نقش جاروبرقی صنعتی یا هتلی در نظافت هتل ها

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۹ آبان ۱۳۹۸

هتل ها و مراکز اقامتی از جمله مراکزی می باشند که همواره با حجم بالایی از مراجعات مواجه هستند. تردد بالای افراد و مسافران در این محیط ها و همچنین اقامت های چند روزه و بعضا چند هفته ای در این گونه مراکز، اصلی ترین عامل در ایجاد آلودگی ها می باشد. مسلما یکی از مهم ترین عوامل در مراجعه و جلب نظر افراد و مسافران به بک مجموعه اقامتی خاص،‌ در کنار خدمات ارائه شده توسط مجموعه، نظافت و پاکیزگی محیط می باشد. از آنجایی که حجم تردد ها در تمامی ساعات شبانه روز در چنین محیط هایی بالا می باشد،‌ یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای صاحبان و مدیران این مجموعه ها نظافت محیط می باشد. در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه  و صنعتی چون جاروبرقی صنعتی یا هتلی که به منظور نظافت های سنگین طراحی و تولید شده اند، یکی از راهکار های مناسب و ایده آل برای انجام هر چه بهتر و با کیفیت نظافت در این محیط ها می باشد.

… ادامه مطلب »

انواع لوازم جانبی واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ آبان ۱۳۹۸

شستشوی فشار قوی یک عملیات رایج صنعتی است که جهت شستشو، حفظ و نگه داری تجهیزات و هم چنین حذف رسوبات سخت انجام می گیرد. دستگاه واترجت صنعتی جهت تولید جریان آب فشار قوی طراحی شده و کاربرد آن ها در زمینه های مختلف به طور گسترده رو به افزایش است. توسعه کاربردهای شوینده های فشار قوی به دلیل ارائه مزیت های برجسته آن می باشد و بسیاری از صنایع را از به کارگیری روش های شیمیایی که با صرف هزینه فراوان و آسیب های زیست محیطی همراه هستند، بی نیاز می سازد. واترجت های فوق فشار قوی نیز کاربردی فراتر از شستشو دارند که در صنایع خاص برای کاربردهای خاص استفاده می شوند. لوازم جانبی ارائه شده به همراه دستگاه های واترجت صنعتی دارای تنوع و کاربردهای مختلفی هستند و بر کارایی دستگاه اثر می گذارند.

… ادامه مطلب »

دلایل جایگزینی روش های سنتی با دستگاه اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۵ آبان ۱۳۹۸

به دلیل اهمیت نظافت و ضرورت حفظ بهداشت در هر محیطی، استفاده از ابزار مناسب و مدرن برای این کار بسیار کاربردی است. برای شستشوی سطوح کف در هر محیطی می توان به جای استفاده از تی و سطل، از دستگاه اسکرابر استفاده نمود. دستگاه کفشوی علاوه بر رفع مشکلات روش های سنتی شستشو، مزایای بسیار زیادی دارد. از دستگاه کفشور می توان در محیط های مختلف از مجتمع های تجاری و مسکونی گرفته تا نواحی صنعتی و وسیع استفاده نمود. مهمترین مزیت دستگاه اسکرابر شستشو و خشک کردن همزمان سطوح کف است به نحوی که به هیچ عنوان لغزندگی ایجاد نمی گردد.

… ادامه مطلب »

۵ دلیل برای استفاده از سوییپر صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ آبان ۱۳۹۸

چرا سوییپر؟ در این مقاله می خوانیم.

هر واحد تجاری و صنعتی که تاسیس می شود نیازمند ایجاد یک فضای تمیز و پاکیزه است تا کارکنان و افرادی که به آن جا مراجعه می کنند احساس خوبی داشته باشند و در محیط پاک و پاکیزه ایی زمان خود را بگذرانند.
جدا از اینکه یک محیط تمیز از بروز بیماری ها و عفونت های احتمالی جلوگیری می کند،‌ افزایش بهره وری کاری را نیز به همراه دارد. هنگامی که یک سرمایه گذار به محل کار مراجعه می کند،‌ با دیدن یک … ادامه مطلب »

اهمیت و چگونگی انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب و درست

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۰ آبان ۱۳۹۸

انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب برای دست یابی به اهداف نظافتی مورد نظر اهمیت بسیار زیادی دارد و صرفاً تهیه یک مکنده قوی کافی نیست، بلکه باید تمامی جوانب کاری و شرایط محیطی بررسی گردد. همواره اعتقاد بر این است که برای جمع آوری آلاینده های صنعتی باید مکنده ای قدرتمند با ظرفیت قابل توجه و طول عمر بالا استفاده شود و در واقع جاروبرقی صنعتی فراتر از یک جاروی خانگی عمل می کند و از همین رو با دقت و عاقلانه باید انتخاب گردد. در هر کارخانه، کارگاه و سایر محیط های صنعتی نوع آلودگی، شدت و سرعت تولید آن متفاوت است و همین امر سبب می شود برای هر نیازی جارو برقی خاصی کاربرد داشته باشد و به پرسش های مطرح شده پاسخ های مناسب داده شود.

… ادامه مطلب »

سه نکته مهم جهت مراقبت از سطوح کف در مراکز آموزشی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۹ آبان ۱۳۹۸

تردد افراد در محیط های آموزشی بخصوص در فضاهای داخلی، به مرور باعث انباشته شدن آلودگی بر روی سطح می شود. در محیط های آموزشی سطح تردد بالا بوده و نظافت منظم محیط ضرورت دارد. براق و درخشان بودن این سطوح قطعا بر روی سلامت افراد و زیبایی محیط موثر است. بنابراین استفاده از ابزار های نظافتی یک ضرورت مهم برای مراکز آموزشی می باشد. اسکرابر صنعتی یکی از دستگاه های نظافتی متداول است که می توان از آن برای شستشوی سطوح کف در محیط های آموزشی مانند مدارس و دانشگاه ها بهره برد. اسکرابر بوسیله برس های آغشته به محلول شستشوی، سطح را شستشو می دهد. … ادامه مطلب »

راهنمای خرید شیلنگ فشار قوی دستگاه واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ آبان ۱۳۹۸

شوینده فشار قوی یا واترجت صنعتی دستگاهی است که آب با فشار معمولی را گرفته و آب پرفشار را در خروجی ایجاد می نماید. دستگاه واترجت صنعتی دارای بخش های مختلفی می باشد که مجموعه این بخش ها باعث می شود آب پرفشار سطح را به خوبی شستشو نماید. پمپ وظیفه دارد آب معمولی را گرفته و آب پرفشار را ایجاد نماید و در خروجی دستگاه قرار دهد. سپس از آب از طریق شلنگ پرفشار به سمت تفنگی هدایت می شود و سپس از طریق لنس و نازل به سمت سطح پاشش می نماید. آب پر فشار قدرت بسیار خوبی در از بین بردن آلودگی ها و جدا کردن و جرم و رسوب سخت از سطح دارد.

… ادامه مطلب »

آیا واترجت دیزلی گزینه مناسبی برای کاربرد صنعتی است؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۸ آبان ۱۳۹۸

در مواجهه با وجود آلودگی های سخت روی سطوح مختلف، مساله شستشو و زدودن آلودگی از درجه اهمیت زیادی برخوردار است و گاهی یک چالش محسوب می شود چرا که این گونه آلودگی ها با روش های سنتی و یا نیروی انسانی به هیچ عنوان تمیز نمی شوند. از این رو از دستگاه واترجت استفاده می شود. ذکر این نکته حائز اهمیت است که نمی توان از هر واترجتی برای شستن لکه های سخت و زدودن آلودگی ها استفاده کرد. در ادامه به طور ویژه به توضیح واترجت دیزلی پرداخته شده است.
با تمام ویژگی های مثبت در موتورهای دیزلی، واترجت صنعتی دیزلی با فشار بالای آب به منظور زدودن آلودگی های بسیار سخت در رده های صنعتی طراحی شده اند که در کسری از ثانیه سطح را تمیز می کند.
قبل از بررسی جدیدترین مدل های واترجت دیزلی صنعتی به بیان تفاوت نوع بنزینی و الکتریکی واترجت ها با مدل دیزلی،‌به خصوص در کاربردهای صنعتی، اشاره می شود. … ادامه مطلب »

نظافت و خدمات رستوران با استفاده از ترولی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۱ آبان ۱۳۹۸

در هر رستوران یا کافی شاپ مواردی مانند کیفیت بالای غذاها و نوشیدنی ها، زیبایی محیط، نظافت محیط، خدمت رسانی سریع و رفتار مناسب کارکنان با میهمانان می توان گفت مهمترین ملاک های انتخاب توسط مشتریان باشد. بنابراین صاحبان رستوران ها باید تمامی این موارد را تا حد امکان ارتقا بخشند تا بتوانند علاوه بر جلب رضایت مشتریان و تشویق آن ها به بازگشت مجدد، روز به روز مشتریان خود را افزایش دهند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تازه و همچنین روش های مناسب طبخ و طرز تهیه مناسب باعث می شود کیفیت غذاها و نوشیدنی ها بالا رود. نظافت سطوح و وسایل پذیرایی علاوه بر بالا بردن سطح بهداشت، موجب جلوه ظارهری مناسب محیط نیز می گردد. ایجاد محیطی زیبا، دلشنشین و معطر علاوه بر این که باعث جلوه بصری زیبایی به همراه دارد، موجب نشاط و آرامش افراد حاضر می گردد. … ادامه مطلب »

حفظ و نگهداری از سطوح کف با استفاده از اسکرابر

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۸ آبان ۱۳۹۸

کفپوش های به کار رفته بر روی سطوح کف به واسطه موقعیت فیزیکی که دارند به طور مستمر در معرض انواع آلودگی های قرار دارند. علاوه بر این ریزش انواع مواد شیمیایی و خوراکی نیز از دیگر عوامل آلوده کننده این سطوح می باشند با توجه به اینکه اغلب آلاینده های ریخته شده بر روی سطوح کف،‌ دارای خاصیت اسیدی می باشند، ماندگاری آنها بر روی کفپوش ها باعث ایجاد خوردگی بر روی کفپوش ها می گردد. از انجایی که ظاهر تمیز، یکنواخت و درخشنده کفپوش ها تاثیر بسزایی در جلب نظر مراجعه کنندان دارد، خوردگی های ایجاد شده و صدمات وارده بر کفپوش ها می تواند آثار منفی و نامطلوبی بر روی افراد و مراجعه کنندگان داشته و در نهایت می تواند میزان سود آوری کسب و کار راتحت تاثیر قراردهد. بهترین گزینه جهت حفاظت از کفپوش ها و همچنین حفظ درخشندگی و براقیت سطوح کف، استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد.

 

… ادامه مطلب »