کاربرد اسکرابر برای پاک کردن روغن و گریس از سطح زمین

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ دی ۱۳۹۸

ترکیب روغن، گریس و گرد و غبار بخش عمده ای از آلاینده های صنعتی است که اغلب در کف کارخانه ها، کارگاه ها و انبارها ظاهر می شود. این نوع از آلاینده های صنعتی خطرات بسیار زیادی به دنبال دارند و از بین بردن آن ها عملی دشوار است. جا به جایی کالاهای حاوی مواد روغنی، نشت روغن از ماشین آلات خط تولید و هم چنین نشت روغن از لیفتراک ها از عوامل مهم ایجاد آلودگی چرب هستند و هنگامی که این مواد با گرد و خاک و سایر پسماندها ترکیب می شوند، شرایط نامساعدتری به وجود خواهد آمد. دستگاه اسکرابر و واترجت آب گرم دو راهکار اصلی مقابله با آلودگی های روغنی سطوح کف به شمار می آیند و متناسب با شرایط کاری و محیطی مورد استفاده قرار می گیرند.

… ادامه مطلب »

رفع انواع آلودگی بتن با واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ دی ۱۳۹۸

سطوح بتنی در مسیرهای محیط های صنعتی، فضاهای شهری، پیاده روها،‌ انبارها و سوله ها، پارکینگ ها و سایر محیط های مشابه سطوحی هستند که همواره در معرض آلودگی قرار دارند و به شستشوی سریع نیاز دارند. با گذشت زمان آلودگی های زیادی روی سطح بتن را فرا می گیرد و تردد وسایل نقلیه و لیفتراک بر روی آن ها رد لاستیک بر جای می گذارد. هم چنین ریزش روغن و گریس نیز از دیگر آلودگی هایی است که می تواند روی سطح زمین باقی بماند. لکه ها و آلودگی های نقش بسته بر روی سطوح در محیط های صنعتی، تجاری، شهری و … به سختی از بین می رند و جهت از میان برداشتن این مشکل شستشوی فشار قوی با واترجت صنعتی کاربرد دارد.

… ادامه مطلب »

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنعت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ دی ۱۳۹۸

با توجه به قوانین سفت و سخت بهداشتی که امروزه برای محیط های صنعتی و کارخانه ها تعبیه شده امر نظافت مجموعه ها به مسائل بسیار تخصصی مبدل شده، جاروبرقی صنعتی  از مهم ترین و پرکاربردترین تجهیزات نظافتی محسوب می گردد.

برای نظافت در صنایع کاربردی مانند صنایع خودروسازی، صنایع تولید مواد غذایی، صنایع سیمان، صنایع نفت وگاز و پتروشیمی، صنایع نساجی، صنایع فولاد و فلز و آهن، صنایع بسته بندی، هتل،کلین روم، هواپیما و کشتی، کارخانه و کارگاه های کوچک چوب بری، صنایع داروسازی، صنایع کشاورزی، سینما و تئاتر حتی منازل با توجه به محیط با قدرت لازم به کار گرفته می شود. … ادامه مطلب »

مزایای درخشان اسکرابر در پاک‌سازی سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ دی ۱۳۹۸

هنگامی که زمان نظافت و شستشوی محیط های تجاری و صنعتی فرا می رسد، افرادی که در این زمینه مسئولیت دارند باید برای انتخاب روش ها و تجهیزات مناسب تصمیم گیری نمایند. سطح زمین یکی از مهم ترین بخش هایی است که نظافت و شستشوی آن در اولویت قرار دارد و با افزایش مساحت باید زمان بیشتری صرف تمیز نمودن سطوح کف شود. اما هر چه با فضای بزرگ تر رو به رو باشیم به آن معنا نیست که بیش از پیش وقت برای نظافت محیط سپری شود، بلکه باید همواره به دنبال راهکارهایی بود که در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت یک محیط وسیع تمیز گردد. اکنون زمان آن است که از دستگاه اسکرابر برای شستشو و خشک نمودن هم زمان سطوح کف در مراکز تجاری،‌ صنعتی و … بهره گیری شود.

… ادامه مطلب »

اهمیت استفاده از سوییپر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

 مکان های عمومی و پر رفت و آمد برای رسیدن به محیط پاکیزه دستگاهی بسیار پر اهمیت است، امروزه یکی از مسائلی که ذهن بشر را به خود مشغول کرده است حفظ بهداشت با در نظر گرفتن استاندارهای تعیین شده است و دستگاه سوییپر صنعتی ابزاری کارآمد در امر نظافت و حذف هر گونه آلاینده ی خشک به حساب می آید و این مسئله در برخی از مکان ها نمود بیشتری دارد. در این مقاله به معرفی این دستگاه کارآمد و اهمیت استفاده از از آن اشاره خواهد شد. … ادامه مطلب »

کاربرد سندبلاست با آب در رنگ بری و زنگ برداری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ دی ۱۳۹۸

عملیات صنعتی در محیط های صنعتی مراحل مختلفی را در بر می گیرد و ترمیم و بهسازی سطوح بخشی از این عملیات است. ترمیم و نوسازی سطوح به معنای حذف لایه های فرسوده و قدیمی بوده و باید برای رنگ آمیزی دوباره، پوشش دهی، عایق کاری و … سطوح بتنی، فلزی و دیگر سطوح لایه برداری شوند. در صنایع حذف لایه های نامناسب مانند رنگ های فرسوده یا زنگ زدگی به وسیله چند روش انجام می پذیرد که استفاده از مواد ساینده مانند ماسه، سیلیس و … به همراه جریان آب فشار قوی به عنوان یکی از شیوه های نوین، کارآمد و باکیفیت در این زمینه شناخته می شود. پاشش ذرات ساینده به همراه آب پرفشار واترجت صنعتی سندبلاست یا واتر سندبلاست نام دارد که در عملیات لایه برداری کاربردهای فراوان دارد.

… ادامه مطلب »

استفاده از مکنده ضد انفجار در پتروشیمی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ دی ۱۳۹۸

محیط های صنعتی در معرض آلودگی های مختلفی قرار دارند. این آلودگی ها علاوه بر ایجاد ظاهر نامناسب در محیط، باعث بیماری در کارکنان و افراد حاضر در آن محیط می گردد. همچنین آلودگی ها می تواند به دستگاه های صنعتی آسیب وارد نماید. در صنایعی مانند نفت، گاز و پتروشیمی علاوه بر آلودگی های معمولی، آلودگی های روغنی، سمی و حتی آلاینده های اشتعال زا و قابل انفجار نیز وجود دارد. بنابراین برای نظافت چنین محیط هایی باید احتیاط لازم به عمل آید زیرا همانند محیط های دیگر نمی توان با روش های دستی، آلاینده ها را جمع آوری نمود و محیط را شستشو کرد. بنابراین بهترین راه استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که بدون تماس با دست می توان ضایعات را جمع آوری نموده و محیط را پاکسازی کرد. دستگاه هایی مانند اسکرابر، واترجت صنعتی، جاروبرقی صنعتی و سوییپراز جمله دستگاه های نظافتی هستند که … ادامه مطلب »

ضرورت های استفاده از اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ دی ۱۳۹۸

اگر در محل کار شما رفت و آمد زیادی وجود دارد تحقیق برای خرید اسکرابر می تواند راهی عالی برای پس انداز بودجه و افزایش بهره وری کارمندان باشد. کفشوی اسکرابر برای تمیز کردن سطوح دستگاهی کارآمد و مؤثر و جایگزینی مناسب برای سطل های سنتی می باشد  و این امکان را فراهم می کند تا کفشویی در یک زمان انجام گردد و پس از اتمام کار این دستگاه شما کف تمیز و خشک و مناسب پیدا می کنید و از نظر بهداشت و ایمنی استفاده از اسکرابر مزایای متعددی را دارا است و آب و مواد شیمیایی تمیز کننده هر دو موجود در دستگاه هستند.

… ادامه مطلب »

در هنگام رزرو هتل، یکی معیارهای اساسی، نظم و بهداشت آن جا می باشد که باید دارای رتبه بالایی باشد. علاوه بر اینکه زیبایی این محیط ها بر روی افراد تاثیر گذار است، سطح بالای بهداشت نیز در نظر مشتریان به خوبی به چشم می آید. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات جدید در نظافت و شستشو می تواند به کیفیت بالای نظافت در چنین محیط هایی بسیار یاری کننده باشد. از جمله دستگاه هایی که در هتل ها برای نظافت مورد استفاده قرار می گیرند، اسکرابر، واترجت صنعتی ، بخارشوی، جاروبرقی ، مبل و موکت شوی و ترولی های خدماتی و هتلی می باشد. در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه واترجت و کاربردهای مختلف آن در هتل پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

کاربرد جاروبرقی صنعتی در کلین روم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ آذر ۱۳۹۸

کلین روم یا اتاق تمیز محیطی است که در مقایسه با سایر فضاهای بسته مقدار آلاینده ها در آن بسیار پایین بوده و تعداد زیادی از فرآیندهای تولیدی و تحقیقاتی در آن انجام می پذیرد. در کلین منظور از آلاینده ها گرد و غبار، دود، بخار و میکروب هایی است که در هوا معلق هستند و یا با سطوح تماس دارند که باید غلظت آن ها به حداقل میزان ممکن در محیط برسد و به عبارتی کنترل درستی در این زمینه وجود داشته باشد. بسیاری از عملیات صنعتی و یا پژوهشی نسبت به آلاینده ها حساسیت بالایی دارند و وجود ذرات معلق در هوا نتیجه نهایی را تحت تأثیر قرار می دهند. برای کنترل آلاینده ها در کلین روم استانداردها و قوانینی وجود دارد؛ به عنوان مثال نوع پوشش کارکنان، استفاده از ابزارهای نظافتی مانند جاروبرقی صنعتی ، تصفیه جریان هوا در اتاق و … بر کنترل میزان آلاینده ها اثر گذار هستند.

… ادامه مطلب »