فواید استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

دستگاه خوشبوکننده هوا ابزاری است که عطر و رایحه های مختلف را با توجه به سلیقه مصرف کننده منتشر می کند و  نیز وسیله ای مناسب و کاربردی برای معطر نمودن فضا به شمار می رود.
همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در محیط های بسته خوش بو نگاه داشتن محیط بوده و آن ها به دنبال راهکاری برای بهبود شرایط در این دست فضاها بوده و اغلب برای رفع آن از شمع های معطر یا اسپری های خوشبوکننده استفاده می کردند که معمولاً نتیجه مورد نظر با به کارگیری آن ها حاصل نمی شد. … ادامه مطلب »

استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا در محیط های مختلف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ فروردین ۱۳۹۹

ایجاد محیطی مناسب برای مراکز مختلف با استفاده از تجهیزات تخصصی طراحی و تولید شده در همین زمینه به امر بسیار آسانی تبدیل شده است. تمامی مراکز از جمله محیط های اداری، تجاری، مسکونی، مراکز با رفت و آمد عمومی نظیر هتل ها، رستوران ها، بانک ها و … می توانند با استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا فضایی کاملا ایده آل برای افراد به وجود آورند. به کارگیری این دستگاه می تواند با اهداف مختلف صورت پذیرد که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

… ادامه مطلب »

نورومارکتینگ با استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ اسفند ۱۳۹۸

خوشبوکننده هوا در زمره ابزار بسیار کاربردی در ایجاد فضای مطلوب به شمار می رود که احساس خوب و خوشایندی روی روان افراد ایجاد می کند. نظر بر این که تأثیر استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا بر روحیه افراد انکارناپذیر جلوه می کند، موضوع به کارگیری آن نیز از نیازهای اجتناب ناپذیر و اساسی در محیط های مختلف است که در این مقاله به بررسی چگونگی ایجاد این حس مطلوب بر روحیه افراد پرداخته خواهد شد. … ادامه مطلب »

چرا از دستگاه خوشبو کننده هوا استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ دی ۱۳۹۸

یکی از نیازهای اساسی هر انسانی تنفس هوای سالم و پاکیزه است و دستگاه خوشبوکننده هوا از ابزارهای کاربردی برای داشتن حال خوب و سلامت روح و جان افراد محسوب می گردد و از ضروریات لاینفک در زندگانی مردم به حساب می آید. تأمین این نیازمندی ها همواره جز دغدغه های مهم اهل فن به حساب می آمد و برای حل این مشکل به فکر راه حل هایی بودند تا بتوانند با معرفی آن ها به افراد جامعه راه کارهایی جهت متعادل سازی و خوش بو نمودن هوای محیط داشته باشند. … ادامه مطلب »

امروزه آلودگی هوا یکی از بزرگترین تهدیدات برای محیط زیست، انسان، حیوانات، جنگل ها و شهرها است و آلاینده های هوا تأثیر جدی بر روی سلامت بدن می گذارد و بیماری هایی چون آسم، سرطان ریه، برونشیت حاد و مزمن و مشکلات عدیده قلبی و به دنبال آن افزایش تعداد مرگ و میر را به بار می آورد.

برای جلوگیری از این مشکل رو به رشد بشری در گام نخست باید منبع این آلودگی ها مشخص گردد. یکی از راهکارهای مقابله با این مشکل استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا است که هوای تازه و خوشبو را برای محیط شما به ارمغان می آورد. … ادامه مطلب »