راه حل های نظافتی برای پرینتر های سه بعدی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۱ آبان ۱۳۹۷

با پیشرفت علم و تکنولوژی، راه حل های نظافتی در بخش های مختلف دچار تغییر و تحول شده است. این راه حل ها با استفاده از تجهیزات نظافتی مانند جاروبرقی و به منظور ایجاد سطح بالایی از ایمنی می باشد. مکنده یا جاروبرقی های مخصوص به منظور نظافت پرینتر های سه بعدی یکی از این راهکار هاست که در این مقاله با جزییات مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

نظافت صنعتی، کاربردها، مزایا و معایب

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ آبان ۱۳۹۷

نظافت همیشه به عنوان یکی از دشوار ترین بخش ها در مدیریت هر مکانی بوده است، برخی از مشکلات شستشو و نظافت در اماکن متفاوت در ادامه تشریح می شوند. در اماکن صنعتی که آلودگی های روغنی و ماندگار فروان است، زدودن همه آلودگی ها با شیوه های سنتی نظافت فرآیندی دشوار و تقریبا غیر ممکن خواهد بود. … ادامه مطلب »

نگهداری بهینه واترجت صنعتی در فصل زمستان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ آبان ۱۳۹۷

دستگاه واترجت صنعتی به منظور شستشوی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه که از آب پر فشار برای حذف آلودگی ها بهره می برد، بایستی به درستی نگهداری شود. امور نگهداری بهینه از واترجت در فصل زمستان از جمله مهمترین این اقدامات است که بایستی بطور دقیق توسط کاربر انجام گیرد. در ادامه مقاله، این اقدامات با جزییات تشریح می شود.

… ادامه مطلب »

شروع کسب و کار با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ آبان ۱۳۹۷

علاقه به راه اندازی کسب و کار شخصی روز به روز در حال افزایش است. به تازگی کسب و کار هایی راه اندازی می شوند که با حداقل هزینه برای شروع کار می توان بیشترین درآمد را کسب نمود. از مزیت های کسب و کار شخصی می توان به تنظیم ساعت با توجه به شرایط خود، درآمد قابل افزایش، امکان گسترش شغل در صورت گسترش بودجه و … اشاره کرد. در بین انواع کسب و کارهای شخصی، زمینه نظافت صنعتی از درآمد راضی کننده ای برخوردار است. هم چنین هزینه مورد نیاز برای شروع کسب و کار جدید پایین خواهد بود. در بین انواع زمینه های نظافت صنعتی، استفاده از واترجت صنعتی محبوب تر است و امروزه افراد زیادی با کارایی چنین تجهیزاتی آشنا شده اند. در ادامه انواع شیوه های به کارگیری واترجت برای شروع کسب و کار تشریح شده است. … ادامه مطلب »

امور تعمیر و نگهداری و عیب یابی دستگاه جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ مهر ۱۳۹۷

دستگاه جاروبرقی صنعتی ، یکی از انواع دستگاه های نظافتی است که بیشتر در محیط های صنعتی و به منظور مکش مواد و ذرات جامد یا جامد و مایع مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به مانند هر دستگاه دیگری به مراقبت و بازبینی مستمر نیاز دارد تا عملکرد صحیح، ایمن و کم هزینه ای داشته باشد. بازبینی روزانه و ماهانه و سالیانه بخش های مختلف جاروبرقی همراه با عیب یابی صحیح دستگاه می تواند طول عمر آنرا افزایش دهد. … ادامه مطلب »

ارزیابی نیاز های نظافتی مجموعه پیش از بکارگیری نیروی خدماتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ مهر ۱۳۹۷

تمیز نگه داشتن سطوح کف بخصوص در تاسیسات وسیع، نیازمند استفاده از ابزار یا دستگاه نظافتی کارآمد و برنامه ریزی دقیق است. هنگامیکه آنالیز نیاز های نظافتی محیط به درستی انجام گیرد، برنامه ریزی و تهیه تجهیزات به خوبی صورت گرفته و بهترین استفاده از نیروی کار می شود. مدیران تاسیسات و بخش های مختلف صنعتی و تجاری، می بایست نیاز های کارمندان خود را در زمینه های مختلف تامین نمایند. این زمینه ها و بحث اهمیت ارزیابی نیاز های نظافت در ادامه بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. … ادامه مطلب »

نظافت در فصول سرما با سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ مهر ۱۳۹۷

اتمام فصل گرم و وارد شدن به فصول سرد با تغییرات جوی نظیر خشک شدن و ریزش برگ ها، بارش باران به طور منظم، تبدیل هوای معمولی و گرم به هوای سرد و سوزناک و… همراه خواهد بود. تغییرات جوی ممکن است موجب آلوده تر شدن محیط شوند و به همین ترتیب برای حفظ پاکیزگی محیط نیاز است تا شیوه های نظافتی عوض شوند. به منظور سرعت بخشی به نظافت سطوح در فصول سرد و جاروب و نظافت با نتیجه مطلوب، بهتر است از تجهیزات نظافت صنعتی مانند سوییپر استفاده کرد. سوییپر یک دستگاه تخصصی به منظور نظافت سطح زمین است که در محیط های گوناگون به ویژه در محیط های آلوده و پر گرد و خاک و یا فضاهایی که حجم بالایی از بر گ خشک درختان بر روی زمین پراکنده گردیده، مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مزایای دستگاه سویپر صنعتی و اساس کار این دستگاه به طور کامل تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

هنگام نظافت سطح با تجهیزات نظافتی از این ۷ مورد اجتناب کنید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ مهر ۱۳۹۷

 تمیز کردن سطوح کف از اولویت های نظافتی یک محیط به حساب می آید. نظافت صحیح و بدون زحمت گوشه و کناره ها یکی از بخش های مهم در این زمینه می باشد. استفاده از تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر یا کفشوی در مقایسه با روش دستی، مزایای زیادی را فراهم می کند. از جمله این مزایا، صرفه جویی در زمان نظافت و افزایش کیفیت شستشو می باشد. صرف زمان کم برای مراقبت از دستگاه و بکارگیری صحیح آن، در دراز مدت سبب افزایش بهره وری می شود. … ادامه مطلب »

نظافت خودرو در روزهای بارانی با تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۵ مهر ۱۳۹۷

از رایج ترین وسایل حمل و نقل در شهرها، خودرو می باشد و افراد به دلایل متفاوت از جمله تردد به محل کار، تفریح و … از اتومبیل شخصی به طور مرتب استفاده می کنند. یکی از مشکلاتی که در رابطه با استفاده روزمره از خودرو مطرح است، آلودگی آن و نیاز به نظافت مدوام است. نظافت خودرو می تواند امری زمان بر و دشوار باشد، همچنین برای شستشوی خودرو و نظافت داخل خودرو نیاز به صرف انرژی، آب و مواد شوینده بسیار بوده و جهت کاهش چنین مشکلاتی بهتر است از شیوه مناسب نظافتی برای شستشوی خودرو بهره جست. در روز های بارانی و فصول بهار و پاییز آلودگی های خودرو بیشتر شده و تقریبا به صورت روزانه نیاز به شستشوی خودرو وجود دارد. می توان با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی به صورت بهینه به شستشو و نظافت خودرو در فصول پر بارش پرداخت.

… ادامه مطلب »

ارائه راهکاری ایده آل برای حل مشکلات گرد و غبار سیلیکونی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ مهر ۱۳۹۷

کارخانجات بتن، تولید کننده طیف گسترده ای از دیوار های ساختمانی را طراحی و تولید می نماید. کارگرانی که در این کارخانجات مشغول فعالیت هستند، در اثر فرآیند های مختلف مانند برش زنی در معرض گرد و غبار سیلیکونی قرار می گیرند. گرد و غبار سیلیکونی قادرند بر روی سیستم تنفسی کارگران وارد شوند و مشکلاتی را پدید آورند. راهکار عملی برای حذف این ذرات استفاده از تجهیزات نظافتی مانند سوییپر می باشد. … ادامه مطلب »