مراقبت و نگهداری از برس سوییپر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ آذر ۱۳۹۶

استفاده از هر وسیله ای به طور منظم نیازمند مراقبت های خاص می باشد. وسائل خانه، تجهیزات صنعتی، خودرو و هر وسیله دیگری که تحت استفاده منظم قرار گیرد مستلزم نگهداری دائمی می باشد. دستگاه های نظافت صنعتی از مهم ترین تجهیزاتی هستند که به صورت مداوم در اماکن متفاوت استفاده می شوند. دستگاه سوییپر یا همان دستگاه جاروب صنعتی از کاربردی ترین تجهیزاتی است که در اماکن مختلف استفاده می شود. به منظور بهره وری از سویپر صنعتی و جلوگیری از آسیب به آن می بایست به طور منظم نسبت به نگهداری و تعمیر آن اقدام نمود. برس سوییپر از مهم ترین اجزا دستگاه جاروب می باشد که به منظور افزایش طول عمر آن و در نتیجه بهبود طول عمر دستگاه بهتر است به روش های مراقبت از دستگاه توجه نمود.

… ادامه مطلب »

چگونه از دستگاه اسکرابر صنعتی استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آذر ۱۳۹۶

با توجه به لزوم نظافت منظم سطوح کف و از بین بردن آلودگی ها به منظور حفظ سلامت افراد بکارگیری راهکارهای موثر نظافتی ضرورت می یابد. در گذشته نظافت و شستشوی سطوح فضاهای وسیع همچون ساختمان های تجاری اداری چندین طبقه و محیط های صنعتی همچون کارخانه ها با استفاده از تجهیزات نظافت سنتی همچون تی و جارو بسیار زمان بر بود از طرفی این ابزار توان از بین بردن آلودگی های سخت و قدیمی را نداشته و در برخی مواقع تنها آلودگی ها را به سایر نقاط دور از دسترس انتقال می دادند که این مساله سطح بهداشت محیط را کاهش و تهدید جدی برای سلامت افراد حاضر در آن مکان بود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد پیشرفت چشم گیری در زمینه تولید تجهیزات نظافتی هستیم و یکی از کارآمدترین این تجهیزات دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد که به واسطه استفاده از این دستگاه بسیاری از نیازهای نظافت صنعتی مرتفع گردیده است. در این مقاله به چگونگی استفاده صحیح از این ابزار کاربردی و کارآمد نظافتی می پردازیم.

… ادامه مطلب »

۶ اشتباه رایج در هنگام خرید جاروبرقی تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ آذر ۱۳۹۶

با توجه به تولید و طراحی انواع مدل های جاروبرقی تجاری، همیشه در هنگام خرید امکان اشتباه وجود دارد. در این مقاله شش اشتباه رایجی که ممکن است در هنگام خرید جاروبرقی به آن ها دقت نشود بیان می شود.

… ادامه مطلب »

احیای سطوح با تجهیزات نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ آذر ۱۳۹۶

سطوح هموار کف در اماکن گوناگون دچار آلودگی های متفاوتی هستند. باقی ماندن آلودگی بر روی سطوح بسته به مکان آلوده، معایبی دارد. به همین دلیل بهتر است این آلودگی ها به طور مداوم رفع گردند. اما تنوع آلودگی ها و گاهی ماندگاری و تثبیت شدن آن ها، ممکن است نظافت را دشوار کند. رفع آلودگی سطوح مستلزم بهره گیری از روش مناسب در نظافت است. بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی به منظور نظافت سطوح و بازگرداندن جلا و زیبایی به سطوح آلوده بسیار کاربردی و بهینه است.

… ادامه مطلب »

نظافت داخل خودرو با جارو برقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ آبان ۱۳۹۶

استفاده از خودرو به صورت روزمره موجب انباشت گرد و خاک و زباله بر روی صندلی، کف و دیگر بخش ها شده و باعث ایجاد فضای ناخوشایند و غیر بهداشتی برای سرنشینان خودرو می شود. صاحبان خودرو برای نظافت داخل خودرو باید از بهترین وسیله یعنی جاروبرقی صنعتی استفاده کنند. جارو برقی ساخت شرکت های معتبر این آلودگی ها را مکش کرده و سلامت افراد را حفظ می کند و به زیبایی داخل وسیله می افزاید. دستگاه های جاروبرقی تخصصی برای این امر موجود می باشد که انتخاب مناسب آن به سهولت جارو زدن کمک می کند. در این مقاله به مراحل مختلف عملیات نظافت ماشین و نحوه انتخاب جارو برقی مناسب اشاره می شود.

 

… ادامه مطلب »

دلایل عدم عملکرد مناسب دستگاه اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ آبان ۱۳۹۶

از جمله کارآمدترین تجهیزات نظافت صنعتی دستگاه اسکرابر می باشد که از توان بالایی در شستشوی و نظافت سطوح کف برخوردار می باشد. اما در بسیاری از مواقع این موضوع به گوش می رسد و یا در بسیاری از محیط ها مشاهده می کنیم که دستگاه آلودگی ها را از سطح پاک نمی کند و پس از انجام عملیات شستشوی کف آلودگی ها بیش از پیش بر سطح زمین باقی می ماند. البته تمامی بخش ها فعال بوده و از نظر ظاهری هیچ مشکلی ندارند اما هنوز سطح با استفاده از این دستگاه ها شستشوی نمی شود. در این مقاله با چند ترفند مهم امکان رفع مشکل دستگاه زمین شوی صنعتی را فراهم آورده و دلایل عدم عملکرد مناسب دستگاه اسکرابر را مورد بررسی قرار می دهیم.

… ادامه مطلب »

چگونه مواد شوینده مناسب برای کارواش صنعتی انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آبان ۱۳۹۶

هرگز تصور نکنید که مواد شوینده مورد استفاده برای شستشوی سطوح امروز، می تواند همان مواد شوینده مورد استفاده روزهای قبل برای سطوح دیگر باشد. هیچوقت این دو با یکدیگر یکی نیستند حتی اگر ظاهرا مشابه باشند. تجربه می تواند کمک کند تا با توجه به نوع سطح و مقدار آلودگی ماده شوینده مناسب را انتخاب کنید. نمی توان از یک ماده شوینده برای همه سطوح استفاده کرد. یک کاربر حرفه ای باید انباری از مواد شوینده داشته باشد تا با توجه به سطح مورد نظر بتواند از آن ها در کارواش صنعتی استفاده کند.

… ادامه مطلب »

جمع آوری مواد سمی با جاروبرقی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ آبان ۱۳۹۶

در اماکن متفاوتی از قبیل صنایع داروسازی، صنایع شیمیایی، صنایع نساجی، کارخانجات و… مواد گوناگونی وجود دارند که هر کدام با شرکت در فرآیند های مختلف به محصولی خاص تبدیل می شوند. برخی از این مواد سمی بوده و بسیار خطرناک اند. نظافت مداوم این مواد می بایست تحت شرایطی خاص و با بهره گیری از دستگاه های صنعتی و با کیفیت انجام شود. دستگاه جاروبرقی صنعتی از جمله روش های نظافت صنعتی مناسب برای مکش و جمع آوری مواد سمی و خطرناک می باشد.

… ادامه مطلب »

راهنمای استفاده از اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳ آبان ۱۳۹۶

دستگاه های اسکرابر از جمله کارآمدترین تجهیزات نظافت صنعتی هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد امروزه در بسیاری از محیط تجاری، اداری و صنعتی وسیع مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه مکانیزه جهت شستشوی انواع سطوح با حداکثر میزان آلودگی ها مناسب بوده و طراحی این تجهیزات به گونه ای است و قدرت مانور کاربر جهت انجام عملیات شستشوی کف را افزایش می دهد. جهت راه اندازی دستگاه زمین شوی صنعتی یا اسکرابر، کاربر نیاز به رعایت اصول و قواعد اولیه داشته و با شناخت بخش های اصلی این دستگاه می تواند از بروز مشکلات احتمالی حین استفاده از این دستگاه جلوگیری به عمل آورد.

… ادامه مطلب »

واحد های اندازه گیری مهم در واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ آبان ۱۳۹۶

در صنعت واترجت صنعتی قدرت دستگاه توسط واحدهای  Bar (بار) و LPM (لیتر بر دقیقه) اندازه گیری و محاسبه می شود. این اعداد در مشخصات دستگاه قابل مشاهده می باشد و اطلاعات بسیار ارزشمندی در خصوص نحوه کار دستگاه ارائه می دهد. علاوه بر این دو مشخصه، بررسی سه عنوان دیگر هم بسیار حائز اهمیت می باشد: گرما و نوع نازل. بسته به انواع آن ها می توانند بر کیفیت نظافت تاثیر گذار باشند. در ادامه، این مقاله به بررسی کارشناسانه این چند فاکتور می پردازد.

… ادامه مطلب »