نورومارکتینگ با استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۵ اسفند ۱۳۹۸

خوشبوکننده هوا در زمره ابزار بسیار کاربردی در ایجاد فضای مطلوب به شمار می رود که احساس خوب و خوشایندی بر روی روان افراد ایجاد می کند. نظر بر این که تأثیر استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا بر روحیه افراد انکارناپذیر جلوه می کند، موضوع به کارگیری آن نیز از نیازهای اجتناب ناپذیر و اساسی محیط های متفاوت محسوب می شود که در این مقاله به بررسی چگونگی ایجاد این حس مطلوب بر روحیه افراد پرداخته خواهد شد. … ادامه مطلب »

چرا از دستگاه خوشبو کننده هوا استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۲ دی ۱۳۹۸

یکی از نیازهای اساسی هر انسانی تنفس هوای سالم و پاکیزه است و دستگاه خوشبوکننده هوا از ابزارهای کاربردی برای داشتن حال خوب و سلامت روح و جان افراد محسوب می گردد و از ضروریات لاینفک در زندگانی مردم به حساب می آید.

تأمین این نیازمندی ها همواره جز دغدغه های مهم اهل فن به حساب می آمد و برای حل این مشکل به فکر راه حل هایی بودند تا بتوانند با معرفی آن ها به افراد جامعه راه کارهایی جهت متعادل سازی و خوش بو نمودن هوای محیط داشته باشند. … ادامه مطلب »

امروزه آلودگی هوا یکی از بزرگترین تهدیدات برای محیط زیست، انسان، حیوانات، جنگل ها و شهرها است و آلاینده های هوا تأثیر جدی بر روی سلامت بدن می گذارد و بیماری هایی چون آسم، سرطان ریه، برونشیت حاد و مزمن و مشکلات عدیده قلبی و به دنبال آن افزایش تعداد مرگ و میر را به بار می آورد.

برای جلوگیری از این مشکل رو به رشد بشری در گام نخست باید منبع این آلودگی ها مشخص گردد. یکی از راهکارهای مقابله با این مشکل استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا است که هوای تازه و خوشبو را برای محیط شما به ارمغان می آورد. … ادامه مطلب »