کاربرد های مکنده در صنایع ساختمان سازی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

هر محیط صنعتی که گرد و خاک باشد به جاروبرقی صنعتی نیاز است. ساختمان سازی و صنایع مربوط به آن نیز به طور مستقیم با خاک سر و کار دارند، به همین دلیل در این محیط ها به علت گرد و خاک زیاد سطح آلودگی نیز بسیار بالا می باشد. بنابراین باید از تجهیزات قدرتمند و ایمن برای جمع آوری آلودگی های خاکی استفاده نمود. جارو برقی صنعتی بهترین دستگاه برای مکش این آلودگی ها می باشد که دارای قدرت مکش بالا و فیلتراسیون قدرتمند می باشد. فیلتر با کیفیت باعث می شود در محیط هایی که آلودگی خاکی بالا است از بازگشت گرد و غبار به داخل محیط جلوگیری نماید، و ضمن پاکیزه نمودن سطح، هوای فضای کاری را آلوده ننماید. در ادامه برخی از صنایعی که مرتبط با ساختمان سازی هستند و دارای آلودگی های گرد و خاک فراوان هستند، بحث شده اند.

… ادامه مطلب »

افزایش طول عمر شلنگ واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در صنعت دستگاه های پر فشار شلنگ خروجی جز بسیار مهمی می باشد و مراقبت از آن نه تنها به افزایش طول عمر دستگاه کمک می کند، بلکه باعث امنیت اپراتور کار با دستگاه می شود. خراب شدن شلنگ واترجت ممکن است با بیرون جهیدن آب پرفشار که گاهی از حرارت بالایی نیز برخوردار است، باعث صدمه به کاربر شود که در صورت نگهداری صحیح و یا تعویض به موقع می توان از آن جلوگیری کرد و امنیت را در کار با دستگاه افزایش داد.

… ادامه مطلب »

حفظ و نگه داری دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

در محیط هایی پر رفت و آمد نظافت محیط به ویژه نظافت سطح زمین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و لازم است به طور منظم به تمیزی آن پرداخته شود و این در حالی است که نظافت سطوح با استفاده از شیوه های دستی و سنتی وقت گیر و خسته کننده خواهد بود. دستگاه اسکرابر به منظور شستشوی انواع سطوح سخت طراحی و ساخته شده است که نسبت به روش های دیگر بسیار آسان تر، ایمن و با کیفیت عمل می کند. اسکرابر یا کف شوی صنعتی ساختاری مکانیزه و مقاوم دارد که سطح زمین و حتی نقاط زاویه دار را به خوبی شستشو می دهد. جهت نظافت بی عیب و نقص سطح زمین به وسیله اسکرابر پنج قانون طلایی وجود دارد که با انجام دادن آن ها کاربر قادر خواهد بود به هدف مورد نظر برای تمیزی محیط دست یابد.

… ادامه مطلب »

تاریخچه ابداع دستگاه سوییپر خیابانی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

دستگاه های سوییپر شهری، دستگاه های مکانیزه ایی برای نظافت خیابان ها و پیاده را ه های مناطق شهری می باشند. اولین نمونه های این دستگاه های مکانیزه نظافتی در اوایل قرن ۱۹ میلادی روانه بازار شد. در حال حاضر بسیار از شهر های بزرگ جهان از این دستگاه ها برای نظافت اماکن شهری و عممی استفاده می کنند در حالیکه بسیار از شهر های کوچک همچنان از نیروی خدماتی یا همان رفتگر ها برای جمع اوری آلاینده ای سطح شهر استفاده می نمایند.

… ادامه مطلب »

کاربرد های مکنده صنعتی در صنایع غذایی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

بخش های مختلف در صنایع غذایی، بدلیل انجام فعالیت های ویژه در حین تولید و انتقال مواد نیازمند امور نظافتی می باشند. با توجه به حساسیت های بهداشتی موجود در این صنایع، از ابزاری می بایست در ای محیط ها استفاده شود که سطح ایمنی را افزایش دهد. جارو برقی صنعتی در مدل های مختلف، راهکار مناسبی جهت این امر بوده بطوریکه ایمنی و بهداشت را تضمین می نمایند. این دستگاه، با افزایش چشم گیر سرعت نظافت، زمان عملیات را کاهش داده و تعداد نیروهای خدماتی را به حداقل می رساند.

  … ادامه مطلب »

طرح توجیهی کارواش اتوماتیک

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

با توجه به گسترش روز افزون تعداد خودرو ها در خیابان ها و آلوده تر شدن محیط ها، لزوم نظافت و شستشوی فضای داخلی و بیرونی خودرو دو چندان شده است. نظافت خودرو ها نه تنها برای وسایل نقلیه شخصی بلکه برای وسایل نقلیه نیز امری بسیار ضروری می باشد. شستشوی خودرو های شخصی و همچنین وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ها و اتوبوس ها، علاوه بر ایجاد محیطی سالم و ایمن برای افراد و مسافران، به زیبایی محیط نیز کمک بسزایی می نماید. این امر باعث می شود جابجایی برای افراد امری لذت بخش شود زیرا محیط آلوده تاثیرات جسمی و روحی نامناسبی بر روی افراد خواهد داشت. بنابراین نظافت و شستشوی ماشین ها در دوره های زمانی کوتاه مدت بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این مقاله با عنوان کردن مشکلات موجود برای روش دستی شستن خودرو، مزایای استفاده از کارواش اتوماتیک را در قالب طرح توجیهی کارواش اتوماتیک بیان می دارد.

… ادامه مطلب »

شوینده های فشار قوی با ساز و کاری حرفه ای

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ فروردین ۱۳۹۶

استفاده از انواع دستگاه های واترجت یک روش سالم و سازگار با محیط زیست است که جهت عملیات نظافت این تجهیزات به کار گرفته می شوند. دستگاه های شوینده فوق فشار قوی دارای کاربردهای صنعتی گوناگونی هستند و علاوه بر فرآیند تمیز کاری به منظور برش دادن و هم چنین آماده سازی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه های چند منظوره به عنوان ابزارهایی مؤثر و کارآمد در صنایع مختلف قابل به کار گیری هستند. واترجت صنعتی آب آلوده و مواد سمی و خطرناک که اغلب در زمان انجام فرآیندهای صنعتی به وجود می آید، تولید نمی کند و از همین رو یک روش کاملاً ایمن و محافظ محیط زیست به شمار می آید. علاوه بر این مصرف آب در دستگاه های واترجت صنعتی بسیار کم بوده و در برخی شرایط می توان با استفاده از سیستم ونتوری آب مصرف شده را جمع آوری و بازیابی نمود. واترجت صنعتی سبب کاهش ایجاد دود و گازهای آلاینده ناشی از موادی مانند آزبست می گردد و نتیجه محیطی امن تر برای کارکرد تجهیزات فراهم می آورد.

… ادامه مطلب »

رعایت استاندارد های بهداشتی بیمارستان، با استفاده از بخارشوی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

بخار شوی با استفاده از آب معمولی، بخاری با دمای حدود ۱۶۰ درجه سانتیگراد تولید می کند که توانایی نظافت سطوح مختلف را مطابق با استاندارد های بیمارستانی دارد. بخار با استفاده از حرارت و فشار، سطح را به صورت عمیق پاک می کند. دمای بالای بخار باعث از بین رفتن بیش از ۹۹ % از ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها، قارچ ها، کپک ها، بو و عوامل بیماری زا می شود. این دستگاه های نظافتی به علت خاصیت ضد عفونی کنندگی، برای بیمارستان ها، کلینیک ها، درمانگاه ها و خانه های سالمندان و حتی درمانگاه های دامپزشکی مناسب هستند. بخارشوی با حرارت و بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی و ضدعفونی کننده، سطوح را مطابق با اصول بهداشتی نظافت می نماید. بهداشتی نگه داشتن بیمارستان، اهمیت زیادی برای کاهش آلودگی و عفونت دارد. جهت ایجاد محیطی کاملا بهداشتی باید مناطقی از بیمارستان که تردد بالایی دارند مانند راهرو ها، اتاق انتظار، سرویس بهداشتی و اتاق عمل حداقل به صورت روزانه نظافت شوند، و بعد از آن ها مناطق دیگر مانند اتاق بیمار، حمام، اتاق کارمندان که نیاز به نظافت کمتری نسبت به نواحی پر رفت و آمد دارند، باید شستشو شوند.

… ادامه مطلب »

ویژگی ها و مزایای اسکرابر سرنشین دار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

در میان دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی اسکرابر سرنشین دار ابزاری مکانیزه، کارآمد و قابل اطمینان با کارایی آسان است و به دلیل کاربرد همه جانبه برای نظافت انواع محیط های وسیع و حتی پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کفشوی خودرویی در ابعاد گوناگون موجود بوده تا تمامی نقاط اماکن مختلف با ویژگی های متنوع تمیز گردد. طراحی خلاقانه این دستگاه ها به گونه ای است که از مقاومت بالا و انطباق پذیری با شرایط محیطی و امکانات کاربران برخوردار می باشند. علاوه بر این دسترسی به باتری ها و بخش های درونی اسکرابر آسان بوده و در نتیجه سرویس و نگه داری آن نیز با سهولت انجام می گیرد.

… ادامه مطلب »

مزایای استفاده از سویپر دستی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

جمع آوری زباله و نظافت محیط در تمامی محیط ها یک امر ضروری و مهم تلقی می شود. محیط آلوده، سلامت افراد را به خطر انداخته و نازیبا دیده می شود. انجام عملیات نظافت بوسیله جارو، روشی قدیمی و سنتی بوده که دارای معایب فراوانی می باشد. دستگاه سویپر با استفاده از سیستم مکانیزه سریع و با کیفیت، بطور قابل توجهی در امر نظافت تاثیر گذار بوده و جایگزین روش سنتی شده است. این دستگاه ها به دو صورت دستی و یا خودرویی هدایت می شوند، که هر کدام در کاربرد خاص خود استفاده می شوند. در این مقاله، بررسی جامعی در مورد سویپر دستی، مزایا، کاربرها و نحوه استفاده مناسب از آن ارائه می شود.

  … ادامه مطلب »