شروع کسب و کار با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۱۲ آبان ۱۳۹۷

علاقه به راه اندازی کسب و کار شخصی روز به روز در حال افزایش است. به تازگی کسب و کار هایی راه اندازی می شوند که با حداقل هزینه برای شروع کار می توان بیشترین درآمد را کسب نمود. از مزیت های کسب و کار شخصی می توان به تنظیم ساعت با توجه به شرایط خود، درآمد قابل افزایش، امکان گسترش شغل در صورت گسترش بودجه و … اشاره کرد. در بین انواع کسب و کارهای شخصی، زمینه نظافت صنعتی از درآمد راضی کننده ای برخوردار است. هم چنین هزینه مورد نیاز برای شروع کسب و کار جدید پایین خواهد بود. در بین انواع زمینه های نظافت صنعتی، استفاده از واترجت صنعتی محبوب تر است و امروزه افراد زیادی با کارایی چنین تجهیزاتی آشنا شده اند. در ادامه انواع شیوه های به کارگیری واترجت برای شروع کسب و کار تشریح شده است.

 

 

چگونه با واترجت صنعتی کسب درآمد کنیم؟

واترجت صنعتیدستگاه کارواش صنعتی یک وسیله برای پاشش آب به صورت پر فشار می باشد؛ این فشار بالای آب همه آلودگی ها را از سطوح متفاوت نظیر سطوح خانه، محل کار، خودرو و… می زداید. واترجت صنعتی دو نوع متفاوت دارد که از واترجت آب سرد برای شستشوی سطوح با آلودگی معمولی و از واترجت آب گرم به منظور زدودن آلودگی های روغنی و ماندگار استفاده می شود. سوالی که مطرح می شود این است که چطور می توان با این دستگاه کسب درآمد کرد؟ پاسخ های متفاوتی وجود دارد:

 

 

کارواش

واترجت صنعتییکی از پر درآمد ترین و محبوب ترین شغل های رایج در کشور ما، تاسیس کارواش می باشد. با استفاده از دستگاه کارواش دستی می توان به دو صورت مشتری جذب کرد. در روش اول می توان با در اختیار داشتن زمین مورد نیاز، به تاسیس کارواش ثابت پرداخت. اما در صورتی که هزینه اولیه ای که در اختیار دارید برای در اختیار داشتن زمین مناسب کافی نیست، می توان با یک خودروی مناسب برای حمل واترجت، به راه اندازی کارواش سیار پرداخت؛ بدین ترتیب هزینه شروع کسب و کار پایین خواهد آمد. با دارا بودن دستگاه واترجت صنعتی دیگر لزومی به استفاده از تجهیزات دستی قدیمی که کارایی چندانی هم نداشتند، نخواهد بود و در نتیجه آن کاربر به میزان بسیار کمتری خسته شده و با ارائه شستشویی با کیفیت رضایت مشتریان جلب می گردد.

 

 

خدمات نظافت منزل و محل کار

واترجت صنعتیانجام خدمات نظافت در اماکن خانگی و اداره ها و محیط های تجاری، از مواردی است که بسیار مورد نیاز است. با خرید یک دستگاه کارواش صنعتی با فشار کاری و کیفیت مناسب می توان به سادگی و به صورت روزانه خدمات نظافت را ارائه کرد. شستشوی حیاط، نماشویی و شستشوی شیشه، زدودن آلودگی های عمیق از سطوح هموار کف بتنی و سنگی، شستشوی تجهیزات باغی مانند میز و صندلی، شستشوی سطل زباله و … همگی از مواردی است که می توان در این زمینه ها با در اختیار داشتن واترجت دستی کسب درآمد کرد.

 

 

چطور کسب و کار را شروع کنیم؟

واترجت صنعتیدر مرحله اول بهتر است از هزینه ای که می توان برای ایجاد یک کسب و کار شخصی و جدید اختصاص داد، اطمینان حاصل کرد. سپس بسته به نوع خدماتی که قرار است با استفاده از کارواش دستی ارائه داده شود (کارواش ثابت، کارواش دستی، خدمات نظافت و…) بهترین نوع واترجت صنعتی را برای خرید انتخاب کرد. در صورتی که تصمیم به شروع کسب و کار دارید می توانید پس از در نظر گرفتن حدود مبلغی که برای شروع در اختیار دارید، با کارشناسان حرفه ای در زمینه خرید واترجت تماس برقرار کنید تا آن ها برای خرید یک دستگاه کارواش مناسب شما را راهنمایی کنند.

 

☀ لینک مناسب برای مشاهده انواع کارواش صنعتی با کیفیت: کلیک کنید
☎ تلفن ارتباط با واحد کارشناسی فروش واترجت صنعتی: ۸۷۱۸۴-۰۲۱

 

 

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: