمیز نمودن نمای ساختمان ها مسکونی، حیاط، باغ، پیاده رو، اتومبیل، نرده ها و … با استفاده از روش های سنتی می تواند دشوار و زمان بر باشد و حتی در مواردی آسیب رسان خواهد بود. این در حالی است که به وسیله دستگاه کارواش خانگی یا واترجت خانگی شستشوی قسمت های نام برده سهولت می یابد و نتیجه به دست آمده رضایت بخش است. دستگاه واترجت مزایای بسیار زیادی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به کاهش چشمگیر مصرف آب و مواد شوینده، افزایش کیفیت و سرعت شستشو و سهولت کاربری اشاره نمود. در ادامه به برخی از کاربردهای کارواش خانگی اشاره می کنیم.

… ادامه مطلب »

معرفی انواع منبع تغذیه در اسکرابر ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

در دنیای پیشرفته و مدرن امروزی لزوم نظافت محیط و از بین بردن آلودگی ها بر کسی پوشیده نیست. حفظ بهداشت محیط و از بین بردن آلودگی ها علاوه بر ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت افراد نقش مهمی در حفظ و نگهداری کف پوش ها دارد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت تا حدود زیادی می تواند بخشی از آلودگی های سطحی محیط را بر طرف سازد اما توانایی لازم و کافی برای نظافت های عمیق و از بین بردن تمامی انواع آلاینده ای چسبیده به سطوح را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد. این در حالیست که استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات مکانیزه نظافتی چون دستگاه های اسکرابر سرعت و کیفیت بالاتری در امر نظافت داشته و با از بین بردن تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح، کیفیت بهداشت و سلامت محیط را ارتقا می دهند.

… ادامه مطلب »

انواع فیلتر در مکنده ها از جنبه های گوناگون به همراه جزئیات

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

بسیاری از فروشندگان تصمیم برای خرید مکنده را، بر پایه ی فیلتر بکار گرفته شده در آن، میگیرند و علت این نوع تصمیم گیری این است که نوع فیلتر مکنده تا حد زیادی سیستم فیلتراسیون آن را مشخص می کند. علاوه بر این، فیلتر ها، نقش مهمی در قدرتمند بودن یک مکنده دارند. دانستن تعداد فیلتر هایی که مکنده دارد و انواع این فیلتر ها، تاثیر بسزایی در تعمیر مناسب فیلتر و تعویض آن دارد. خواندن مطالب در مورد ویژگی های انواع فیلتر، در خرید بعدی جاروبرقی و یا تعویض فیلتر کمک خواهد کرد.

… ادامه مطلب »

مزایای نظافت مدارس با بهره گیری از سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ اسفند ۱۳۹۵

هنگامی که درمورد سیستم مدرسه به مطالعه و بررسی میپردازیم، مهمترین اولویت، رفاه سهامداران مدرسه است—دانش آموزان، معلمان، کارکنان و بقیه افرادی که فعالیتی برای هدایت امکانات مدرسه دارند. نگه داری از مدرسه به دلیل رفت و آمد هایی که در طول روز در آن انجام می شود و نیاز همیشگی به تمیز و بی خطر نگه داشتن آن، سخت به نظر می آید. اگر مدرسه ای در حال حاضر متکی به زور افرادی که به صورت دستی مشغول تمیز کردن مدرسه می شوند است، زمان آن فرا رسیده است که در مورد سیاست پاکیزگی مدرسه، تجدید نظر شود. در حال حاضر دستگاه های سوییپر صنعتی بسیاری موجود می باشند که کار نظافت مدرسه را به صورت موثرتر و با بازدهی بیشتر در زمان کوتاه تر انجام می دهند.

… ادامه مطلب »