جاروبرقی صنعتی راهکاری برای بهبود کارکرد خطوط تولید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

بهداشت و تمیزی خطوط تولید اهمیت زیادی دارد و با نظافت به موقع و اصولی از ایجاد پسماندهای بیشتر، آلوده شدن محصول و سوختگی جلوگیری می شود. یکی از مهم ترین دستاوردهای نظافت خطوط تولید ممانعت از تشکیل حجم بالایی از ضایعات می باشد. تجهیزات و ماشین آلات و هم چنین محیط تولید با استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی تمیز خواهند شد و این دستگاه ها با توجه به نیازهایی که در خط تولید وجود دارد از نوع دائم کار، مرکزی، پرتابل، آب و خاک و یا ضدانفجار انتخاب می شوند. هر یک از مکنده ها تضمین کننده قدرت، کیفیت و کارایی بالا هستند و چالش های نظافتی را در محیط های صنعتی و به ویژه خطوط تولید از سر راه کنار می زنند.

… ادامه مطلب »

اصول نظافت در محیط بیمارستان 

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

 اصول نظافت همواره با رعایت بهداشت در محیط های بیمارستانی و به واسطه رفت و آمدهای مکرری که در آن جریان دارد حائز اهمیت است و  بی توجهی به رعایت نکات بهداشتی در مراکز بهداشتی باعث به بار آمدن مشکلات بسیار زیاد و گسترش بیماری می شود. بیمارستان محلی به شمار می رود که نیاز به نظافت با استفاده از روش های مناسب با فاصله زمانی تعیین شده و بر طبق دستورالعمل، توسط کاربر خدماتی برای پاکیزگی و از میان آلودگی ها در آن به انجام می رسد و هدف اصلی نظافت ریشه کنی عفونت و آلودگی در محیط  می باشد و به دلیل این که سرعت رشد آلودگی در این گونه فضاها بسیار بالا است، نظافت مداوم آن منجر به حفظ پاکیزگی و عدم ایجاد خطر و آسیب های جبران ناپذیر به سلامت افراد و بیماران می گردد. … ادامه مطلب »

نکات مهم برای خرید دستگاه اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸

صنعت نظافت به طور فزاینده ای به سمت مکانیزه شدن پیش می رود و در این میان دستگاه های اسکرابر نقش بسیار مهم و برجسته ای در عملیات نظافت روزانه و عمیق محیط های گوناگون دارند. در سال های اخیر تجهیزات مکانیزه نظافتی به بخشی جدایی ناپذیر از صنعت و تجارت تبدیل شده اند و به تدریج سطل و تی های قدیمی جای خود را به اسکرابرهای صنعتی داده اند. افزایش جمعیت و بهبود استانداردهای بهداشتی و نیاز به تمیزی و زیبایی بیشتر در بخش های مختلف از دلایل اصلی این جایگزینی به شمار می آید. با بهبود روش های نظافت سطوح کف نه تنها سرعت فرآیند شستشو افزایش یافته بلکه به علت داشتن سیستم خشک کن سطح زمین بلافاصله پس از شستشو آماده حضور افراد می باشد. همچنین به وسیله سیستم مکش بقایای آب و آلودگی از محیط جمع آوری شده و در مخزن آب کثیف نگه داری می شود.

… ادامه مطلب »

ارتقای سطح بهداشت و تمیزی بیمارستان با دستگاه بخارشوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ اسفند ۱۳۹۸

گندزدایی و ضدعفونی کردن اساس نظافت همه بیمارستان ها و مراکز پزشکی درمانی را تشکیل می دهد و باید همواره سیاست های ویژه ای برای نظافت تمامی بخش های بیمارستان به کار گرفته شود. میکروارگانیسم های بیمارستانی هم در جرم های قابل مشاهده و هم در آلودگی هایی که با چشم غیرمسلح دیده نمی شوند، وجود دارد و جهت حذف کامل و ریشه کن شدن انواع این آلاینده ها نظافت روزانه و اصولی بیمارستان ضرورت دارد. با وجود تاکیدهای فراوان بر اهمیت رعایت استانداردها و نکات بهداشتی اما هنوز برخی موارد به طور جدی پیگیری نمی شود. در کنار رعایت همه دستورالعمل های نظافتی در بیمارستان ها، بهره مندی از تجهیزات پیشرفته مانند اسکرابر، دستگاه بخارشوی صنعتی و … به شستشو و ضدعفونی شدن هر چه بهتر بخش ها، تجهیزات بیمارستانی، تخت ها و دیگر سطوح منجر می گردد.

… ادامه مطلب »

استفاده از واترجت صنعتی در هتل و مهمانپذیر برای جذب میهمانان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اسفند ۱۳۹۸

در هنگام رزرو هتل، یکی معیارهای اساسی، نظم و بهداشت آن جا می باشد که باید دارای رتبه بالایی باشد. علاوه بر اینکه زیبایی این محیط ها بر روی افراد تاثیر گذار است، سطح بالای بهداشت نیز در نظر مشتریان به خوبی به چشم می آید. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات جدید در نظافت و شستشو می تواند به کیفیت بالای نظافت در چنین محیط هایی بسیار یاری کننده باشد. از جمله دستگاه هایی که در هتل ها برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند، اسکرابر، واترجت صنعتی ، بخارشوی، جاروبرقی ، مبل و موکت شوی و ترولی های خدماتی و هتلی می باشد. در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه واترجت و کاربردهای مختلف آن در هتل پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

حذف اثرات اشتعال زا با مکنده صنعتی ضد انفجار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

برای جلوگیری از ایجاد حوادثی چون جرقه و شوک الکترونیکی، بهره گیری از مکنده صنعتی ضد انفجار در کنار تأسیسات و دستگاه هایی موجود در مراکز صنعتی از جمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، داروسازی، رنگ سازی، کارخانه های سیمان، صنایع شیمیایی، خودروسازی، سیلوها، معادن و تجهیزات الکترونیکی گزینه مناسبی محسوب می شود، با توجه به این مسئله در هر محیطی که ذرات معلق یا منبع قابل اشتعالی وجود داشته باشد، ریسک ایجاد آسیب به سیستم تنفسی انسان بیشتر می گردد به طوری که هر لحظه خطرات و صدمات جبران ناپذیر و جدی محیطی را با خود به دنبال دارد. استفاده از مکنده ضد انفجار صنعتی در مکان های مختلف، آن را به دستگاه بسیار کارآمد و با فایده اساسی مبدل ساخته است. … ادامه مطلب »

چگونه یک اسکرابر انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

نظافت و شستشوی منظم سطوح کف در خانه ها، ادارات، محیط های تجاری و صنعتی مستلزم استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مناسب است. اهمیت نظافت سطوح کف به این دلیل است که هر آلودگی موجود در هوا و یا هر سطحی در نهایت به زمین ریخته می شود و به آلوده ترین سطح تبدیل می شود. اماکن تجاری، محیط های صنعتی و کارخانه ها علاوه بر نظافت منظم، این نظافت باید طبق اصولی انجام شود تا مواد و آلودگی ها به طور کامل جمع آوری شوند. برای این کار استفاده از ابزار و تجهیزات قدیمی علاوه بر کیفیت پایین، زمان بسیار زیادی به طول می انجامد.

… ادامه مطلب »

جمع‌آوری مواد سمی و خطرناک با جاروبرقی صنعتی Longopac

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

بسیاری از آلاینده های صنعتی مانند مواد پودری و گرد و غبار ویژگی ماهیت سمی، آتش زا و یا خورنده دارند و افرادی که با این مواد سر و کار دارند هنگام جمع آوری نباید با ماده تماس مستقیم داشته باشند. موادی که حاوی ترکیبات مضر و خطرناک هستند، به شرایط دفع خاصی نیاز دارند و مراقبت های ویژه از ضرورت های رویارویی با این مواد است. برای جلوگیری از خطرات احتمالی پسماندهای صنعتی پر خطر، مهم است که همواره نظارت بر نحوه جمع آوری، نگه داری و دفع این مواد وجود داشته باشد. جمع آوری نامناسب تهدیدی برای سلامتی و ایمنی کارکنان است و از طرف دیگر دفع نامناسب و نادرست این مواد نیز محیط زیست و سفره های آب زیر زمینی را آلوده می سازد. به منظور مبارزه با این چالش از دستگاه های جاروبرقی صنعتی با طراحی ویژه بهره گیری می شود که امکان جمع آوری ایمن مواد خطرناک را فراهم می آورد.

… ادامه مطلب »

چگونه با استفاده از جاروی شهری محیط سالم تری داشته باشیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

هیچ انسانی نمی تواند در محیطی آلوده و پر از زباله و آشغال و بوی ناهنجار زندگی کند، از این روی ما هر روز خانه و اتومبیل و باقی وسایل اطراف خود را پاکیزه می کنیم. برخورداری از محیط سالم و بدون آلودگی تأثیر فراوانی بر روی روان افراد جامعه دارد و بهترین راه در تحقق این امر بهره گیری از دستگاهی مناسب و کاربردی به نام جاروی شهری می باشد که با استفاده از آن همواره می توانیم نظافت بهینه ای در محیط شهری داشته باشید. … ادامه مطلب »

عملکرد و کاربردهای متنوع واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

بهره گیری از دستگاه واترجت صنعتی یک روش نظافتی بسیار مدرن و کاربردی محسوب می شود که همواره مورد توجه و استقبال بی نظیر مصرف کنندگان قرار گرفته است. هر سال با نزدیک شدن به موعد عید نوروز و در روزهای پایانی سال، به کارگیری ابزار نظافت مکانیزه در ابعاد وسیع تر مورد توجه قرار می گیرد و به همین دلیل می توانیم هر چه بهتر از کاربردهای دستگاه واتر واش بهره مند شویم و در رابطه با عملکرد آن اطلاعات بیشتری به دست آوریم. … ادامه مطلب »