برتری ترولی نظافتی بر روش های رایج سنتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

پیشرفت علم و تکنولوژی در نحوه عملکرد و ارتقای زندگی مردم نقش بزرگی بازی می کند و در این مسیر توانسته توانایی چندبرابری در نحوه مدیریت کارها برای آن ها ایجاد کند، تحقیقات دانشمندان در دنیای امروز مسیری نو را در اختیار بشریت قرار داده و  بهره مندی از امکاناتی که روزی محال و جز  آرزوی آن ها بوده را  به سهولت در اختیارشان قرار داده است. نظافت یکی از ارکان اساسی در زندگی هر انسانی به شمار می آید به طوری که از دیرباز تا به امروز مورد توجه عامه بوده و ذهن بشریت را همواره به خود مشغول داشته است. … ادامه مطلب »

مزایای کفشوی صنعتی در شستشوی سطوح کف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ خرداد ۱۳۹۹

حفاظت و تمیز نگه داشتن منظم محیط هایی که دارای رفت و آمد زیاد هستند، همواره در اولویت قرار دارد. برای مراکز صنعتی، تجاری، درمانی و … فرآیند نظافت و شستشوی محیط می تواند بسیار وقت گیر و پر هزینه باشد اگر از روش های سنتی مانند سطل و تی استفاده شود. در چنین شرایطی است که مزایای کفشوی صنعتی نمایان می گردد. شستشوی سطوح کف یکی از اصول اولیه نظافت در هر محیطی به شمار می آید و بدون نظافت سطح زمین در یک مکان خاص با رفت و آمد بالا، تمیزی معنایی پیدا می کند. اسکرابر یا کفشوی صنعتی به منظور شستشوی مکانیزه سطوح کف طراحی و تولید گردیده که از توانایی شستشو و خشک کردن هم زمان سطح بدون دخالت دست برخوردار می باشد.

… ادامه مطلب »

کاربرد واترجت بناهای تاریخی و مزیت آن در مرمت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ خرداد ۱۳۹۹

در هر دوره تاریخی مرمت بناهای تاریخی به دلیل هزینه بسیار بالای آن توسط دولت و یا افراد خیرخواه به انجام می رسد که عمدتاً شامل نوسازی و تعمیرات می شود، تاریخچه محافظت از بناهای تاریخی ایران در مقایسه با سایر کشورهای خاورمیانه و حتی اروپایی تفاوت چندانی ندارد، به طوری که در طول قرن ۱۹ و نیمه اول قرن بیستم مفهوم میراث فرهنگی کاملاً مبهم بوده و بنای یادبود در درجه اول به عنوان بقایای باستان شناسی در نظر گرفته می شده  است، حفاظت در نیمه اول قرن بیستم شروع به انجام شد و یکی از مهم ترین پارامترها در این عملیات نظافت و شست و شوی صحیح بود که تنها راه درست در به انجام رسیدن آن با بهره گیری از دستگاه واترجت بناهای تاریخی امکان پذیر می شد که راهی بسیار مناسب و مطمئن برای بهبود وضعیت آثار تاریخی و مجسمه های قدیمی به شمار می رود. … ادامه مطلب »

دستگاه های نظافت صنعتی لازم برای مجتمع ورزشی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱ خرداد ۱۳۹۹

باشگاه ها و سالن های ورزشی مکان هایی پر رفت و آمد هستند که همه روزه با تردد تعداد زیادی از افراد روبه رو می باشند. به علاوه به دلیل شرایط ویژه حاکم بر این بخش ها انباشت و انتقال آلودگی ها از یک  بخش به بخش دیگر ممکن است این مراکز را به محیط های پر از آلودگی تبدیل نماید. از این رو نظافت مداوم و مستمر این مجتمع ها با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می تواند علاوه بر افزایش کیفیت نظافت، سرعت بالایی را نیز به همراه داشته باشد. نظافت این محیط ها به دلایلی ممکن است گاها پیچیده و دشوار باشد اما با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات تخصصی این امر به سادگی ممکن  است.

… ادامه مطلب »

شست وشوی ماشین های ساختمانی با واترجت صنعتی ماشین آلات

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

ماشین آلات ساختمانی از جمله ابزار پرکاربرد در ساختمان سازی محسوب می گردد که برخی از این ماشین های صنعتی برای استفاده در ارتفاع بالای ساختمان ها و نوع اسکلت پروژه ها قابل استفاده می باشند و برخی دیگر برای انجام عملیات حفاری، میکسر بتونی، تجهیزات حمل و نقل و استخراج و حتی رانندگی مورد کاربرد قرار می گیرند که دسته بندی آن ها شامل ماشین آلات سنگین، ماشین آلات نیمه سنگین، ماشین آلات سبک و سایر ماشین ها است، از جمله ماشین آلات مورد بهره گیری در عملیات ساختمان سازی شامل: لودر، بادوزر، بیل مکانیکی، غلطک، جرثقیل، بابکت، کمپرسی، آب پاش، تراک میکسر و پمپ بتن فنیشر، ویبراتور، ماسه شور، گریدر، دامپر، ماشین قیرپاش، بکهولودر، پمپ بتن، جرثقیل، اکسکاواتور و بیل چرخشی است که می توان به آن ها اشاره داشت … ادامه مطلب »

اصول ایمنی استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

افزایش فشار آب ورودی در دستگاه واترجت صنعتی، موجب می شود تا آب به یک شوینده پرقدرت تبدیل گردد که قادر است انواع آلودگی ها و لکه های تثبیت شده و قدیمی را از میان بردارد. امروزه این دستگاه در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، از مصارف خانگی و شتشوی حیاط و نرده و پارکینگ ساختمان ها و شستشوی اتومبیل تا مصارف صنعتی و انجام عملیات های سنگین. در نتیجه لازم است تا استفاده از این دستگاه مطابق برخی اصول ایمنی صورت پذیرد. در ادامه به بررسی اصول ایمنی هنگام استفاده از شوینده فشار قوی پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

نظافت انبارها با استفاده از اسکرابر انبار

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

اسکرابر انبار وسیله ای است که در مکانی چون انبارهای کارخانه و صنایع مرتبط دارای کاربری ویژه ای است همان طور که آگاهی دارید انبارها کارکرد بسیار مهمی در صنعت دارند و  وظیفه سنگینی آن ها نگهداری و انباشت مواد اولیه و محصولات تولیدی و صنعتی در سطح وسیع است، مهم ترین اصل در انبارداری نگهداری و محافظت از محصولات تولیدی و ابزار آلات صنعتی است که در این محیط مورد نگه داری قرار می گیرند، حفظ کیفیت مواد اولیه در محیط انبار منجر به ایجاد درآمد و سود بیشتر  صنعت می شود گام اولیه در انبارداری رعایت اصول بهداشتی و حفظ بهداشت محیط است که از گذشته تا امروز به رفع  نیازهای نظافتی هزینه بر و پر دردسر پرداخته به طوری که پیشنهاد اهل فن برای رفع این مورد در چنین موقعیتی استفاده از تجهیزات صنعتی و مکانیزه نظافتی به عنوان گزینه کارآمد و کاربردی است که می توان مورد توجه قرار داد و از میان ابزارآلات صنعت نظافت برای استفاده در محیط انبار اسکرابر  بهترین انتخاب کاربر خدماتی در شست و شوی اصولی انبارها است. … ادامه مطلب »

ارزیابی نیاز های نظافتی یک مجموعه توسط شرکت ابراهیم

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

در یک مجموعه یا تاسیسات صنعتی، اداری و یا تجاری بخش خدمات نظافتی دارای اهمیت قابل توجهی می باشد. به همین دلیل، تعیین استراتژی نظافتی مجموعه و بحث ارزیابی نیاز های نظافتی اولین گام در جهت شروع فرآیند است. ممکن است در بررسی ها به استفاده از ابزار های نظافتی و یا تجهیزاتی مثل اسکرابر و جاروبرقی رسید. در این مقاله وقایعی که در طول ارزیابی نظافتی مجموعه اتفاق می افتد، مرور شده و مزایای مشورت با متخصصین شرکت ابراهیم قبل از تهیه تجهیزات تشریح می شود. … ادامه مطلب »

همه چیز درباره برس دستگاه کفشوی صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

دستگاه کفشوی صنعتی یکی از رایج ترین و محبوب ترین دستگاه های تخصصی نظافت صنعتی می باشد که به طور گسترده در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با ویژگی های منحصربه فرد خود توانسته به یکی از قدرتمندترین تجهیزات در نظافت سطوح تبدیل شود. اجزا به کارگرفته شده در این دستگاه با فعالیت هماهنگ در کنار هم، یک مجموعه کاملا مکانیزه تشکیل داده اند. یکی از مهم ترین بخش ها در هر کفشوی صنعتی، برس دستگاه می باشد. یکی از دلایل اهمیت یافتن برس ها را می توان در نتیجه ارتباط مستقیم و مداوم این اجزا با سطوح کف به هنگام نظافت برشمرد. در ادامه به بررسی انواع، ویژگی ها و کاربردهای برس در دستگاه اسکرابر پرداخته می شود.

… ادامه مطلب »

راهنمای استفاده صحیح از باتری اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

دستگاه اسکرابر صنعتی برای شستشوی سطوح کف در بسیاری از محیط ها از جمله مراکز تجاری، اداری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. منبع تغذیه این دستگاه ها اغلب بوسیله چند باتری یا جریان مستقیم برق تامین می گردد. محبوبیت دستگاه های اسکرابر صنعتی باتری دار نسبت به مدل های کابلی بیشتر بوده و به همین دلیل باتری این دستگاه ها اهمیت یافته اند. … ادامه مطلب »