مزایای استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

نظافت و شستشو در بخش های متفاوت از مهم ترین بخش های کنترل و مدیریت در هر مکانی است. نظافت در برخی از شرایط می تواند دشوار باشد یا نیاز به زمان بسیار طولانی داشته باشد. یکی از راه حل های شستشوی سریع و راحت در هر مکانی، استفاده از دستگاه واترجت صنعتی می باشد. واترجت صنعتی دستگاهی است که با پاشش پر فشار آب بر روی سطوح موجب نظافت عمیق می گردد. دستگاه واترجت انواع متفاوتی دارد که با توجه به نوع آلودگی و مکانی که دستگاه در آن استفاده می شود می توان بهترین مدل واترجت را انتخاب نمود.

… ادامه مطلب »

نظافت بیمارستان

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

انجام با کیفیت نظافت بیمارستان به جهت کاهش شیوع بیماری ها و مراقبت های بهداشتی از بیماران و سایر مراجعین بسیار حائز اهمیت می باشد. اما این مکان ها عموما مستعد انواع آلودگی های میکروبی و محیطی هستند که عدم کنترل این آلاینده ها خطرات جبران ناپذیری را به بار می آورد. سازمان بهداشت جهانی قوانین و دستورات بسیاری را به منظور کاهش مرگ و میر ناشی از آلودگی بیمارستان ها وضع نموده است که رعایت این اصول نقش چشم گیری را در حفظ بهداشت و سلامت افراد در این مکان ایفا می نماید. امروزه به جهت انجام بهینه امور نظافتی در بیمارستان ها، طیف گسترده از تجهیزات نظافت صنعتی بکار گرفته می شوند. البته با توجه به جنس کفپوش و میزان آلاینده های موجود بر سطوح، انواع متفاوتی با کارکردهای متنوع جهت ایجاد سهولت در امور نظافت بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند.

… ادامه مطلب »

نکات ایمنی که باید در هنگام کار با واترجت صنعتی رعایت شود

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

دستگاه واترجت صنعتی یک از ابزارآلات نظافت صنعتی می باشد که با بهره گیری از فشار بالای آب می تواند جهت نظافت انواع سطوح مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه می تواند لکه ها و رسوبات سخت و چرب را به راحتی شستشو کرده و از بین ببرد. به مانند تمامی دستگاه های نظافت صنعتی ، کار با دستگاه کارواش صنعتی نیازمند رعایت بسیاری از نکات ایمنی می باشد که در ادامه مقاله به ذکر مهم ترین آن ها می پردازیم.

… ادامه مطلب »

بررسی چگونگی عملکرد مکنده صنعتی هواکار ویژگی ها و مزایا

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

انواع مکنده های صنعتی در صنایع امروزه امور نظافتی را با سهولت چشم گیری به انجام می رسانند و سازندگان برتر این تجهیزات با توجه به شرایط محیطی انواع مختلفی از مکنده ها را طراحی و عرضه می نمایند. یکی از کارآمد ترین این تجهیزات، مکنده صنعتی هواکار می باشد که برای عمل کردن و شروع به فعالیت نیاز به برق نداشته و معمولا در مکانهایی با محدودیت دسترسی به برق مورد استفاده قرار می گیرند. مکنده هواکار انرژی مورد نیاز را از طریق اتصال به کمپرسور هوا تامین می نماید. در این مقاله به بررسی چگونگی عملکرد این دستگاه پرداخته، موارد استفاده و مزایای بکارگیری این دستگاه را در صنایع مختلف را مورد بررسی قرار می دهیم.

… ادامه مطلب »

عیب یابی دستگاه اسکرابر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

دستگاه اسکرابر صنعتی بر اساس استانداردهای فعلی تکنولوژی و ایمنی کاربران طراحی و ساخته شده است. در صورتیکه کاربر به درستی آموزش ندیده باشد و یا به شکل صحیح از دستگاه استفاده نکند، احتمال خطر وجود خواهد داشت. تمامی افرادی که با دستگاه سر و کار دارند، ملزم به مطالعه دقیق دفترچه راهنما پیش از کار با آن می‌باشند. پیشنهاد می شود افراد آموزش دیده و یا کسانی که تجربه کار با دستگاه های مشابه را داشته اند، هدایت دستگاه زمین شوی را بر عهده گیرند. به منظور پیشگیری از حوادث و جلوگیری از بروز اشتباهات و همچنین اطمینان از عملکرد ایمن و اعتماد دستگاه، مطالعه دفترچه ضروری می باشد. … ادامه مطلب »

سهولت کاربری در نظافت با استفاده از تی آب پاش Sprinter

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

نظافت و شستشو یکی از دشوار ترین فرآیند های خانگی و صنعتی می باشد. وجود بخش های متفاوت در اماکن صنعتی و محیط های خانگی موجب پیچیده شدن شستشو و نظافت می شود. یکی از رایج ترین شیوه های نظافت روش دستی می باشد. از مشکلات روش دستی می توان به سرعت پایین و طول کشیدن شستشو، خستگی کاربر در حین نظافت، کیفیت نامطلوب روش دستی و… اشاره نمود. بهره گیری از روش های نظافت صنعتی نیز در همه جا کاربردی نبوده و به دلیل هزینه های بالا نمی توان در هر مکانی از آن ها بهره برد. به همین دلیل استفاده از روش دستی در محیط خانگی و همچنین برخی از بخش های محیط صنعتی به صرفه تر و محبوب تر است. تی آب پاش یکی از محصولاتی است که در شستشو به روش دستی کیفیت لازم را فراهم می آورد.

… ادامه مطلب »

امر خطیر نظافت و جاروب غبارات از سطوح هموار زمین در مکان های وسیع و پرتردد صنعتی امروزه به کمک دستگاه های سوییپر با سهولت بالایی صورت می پذیرد. بخش های اصلی دستگاه سوییپر شامل مخزن زباله، برس های دیسکی شکل و برس های سیلندری می باشند که برس های دیسکی در طرفین دستگاه واقع شده اند و وظیفه جمع آوری زباله ها از بخش های کناری را دارند. در بخش میانی دستگاه برس های سیلندی قرار دارند که پس از جمع آوری آلاینده ها از طرفین عملیات انتقال و پرتاب آنها را به درون مخزن زباله را به انجام می رسانند. به منظور دستیابی به حداکثر بازده دستگاه های سوییپر صنعتی بررسی های متداول هر یک از بخشهای اصلی و همچنین سیستم های داخلی ضرورت دارد. در این حالت عمر مفید دستگاه سوییپر افزایش یافته و از هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری جلوگیری به عمل می آید.

… ادامه مطلب »

معرفی جاروبرقی مکنده مواد روغنی دلفین و مزایای آن

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۹ بهمن ۱۳۹۶

جاروبرقی یا مکنده دستگاهی است که با ایجاد خلا داخل مخزن موجب مکش مواد به درون آن می گردد. استفاده از جاروبرقی در بسیار ی از صنایع علاوه بر افزایش سرعت نظافت و جمع آوری مواد باعث افزایش کیفیت بازیافت بعضی از مواد نیز می شود. امروزه کاربرد جاروبرقی ها محدود به نظافت نبوده و از دستگاه های جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی در عملیات صنعتی متفاوت از جمله انتقال و بازیافت مواد می توان استفاده نمود.

… ادامه مطلب »

انواع آلودگی و راه حل های نظافت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ بهمن ۱۳۹۶

در اماکن متفاوت و به دلایل گوناگون انواع آلودگی به وجود می آید. از مهم ترین مسائلی که در مدیریت اماکن متفاوت حائز اهمیت می باشد، نظافت و شستشوی مداوم و برقراری پاکیزگی می باشد. به همین دلیل بهره گیری از یک شیوه مطمئن نظافتی که در بهینه ترین حالت اماکن متفاوت را پاکیزه گرداند مهم ترین مسئله در هر مکانی می باشد. در ادامه این مقاله آلودگی همه سطوحی که در اماکن مختلف تحت نظافت قرار می گیرند و همچنین مناسب ترین راه حل های نظافت صنعتی برای آن ها به تفصیل تشریح گشته است.

… ادامه مطلب »

بکارگیری انواع موتور در دستگاه های واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۴ بهمن ۱۳۹۶

آب از دیرباز تاکنون به منظور پاکسازی آلاینده ها مورد استفاده قرار می گیرد، دلیل علمی این امر وجود مولکول های قطبی در آب می باشد. وجود دو قطب مثبت و منفی در ساختار مولکولی آب سبب شده است که در هنگام برخورد با هر چیز، آنها را به خود جذب می نمایند. این عامل خاصیت پاک کنندگی بالای آب را توجیه می نماید. امروزه به منظور بهره گیری بهینه از آب، تجهیزات نظافتی با قابلیت های متنوعی طراحی و تولید شده اند. یکی از این تجهیزات دستگاه واترجت صنعتی می باشد که دارای ساختاری منحصر به فرد بوده و با پاشش آب پر فشار امکان پاکسازی کامل آلاینده ها را فراهم می آورد. بخش های اصلی دستگاه واترجت صنعتی شامل موتور، پمپ، لنس، نازل، شلنگ فشار قوی می باشد. موتور در این دستگاه واترجت نقش بسزایی را ایفا می نماید و جهت افزایش فشار آب ورودی دستگاه نیاز به یک موتور قدرتمند دارد.

… ادامه مطلب »