همه چیز در مورد باتری اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲ خرداد ۱۳۹۷

دستگاه های اسکرابر از لحاظ منبع تغذیه در دو نوع برقی و باتری دار می باشند. اسکرابر باتری دار یکی از انواع پرکاربرد این تجهیزات است که به دلیل برخورداری از قدرت مانور بالا، دارای محبوبیت بسیاری در میان مصرف کنندگان این دستگاه نظافت صنعتی می باشد. باتری اسکرابر انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین می نماید و لذا حفظ و نگهداری صحیح از باتری اسکرابر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

… ادامه مطلب »

نظافت خانه هایی با حیوانات خانگی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

در خانه هایی با وجود حیوانات خانگی اعم از سگ، گربه، همستر، انواع پرندگان و… بهداشت همواره در خطر است و نظافت مداوم یک امر ضروری می باشد. این در حالی است که وجود حیوانات خانگی باعث بروز مشکلات نظافتی و دشوار شدن فرآیند نظافت می گردد. به همین دلیل می بایست از شیوه های نظافتی خاص و کاربردی برای نظافت در اماکنی که حیوانات خانگی وجود دارد استفاده نمود. بهترین روش برای شستشو و نظافت خانه هایی با حیوانات، بهره گیری از تجهیزات نظافت صنعتی و خانگی با کیفیت می باشد که در ادامه توضیح کامل روش های نظافت خانگی تشریح شده است.

… ادامه مطلب »

بکارگیری واترجت صنعتی در پالایشگاه های نفت

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

نفت خام که به صورت مستقیم از زمین استخراج می شود، کاربرد چندانی ندارد. بدین منظور جهت استفاده از آن در ساخت محصولات پلاستیکی، فوم ها، سوخت اتومبیل ها و تولیداتی از این قبیل، نفت را در پالایشگاه ها فرآوری می نمایند. امروزه در کشور ایران پالایشگاه ها از ظرفیت های تولیدی بالایی برخوردارند و توانایی پالایش صدها بشکه نفت خام را در روز دارا می باشند. روند تولید در این صنایع کارا با تولید حجم قابل ملاحظه ای آلودگی همراه می باشد که به صورت پسماندهای با قابلیت اشتعال بالا در محیط انتشار می یابند. وجود این آلودگی ها در محیط پالایشگاه، منجر به بروز مشکلات بسیاری همچون تخریب و آسیب به محیط زیست و کاهش بازدهی تجهیزات و ماشین آلات می گردد. لذا جهت حل این مشکلات راهکارهای نظافتی بسیاری قابل اجرا می باشد. یکی از این راهکارها استفاده از شوینده های فشار قوی یا دستگاه های واترجت صنعتی می باشد که در صورت بکارگیری این تجهیزات، عملیات نظافت صنعتی در پالایشگاه ها تسهیل یافته است.

… ادامه مطلب »

کاربرد های خاص دستگاه سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

در اماکن پر رفت و آمد نظافت سطوح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این میان نظافت سطوحی که در فضای بسته قرار دارند باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. نظافت سطوح با استفاده از روش های سنتی موجب ایجاد گرد و غبار در محیط شده و موجب کاهش بهداشت محیط می شود و قطعا به سلامت افراد آسیب می رساند. به منظور جلوگیری از ایجاد چنین فضایی می توان از سوییپر صنعتی استفاده کرد که توانایی نظافت انواع سطوح را دارد و از ایجاد گرد و غبار در محیط جلوگیری می کند. سوییپر صنعتی با بهره گیری از برس های دوار و استوانه ای شکل اقدام به جمع آوری زباله و گرد و خاک موجود بر روی سطوح می کند و با بهره گیری از یک مکنده قدرتمند بر روی برس های خود، گردو غبار برخواسته از روی سطوح را مکش می کند و از انتشار آن در محیط جلوگیری می کند.

… ادامه مطلب »

نظافت نواحی خاص با اسکرابر چند منظوره

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظافت سطوح با دسترسی دشوار فرآیندی حرفه ای و مستلزم بهره گیری از تجهیزات خاص نظافتی می باشد. سطوحی که نیازمند بکارگیری از تجهیزات خاصی برای نظافت هستند عبارت اند از سقف کاذب، کانال کولر، دریچه هوا، آرک پرده و… که با استفاده از راهکار های نظافتی می توان به پاکسازی چنین سطوحی در بهینه ترین حالت پرداخت. دستگاه اسکرابر چند منظوره (موتور اسکرابر) یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی است که قدرت نظافت کامل سطوح با دسترسی دشوار را برای کاربر فراهم می نماید.

… ادامه مطلب »

۶ دلیل منطقی بر لزوم استفاده از زمین شوی صنعتی در کسب و کار شما

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

اگر به دنبال بهبود شرایط بهداشتی در محیط کسب و کار خود هستید و شرایط کاری شما به گونه ای است که رعایت استانداردهای نظافتی بیش از پیش در آن مکان ضرورت یافته اند، برترین پیشنهاد استفاده از راهکارهای نوین نظافتی است. امروزه طیف گسترده ای از تجهیزات مدرن نظافتی با هدف رفع نیاز های نظافتی افراد در جوامع به بازار های جهانی عرضه شده اند و یکی از پر کاربردترین این تجهیزات، دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی می باشند که شستشوی سطوح را به صورت مکانیزه امکان پذیر نموده اند. این تجهیزات از توان نظافتی بالایی برخوردارند و بهره مندی از یک دستگاه اسکرابر با کیفیت مزایای بسیاری را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد. در این مقاله به بررسی لزوم استفاده از زمین شوی صنعتی در هر کسب و کاری می پردازیم.

… ادامه مطلب »

شستشوی بهینه سطوح ناهموار و دور از دسترس با موتور اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظافت و پاکیزگی یکی از ارکان اصلی هر محیطی می باشد اما گاهی این عمل به درستی صورت نمی گیرد. به عنوان مثال در ساختمان های پر رفت و آمد راه پله نظافت و بهداشت کافی ندارد و یا در مجتمع های تجاری پر رفت و آمد سرویس های بهداشتی از تمیزی و پاکیزگی خوبی برخوردار نیستند. برای این نظافت سطوح راه پله بیشتر اوقات از روش سنتی تی و سطل آب استفاده می شود. این عمل نه تنها از بهداشت و نظافت کافی برخوردار نیست بلکه بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد زیرا کاربر باید مدام این سطل پر آب و تی را در طبقات جا به جا کند. همچنین در سرویس های بهداشتی نظافت و بهداشت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و استفاده از روش های سنتی اصلا مناسب نمی باشد. بدین منظور و برای نظافت راحت تر و با کیفیت تر باید از مناسب ترین وسیله استفاده کرد. موتور پولیشر وسیله ای بسیار ایده آل رای نظافت این سطوح می باشد که در زیر موتور اسکرابر به طور کامل معرفی می شود.

… ادامه مطلب »

راهکار های شرکت دلفین برای نظافت فر های صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

شرکت دلفین یکی از بهترین تولید کنندگان جاروبرقی صنعتی در انواع مدل های مختلف می باشد. این شرکت برای صنایع غذایی، داروسازی، سیمان و .. تجهیزات استانداردی را ارائه می دهد. در صنایع غذایی، اولویت با جلوگیری از آلوده شدن مواد غذایی تولید شده می باشد. دستگاه های جاروبرقی بهترین راهکار برای تمیز کردن تجهیزات و حذف آلودگی های محیط به حساب می آید. در این مقاله جاروبرقی های مناسب برای نظافت فر های صنعتی ارائه می شود.

… ادامه مطلب »

انواع سیستم های نظافت فیلتر در جاروبرقی های شرکت دلفین

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

شرکت دلفین همواره راهکار هایی خلاقانه را به منظور بهبود کیفیت، بازدهی و قابل اطمینان بودن محصولات خود جستجو می نماید. یکی از مهم ترین عناصری که تضمین کننده کیفیت جاروبرقی و افزایش دهنده طول عمر دستگاه است، نگهداری مناسب از سیستم فیلتراسیون آن می باشد. در ادامه انواع سیستم های نظافت فیلتر در مدل های مختلف جاروبرقی های دلفین معرفی و تشریح می شوند.

… ادامه مطلب »

موارد کاربرد واترجت در عملیات های صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ فروردین ۱۳۹۷

دستگاه واترجت صنعتی یک ابزار کارآمد نظافتی است که با پاشش آب پرفشار بر آلاینده ها و اعمال انرژی جنبشی بالا، امکان جداسازی بهینه آلودگی ها از سطح را فراهم می آورد. حال آنکه این دستگاه ها علاوه بر قابلیت شستشوی آلاینده های سخت از سطوح توان انجام بسیاری دیگر از عملیات های صنعتی را نیز دارا می باشد. زیرا پاشش آب فوق فشار قوی که توسط دستگاه های واترجت صنعتی تامین می گردد بعضا قابلیت در هم شکست لایه های سخت بتن را نیز دارا می باشند. از این رو با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی امروزه عملیات های صنعتی در حجم کاری بالا نیز به انجام می رسد. در این مقاله به بررسی سایر موارد کاربرد دستگاه های واترجت صنعتی در عملیات سنگین کار صنعتی می پردازیم.

… ادامه مطلب »