روند رو به رشد استفاده از اسکرابرها باعث شده است که برای راحتی بیشتر مشتریان، ابعاد آن ها کوچکتر شده و به شکل منسجم تری طراحی شوند. از جمله نکاتی که برای مشتریان دارای اهمیت می باشد این است که ماشین های کف شوی سبک بوده و بازده پاک کنندگی بالایی داشته باشند علاوه بر این قدرت مانور و تحرک آنها تا حدامکان بالا باشد. به نظر می رسد برای مشتریان هزینه نسبت به ابعاد دارای اولویت بالاتری باشد، و اولویت های بعدی هزینه های سرویس و نگهداری، کاربر پسند بودن، قدرت مانور و سهولت استفاده خواهند بود. اسکرابر باید مناسب محیط بوده، مخازن آن به آسانی پر و خالی شوند و حمل و نقل آن به آسانی صورت گیرد. با توجه به اهمیت ابعاد دستگاه و لزوم تناسب آن با مساحت محیط، بسته به موقعیت می توانیم ماشین هایی با ظرفیت مخازن ۱۰ تا ۱۵۰ لیتر را انتخاب نماییم. کوچکتر شدن زمین شوی ها دارای مزایای زیادی از جمله کاهش هزینه، کاهش وزن، افزایش قدرت مانور و افزایش تنوع کاربرد آنها خواهد شد که در ادامه به این موارد می پردازیم:

… ادامه مطلب »

در حین فرآیند های تولید در صنایع سیمان پرتلند، نشت مواد از دستگاه ها و دیگر تجهیزات امری رایج است. جمع آوری این مواد بوسیله مدل های مختلف مکنده های صنعتی صورت گرفته که موجب بهبود کنترل کیفیت مجموعه نیز می گردد. امروزه شرکت های معتبر در زمینه ساخت مکنده ها، محصولاتی تولید نموده اند که جهت بازیابی مواد در فرآیند های تولید سیمان پرتلند بکار رفته و منطبق بر قواعد ایمنی و سلامت افراد است. جاروبرقی و مکنده های صنعتی در تک تک مراحل فرآیند تولید سیمان از آزمایشگاه، پایانه های تخلیه و بارگذاری مواد تا پر نمودن کیسه های سیمان مورد استفاده قرار می گیرد.

… ادامه مطلب »

نحوه عملکرد اسکرابر آنتی باکتریال

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ دی ۱۳۹۵

یکی از مشکلاتی که ساختمان های تجاری، واحدهای صنعتی و … با آن مواجه هستند وجود آلودگی و باکتری است که تأثیرات نامطلوب و اثرات مخرب آن ها بر سطوح اثبات شده است. در برخی از این مراکز وقت زیادی صرف تمیز کردن زمین با استفاده از روش های دستی می شود، این در حالی است که تحقیقات علمی نشان می دهد نظافت به وسیله تی دستی و سطل آب نتیجه مطلوب ندارد و آلودگی را از محلی به محل دیگر منتقل می کند. با اضافه کردن مواد شوینده و شیمیایی به آب محلول به دست می آید که با آلودگی اشباع می شود، در نتیجه دیگر اثر بخشی کافی را نداشته و قابلیت از بین بردن ویروس و باکتری را از دست می دهد.

… ادامه مطلب »

کاربرد واترجت صنعتی در نظافت خیابان ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ دی ۱۳۹۵

خیابان ها، بلوارها و کوچه ها مهمترین راه های ارتباط و دسترسی به نقاط مختلف در جوامع شهری می باشد. تردد بالای افراد و ماشین ها بر روی سطوح پیاده راه ها و خیابان ها این سطوح را مستعد انواع آلودگی ها می نمایند. تردد همزمان خودرو ها و احتمال ایجاد تصادفات رانندگی و ازدحام بالای خودرو ها همه از عواملی هستند که موجب آلودگی سطوح شهری می شوند. از این رو نظافت و رسیدگی به این سطوح نه تنها موجب افزایش زیبایی شهر و آرامش ساکنین می شود بلکه افزایش عمر مفید کف پوش ها را در پی داشته و با صرفه جویی در هزینه های تعمیر و تعویض نقش مهمی در کاهش هزینه ها و بهره وری خواهد داست. مسلم است که وسعت بالای سطوح شهری و ماهیت آلاینده هایی چون روغن و قیر، مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت موثر سطوح شهری می گردد از این رو استفاده از شیوه های نوین و بکار گیری ماشین آلات صنعتی چون دستگاه های واترجت صنعتی نه تنها سرعت نظافت را افزایش می دهند بلکه با ارائه نظافتی موثر و با کیفیت باعث افزایش جلوه های بصری شهر نیز می گردند.

… ادامه مطلب »

نمای خارجی یک ساختمان، نخستین بخش آن ساختمان است که مورد توجه افراد قرار می گیرد. پاکیزگی و زیبایی این بخش نه تنها افراد مراجعه کننده را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه به دلیل قرارگیری در فضای عمومی، بر سلامت و نشاط روحی کلیه افراد حاضر در محیط پیرامون آن نیز تاثیرگذار خواهد بود. این بخش از ساختمان همواره در معرض انواع آلودگی های محیطی همانند برف و باران، همچنین مواد آلاینده ناشی از سوخت فسیلی خودروها، کارخانه ها و سایر مراکز صنعتی قرار دارد بنابراین حجم آلودگی قرار گرفته بر روی آن بالا می باشد. با توجه به تاثیر عمیق پاکیزگی نمای خارجی بر زیبایی آن، عملیات شستشوی نمای ساختمان و سطوح شیشه ای دارای اهمیت بسیار بالا بوده و نقش مهمی در بازگرداندن زیبایی و جلوه اولیه ساختمان به آن دارد. عملیات نماشویی و تمیز کردن شیشه ها به دلیل قرارگیری سطوح در ارتفاع، وسعت بالای نما و حجم بالای آلودگی یکی از دشوارترین عملیات نظافتی می باشد که انجام آن مستلزم صرف انرژی، زمان و هزینه قابل توجه خواهد بود. با پیشرفت تکنولوژی و طراحی و عرضه تجهیزات تخصصی نماشویی و امکان انجام عملیات شستشوی نما مستقیما از سطح زمین، این فرایند به میزان قابل توجه ساده تر گردیده و خطرات پیرامون آن به کلی حذف شده است. در این مقاله با تجهیزات تخصصی نماشویی و شستشوی شیشه بیشتر آشنا خواهید شد. … ادامه مطلب »

نکات مهم جهت انتخاب یک سویپر شهری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ دی ۱۳۹۵

دستگاه سوییپر جهت نظافت محیط های مختلف تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها دارای مدل های شهری نیز هستند که جهت نظافت سطح شهر و دیگر فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. این سویپر ها به سیستم پاشش آب بر روی برس های آن مجهزند که موجب نظافت بهتر سطوح می گردد. امروزه شرکت های تولید کننده سویپر به سمت ساخت دستگاه های پیشرفته تر حرکت کرده اند و مدیران خدمات شهری، گزینه های بیشتری جهت افزودن به سیستم نظافتی خود در اختیار دارند.

… ادامه مطلب »

کاربرد و ویژگی های جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ دی ۱۳۹۵

 در بسیاری از واحدهای صنعتی که تولیدکننده و توزیع کننده انواع محصولات هستند به منظور بهبود وضعیت محیط کار از جنبه های مختلف و نیز افزایش سطح ایمنی و بهداشت فعالیت های متعددی صورت می گیرد. یکی روش های مؤثر برای فراهم نمودن شرایط مطلوب در محیط های صنعتی استفاده از جاروبرقی صنعتی می باشد. امروزه دستگاه های جاروبرقی صنعتی گوناگونی طراحی و به بازار ارائه شده که قادر هستند انواع آلودگی های صنعتی از سبک ترین گرد و غبار تا سخت ترین مواد را جمع آوری کرده و به عنوان وسیله ای برای مکش و انتقال مواد فله ای مورد استفاده قرار می گیرد. جارو برقی صنعتی یک ابزار قدرتمند و در عین حال با قابلیت مانور بالا است و آلودگی های عمومی و خاص صنعتی را در هر نقطه از محیط با کیفیت کاملاً قابل قبول جمع آوری می کند.

… ادامه مطلب »

اسکرابر سرنشین دار ابزاری مفید برای نظافت آسان سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ دی ۱۳۹۵

مهمترین نکته در نظافت سطوح کف، حفظ کیفیت و درخشش کف پوش ها و استفاده از ابزار مناسب برای نظافت می باشد. اسکرابر ها یا کف شوی ها، دستگاه هایی هستند که برای نظافت سطوح سختی چون سطوح کف طراحی شده و به همین منظور ویژه گی های خاصی دارند. یکی از ضروریات کسب و کار های تجاری و صنعتی نظافت محیط کار و حفظ اصول بهداشتی می باشد، از این رو با توجه به خصوصیات دستگاه ها ی کف شوی، این دستگاه ها گزینه مناسبی برای دستیابی به این اهداف می باشند. این دستگاه ها با کاهش در زمان لازم برای عملیات نظافت، کاهش هزینه ها را در پی داشته و علاوه بر اینکه موجب نظافتی سریع و موثر می شوند، موجب سود آوری و بهره وری کسب و کار نیز می شوند. این دستگاه ها با تسهیل در امر نظافت و کاهش خستگی نیروی خدماتی ، موجب افزایش تمایل آنها برای انجام نظافت می شود.

… ادامه مطلب »

استفاده از واترجت در مصارف خاص خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ دی ۱۳۹۵

واترجت، یک دستگاه شوینده فشار قوی به حساب می آید که جهت شستشوی محیط های مختلف خانگی و صنعتی و از بین بردن انواع آلودگی ها مورد استفاده قرار می گیرد. واترجت خانگی جهت انجام عملیات شست و شو و نظافت ورودی خانه، حیاط و … بکار می رود. این دستگاه همچنین رنگ یا روغن باقی مانده بر روی سطوح را از بین می برد. از کاربردهای خاص این دستگاه آماده سازی سطوح جهت رنگ آمیزی جدید می باشد.

… ادامه مطلب »

سوییپر صنعتی و بهبود سطح بهداشت و ایمنی محیط

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ دی ۱۳۹۵

سوییپر صنعتی یکی از تجهیزات نظافتی سطح زمین است که به منظور جمع آوری آلودگی و زباله های محوطه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طیف گسترده ای از کاربردها هم چون نظافت خیابان ها و معابر، مجتمع تجاری، مراکز صنعتی، کارخانه ها، محوطه های بزرگ و … می باشد. ساختار دستگاه سوییپر با دوام و با کیفیت است که برای تمیز نمودن سطوح مختلف به کار رفته به گونه ای که عملکردی مؤثر و مقرون به صرفه ارائه می دهد. بهره گیری از دستگاه سوییپر صنعتی در مدتی نه چندان زیاد یک سرمایه گذاری محسوب می شود و به دلیل وجود فناوری های مدرن و پیشرفته در کنار سهولت کاربری، ایمنی، کیفیت بالای عملیات نظافت، دوام و قدرت بالای سویپر این دستگاه به یک ابزار مناسب و کارآمد جهت نظافت محیط های گوناگون تبدیل گشته است.

… ادامه مطلب »