اهمیت مراقبت و نگه داری پیشگیرانه از اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ خرداد ۱۳۹۶

دستگاه های اسکرابر در محیط های آلوده مورد استفاده قرار می گیرند و به منظور از میان برداشتن گرد و خاک، لکه و دیگر آلاینده ها طراحی و ساخته شده اند. در یک محیط آلوده گرد و خاک و آلودگی ها به نقاط مختلف منتقل می شود و از همین رو جهت شستشوی سطوح کف زمین شوی صنعتی به کار می رود به گونه ای که سطح را شستشو داده و آلودگی ها را در مخزن آب کثیف خود نگه می دارد. دستگاه کف شوی فرآیند نظافت سطوح را با استفاده از آب انجام می دهد بنابراین این امکان وجودد دارد که آلودگی ها به بخش هایی مانند دیواره شلنگ ها، فیلترها، شیرهای کنترلی، شناورها، اسپری کننده ها، لاستیک تی، چرخ ها و قسمت های مختلف دیگرر دستگاه چسبیده و در آن ها باقی بماند.

… ادامه مطلب »

نگهداری از جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ خرداد ۱۳۹۶

نگهداری و رسیدگی منظم و مرتب به دستگاه جاروبرقی، چه رده های صنعتی و جه رده های خانگی ، به منظور حفظ قدرت مکش دستگاه در بالاترین سطح، و داشتن کارآیی مناسب، امری ضروری می باشد. زمان لازم برای رسیدگی به این دستگاه ها ارتباط مستقیمی با دفعات و میزان کارکرد دستگاه جاروبرقی دارد. رده های خانگی جاروبرقی به واسطه فعالیت کوتاه مدت در مقایسه با دستگاه های جاروبرقی صنعتی نیاز کمتری به رسیدگی و مراقبت دارند. به عنوان مثال اگر در طول روز چندین بار از دستگاه جاروبرقی صنعتی استفاده می نمایید، بهتر است تا هر روز به دستگاه جارو برقی رسیدگی کرده و تمامی بخش های آن را بررسی نمایید. اما به طور کلی، رسیدگی و بررسی تمامی اجزا به ویژه فیلتر ها در فواصل زمانی معین اهمیت ویژه ایی در بهبود عملکرد دستگاه دارد.

… ادامه مطلب »

انتخاب یک واترجت مناسب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ خرداد ۱۳۹۶

امروزه استفاده از شوینده پرفشار بسیار متداول شده است و این به دلیل مزایای فراوانی است که در به کارگیری این دستگاه ها وجود دارد. صرفه جویی در زمان یکی از مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی است. واترجت با آب پرفشار سطوح را شستشو می نماید بنابراین نسبت به شلنگ و یا روش های سنتی چهار یا پنج برابر سریع تر انجام می شود. با استفاده از دستگاه واتر جت می توان در تعداد نیروی خدماتی صرفه جویی نمود. شستشو در زمان کم باعث می شود انرژی کمتری نیز صرف شود. صرف انرژی کم نیز باعث افزایش بهره وری شده و اضافه کاری نیروهای خدماتی را نیز بسیار کاهش می دهد. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این دستگاه ها صرفه جویی در آب است که در دنیای امروز بسیار قابل توجه می باشد. در کمال تعجب می توان دید که شوینده پرفشار، نسبت به سایر روش های شستشو، میزان آب کمتری استفاده می کند. به عنوان مثال، شلنگ معمولی بین ۲۵ تا ۳۵ LPM (که به معنی Litre Per Minute می باشد) آب مصرف می کند در حالی که یک واتر جت معمولی بین ۸ تا ۱۸ LPM آب استفاده می کند. بنابراین می توان گفت استفاده از واترجت می تواند ۵۰ تا ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی نماید.

 

 

… ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از سوییپر در مراکز درمانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

بسیاری از مسئولین بیمارستان های پیشرفته بر این باورند که به دلیل امکانات بالا، نیاز به مراقبت و نگهداری کمتر می باشد؛ در صورتی که حتی در پیشرفته ترین مراکز بهداشتی نیز، لزوم مقابله همیشگی با میکروب های مداوم حس می شود. اثر گذاری این میکروب های قوی بر افراد زیادی در طول سال باعث می شود تا نیاز به مراقبت و افزایش سطح بهداشت در این مراکز بیشتر شود، و به همین استفاده از سوییپر به منظور نظافت مراکز درمانی امری ضروری می باشد.

… ادامه مطلب »

انواع مواد شوینده قابل استفاده همراه با دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

اسکرابر ، از جمله دستگاه های نظافتی پر کاربرد در شستشوی سطح زمین و کفپوش ها می باشد. این دستگاه، برای شستشوی سطح، آب را بر روی سطح پاشیده و با برس زنی، آلودگی ها را از بین می برد. کف شوی در محیط های مختلف تجاری، اداری، درمانی، صنعتی و … مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران می توانند در کنار این دستگاه ها از مواد و تجهیزات مختلفی استفاده نمایند. مواد شوینده صنعتی از جمله این مواد هستند که در ترکیب با آب تمیز اسکرابر بکار می روند.

… ادامه مطلب »

همه چیز در مورد مکنده صنعتی سیمان و وکیوم لودر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

در صنعت سیمان و در فرآیند تولید آن، حجم بالایی از آلاینده ها ایجاد گشته و در فضا پخش می گرد که در کارخانه های سیمان تاثیرات منفی دارد. استفاده از مکنده صنعتی سیمان یا همان وکیوم لودر می تواند با حذف این آلودگی ها، به افزایش امنیت و بهینه شدن فضا های مرتبط با سیمان کمک کند. بهترین مکمل های مکنده سیمان، ایزوله کردن خطوط انتقال دهنده و بهره گیری از غبارگیر صنعتی می باشد. در کارخانه های سیمان روزانه به طور متوسط ۱۵ تن ماده که شامل مواد اولیه، افزودنی ها، سوخت فسیلی، خاکستر و سیمان می باشد ریخته می شود. این مواد ریخته شده باعث کاهش بازده تولید، افزایش خطر و بروز مشکلات زیست محیطی می شوند و به همین دلیل می بایست برای جمع آوری و دفع یا انتقال این ذرات چاره ای اندیشید. مناسب ترین روش استفاده از وکیوم لودر است.

… ادامه مطلب »

جایگزینی واترجت به جای شیوه های قدیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در بسیاری از زمینه ها افراد تمایل دارند به منظور کاهش هزینه ها کارهایشان را خود در دست گیرند و آن ها را به انجام برسانند. یکی از این امور مربوط به فعالیت های نظافتی و شستشو می شود. دستگاه های واترجت از جمله ابزارهای حرفه ای هستند که کار با آن ها بسیار ساده بوده و با استفاده از آن ها کاربران خود می توانند نیازهایشان را مرتفع ساخته و شستشوی مورد نظر را انجام دهند. بهره گیری از دستگاه های واترجت صنعتی یا کارواش خانگی علاوه بر این که سبب می گردد کاربران عملیات مورد نظر را، خود کامل کنند مزایای بسیار زیادی دیگری نیز به همراه دارد.

… ادامه مطلب »

ویژگی های یک سوییپر کاربردی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

نظافت و جمع آوری آلاینده ها از محیط با ارتقا جلوه های بصری و انتقال انرژی مثبت، نقش مهمی در تامین سلامت افراد جامعه ایفا می نماید. حضور دائمی ذرات گرد و غبار در محیط یکی از عوامل اصلی می باشد که موجب نا کارآمدی شیوه های سنتی می گردد. در شیوه های سنتی که به منظور جمع آوری آلاینده ها از جارو استفاده می نماید، موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضا شده و از این رو می توانند سلامت افراد حاضر در محیط را به مخاطره بی اندازند. مشکلات استفاده از شیوه های سنتی از یک سو و اهمیت نظافت و جمع آوری آلاینده ها از سوی دیگر، موجب ابداع شیوه های نوین و تجهیزات مکانیزه نظافتی مانند سوییپر ها شد. سوییپر های صنعتی به واسطه ویژگی های منحصر به فردی که داشتند مورد استقبال کاربران قرار گرفته و به سرعت جایگزین شیوه های سنتی نظافت شدند.

… ادامه مطلب »

استفاده از واترجت در زیر آب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

نظافت سازه ها و تجهیزات زیر آب و ناوگان دریایی کار آسانی نمی باشد و همواره دغدغه صاحبان صنایع بوده است. گل و لای، جلبک و رسوباتی که روی سطح تجهیزات قرار می گیرد، موجب پوسیدگی و از بین رفتن این سازه ها می شود. بنابراین باید در مدت زمان های خاصی اقدام به نظافت و رسوب زدایی آن ها شود. اما خارج کردن کشتی های تجاری و تفریحی، ناوهای نظامی، قایق های ساحلی و … نیاز به هزینه های بسیار زیادی دارد که باعث شده است راهکار دیگری برای نظافت این سازه ها ارائه شود. استفاده از واترجت صنعتی برای انجام چنین اعمالی کار را بسیار آسان کرده، و این امر را به بهترین نحو انجام می دهد.

… ادامه مطلب »

استفاده از مکنده صنعتی شن و ماسه در صنعت کشتیرانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

به دلیل وجود میکروارگانیزم ها در آب دریاها، به بدنه کشتی ها، قایق ها و سکو های نفتی همواره خزه چسبیده و موجب خوردگی بدنه می شود؛ وجود این خزه ها در مواردی مانند کشتی ها که حرکت می کنند، باعث افزایش مصرف سوخت نیز می شود. برای جلوگیری از بروز این پدیده از رنگ هایی که ضدخزه می باشند استفاده می شود اما باز هم با گذشت زمان، خزه ها به داخل رنگ نفوذ کرده و همچنان باعث بروز خوردگی می گردند و در اکثر مواقع دفع این خوردگی ها باعث برجای ماندن شن و ماسه می گردد که می توان با مکنده صنعتی این شن و ماسه را جمع آوری کرد. … ادامه مطلب »