تجهیزات اسکرابر صنعتی چگونه موجب راه اندازی این کفشوی می شود؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

اسکرابر به عنوان دستگاه نظافت صنعتی شناخته می شود که بوسیله آن شستشو و نظافت و پاکیزگی و تمیز کاری با سرعت و کیفیت بهتری به انجام می رسد. این کف شور صنعتی بر اساس سه بخش اصلی یعنی سیستم برس زنی،مکش و مخزن آب تمیز و مخزن آب کثیف کار می کند. به این صورت که آب و مواد شوینده از طریق اسکرابر بر روی سطوح کف پاشیده می شود و برس های زمین شوی صنعتی شروع به کار می‌کنند به صورتی که چرخش برس ها موجب می شود آلودگی‌ها از روی سطوح به خوبی پاک شود و با کمک تی پلاستیکی که از تجهیزات اسکرابر صنعتی می باشد و سیستم مکش قوی این دستگاه زمین شور آب های آلوده را وارد مخزن مربوط به آب های آلوده می کند. در واقع از مهمترین تجهیزات اسکرابر صنعتی می توان به سیستم مکش این اسکرابر صنعتی اشاره نمود. … ادامه مطلب »

هر آنچه که باید درباره انتخاب جاروبرقی صنعتی بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

انتخاب جاروبرقی صنعتی عموما از مهمترین عواملی است که با توجه به مدل های بسیار گوناگون که از آن طراحی شده بسیار با اهمیت است و می توان گفت اصل اساسی در هر مکانی نظافت و پاکیزگی است و در این میان مکنده صنعتی از پرکاربرترین دستگاه های نظافت و نظافت صنعتی برای تمیز نگاه داشتن محیط محسوب می شود، هر یک از جارو برقی ها برای یک کار خاص و به منظور ویژه ای ساخته شده و امکاناتی خاص دارند تا در آن ها تعبیه شده که نوع اجزای به کار رفته در آن ها سبب تفاوت کارکرد این دستگاه ها می شود، فاکتوری که باید در هنگام انتخاب یک جاروی مناسب به آن توجه نمود، مشخصه های اصلی تعیین کننده کارایی دستگاه همچون موتور، فیلتر و ساختار بدنه آن است. موتورها به سه گروه فنی کلکتوری، توربینی و هواکار تقسیم بندی می شوند و انتخاب دستگاه جاروبرقی صنعتی را معمولا از روی شکل ظاهری، جنس، سطح مقطع و کلاس مورد گزینش قرار می دهند. بدنه در جاروبرقی صنعتی به میزان ضخامت و مقاومت آن در شرایط سخت کاری از عوامل تعیین کننده کارایی در مکنده صنعتی محسوب می شود. … ادامه مطلب »

معرفی سوییپر دستی مکانیکی، مزایا و کاربردهای فراوان آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

سوییپر دستی مکانیکی از جمله تجهیزات نظافت صنعتی است که در نظافت محیط های اداری، تجاری و صنعتی کاربرد زیادی دارد. این دستگاه با داشتن ابعاد مناسب و نیاز های نگهداری و مراقبت آسان یک دستگاه نظافت ایده آل به حساب می آید. جاروی شهری که هیچ محدودیتی در کاربری محیط نداشته و به راحتی قابل استفاده است. به علاوه اینکه آسان بودن کاربری آن، استفاده دستگاه را برای هر کسی امکان پذیر میکند. داشتن فیلتر گرد و غبار کارآمد در این سوییپر دستی علاوه بر کیفیت نظافت، سلامت هوای محیط را نیز فراهم می آورد.

… ادامه مطلب »

اسکرابر آنتی باکتریال بیمارستانی دستگاهی است که به منظور نظافت و حذف آلاینده ها از محیط های درمانی و بیمارستانی مورد کاربرد قرار می گیرد و بهره گیری از آن در این گونه محیط ها اهمیت ویژه ای دارد. این دستگاه مکانیزه نظافتی آنتی باکتریال با تکنولوژی بسیار پیشرفته ای که از آن برخوردار است به سهولت هر چه تمام تر آلودگی های ماندگار را به واسطه حضور بلند مدت آلانیده ها اغلب خاصیت اسیدی به خود گرفته اند و بر روی سطوح کف جلوه بصری بسیار زشتی را ایجاد می کند و شستشوی تمام و کمال آن ها در روش سنتی امکان پذیر نیست به طوری که کمک گرفتن از متد قدیمی و دستی امکان خوردگی در کفپوش ها را ایجاد می کند و در نهایت هزینه های هنگفت تعویض یا تعمیر کفپوش را بر دوش صاحبان و مدیران  تحمیل می کند، بهره گیری از کف شوی تخصصی می تواند مشکل گشای باشد، … ادامه مطلب »

دلایل و اهمیت نظافت آشپزخانه صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ مرداد ۱۳۹۹

یکی از مهم ترین اصول در تمامی آشپزخانه های صنعتی رعایت پاکیزگی و ایمنی برای کارکنان و مراجعه کنندگان می باشد. رعایت و یا نادیده گرفتن این امر یکی از شاخصه های موفقیت و یا شکست در یک کسب و کار می باشد. در این میان امروزه دیگر استفاده از روش های نظافت سنتی در این مکان ها پاسخگو نیست. چرا که حجم آلودگی ها زیاد، وسعت محیط غالبا بالا و نیاز به نظافت به صورت پیوسته است در نتیجه به منظور کاهش نیاز به نیروی خدماتی و همین طور کاهش هزینه ها در طولانی مدت نیاز به نظافت صنعتی در این مراکز به چشم می خورد از این رو  استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت نظافتی بسیار رایج و ضروری است.

… ادامه مطلب »

نکات مهم و مزایای خرید دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ مرداد ۱۳۹۹

خرید دستگاه اسکرابر به عنوان یک دستگاه نظافتی فوق العاده برای شستشوی سطوح کف مورد توجه قرار می گیرد. این دستگاه با سرعت عملکرد بالا توانسته جایگزین روش های دستی شود. نحوه نظافت سطوح کف با دستگاه اسکرابر به گونه ای است که هر کاربری به سادگی کار با آن را یاد می گیرد. این دستگاه با استفاده از یک سیستم برس زنی مکانیزه سطوح کف را شستشو می دهد. در حین برس زنی، بخش مکش آلودگی ها را از سطح جمع آوری می نماید. خرید اسکرابر با توجه به تنوع مدل ها و ارائه دستگاه توسط برند های معتبر امر دشواری است. معیار های مختلفی برای خرید اسکرابر یا کفشوی وجود دارد که در این مقاله به آنها پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

هر آنچه که باید درباره واترجت لوله و کانال بدانید

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ مرداد ۱۳۹۹

واترجت لوله و کانال از پرکاربردترین تجهیزات در زمینه شستشوی صنعتی محسوب می شود که عملکرد آن نظافت لوله  و کانال هایی است که به منظور اتصال و ارتباط بخش های مختلف تولید و پردازش مواد در صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع غذایی و دارویی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. خطوط انتقال سیالات در این گونه محیط ها دارای نقش بسیار مهم در پیشبرد اهداف صنعتی دارد و  رسیدگی و نگهداری آن ها اهمیت بسیار بسیاری دارد. تعمیر و نگهداری به موقع خط انتقال و عملکرد نامطلوب آن ها جلوگیری می نماید، از اساسی ترین اصول حفظ و نگهداری خطوط انتقال سیالات شستشوی لوله با واترجت صنعتی می باشد. استفاده از واترجت صنعتی لوله و کانال در این مسیر از ارزش بسیار بالایی برخوردار است زیرا استفاده از شیوه های نادرست منجر به بروز معضلات اساسی می شود.

… ادامه مطلب »

معرفی کاربرد و انواع فیلتر جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ مرداد ۱۳۹۹

سیستم فیلتراسیون از مهم ترین بخش های دستگاه های جاروبرقی صنعتی می باشد. این سیستم تنها به جاروهای صنعتی اختصاص ندارد، اما فیلتر جاروبرقی صنعتی با کارکرد مهم تری مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر از انواع مختلفی برخوردار بوده و این طبقه بندی بر مبنای ظرافت ساخت فیلتر و سطح مقطع آن انجام می شود. فیلتر جاروبرقی صنعتی برای جداسازی ذرات معلق همچون دوده، گرد و خاک و … از هوای مکش شده کاربرد دارد که در نتیجه آن عملکرد بهتر دستگاه فراهم می گردد. سیستم فیلتراسیون یک جاروبرقی اجازه نمی دهد ذرات گرد و غبار به بخش های مهم دستگاه یعنی موتور و پمپ راه پیدا کنند و به خوبی می تواند ذرات را از هوا جدا نماید. … ادامه مطلب »

تفاوت در پاکیزگی با دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ مرداد ۱۳۹۹

یک محیط عمومی به وسیله زیبایی و پاکیزگی خود معرفی می شود و ظاهر آن فضا می تواند در ذهن افرادی که به دلایل مختلف در یک مکانی غیر از محل زندگی خود حضور پیدا می کنند، تأثیرهای بسیاری زیادی بر جای گذارد. برای تمیز شدن محیطی خاص به اندازه ای که با استانداردهای بهداشتی تعریف شده مطابقت داشته باشد و عوامل بیماری زا از آن به دور باشند، لازم است فرآیند نظافت به طور پیوسته و با شیوه های اصولی انجام پذیرد. با افزایش ساخت و سازهای عظیم، افزایش جمعیت شهرها و از همه مهم تر گسترش سریع علم و تکنولوژی،‌ تجهیزات نظافتی تنها به صورت ابزار سنتی باقی نمانده و به سمت ماشین آلات مکانیزه صنعتی و حرفه ای پیش رفته اند. … ادامه مطلب »

اهمیت مراقبت دوره ای جاروی شهری در افزایش عمر دستگاه

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ مرداد ۱۳۹۹

جاروی شهری به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی پرکاربرد در حفظ نظافت محیط های کارخانجات و کارگاه های صنعتی، جهت حفظ عملکرد بهینه نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. ‌داشتن یک برنامه زمانبندی رسیدگی و لیست بررسی قطعات و بخش ها برای یک دستگاه جاروی خیابانی (سوییپر) بهترین راه برای افزایش کارایی و کاهش هزینه های تعمیرات این دستگاه خواهد بود. به عنوان دارنده یک دستگاه سوییپر باید چنین برنامه زمان بندی شده ای را برای بهبود کارایی و استفاده بدون ایراد از دستگاه خود داشته باشید. سیستم ها و قطعات یک سوییپر باید به طور منظم بررسی شوند تا از اطمینان لازم در عملکرد صحیح آنها حاصل شود. … ادامه مطلب »