تجربه حسی متفاوت از هوای محیط با دستگاه خوشبو کننده صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ تیر ۱۳۹۹

دستگاه خوشبوکننده صنعتی توانایی معطر کردن محیط های بزرگ را داشته و سرعت پخش ماده خوشبو کننده در آن قابل تنظیم می باشد. نوع ساخت دستگاه های رایحه افشان با یکدیگر متفاوت است و بر اساس آن عملکرد دستگاه نیز متفاوت خواهد بود. فناوری هایی که در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد در انواع مختلف متفاوت است. تکنولوژی که اغلب در دستگاه خوشبو کننده صنعتی بکار می رود تکنولوژی اتمیزیشن است. اساس این روش در کوچک کردن ذرات اسانس خوشبو کننده بوده و ریزی ذرات به حدی می رسد که با سرعت بیشتری فضاهای وسیع تری را خوشبو کرده و در زمان کمتر مسافت طولانی را پیش روند.

… ادامه مطلب »

همه چیز درباره خوشبو کننده هوای مراکز تجاری

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۷ خرداد ۱۳۹۹

خوشبو کننده هوای مراکز تجاری از جمله مهمترین ابزاری است که برای ایجاد احساس بهتر در مشتری در مراکز خرید و تجاری به کار برده می شود و طی سال های اخیر به کارگیری آن در روند افزایش مشتری و کسب و کار و از همه مهم تر فروش بسیار مؤثر و کاربردی بوده است و به دلیل این که خوشبوکننده هوا و رایحه در زمینه جذب خریدار در دنیای امروز مورد توجه قرار گرفته و موضوع جذابی قلمداد می شود بنا داریم که در این مقاله به بررسی تخصصی رابطه بین دستگاه خوشبوکننده هوا و هوای مرکز تجاری بپردازیم.

… ادامه مطلب »

فواید استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوای محیط

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

دستگاه خوشبوکننده هوای محیط  ابزاری است که عطر و رایحه های مختلف را با توجه به سلیقه مصرف کننده منتشر می کند و  نیز وسیله ای مناسب و کاربردی برای معطر نمودن فضا به شمار می رود، همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در محیط های بسته خوش بو نگاه داشتن محیط بوده و آن ها به دنبال راهکاری برای بهبود شرایط در این دست فضاها بوده و اغلب برای رفع آن از شمع های معطر یا اسپری های خوشبوکننده استفاده می کردند که معمولاً نتیجه مورد نظر با به کارگیری آن ها حاصل نمی شد. … ادامه مطلب »

استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا در محیط های مختلف

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ فروردین ۱۳۹۹

ایجاد محیطی مناسب برای مراکز مختلف با استفاده از تجهیزات تخصصی طراحی و تولید شده در همین زمینه به امر بسیار آسانی تبدیل شده است. تمامی مراکز از جمله محیط های اداری، تجاری، مسکونی، مراکز با رفت و آمد عمومی نظیر هتل ها، رستوران ها، بانک ها و … می توانند با استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا فضایی کاملا ایده آل برای افراد به وجود آورند. به کارگیری این دستگاه می تواند با اهداف مختلف صورت پذیرد که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

… ادامه مطلب »

نورومارکتینگ با استفاده از خوشبو کننده هوا

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ اسفند ۱۳۹۸

خوشبو کننده هوا در زمره ابزار بسیار کاربردی در ایجاد فضای مطلوب به شمار می رود که احساس خوب و خوشایندی روی روان افراد ایجاد می کند. نظر بر این که تأثیر استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا بر روحیه افراد انکارناپذیر جلوه می کند، موضوع به کارگیری آن نیز از نیازهای اجتناب ناپذیر و اساسی در محیط های مختلف است که در این مقاله به بررسی چگونگی ایجاد این حس مطلوب بر روحیه افراد پرداخته خواهد شد. … ادامه مطلب »

چگونه از دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ دی ۱۳۹۸

یکی از نیازهای اساسی هر انسانی تنفس هوای سالم و پاکیزه است و دستگاه خوشبوکننده هوا از ابزارهای کاربردی برای داشتن حال خوب و سلامت روح و جان افراد محسوب می گردد و از ضروریات لاینفک در زندگانی مردم به حساب می آید. تأمین این نیازمندی ها همواره جز دغدغه های مهم اهل فن به حساب می آمد و برای حل این مشکل به فکر راه حل هایی بودند تا بتوانند با معرفی آن ها به افراد جامعه راه کارهایی جهت متعادل سازی و خوش بو نمودن هوای محیط داشته باشند. … ادامه مطلب »

امروزه آلودگی هوا یکی از بزرگترین تهدیدات برای محیط زیست، انسان، حیوانات، جنگل ها و شهرها است و آلاینده های هوا تأثیر جدی بر روی سلامت بدن می گذارد و بیماری هایی چون آسم، سرطان ریه، برونشیت حاد و مزمن و مشکلات عدیده قلبی و به دنبال آن افزایش تعداد مرگ و میر را به بار می آورد.

برای جلوگیری از این مشکل رو به رشد بشری در گام نخست باید منبع این آلودگی ها مشخص گردد. یکی از راهکارهای مقابله با این مشکل استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا است که هوای تازه و خوشبو را برای محیط شما به ارمغان می آورد. … ادامه مطلب »