نقش سوییپر در مهار آلودگی ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ تیر ۱۳۹۸

روند زندگی روزمره و فعالیت در حوزه های کاری با ایجاد آلاینده ها همراه می باشد. تولید هر روزه آلاینده ها در محیط، نیازمند نظافت روزانه است. مسلم است که با توجه به حجم آلودگی هایی که در محیط های صنعتی و کسب و کار ایجاد می شود،‌استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت برای حذف آلانیده ها قادر به تامین نیاز های نظافتی نمی باشد. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های مکانیزه و تخصصی چون دستگاه سوییپر صنعتی که با هدف جمع آوری موثر و مهار آلاینده های خشک انباشته بر روی سطوح کف طراحی و تولید شده است،‌راهکار مناسب و ایده الی برای حذف آلاینده ها از محیط می باشد.

… ادامه مطلب »

شستشوی کفپوش بتنی با اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ تیر ۱۳۹۸

کفپوش بتن یکی از متداول ترین کفشپوش هایی است که در محیط های صنعتی، انبارها، پارکینگ ها و سایر فضاها به کار می رود. این نوع کپوش مقاومت بالا و قیمت مناسب تری دارد و همین امر سبب افزایش میزان استفاده از آن در محیط های گوناگون گردیده است. کفپوش بتن در حقیقت سیمان سخت و خشن است که آن را مسطح و صیقلی می سازند و برای محیط مورد نظر آماده می شود. بتن دارای طول عمر طولانی است که با عوامل مکانیکی مانند حرکت ماشین آلات و عوامل آب و هوایی به راحتی آسیب نمی بیند و حفظ و نگهداری آن ساده و با صرفه اقتصادی است. شستشو با اسکرابر یکی از مهم ترین گام های مراقبت از کفوش بتنی است.

… ادامه مطلب »

تاثیر کیفیت و خلوص آب بر عملکرد واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ تیر ۱۳۹۸

کیفیت و خلوص آب دو پارامتر مهم در موفقیت عملیات شستشو با واترجت صنعتی می‌باشند. در استاندارد SSPC-SP 12/NACE No.5 مرتبط با آماده سازی سطح و شستشوی فلزات با استفاده از جریان آب پرفشار پیش از پوشش‌دهی مجدد بیان شده است که در شستشوی فشار قوی استاندارد کیفیت و خلوص آب باید در حدی باشد که خود موجب تحمیل آلودگی بیشتر به سطح تحت شستشو نشود و آب مورد استفاده نباید حاوی رسوبات مخرب برای دستگاه شوینده فشار قوی باشد. اما چگونه می‌توان تشخیص داد که در نواحی فاقد دسترسی به آب آشامیدنی، آب محلی برای استفاده در واترجت صنعتی مناسب است یا نه؟

… ادامه مطلب »

نظافت صنعتی لابی و فضاهای عمومی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ تیر ۱۳۹۸

ساختمان های وسیع، هتل ها، مجتمع های تجاری، مراکز همایش و… بخش های مهمی دارند که به لحاظ جلوه های بصری، بسیار حائز اهمیت هستند. بخش ورودی شامل درب و جلوی درب بیرون از ساختمان، محوطه ساختمان ها و لابی ها در ابتدای ورود به هر مکانی به چشم می خورند؛ به همین دلیل تدوین برنامه ای دقیق برای بهبود زیبایی و جلای محوطه های ورودی مهم و موثر در جلب مخاطب است. اما چگونه می توان همیشه زیبایی و پاکیزگی را در محیط هایی که معمولا تردد بالایی دارند حفظ نمود؟ بهره گیری از شیوه های تخصصی نظافت صنعتی از بهترین راهکار ها در نظافت لابی و فضاهای بیرونی ساختمان ها می باشد.

… ادامه مطلب »

حذف خاکستر و رسوبات بویلر و مبدل حرارتی با جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۰ تیر ۱۳۹۸

حذف خاکستر و گرد و غبار از دیگ های بخار و سیستم های گرماگیر مهم ترین نکته کلیدی در حفاظت از این نوع تجهیزات می باشد. جاروهای تجاری برای حذف چنین آلودگی هایی راهکار مناسبی نیستند چرا که به دلیل نداشتن سیستم فیلتراسیون قوی و کارآمد نمی توانند ذرات ریز فیلتر کنند. ذرات ریز گرد و غبار و خاکستر عامل به بار آمدن مشکلات زیادی در واحدهای صنعتی هستند و حذف آن ها از محیط یک اقدام پیشگیرانه در راستای حفظ و نگهداری تجهیزات صنعتی و ایمنی محیط کار می باشد. جاروبرقی صنعتی تجهیز مناسبی است که بویلر و ژنراتور گرما را تمیز می نماید و مکنده صنعتی به کار گرفته شده برای این منظور، باید ساختار منسجم‌ و با توانایی فیلتراسیون بالا باشد. جاروبرقی صنعتی در بخش های مختلف صنعت به کار می رود و بویلر، لوله ها و سایر تجهیزات را تمیز می گرداند.

… ادامه مطلب »

لایه برداری رنگ و زنگ با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ تیر ۱۳۹۸

دستگاه‌های واترجت صنعتی تجهیزات مکانیزه نظافتی قدرتمند هستند که می‌توانند لایه نامطلوب رنگ یا زنگ را از روی هر نوع سطح حذف کنند. معمولا پیش از رنگ آمیزی یا پوشش‌دهی مجدد یک سطح لازم است لایه رنگ پوسته پوسته شده یا خوردگی و زنگ زدگی از روی آن سطح پاک شده و پروفایلی مناسب برای اتصال لایه جدید فراهم شود. با استفاده از دستگاه‌های واتر جت صنعتی نه تنها می‌توان عملیات لایه برداری زنگ و رنگ را انجام داد بلکه این روش باعث ارتقاء کیفیت اتصال رنگ یا پوشش جدید به سطح گردیده و به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک می‌کند.

… ادامه مطلب »

دستورالعمل استفاده از اسکرابر پس از خرید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ تیر ۱۳۹۸

شستشو و نظافت در سطوح، شامل بخش های متفاوتی می شود که از مهم ترین و چالش برانگیز ترین بخش ها، می توان به مدیریت سطوح هموار کف شامل کفشویی و خشک کردن سطوح اشاره کرد. برای کفشویی راه های بسیاری وجود دارد که با توجه به مشکلات روش های دستی نظافتی، بهترین کار بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی تخصصی می باشد. دستگاه اسکرابر یک دستگاه کفشوی مناسب می باشد که در صورتی که از برند معتبری باشد، بهترین عملکرد را ارائه خواهد داد. در ادامه نحوه استفاده از این دستگاه کاربردی و حرفه ای و انواع متفاوت آن تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

شستشوی عمیق و بهداشتی با دستگاه اسپری مکش پرفشار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ تیر ۱۳۹۸

فرآیند نظافت و شستشو همواره یکی از بحث های چالش برانگیزی است که مدیران و افراد مسئول در این زمینه در محیط های گوناگون با کاربری های مختلف، با آن رو به رو هستند. نظافت سرویس بهداشتی، آشپزخانه های صنعتی، سالن های ورزشی و … در مراکز تجاری، تفریحی، اداری، آموزشی، درمانی و … یک اصل بسیار مهم است که باید روزانه مورد توجه قرار گیرد. شستشو و ضد عفونی نمودن فضاهایی مانند سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه صنعتی به طور روزانه ضروری بوده و باید با شیوه های مناسب و باکیفیت و در عین حال سریع و آسان این فرآیند انجام پذیرد. دستگاه اسپری مکش پر فشار ابزاری مدرن و نوین است که می تواند پاسخگوی حرفه ای بسیاری از نیازهای نظافتی در اماکن عمومی باشد.

… ادامه مطلب »

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که هر نوع جاروبرقی که بتواند آلودگی و گرد و غبار را جمع آوری کند یک جارو برقی خوب است. داشتن چنین عقیده‌ای ،اگر قصد شما خرید یک جاروبرقی برای منزل‌تان باشد احتمالا مشکل خاصی ایجاد نمی‌کند اما اگر به دنبال یک مکنده یا جاروبرقی صنعتی برای کارگاه یا کارخانه خود هستید، آگاه باشید که کیفیت دستگاه تفاوتی قابل توجه ایجاد خواهد کرد. در این مقاله ۵ مشکلی را که یک جاروبرقی صنعتی بی کیفیت برای شما ایجاد می‌کند، بررسی خواهد کرد.

… ادامه مطلب »

نظافت موثر انبار با استفاده از سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

انبار ها یکی از بخش های مهم در هر کارخانه ای می باشند. این بخش ها وظیفه نگهداری از مواد اولیه و محصولات تولیدی را بر عهده دارند. مسلما ایجاد فضای مطلوب و تمیز در انبار ها تاثیر بسزایی بر روی کیفیت مواد اولیه و محصولات تولیدی دارد. چرا که گرد و غبار معلق در هوا و آلودگی هایی که خواه یا ناخواه در چنین فضایی پراکنده می شوند، با نشست بر روی محصولات و مواد اولیه، می توانند کیفیت آنها کاهش داده و در نهایت موجب کاهش بهره و ری و سود آوری گردند. از این رو نظافت و حذف آلانیده های انباشته در محیط به واسطه فراهم نمودن محیطی مطلوب و اساندارد برای نگهداری از مواد اولیه و محصولات تولیدی امری لازم و ضروری می باشد. مسلما با توجه به گستردگی فضای انبار ها به ویژه در محیط های صنعتی فعال و بزرگ، استفاده از شیوه های سنتی و دستی قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نبوده و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را آنگونه که باید و شاید تامین نماید. محیط های صنعتی همانگونه که برای تولیدات خود از تجهیزات صنعتی بهره می گیرند، برای نظافت نیز نیازمند استفاده از تجهیزات صنعتی می باشند. دستگاه سوییپر صنعتی یک ابزار کارامد و تخصصی برای نظافت و حذف آلانیده های خشک می باشند که با هدف تامین و مرتفع نمودن نیاز های نظافتی محیط های صنعتی طراحی و تولید شده اند.

… ادامه مطلب »