نظافت شهری با استفاده از واترجت صنعتی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۷ بهمن ۱۳۹۸

راه های عبور و مرور افراد، خیابان ها و کوچه ها به دلیل رفت و آمد فراوانی که در آن جریان دارد دچار آلودگی بسیار بالایی می شود، واترجت صنعتی دستگاهی است که برای از بین بردن  عواملی مانند رفت و آمد فراوان خودروها در خیابان ها و احتمال تصادف و برخوردارهایی که به افزایش آلودگی شهری دامن می زند به کار برده می شود.در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچک میزان آلودگی ها بسیار بیشتر نمایان می شود و وجود آلاینده ها در مواردی منجر به خلق حوادثی جبران ناپذیر و ایجاد سوانحی می گردد، پس نظافت محیط شهری چون اتوبان ها و خیابان ها امری بسیار مهم محسوب می شود که باید مورد توجه قرار گیرد. داشتن شهری پاکیزه و تمیز علاوه بر این که نقش مهمی در روحیه افراد جامعه دارد در زیباسازی شهری نییز نقشی بسیار پررنگی را ایفا می کند.

انجام نظافت شهری از اتلاف هزینه های سرسام آور و بسیار زمان بر جلوگیری می کند و نیازمند به کارگیری نیروی انسانی تمام وقت است، با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات نظافت صنعتی اتوماتیک در بهبود امر پاکیزگی نقش مهمی را ایفا می کند و با پیشرفت تکنولوژی بهره گیری از واترجت صنعتی معرفی می شود تا بوسیله آن بتوان جریان آب قوی را درکم ترین زمان و بسیار آسان به انجام رساند و سخت ترین لکه ها و آلودگی ها را از میان برد.

 

 

 

 

نحوه عملکرد واترجت صنعتی

واترجت صنعتیعملکرد این دستگاه مکانیزه بر پایه پاشش فشار آب پر قدرتی می باشد که به آسانی جرم های سخت و قدیمی و تثبیت شده را از روی هر سطحی جدا می نماید و هر قدر که فشار دستگاه افزایش یابد قدرت پاک کنندگی بالاتری پیدا می کند.
بهره مندی از این دستگاه شوینده، مقرون به صرفه محسوب می شود و با استفاده از آن دیگر آب و مواد شوینده به هدر نمی رود و هزینه های عملیات نظافتی به طرز قابل توجهی کاهش می یابد.

 

 

 

 

کاربردهای واترجت صنعتی

واترجت صنعتی۱-نظافت اماکن شهری و فضاهای باز و اماکن عمومی
۲-حفظ سلامت و ایمنی کاربر خدماتی در زمان انجام عملیات نظافتی
۳-سهولت کاربردی دستگاه برای نظافت خیابان ها، پیاده روها، سطوح سنگ، پارک ها، پارکینگ ها، ایستگاه های اتوبوس
۴-مترو و سطل های زباله و….
۵-طراحی نوین در انجام عملیات شست و شوی مکانیزه
۶-شست و شوی سطوح مختلف با کیفیت و سرعت
۷-سازگاری با محیط زیست
۸-سرعت عمل بالا و کیفیت کارایی فوق العاده
۹-سهولت کاربردی و تجهیزات جانبی کارآمد

 

 

 

واترجت صنعتیاستفاده از واترجت صنعتی در شهرها

مناطق شهری شامل نظافت خیابان ها، پیاده روها، سطوح سنگ، پارک ها، پارکینگ ها، ایستگاه های اتوبوس، مترو و سطل های زباله وحوض ها و آب نماها، نرده ها، نمای ساختمان ها، جدول هاو … می باشد.
با بهره گیری از دستگاه کارواش صنعتی می توان به سادگی به نظافت بخش های مختلف و مورد نیاز پرداخت و ازجمله مواردی که بیشترین آلودگی ها را در خود دارند محیط های شهری محسوب می شود که نظافت آن امری اجتناب ناپذیر است.

 

 

 

 

 

نظافت پیاده رو و خیابان با استفاده از دستگاه واتر جت

واترجت صنعتیپاکیزگی و زیبایی در محوطه های بیرونی فروشگاه ها،رستوران، مجتمع تجاری و.. در جلب مخاطب نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، این آلودگی ها باعث ایجاد ظاهری نامطلوب در منظره شهری می شود، از جمله وجود روغن های لغزنده و چرب در سطوح پر رفت و آمد باعث ایجاد حوادث غیر مترقبه می شود و برای عابران پیاده ایجاد آسیب می کند.
نیز آپارتمان هایی که در مرحله ساخت هستند و به بهره برداری نرسیده اند گرد و خاک و حجم بسیار زیادی از آلودگی ها را از زمان ساخت واحدها ایجاد می کنند و جلوه ظاهری پیاده روها و خیابان ها را تحت شعاع قرار می دهند، پس برای از بین بردن این خطرات و تصاویر بصری نازیبا که افراد جامعه با آن روبرو می شوند نیاز به استفاده از دستگاهی چون جت واش صنعتی است که به وسیله جریان آب پرفشار پاکسازی آن ها صورت می گیرد.

 

 

 

 

واترجت صنعتیپاکسازی درختان با استفاده از دستگاه واترجت

با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی می توان برگ های درختانی که به گرد و غبار آغشته شده اند را پاک سازی کرد و در عوض آن برگ های تازه و سبز و زیبا را به درختان هدیه داد و به تنفس آن ها نیزکمک شایانی کرد.

 

 

 

 

 

 

نظافت سطل های زباله با استفاده از دستگاه واترجت

واترجت صنعتیسطل زباله شهری از جمله وسایلی محسوب می شود که تجمع آلودگی و انواع میکروب ها در محیط آن بسیار زیاد است و یکی از منابع تولید بوی نامطبوع و تجمع حشرات موذی و جوندگانی چون موش می باشد که به ایجاد میکروب و بیماری در محیط شهری می انجامد، پس برای جلوگیری از این مشکل بزرگ استفاده از دستگاهی مانند جت واتر صنعتی جهت شست و شوی سطل های زباله مکانیزه و غیر مکانیزه توصیه می گردد.

 

 

 

 

 

شست و شوی حوضچه ها و آب نماهای شهری با استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

واترجت صنعتیحوضچه ها و آب نماهای شهری که بیشتر در میدان های اصلی شهر و پارک ها برای ایجاد زیبایی در سطح شهر تعبیه شده اند با وجود آلودگی های محیطی عدم رعایت بهداشت توسط افراد و آلودگی هوا، فضولات پرندگان و حیوانات و… باعث تجمع حشرات موذی و تولید بوی نامطبوع و از بین رفتن جلوه ظاهری در این اماکن می شود.
جهت حفظ سلامت افراد جامعه و ایجاد ظاهر متناسب شهری نیاز به حوضچه و آب نماها در سطح شهر است و برای حفظ پاکیزی این اماکن نیاز به یک ماشین مکانیزه قدرتمند مانند دستگاه واتر واش صنعتی می باشد که به کاربر خدماتی توصیه می گردد.

 

 

 

 

 

نظافت نمای ساختمان ها با استفاده از دستگاه واتر جت صنعتی

واترجت صنعتیدر مکان های شهری شست و شوی دیوارهای شیشه ای، آجری، سیمانی،کامپوزینتی به روش سنتی امکان پذیر نمی باشد و به منظور زیبا سازی شهری می توان از دستگاهی مکانیزه چون جت واش صنعتی بهره گیری کرد.

 

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: